41716
  • ZsZso
    #12742
    Srácok ... teszteltétek már ezeket a Randomizáló MODokat? Van vki, aki képes SAJÁT tapasztalatairól beszámolni?
  • Halfer
    #12741
    Aki már tart ott, hogy azokat a "bizonys könyveket" keresi () az olvassa tovább legyen szíves mert lenne egy kérdésem:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amint felvettem azt a küldetést hogy a negyedik deadric könyvet keresem, amiért a csatornákba kéne mennem, fast travellel elmentem egy elég távoli helyre. Baurus nem volt rest és jött utánam oda. Mondta, hogy ő elvezet a csatornákhoz. Nem tudna valaki egy képet vagy vmi infót adni, hogy milyen messze van a csatorna ahol le kell mennünk? Az a baj, hogy Baurus eszméleteln buta és megy ide-oda, képtelenség annyit várni rá. Néha még le is áll nézelődni. Help me, please.
  • Looserke
    #12740
    tudtok olyan kersekedőt akinek több aranya van 1000-1500 nél, mert a drága cuccokat nem tudom elpasszolni...
  • markastor
    #12739
    A lila vízhez is van patch. Tegnap este linkelte be valaki.
  • Goth
    #12738
    Hát ilyen nincsen...
    Az egyik dungeonba, amihez egy küldetésem tartozik, nem tudok bemenni mert mindig kilép a játék hibaüzenettel amint kinyitom az ajtót.
  • Looserke
    #12737
    cure disease kell neked, nekem is amiatt volt piros egy két értékem...
  • cenobite
    #12736
    Lockpick-eket lehet valahol venni?
  • Lobsterman
    #12735
    Ja, azt el is felejtettem megemlíteni hogy nálam a víz az egy nagy lila lap. Legalább messziről észreveszem és nem esek bele véletlenül
  • Lobsterman
    #12734
    Haha. Az egy kicsit hosszú lenne, mert gyakorlatilag az összes grafikával kapcsolatos beállításba belenyúltam egy kicsit, plusz a lent belinkelt shader pakkot használom, meg annak az inijét, csak átírt változatban. Ha adsz egy e-mail címet elküldöm neked szívesen amit alkottam
  • exit2005
    #12733
    Megnéztem és semmi rontás vagy méreg nincs rajtam, de azért a templomot még megprobálom. Érdekes mert levettem magamról az összes cuccot és ugy is piros marad
  • katarzis
    #12732
    plz ird le mien beállitásokkal és mit buheráltál rajta
  • grebber
    #12731
    ekem sajna le kellett huznom a vámpiros küldetésnél mert azok a páncélosak nagyon kreftosak voltak szinte esélyem nem volt még a feléig se levinni őket.
  • foxxi
    #12730
    Felraktam a framework-ot de szabálytalan művelettel a modder elszáll :)

    De köszi :D
  • ShaiHulud
    #12729
    ensi default nehezsegen jatszom, konnyiteni ezen tuti nem fogok soha.
  • ShaiHulud
    #12728
    megolod a mobokat aztan nyilik oda feljaro.
  • MrAndree
    #12727
    Én azon amit alapba adott a játék. Pont középen.
  • CUCLI
    #12726
    arról beszélek. :P
  • grebber
    #12725
    Nem van ott a gameplayen belüli csúszka nektek az hol áll??

  • BlackShadow
    #12724
    !!!HELP!!! #12717 köf
  • Lobsterman
    #12723
    olvass vissza párral...
  • CUCLI
    #12722
    elvileg ott kell maradnia minden cuccnak.
    amúgy easy és medium nehézség között :P
  • Lobsterman
    #12721
    Neked is azt tudom mondani: ini file buherálása
    nekem bevált. még mindig szaggat néhol(fx5200. ez mindent megmagyaráz), de külső helyszíneken, és a legtöbb dungeonban elég jól megyeget. Játszható no.
  • ricsimaster
    #12720
    Figyeljetek már nem azért de hogy lehet hogy ilyen szar a texture ati radeon 9250-em van de nem a fehér képernyőre gondolok hanem arra hogy az ellen felek nem látszodnak a városok sem a lovas katonának is csak a ló páncélja pls. segítsetek már nagyon játszani akarok húsvétkor veszek új videó kártyát.
  • grebber
    #12719
    Na most megprobálom hogy abban a templomban ahol Martin tanyázik bezuzom a ládába a felesleges cuccokat (könyveket,meg egyéb szarságokat) azt megnézem ottmaradnak-e.
    Ha eltünnek max mártin bánja mert nagyon kinyirom.


