41716
  • ZsZso
    #12782
    fejlődőképes :)
  • CS@
    #12781
    Bár nem tőlem kérdezted azért írok egy véleményt.
    (életem első Spoiler makrója remélem nem cseszem el:)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha csak a „jövedelmezősége” számít és az élményt hátérbe szoríthatjuk akkor szerintem az egyik legjobb hely Dzonot Cave, mert közel van a fővároshoz, kicsi és gyorsan végig lehet „hentelni” a végén pedig mindig van egy „vezér” általában jó cuccokkal valamint egy általában jó cuccokat adó nem bezárt láda.
  • ZsZso
    #12780
    ja, vagy megkísérelni újraéleszteni :)
  • MerlinW
    #12779
    Az jó cucc, lehet vele simogatni az ellen buksiát, miután megölted mással..:)
  • GYILOKOLI
    #12778
    Ki az aki letöltötte a gamet?
  • Kandurex
    #12777
    Fred, mond már valami jó pofa loot helyet, ahol nem deficites a vége :) Állítólag minden útatba kerülő kazamatát, dungeont kirámolsz.


    Molag Bal’s Shrine hely tudja valaki, hogy merre van?
  • Kandurex
    #12776
    Megkapsz egy baromi erős, ősi, legendás, az istenek pusztítása, a hegyek újjai nevezetű varázslatot, iszonyat brutális 5dmg shock sebzéssel!

    nesze neked spoiler :DD
  • PiszkosFred
    #12775
    Próbáld ki ;] Kövek nélkül is mehet a móka, ha az a probléma. Előtte ments egyet, ha esetleg nem vagy biztos a dolgodban, és nem akarsz kockáztatni. De az ilyen kérdésekkel, saját magadat fosztod meg az élménytől.

    Tényleg ennyire bonyolult ez a játék, hogy a legelső kisebb probléma után alttab és rohanok a fórumra hülyeséget kérdezni? Csak nem tán...
  • Thorn99
    #12774
    HI
    Érdeklődnék, hogy valaki tudja-e mi történik a Cloud Top-on, amikor már nálad van a welkynd stone és elsütöd a shock spellt.
  • PiszkosFred
    #12773
    Akkor lehet hogy hardver, nem melegszik esetleg valami nagyon? Ismerősnek régi driverrel csinálta ezt, felrakott valami aktuális és új vkártyadrivert, és azóta madarat lehet vele fogatni ;]
  • ZsZso
    #12772
    FAQból éred el a főszál végigjátszását, vagy a képre kattintva ... rajtad áll.
  • Kandurex
    #12771
    remek
  • Goth
    #12770
    HP-s nem vált be, mpeg2dmx.ax fájlt pedig nem találok sehol hol keressem? :S

    Amúgy az a legérdekesebb hogy eddig ment faszául, mostanába kezdett el hibajelentésezni, pedig nem raktam fel semmit, nem csináltam semmit.
  • CS@
    #12769
    Ez nem fog így menni, mert a kereskedő nem kapja meg az általad kifizetett összeget.
  • Goth
    #12768
    Egy egyszerű farkas volt?
    Akkor megyek és haraptatom magam :D várfarkas akarok lenni -.-
  • DummyBoy
    #12767
    Loooool ... csak vissza kell olvasni ... sokat :)

    Mondjuk 1 egész hsz-t :)

    ON: Én is gyúrom ezerrel ... tesztelgetem a modokat, de tegnap már olyan érzésem volt mintha csítelnék, ezért még jó, hogy mentettem előtte egy direkt "nehogyújrakelljenutánnakezdeni" állást ... (Ez az 50-es tanulás volt a ludas ... pedig csak minor skilleket tanultam, de mikor elfogott az összes házra félretett lóvám, úgy döntöttem inkább reload :) )

    Szóval nagyon ottvan ez a game :)

  • torma1
    #12766
    Goth:Próbáld meg felltenni a legujabb drivereket(Vigkártyához)és a hozzá adott DirectX-et!!!
  • Kandurex
    #12765
    Megnézed a FAQ -t
  • Goth
    #12764
    Mit tudok tenni, ha elég gyakran kilépeget a játék, vagy éppen újraindítja a gépet?
  • torma1
    #12763
    Gyilokoli:Melyik rar volt hibás amikor ki akartad csomagolni???
  • torma1
    #12762
    Hali!!Valahol valami korrekt végigjátszás találhato???
  • BEAST #12761
    tudod az a vicc ebben hogy egy kattintásnyira vagy a megoldástól ( banner ) ahol végigjátszást is találsz és minenféle leírást a játékról , vedd a fáradtságot hogy utánanézz , nem nehezebb mint itt kérdezgetni

    faj leírások
  • MrAndree
    #12760
    Az argonianok a városokban mászkáló gyíklények. Az egyik vérére van szükséged.
  • cuccok
    #12759
    valaki meg tudná mosdani hogy mi az az arganion blood mert ez is kell a banyának hogy elkészítse a vámpírság elleni főzetet???HELP!!
  • GYILOKOLI
    #12758
    Biztos hogy kész van de nem jó:(:( inkább hagyom!
  • ZsZso
    #12757
    Nem tudom ,még sose idéztem, nem is vettem igazából ilyen varázslatokat mert úgy voltam vele, hogy 20 mp ért nem éri meg. Meg Varázslóként ha magamrateszek egy heavy armort akkor nem sokkal leszek előrébb, mert a varázslat nem lesz annyira hatásos.

