41716
  • Looserke
    #12380
    Hali! Fegyverbe akarok enchantolni damage fatigue, drain fatigue vagy absorb fatigue varázslatot. Szerintetek melyiket érdemes beletenni???
  • PiszkosFred
    #12379
    A str guidet megpróbálom beszerezni, hátha tényleg bennevan. Ha minden kötél szakad, akkor rászánok egy délutánt és valahogy kihámozom a CSből... De most olyan szinten élvezem a játékot, hogy minden más dolog másodlagos. Megvettem életem első házát. Nem mondom, egy erősebb szélben összedől, de az enyém :D Furcsa volt, hogy a ládák nem limitáltak, és fér bele minden amit csak akartam.

    Próbababa nagyon hiányzik viszont. Annyira megszoktam már az HlaOadi házikódat, azzal a két sor bábuval+raktárral az alsó szinten. Nemtudom miért hagyták ki a fejlesztők, illetve remélem hogy csak az olcsó kalyibához nincs ilyen bábu, és a komolyabb házakhoz lesz ;]

    4 napja játszok, lev5 sorci vagyok, és a világon nem jártam még sehol sem, csak pár rom, meg ICben loptam a napot. Most akarom majd belépni a mágusokhoz, de akárhányszor elindulok hozzájuk valamelyik vidéki városba, mindig +10 kilós túlsúllyal, állig megpakolva érkezek vissza a főváros kereskedőihez, mert kiszúrtam egy romot és ha már kiszúrtam, beköszöntem, és ha már beköszöntem... Szóval nem haladok, ezek a mocsok dungeonok midnig ott teremnek az orrom előtt, és nem hagynak békén. :D (Caius bátyánk kollegájához is úgy mentem el, hogy este, fáklyanélkül, minimális látótávolásggal optionsban, hogy ne "térítsen" el/le semmi az útról, mert sosem lesz gebém...)

  • Higany
    #12378
    A tolvaj céhbe még nem vagyok, a másik megoldás jónaktűnik! Ha esetleg tud még valami tutit, akkor várom szeretettel!
  • grebber
    #12377
    Heh milyen varázslatok nincsenek most egy kapu bezárása során ilyet találtam ami kinyitja a very easy zárakat mondjuk azt a hülye is kinyirja varázslat nélkül is.
  • Lyan Kyj
    #12376
    Tolvaj céh, vagy goblinoktól szerezz-Skingradtól nyugatra van egy goblincave, nekem ott minden goblinnál volt vagy 10.
  • Higany
    #12375
    Sziasztok!
    Volna egy hatalmas kérdésem! Vagyis, hol tudok venni zár nyitó kulcsokat, mert elfogyott az összes és hát kéne! Előre is köszönöm a gyors válaszadást! THX!
  • PiszkosFred
    #12374
    Hja, a pofám leszakad :D Megyek az úton, beszélgetek egy Légióssal a világ dolgairól, legalább nem egyedül utazom. Erre jön egy wolf, gyorsan leverjük, mondani sem kell. Mennék oda hogy megnyúzzam, de mire odafordulok a légiós már javában teszi zsebre a pár aranyt érő kis bőröcskét. A fene pofáját... ;]
  • steweee
    #12373
    na de olyan nagy sárgában a bal felsőben mint néhány belinkelt képen is van, úgy hogy lehet?

    a grab mire jó? nem tudtam használni

    bAllowScreenShot=0 -> bAllowScreenShot=1 faq szerint átírtam, de nem teszi be a screenshotokat a játék könyvtárába. miért lehetséges ez?
  • neménvoltam
    #12372
    helló! milyen vértet ajánlotok elsősorban és honnan tudnám megszerezni?
  • BEAST #12371
    vannak női őrök is :P mellesleg te sem hordasz mindent ami az inventorydban van :P
  • grebber
    #12370
    Amugy van pár szent hely nemtudom milyen a többi amit öszintén lószart sem ér.
    Egyaz hogy nincs is oltár 2 ha aktiválod olyan szar fegyvert meg páncélt ad rád hogy az nevetséges.
  • Laza
    #12369
    Nah, mar csak azt a gyanus egyedet kell megtalalnom, aki noi ruhakban maszkal szvsz ferfi letere :D
  • ZsZso
    #12368
    Acc linket? S akkor teszem is :) Lusta vok, nem is találom
  • BEAST #12367
    ha valaki más ládájába pakoltál akkor az is lehet hogy elvitte , jópárszor bebizonyították hogy használják a ládát , a katonák este leveszik a felszerelésüket és lefekszenek aludni , reggel kiveszik a ládából , ha a katonák leölnek valamit lootolják is
  • jazzy
    #12366
    Bemesz, szivsz vert, nem baj a vampirlet, lesz 5 grand soul gemed lvl15-re 100%, szerintem ehhez modot hasznalni..
  • Kandurex
    #12365
    Igen, szal az npcstaticslevel is frissült! Frissítsd pls.
  • Laza
    #12364
    Jart mar vki igy?!

    Nincs meg hazam, de volt egy rakas cuccom. Igy kenytelen voltam a Fighters Guild egyik agyanal levo ladikoba lepakolni mindenfelet (q targyat is), ott amugy is mindent hasznalhatsz.

    Erre visszamegytek vmiert par nap mulva, es tok ures a lada ... !!!!

    Morrowindben ilyen nem volt, minden ottmaradt ahova raktam.
  • Kandurex
    #12363
    ja, azt hittem ott még a régi van, htx
  • ZsZso
    #12362
    mármint ahol fent a mod? Mert a FAQból eléred ... extra.hu -n van.
  • Laza
    #12361
    Siman 'csit' ... ugyanugy, mint azok a modok, ahol pl beleraknak a gamebe iszonyat durva fegyvert, amivel mindenki 1 utel/loves.

