41716
  • reger
    #12943
    Kicsomagolva mekora az image? Már mindjárt lejön,és addig letörlök annyit hogy legyen neki hely
  • CsőKujts
    #12942
    Szerintetek amúgy jó ez a kari? Dark elf. Strenght, willpower. Athletics, mysticism, Heavy armor, Blunt, alteration, restoration, destruction. Eddig nagyon bika..
  • CsőKujts
    #12941
    Frankó akkor elmegyek tanulni, górét meg berakom a sarokba had lopakodjon magának. :) Nem vagyok teljesen tisztába amúgy ezzel a szintlépésnél való "plusszolással" sem. Amit fentebb csak poénból írtam az ugyebár azért nem jó mert akkor szintlépésnél Agylitit kapok ha jól sejtem pedig nekem most intellect kéne. Vagy ha sneakot neagyisten ilyen aljas módon maxra fejlesztem attól még jut intellektre meg willpowerre is? Majdnem max. nehézségen tolom és azért lenne rá szükségem amúgy.
  • SaGa Jr
    #12940
    Hali!

    Ennél azért összetettebb. Egyrész számít hogy mennyi időt töltesz benn, mennyire vagy hangos és kinn van-e a közelben valahol őr hogy meghallja a dolgot, netán míg benn vagy jár-e valaki arra aki észreveszi a megpiszkált zárat. Számít hogy ne csak meglátni ne tudjanak, de ne is hallja meg senki a környéken amikor zárat nyitsz (ez is hanggal jár) vagy odabenn ténykedsz. Ha mindezekre odafigyel az ember, akkor lehet fosztogatni nyugodtan.
    De persze a legjobb, ha minden fosztogatásnál folyamtosan sneak módban van a karakter, így garantáltan sokkal kisebb a lebukás esélye.
  • BBalee
    #12939
    Lehet,de ha bajvan akkor visszatöltöm és feedelek:)
    Talán örülnék is neki ha ez bekövetkezne, végülis így a logikus...
  • CsőKujts
    #12938
  • tomo
    #12937
    ha olyan helyen van a cucc, amit nem ersz el, vagy nem akarsz odamenni, akkor ezzel megszerezheted.
    gyenge magusok, nem nagyon szeretnek konfrontalodni, holmi szornyekkel testkozelbol.
  • SaGa Jr
    #12936
    Hali!

    Nem számít milyen páncél van rajtad. A lényeg, hogy milyen a lábbelid. A legjobb ha nincs rajtad semmilyen. Egyedül ez az ami kopog. Ha a sneakben eljutsz expertre, akkor onnantól mindegy miben toporogsz, nem lesz befolyással a lopakodásra.
  • CsőKujts
    #12935
    Megelőztél. :) thx.
  • CsőKujts
    #12934
    Kösz! Tehát aféle jedi képesség. :) Amúgy mire lehet használni? Szóval mi haszna van ennek azon kívül, hogy fejleszti az intelligenciát?
  • SaGa Jr
    #12933
    Hali!

    Elméletileg ez bekövetkezik, de a guide nem írja mikor. Lehet, hogy csak terv volt, de aztán kivették. Nem tudom.
  • BBalee
    #12932
    Tárgyakat tudtam lebegtetni vele. Semmi értelme így nem is foglalkoztam vele.
    Morrowindben távolról el lehetett venni,lopni tárgyakat, de itt nekem ez nem sikerült.
  • Voltan
    #12931
    Nem vagyok benne biztos, de úgy lenne logikus. A vascsizmát azért le szoktam venni, mert az eléggé csörömpöl. :D
  • CsőKujts
    #12930
    Thx! Akkor rajta tartom a szemem. :)
  • BBalee
    #12929
    Amikor elkapod akkor kiírja a bal felső sarokba. Egyszerű fertőzésként kezel a program, ami gyógyítható 3 napon belül.
    3 napon túl ha alszol, akkor ismét jön valami szöveg és a szemeid máris vörösen izzanak...
  • CsőKujts
    #12929
    Ha heavy armort leveszed az számít a sneaknél?
  • tomo
    #12928
    magadhoz tudsz huzni foldon fekvo targakat.
  • Voltan
    #12927
    Nem is kell hozzá túl magas sneak. Én az ork konzervdobozommal is betörtem már csomó helyre, és nem kaptak el. Az a lényeg, hogy ne lássanak, amikor feltöröd a zárat, és a házban se vegyen észre senki.
  • CsőKujts
    #12926
    az sry
  • CsőKujts
    #12925
    Valaki help légyszi. A telekinisis a mire jó?
  • sandros
    #12924
    Hali

    Ha megolok valakit es bekoltozok a hazaba akkor megmaradnak a cuccaim? Jelenleg lvl 6-os vagyok es kb 2000 aranyam van. Tehat ha lehet akkor ingyen szeretnem megoldani ezt a problemat. Koszi!
  • CsőKujts
    #12923
    Azt amúgy honnan lehet észrevenni, hogy megfertőződtél?
  • BBalee
    #12922
    Biztos?
    Mert én már lassan egy hónapja vámpír vagyok feed nélkül, de semmi ilyet nem tapasztaltam.
  • SaGa Jr
    #12921
    Hali!

