41716
  • MrAndree
    #12420
    Megkérdezed a hívőket elmondják mi kell.
  • PunkZoli
    #12419
    áá mikell azura szobrának?? ez a főküldim,nemtok másfelé haladni :(
  • steweee
    #12418
    lenne néhány kérdésem , legyen vki olyan segítőkész hogy válaszol rá és ne feleslegesen mondjon olyanokat hogy pl : faq

    1-van e benne kétkezes fegyverhasználat
    2-lehet e mérget kenni a fegyverekre
    3-hogyan lehet a belinkelt képeken láthatóan a bal felső sarokba nagy sárga számokkal kiiratni a frameratét
    4-el lehet e tüntetni a füvet a talajról, illetve az .iniben melyik beállítási értékek vonatkoznak rá
    5-a dungeonokban nagyon jól megy, mégis csak közelről válnak láthatóvá a talajon lévő kő és szikladarabok, igen zavaró jelenség. hogyan lehet beállítani hogy messzebbről is látszódjanak
    6-melyik vidkari drivert érdemes hozzá feltenni az nvidiára vonatkoztatva :
    NGO Nvidia optimized driver v1.8425
    omega 1.6693
    vagy sima 84.25-ös gyárit
    7-mi az a HDR
    8-a screenshotokat a faq-ban leírt módosítással sem készíti el. tipp (bAllowScreenShot=0 -> bAllowScreenShot=1)
    9-mire jó a grab, nem tudtam még használni


    (10-iPreloadSizeLimit=1073741824 ezt melyik sor után kell beszúrni,mert véletlenül kitöröltem és most nincs meg)

    van benne néhány sarkallatos kérdés is, ami mehetne nyugodtam a faq-ba is. előre is köszi
  • grebber
    #12417
    Várjál délig!!!!
  • Rage47
    #12416
    Hi! Emlékezik vki ilyen helyre? Mit kell csinálni?
    kep
    Vmi Green Emperor Way-hez kellett mennem, s ide vezetett a zöld nyilacsak a térképen...
  • grebber
    #12415
    Van ezen a részen egy szobor egy kapu és egy nagy kő rajta zöldes jelekkel ahhoz ha odamész rádad valami raklap szar felszerelést azt addig nem veheted le amig el nem mulik én erről beszéltem a szobornak még nem áldoztam.
    Beszélj a hivőkkel elvileg megtudod mit kell neki vinni és az oltárra tenni!
  • MerlinW
    #12414
    Hát nem egy SW Galaxies, de offline-ként bőven elég, sőt:)
  • PiszkosFred
    #12413
    Itt lopja a napot a Shady Dealer srác, nála van 30 db. Meg van nála pár érdekes potion, és egykét illegális ezmegaz ;]