    Ahogy neztem a modok tobbsege ilyen es hasonlo.
  • kukasanyi
    #12360
    hol lehet bejutni a thieves guildba? :S
  • Kandurex
    #12359
    A No Psychic Guard mod 1.1 változatához van valakinek magyar linkje?
  • ZsZso
    #12358
    A spoiler is :P
    azt se kötelező elolvasni :PPPPP
  • Kandurex
    #12357
    De, vazz, ez megöli a játék lényegét!
  • tegla
    #12356
    Mekkora szemétség már,hogy a Blades főhadiszálláson egy dobozban gyűjtöttem pár jobb cuccot ami majd a későbbiekben jól jött volna,meg ami nehéz volt és nem kellett annyira...namost minden cuccom eltűnt onnan.
    De amit a játék elején szemeteltem el az udvaron az ott van...ez egy iszonyat xar dolog.
  • ZsZso
    #12355
    Ne viccelj már ... mert te ennyire fanatikus vagy, attól még a játékhoz hozzá tartoznak a csítek is. (bár én nem élek velük)

    Amúgy szerintem jobb ha vki egy moddal megoldja magának ahelyett, hogy hagyná a francba a játékot emiatt.

    Mellesleg a csít is úgy öli a játékélményt mint a spoiler.
  • CS@
    #12354
    Hát most még élvezem a játékot, úgyhogy egyenlőre nincs kedvem ezzel foglalkozni, de hátha mást is érdekel:
    OblivionTESCS –t elindítani.
    File/Data –ban Oblivion.exe elé pipát berakni OK –ra klikkelni.
    Object Window -ban Items -re klikkelni azon belül pedig a Weapon –t választani.
    Az Object Window jobb oldalán most megjelenik a játékban található összes fegyver amik a fejlécen található dolgok szerint bármilyen sorrendbe rakhatóak(név,súly,sebzésSTB).
    A weapon -on belül találhatóak további menük amikkel még tovább csoportosíthatjuk a fegyvereket fajtájuk szerint(Ebony,GlassSTB).
  • Kandurex
    #12353
    Faxomat. Nem tartozna bele a moderálásba, de esküszöm írtani fogom az ilyen cheat szagú módokat innen.
  • cenobite
    #12352
    Dzsízusz, mióta hazajöttem melóhelyről 300 új üzenet. Inkább játszom, majd holnap munka helyett végigolvasom ezt a 300-at, plusz azt az 5235135135-öt ami ma születik.
  • ZsZso
    #12351
    Vampire Cure

    (WARNING THIS IS A CHEAT) Cure Vampirism - This is for people who have become a vampire and do not wish to do the whole "Cure For Vampirism" quest. Be sure to install the one you need. Included are two files: One (curevampirepotion.esp) for people who have become a Vampire and have not started the Cure Vampirism Quest that just gives you a cure vampirism potion. The other (curevampirequest.esp) is for people who have already started the Cure For Vampirism quest. It gives you the majority of the quest ingredients (Soulgems, NightShade, Garlic, Bloodroot), but you still have to get the Argonian Blood and the Vampire Dust on your own (You can cure yourself and still finish the quest or just never finish it if you don't want to). You need to look around in Jensine's "Good As New'" shop in Imperial City Market District. Go after hours and be careful! There is a little surprise waiting there for you!!!



    Aszondja cheat, de szerintem egy kis idő múlva úgyis lesz majd olyan mod is, ami teljesen kizárja, hogy megfertőzzön egy vámpír/vámpírrá válj. Én ezt azért még nem nevezném csítnek ... főleg, ha nagyon tele lenne a tököm az egésszel :)
  • Kandurex
    #12350
    Grand? Én abból annyit találok lassan, mint a szemét, na persze nem dobom el . Pl. a Magic Guild -ek alapból televannak, én meg fosztom őket rendesen.

    Amúgy Ti merre loot -oltok? Vagy valami fincsi loot helyet mondjon már valaki,... jártam 2 - 3 dungeonban, de többnyire csak a belefektetett árat hozta vissza (javítás, gem soul költségek, potion ect.)
  • Bladez
    #12349
    Szerintem hívjátok buffyt az segíthet rajtatok:D:D
  • Tatyla
    #12348
    sajan már rég tulvagyok a 3 napon :(
  • MrAndree
    #12347
    Na megvettem a házat. Szép csak kissé lepusztult. Hogyan lehet felújítani meg bútorozni? Lehet egyáltalán?
  • ZsZso
    #12346
    Van egy MOD, ami gyógyít vámpírságból. FAQról kiindulva tuti megtalálod (én is úgy láttam meg, csak már nem emléxem, hogy merre volt), ha ezt az utat választanád.
  • MrAndree
    #12345
    Megvan. Köszi.
  • ShaiHulud
    #12344
    en ugy vettem eszre hogy marksman novekedes is novelte a sebzest tehat elvileg a fegyver skillek is beleszamitanak soot tutira mert pl hand to handnel maganal a skillnel irja az oklod sebzeset.
  • ShaiHulud
    #12343
    valami gazdag ember adja el ott a manorjat, par rumornal mondjak a nevet is meg meg questet is kaptam ra speciel (hogy hol merre azt ne kerdezd):) az ipse anvil lakonegyedenek a fogadojaban szokott lenni.
  • raepa
    #12342
    Ugy neztem, hogy a kiirt sebzest noveli az ero, es a fegyver skill is. Bar ugy tunik, hogy ez utobbi 100 folott mar nem ad bonuszt.
  • Tatyla
    #12341
    grand soul gem-et akarok...