    Ládákba nem szabad pakolni semmit. Legfeljebb ha saját háza lesz az embernek akkor lehet a saját ládáiba pakolni. Ha idegen helyen lepakol egy ládába, akkor onnan el fog tűnni, mert elviszik. Legegyszerűbb, ha egy biztonságos helyen leszórja az ember a földre. Onnan garantáltan nem tűnik el. Guildok esetében sem szabad lepakolni ládába hacsak nem biztosítanak névreszólóan egyet.
    Ez általában nem történik meg. Legfeljebb ha nagymester/archmage lesz az ember egy guildban, akkor lesz egy saját, külön bejáratú ládája, de ide majd hetihavi szinten kapja a guild által neki felajánlott cuccokat. Tárolásra nem jó, mert minden héten frissíteni fogja a program a láda tartalmát.

    A legjobb megoldás amúgy, ha az ember csinálja a fő küldetést és eljut a Blades főhadiszállására. Na itt majd teljes lelki nyugalommal szétszórhatja akárhol a cuccait, azok megmaradnak és garantáltan nem viszik el azokat. A ládákat azonban nem nagyon ajánlatos tárolásra használni itt sem, mert azokat az adott szervezet tagjai használják. Ha pedig egyszer belerakott az ember valamit egy másik illető ládájába az onnantól a láda tulajdonosáé. Ha ki akarja venni, az már lopás lesz a kari részéről.
  • CsőKujts
    #12920
    Egyrészt ugye amit cucli mondot, másrészt "problémákat" kell megoldani egy elképzelt világban aminek ilyen középkori darkos feelingje van fantasyval keveredve. A problémák és az ellenfelek leküzdése által pedig egyre "erősebb" leszel ezzel egyidőben pedig kitárul előtted egy gyönyörű világ és egy érdekes történet aminek te vagy a részese.
  • ShaiHulud
    #12919
    leemeled aztan kb 5-10 sec mulva kiteleportal a nagy robbanasok kozepette, legalabbis nekem igy mukodott:)
  • Hmuda
    #12918
    Akkor az őrök hallják, hogy valaki rumlizik az üres boltban. Ismét csak annyit tudok mondani: ésszel és nem ész nélkül kell csinálni.

    #12916: Igen, ez az alapvető minimális óvatosság amit egy tolvaj alkalmaz minden betöréskor.
  • Hmuda
    #12917
    Veszel 2000-ért egy viskót IC-ben és kész.
  • ShaiHulud
    #12916
    en mindig ugy tortem be az agent karimmal hogy sneakbe odalopakdotam az ajtohoz ugyelve hogy ne lasson meg senki aztan amig a kis stealth jelzo "szemecske" ikon halvany gyorsan feltorod a zarat (tovabbra is sneak modban)es behatolsz a celhelysegbe:) aztan ott vegig sneakelve leemeled a dolgokat majd halalos nyugalommal tavozol:) engem sosem kaptak el, szal valamit te csinalsz rosszul, vagy nem eleg magas a sneak skilled.
  • grebber
    #12915
    De nem érted nincs senki a házban sehol!!!
  • sandros
    #12914
    Hali

    Nehany napi kalandozas utan visszatertem Chorolba es megdobbenve lattam hogy a ladambol eltunt minden. Kerdesem a kovetkezo van olyan hely ahonnan nem tunik el a cucc? Nincs 10.000 aranyam hogy vegyek hazat. Ha megolok valakit es bekoltozok a hazaba akkor ott megmarad a cucc? Koszi a segitseget!
  • CsőKujts
    #12913
  • cuccok
    #12912
    ezer hála
  • tomo
    #12911
    quest késsel megsebzel egy argoniait.
  • cuccok
    #12910
    hol a francban kell szerezni azt az arganion blood-ot???????SEGÍTSÉG!
  • TVelvet
    #12909
    Jo.. hat akkor kereshetek 1 mentést....
  • TVelvet
    #12908
    de akkor mia faxt csinaljak??? 5let?
  • Hmuda
    #12907
    Elveszed, kiteleportál, leiszod magad a sarki kocsmában a nagy örömödben.

    Nem záródik be? Bug. Ezt már írták. Választási lehetőségek: techsupport, new game, sok-sok próbálkozás, hátha mégis bezáródik valamikor.
  • TVelvet
    #12906
    Most igazából el kell venni az a kővet, vagy csinálni kell vlaamit vele? szétkell ütni vagymi?? semmi nem hat ellene.. :(( heeeelp
  • Hmuda
    #12905
    Pedig nem egy nagy mutatvány. Alacsony a lopakodásod? Akkor a tulaj bizony meghallja, hogy valaki kotorászik lent a földszinten és csörög az ezüstkészlettel. Ha már magasabb a sneak akkor már nemigazán.