    Ott allok pont mellette, sarga nyil helyen keresd
  • CsőKujts
    #12412
    Hülyeséget kérdeztem vagy bonyolult? Legalább erre válaszoljatok pls.
  • PunkZoli
    #12411
    eztmost nem vágom,nekem oda kellett meni a szoborhoz ,és vagy vmit áldozni neki... és akkor állitolag mutat vmit
    tom ott egy kapu obliba fent,mennyek be?
  • grebber
    #12410
    Ez ott van valahol az egyik főküldi közelében ahol volt egy kapu is mert nekem adot egy szar nyilat és kész!
  • grebber
    #12409
    Én már megtaláltam a határt kiirja a game hogy nem lehet továbbmenni.
  • MrAndree
    #12408
    Hátrányai nem lesznek, csak végig kell mészárolni a vidéket, lehetőleg halkan és csendben. Én szerettem nekik dolgozni.
  • CsőKujts
    #12407
    Bocs ha spoiler volt. Véletlen.. help.:)
  • Lunki88
    #12406
    Az arénában megkeresett egy Dark Brotherhoodos emberke, és azt mondta ha kinyírok valami Rufiot akkor bevesznek közéjük. Ha belépek közéjük annak milyen előnyei/hátrányai lesznek?
  • PunkZoli
    #12405
    Azura Shrine: you dont have the proper ...ami neki kell vagymi
    mikell neki????
    segítsetek plííííízzzzz
  • MrAndree
    #12404
    Ja haverom meg ma jelentette ki, hogy kicsi a bejárható terület a játékban. Bár szerintem csak gutaütést kapott a nagy melegtől és nem tudja mit beszél. :)
  • CsőKujts
    #12403
    Na igen azt megcsináltam egyből, de az egyszeri cucc. Lehet félrefordítom végülis a mages guildes küldihez kéne valami amikor j'skar láthatatlan és azt a feladatot kapom, hogy szüntessem meg. Kicsit kezd idegesíteni. :) Nagyon hálás lennék ha megmondanátok mit kell csinálni.
  • grebber
    #12402
    Kaptál a elején egy embertől romokban ha csináltad azt a küldit!
  • CsőKujts
    #12401
    Valaki pls segítsen merre lehet venni láthatatlanság megszüntető italt vagy scrollt?
  • MerlinW
    #12400
    Mégjobb mikor probálgattam a modokat, volt egy bigjump mod is. Ugráltam fel a hegyekre, gondoltam megnézem mi a pálya Morrowindben:) Addig ugráltam neki a falnak míg beleugrottam és kilépett a játék... de nem írta ki hogy tegyem be a Morro lemezt:D
  • MerlinW
    #12399
    Gyáá jóvanmá jóvanmá:DD Námpáncsatok:)
  • dronkZero
    #12398
    Ugrottatok már ki városból, falon kívülre? Kicsit megzakkan tőle a játék... :) A kapun kívülről faltextúra van, a terepen meg egy bizonyos határon túl semmilyen textúra sincs, de ha rámegyek, akkor nem esek ki a világból, és fű is nő rajta... :) Nem mentem meszire, meg visszamenni sem tudtam, szal loadgame lett belőle... :)
    Kép
  • reaper4
    #12397
    kész :D
  • Lacee
    #12396
    argonian helyett a "gyíkember" többet mond? :)
  • BEAST #12395
    a "gyíkokat" keresd :D a quest item tőrrel üss meg egyet és kész is
  • MrAndree
    #12394
    Azok a gyíkok az argonianok. Mászkál belőlük pár a világban. Minden városban vannak.
  • MerlinW
    #12393
    Bántanám én, de assemtom hogy néz ki:)
  • Goth
    #12392
    Ez az első játék amiben Will-o-the-wisppel találkozok :o Ki is nyírt :D
    Pedig a Neverending Storyban olyan barátságos volt :D
  • MrAndree
    #12391
    Bánts egy argonian-t. :)
    Amúgy meg üzenem azoknak akik szerint túl nehéz a játék a glass cuccos banditák miatt, hogy próbáljanak meg 6 fps-nél eltalálni íjjal egy ide-oda cikázó will-o-the-wispet. Na az nehéz. :)
  • MerlinW
    #12390
    Jut eszembe, Grand soulgem-ek Chorrol mages guild - épületében a vitrinekben vannak, ill az asztalokon. Én 9-cel sétáltam ki, oszt utána IC akadémiáról is elcsentem 4-5öt. Lényeg hogy kézzel ki kell pöckölni a very hard/hard zárakat.

    IC marketben is lehet venni 2-3at, ill a Rood river mentén levő dungeonok mélyén is van 1-1 db
  • MerlinW
    #12389
    No már minden megvan a vámpirgyógyszeremhez, kivéve a Argonian vér. Nodekérem, hol találok olyat éne? Olvastam több könyvben róla, de csak utalásokat. Hollétéről viszont nem emlékszem...
  • Lacee
    #12388
    :DDD
  • CUCLI
    #12387
    azé nemsemmi ,h az oblivion kapukat milyen hülye helyekre tudja rakni a játék. most 150méteres körzetben csak 3db(!) volt.. :S
  • Looserke
    #12386
    Ha absorb health, vagy fatigue varázslatot nyomok akkor a magica és a health amit elszívtam megmarad a spell időtartamának letelte után?
  • PiszkosFred
    #12385
    Hja, igazad van. Kérnénk egy moderátort, hogy zárja be ezt a topikot, okafogyottá vált. Köszi.
  • McHaals
    #12384
    nemtom volt-e már, de a 600 megás pdf-ben venne van az összes quest leírása.
    ha valaki elakad, akkor ott keresse, ne itt kérdezze meg 20x. szerintem.
  • Looserke
    #12383
    nem kell feleslegesen elcseszni a lockpickeket...valaki leírta már hogy hogyan kell kinyitni a zárakat...

    elkezditek pöckölni a nyelveket (mindegy a sorrend) és megfigyelitek hogy mikor esik vissza leghamarabb, ha ez megvan akkor mégegyszer pöcköljétek fel és lehet beakasztani...én a hard zárakat is ki tudtam így nyitni pedig 19-es securitym van!
  • grebber
    #12382
    Én nem nagyon nyitogatok zárakat mert nicns hova felvenni ha találok akármit is fullon vagyok mindig.
  • PiszkosFred
    #12381
    ICből kifele, a kocsma körül, a nagy fal mellett áll valami gyanús névtelen alak, ő is árul ilyen álkulcsokat, 30assával. Ez csak egy pletyka, fórumon ajánlotta egy szavahihető guru, úgyhogy most hogy kifogytam, én is őt keresem.