    Mire jó, hogy tudsz varázsolni cuccokat? Én eddig csak annyira jöttem rá, amennyi a józan paraszti eszemből futotta ... (szép, nem kell cipelni) bár gyanítom, hogy ennél több pozitívuma van.
  • Kandurex
    #12756
    Asszem megoldom másképp. Amit elakarok adni, az egyegyszerű shcok bot 20pt sebzéssel, nem egy nagy durr, de, van nála egy másik bot, amit ő adna el 5k, na az viszont 30 - 30 - 30pt light, fire, cold damage, ami ugye majd a 4X sebzésbe. Megveszem ezt a botot, majd eladom az enyimét 4k -ért, így is bukok, de van egy faxább botom :(
  • ZsZso
    #12755
    Szedd le újra ... vagy az nem lehet, hogy még nincs kész teljesen?
  • ERykk
    #12754
    KÖSZI
  • GYILOKOLI
    #12753
    Most már ki se tudom csomagolni azt írja ki hogy CRC faild in rld-tes.iso. This file is corrupt.Mit csináljak?(Az endlessről töltöttem le)
  • PiszkosFred
    #12752
    Kandurexnek és neked is szól a válasz, részben. Mindkettőtöknek - szerintem - a választ a Mercantile skill rejti. Először is, ez az a skill, amely 50 után (journeyman szniten) lehetővé teszi, hogy a kereskedőknek bármit eladj. Addig viszont fegyvereket a kovácsnál vagy szakboltban (páncél, pajzsbolt, stb) tudsz eladni, ahogy potionokat is csak alkimistánál, és így tovább. De ha eléred a 75os mercantilet, akkor adott boltosnak megnő a pénze - invest - 500 arannyal. Ez sem sok, de már mindjárt több mint a kezdő 1000gp. De ha nem állsz meg, akkor majd 100as skillnél globálisan mindenkinek megnő 500al, vagyis ekkor már a boltosod 1000 helyett 2000el rendelkezik. Ezért nem árt végignézni a boltosokat, és a leggazdagabbat felfuttatni, hogy még több pénze legyen.

    Ez persze csak az elvi része. Gyarkolatban 100as mercantile nem épp olyan egyszerű, mint leírva. ;]
  • Kandurex
    #12751
    IC -ben van egy fél tucat, pl. Best Defense közvetlenül a piacon.

  • ERykk
    #12750
    Hi! Nemrég kezdtem a gémét és az lenne a kérdésem, hogy merrefelé találok olyan árusokat, akiknél fegyverzetet is eladhatok?Mindenfelé jár(kál)tam és nemnagyon találkoztam ilyen emberrel.Ja és hogyan lehet sok pénzhez jutni?
    Bocs a hülye kérdésekért
  • Kandurex
    #12749
    Van olyan kereskedő egyáltalán a játékba akinek van legalább 5-6k pénze?

    Vagy lehet velük bartelba nyomni valahogy, csere alapon esetleg?

    Van egy 7k érő botom, de max 1000 pénzes kereskedőt találtam, ez 700% bukta, :(
  • Looserke
    #12748
    #12740???
  • Landor
    #12747
    Na milyen az új body piercingem?

    Egyébként valakit harapott már meg farkas úgy, hogy elkapta a Helljointot? Van rá valami mobilis kúra vagy csak a templom? Azért kíváncsi lennék hogy ebből mi lenne; nem vámpírrá hanem vérfarkassá változnék egy idő után?

  • PiszkosFred
    #12746
    Hát egykori mesterem szavai jutnak eszembe, "ne csak akard, csináld is!" :D Egyébként mit értesz a nem csinál semmi kifejezés alatt? Kifagy? Vagy megáll és kész? Valami jele csak van...
  • MrStokes
    #12745
    Amugy ezt mar akakrtam kerdezni, hogy mer jo idezett pancelban rohangalni? Nincs sulya, vagy miert? Ezetleg ez olyan magusoknak valo pancel, ami nem terheli le oket?
  • GYILOKOLI
    #12744
    Hellotok!!Tudnátok segíteni nekem abban hogy miért van az hogy amikor akarok inditani egy new game-t akkom miért nem csinál semmit?
  • ZsZso
    #12743
    Better Bound Balanced MOD

    Megnöveli a varázslat által kreált ruhadarabok/kardok "éltettartamát". Lehet csítnek is nevezni, de igaza van a MOD írójának. Amennyi időt alapból kapunk az nem jó semmire se.