    Na még nem mondta senki ki milyen nehézségi szinten tolja?
  • katarzis
    #12718
    hello!
    6fps-em volt a játékban az elejént tehát a börtönben,mindent kiakpcsoltam amit lehett 640x480-on futott és még az nvidia ehhez kiadott driveét is leszedtem nem értem mi lehet a probléma de ha az emlékem nem csal itt irtak erre egy megoldást (az arcgenerálásnál is szagat),gépem:p4 2,8,1gb ram,fx5700
  • BlackShadow
    #12717
    van egy kis problémám! azt a küldetést csinálom mikor bekerülök egy mage rémálmába.. nos már megvan 3 element maradt a 4. ami az arénában zajlik.. ott hogy jutok fel az elementért? sehogy sem sikerült.. végignéztem sehol semmi kapcsoló . ugrálgatok de semmi. HELP! :)
  • Lobsterman
    #12716
    Az a baj hogy nem indul gyárilag Geforce FX alatti kártyákon. De ha innen leszeded a shader filet, és az init, és felülírod a tieidet, akkor elvileg menni fog.
  • MrAndree
    #12715
    Vegyél új videokártyát.
  • PiszkosFred
    #12714
    Pontosan. Vhol olvastam egy revjút, és lehúzta benne a srác a harcot mondván még egyszerűbb kattingatás lett az egész. Persze, 2 órányi játék után, 30as skillekkel meg is tudta ám ezt állapítani :D Ha megvannak a skillek 2-3perkjei, Journeyman körül már érezhető, egészen más világ köszönt be, onnantól kezd érdekes lenni a dolog. Nekem legalábbis nagyon bejött ez a skillszint dolog, és az így képbe kerülő bonuszok. Harcnál mindenképpen. Más kérdés, hogy az Arénában az igazán jó, ott valami félelmetes ahogy 1v1 vagy 1v2ben harcolsz, és van idő taktikázni, nem szakad nyakadba az egész rom mert a targeted mondjuk elmenekül ;]
  • Jacky
    #12713
    Segitsetek legyszi. Telepitettem az Obliviont, elkezdenem a jatekot es tokfeher minden, alig latok csak nehany sotetebb targyat,kocsogot ilyesmit. Hiaba allitok a gamman,semmi. Telepitettem a faq-ban megadott linkrol a forcewert is. Nvidia Gef 4 TI 4200-as videokartyam van.
  • CUCLI
    #12712
    nemtom. most nekem olyan volt ,h 4en harcoltak. ami ugye nembaj de a 10fps annál inkább... :S hihetetlen ,h csatákban mennyire betud lassulni.
  • Árnyvadász
    #12711
    Ilyen nem. Egyenlőre. Olyan szokott lenni, hogy íjazzom, jó sokáig tartom kihúzva húrt, hogy legyen erő a lövésben, aztán mivel ezt sokszor meg kell csinálni, mert az ellenfél igen erős, időnként magától elkezdi elővenni a nyílvesszót a karakter aztán lő, megint előveszi és lő és esetleg mégeszgyer. Kis programhiba. De nem gyakran jön elő. Na kellemes hétvégét all! És jó játékot! :)
  • haxoror
    #12710
    A könnyű páncél SOKKAL könnyebb mint a heavy.

    Én Acrobat-al nyomom és ezért eleve semmi páncélt nem hordok, a sebesség meg a bazi nagy ugrásaim az egyetlen védelmem. Nyílt terepen sima ügy de dungeonokban van néhány izgi szituáció amikor nincs elég helyem kitérni :)
  • Kandurex
    #12709
    Olyan szokott nektek lenni, hogy néha harc közben totál értelmetlenül megáll másodpercekre a játék? Nem töltöget vinyóról, csak megmerevedik egy pillanatra, aztán megy tovább...
  • Árnyvadász
    #12708
    Amúgy ha valamelyik pl. STR értéked zöld színű számként szerepel, az pozitív hatás rád nézve. Ezt is onnan tudod megnézni, amit alant írtam. (De ezt meglehet nézni simán az Inventory-ból is, hisz ezeket a bónuszokat mágikus tárgyak is adhatják. Persze tekercs is amit ideigelenesen magadra varázsoltál stb..) Szóval emiatt talán jobb megnézni ahogy írtam előszőr. Mivel a tekercs az eltünik :)
  • Árnyvadász
    #12707
    Nyomj egy TAB-ot, majd klikkelj a iránytű mellett balra lévő kis ikonra (ami az aktuális varázslatodat mutatja amit a C gombbal sütsz el) ezzel belépsz a Magic Menube és ennek jobb szélső ikonja mutatja az aktív hatásokat ami ér téged. Mutatja a faji bónuszokat, meg ami épp hat rád, és onnan meg tudod nézni, mi az a hatás ami a betegségedet okozza és pontosan mennyi pontot vesz is el a képességedből. Ja és igen: Irány a templom, vagy egy olyan lötty (potion) ami ezt visszaállítja.
  • Zsolo007
    #12706
    Menj templomba.
  • exit2005
    #12705
    Hogyha valamelyik attribumom piros akkor ott valami levon az értékből, de hogy tudom kideríteni hogy mi vonja le?
    ..történetesen az str kipirosodott és nem tudom miért
  • Árnyvadász
    #12704
    Ne ez nekem is baromi szokatlan volt. MW után ugye :)

    De a lényeg: Előszőr nyomd le az iránybillenytűt (W,A,S,D közül bármelyik) és utána hosszan tarts lenyomva a bal egérgombot. Ha W + balegér hosszan, akkor előre támad egy hatalmasat, ha A + balegér, akkor balra suhint egy jókorát és így tovább.

    Ha csak az egérgombot nyomogatod, akkor csak suhint ide-oda, de a sebzés is kisebb lesz és a Fatigue értéked is pillanatok alatt leszalad.

    Persze a Fatigue érték az erőtámadásnál is szépen lemegy. A lényeg, hogy rá kell érezni a harc ritmusára. Az ellenfél támad, te kivéded, majd próbálsz bevinni egy erőütést, aztán kihátrálsz. Nem egyszerű, mert roppant pontosan kell érezni mikor lehet erőütést bevinni eredményesen. Hisz a MW-ben ha tartottad a bal egérgombot hosszan, akkor a fegyver is ütésre emelve maradt. Itt meg egy kis idő után mindenképpen ütni fog a karakter.

    Blokk, ütés, blokk ütés :) Idővel lehet majd elgurulni is, ha az acrobatics skilled Journeyman szinten lesz. (Blokk gomb, ugrás gomb és iránygomb, hogy merre gurulj.)
  • Mr. Perfect
    #12703
    kell hozzá az Oblivion mod manager.
    Idézet a redme-ből:
    "This mod requires Oblivion Mod Manager 'obmm'. You can download it
    from the author’s homepage http://www.angelfire.com/games3/ccn/stuff/obmm.html"