41716
  • b-type
    #12983
    így van :)
    és sztem ne legyél.
  • b-type
    #12982
    Ezért írtam hogy nem kell ezekkel foglalkozni, csak akkor indítsál új karaktert ha tényleg ehez van kedved, a jelenlegivel is teljesen f@szán elvagy a világban.
    Ha lovagolsz pl. akkor már nem annyira veszélyes, trainer-l húzhatod is magad..nagyon sok más megoldás van.
    Ez akkor veszlyes ha kalandozó módjára járod a terepet alacsonyabb szinteken, sokat mászkálsz (állandó futással), barangolsz.
    Nyugodtan viheted tovább, simán tudod ellensúlyozni.
  • Batka
    #12981
    Hali!
    Az éppen aktuális jó/rossz hatásokat lehet látni valahol. PL. ha megfertőztek, vagy mérgeztek vagy valamelyik attributumom leesett. Nyilván ezeket látni, ha megnézem külön a skilleket meg a tulajdonságokat, de engem az érdekelne, hogy össze van e szedve ez valahol.
  • CsőKujts
    #12980
    De ha ezt teszem akkor meg vérpistike vagyok mi? :))
  • grebber
    #12979
    Bazzeg mennyi köcsög szellem van Tiber Septim páncélja küldestésben.
    És nagyon gyorsan törnek a fegyverek :(
  • CsőKujts
    #12978
    Ehh.. Végülis még annyira nem haladtam előre. Pont amiatt mert mindig kisérletezgettem mivel lenne legjobb nyomulni. Morrowindet nyelvtudás híján annakidején abbahagytam. Na hát ez az amit nem tudhattam. Köszi a segítséget! Lehet kezdek egy újat és berakok akkor az atheletic helyett valami intellektes skillt.
  • CsőKujts
    #12977
    Amúgy a kinézete sem utolsó, majd utánanézek hogyan lehet képet és berakom mert szerintem az arcát borzasztóan eltaláltam. :) Ilyen hátrazselézett ugyanolyan piros haja van mint amilyen a szeme. Plusz nagyon szigorú arc. :)
  • b-type
    #12976
    Az a gond vele hogy ha be van kapcsolva az állandó futás, akkor major-ban szintlépést generál, és így akkor is elbukod a szorzót ha nem kifejezetten erre gyúrod a karaktert (vérpistikének)
  • CsőKujts
    #12975
    Igazad lehet, érdekes. Jól kitalálták. :)
  • b-type
    #12974
    így van.
    Igazából én esésnek nevezném ami az acrobatics-t fejleszti, mert attól nő nagyon (meg persze a restoration is )
    viszont ha eleinte elővi az ember a fontosabb tulajdonságokra a szintlépést, akkor később már nem lesz mire megkapja a speed 5×
  • CsőKujts
    #12973
    Amúgy teljesen igazad van, fejlődik a karim mint a szél.
  • CsőKujts
    #12972
    Hehe, akkor nem is olyan hülyeség az az athletics. :)
  • SaGa Jr
    #12971
    Hali!

    Ugrással te aztán nem fogod fejleszteni az athletics-et. Arra a futkosás és úszás van. Az acrobatics fejlődik ugrálástól.
    Amúgy Athletics és Acrobatics skilleket azok rakjanak Major skillenek, akik hamar akarnak magas szintre jutni. Elég folyton futkosni, úszkálni, meg ugrálni és mennek fel szépen ezek a skillek, meg általuk majd a szintek is. Bár nem biztos, hogy ez jó lesz a későbbiekben (már a korán jött magasabb szint).
  • CsőKujts
    #12970
    Végülis azt azért csináltam, hogy ellensúlyozzam a heavy armort.
  • CsőKujts
    #12969
    Thx. Most, hogy mondod tényleg mert ugye azt sima ugrálással lehet fejleszteni. De tényleg nem keseredek el ezen mert amúgy meg nagyon sokoldalú.
  • b-type
    #12968
    igen, de nem mindegy hogy hogyan...pl. most varázslót indítottam erre kiváncsi leszek..alapszinten nem nehéz maxolni, de minnél előrébb vagy, annál inkább figyelni kell, és elveszi a kalandozás örömét.
  • Dns5000
    #12967
    ehh hogy csinalsz 3 5oset?
    csak minor skilleket hasznalsz?
  • b-type
    #12966
    Sztem jó, az Athletics mehetett volna sztem minor-ba,
    DE te tudod milyen karakterrel szeretnél játszani, nem szabad hogy befolyásoljon az eredményessége.
    Ezzel a karaktereddel pedig jókat lehet játszani.
  • CsőKujts
    #12965
    Magyarul éppen erről beszélgettünk. :)
  • CsőKujts
    #12964
    Olvass vissza 16 hozzászólást. :)
  • CsőKujts
    #12963
    12942? Télleg érdekel a véleményetek. :)
  • Aldrin
    #12962
    van valami olyan, leginkább magyar oldal /esetleg angol/, ahol részletesen leírják, hogy mit is látok a karakterlapon? segítsetek léci! már játszok a játékkal egy ideje, de nemnagyon értem, h mit mivel lehet fejleszteni, és hogy ha esetleg fejlődött valamelyik képességem, akkor annak hol látom hasznát. előre is köszi
  • Smitiz
    #12961
    KÖSZI!!!!
  • CsőKujts
    #12960
    Jah, sajnos ez ezekszerint megmaradt. :( Még annyi ezzel kapcsolatban hogyha kiírja, hogy fejlődtél akkor ha nekiálsz tréningelni vagy tovább varázsolsz az növeli még a szorzót?
  • b-type
    #12959
    bőség zavara :)))))
    Az a legrosszabb mikor elbukom az egyiket (én sem tanítattom magam), és van 2 5× a harmadikat meg lebukom 3× , mert feljött egy másik..
  • cenobite
    #12958
    A "z" billentyűvel tudod húzogatni, mozgatni pl az asztalon.
  • BEAST #12957
    100 fölé amúgy sem fejlesztheted őket , szóval csak idő kérdése
  • CsőKujts
    #12956
    Bocs, azt sajna nem tudom.
  • CsőKujts
    #12955
    Hát az igaz, hogy úgy szórakoztatóbb, de én minél erősebb karit szeretnék, mert ilyen beteges vagyok. 3x2 pedig mindenképp kevesebbnek tűnik mint mondjuk 2x5 plusz 2. Neagyisten 3x5. Amúgy mi a max?
  • Smitiz
    #12954
    Azt tudom hogy lehet eldobni, de ilyenkor csak kiveti magából a karakter... Morrowindben lehetett igazgatni is, ebben nem?
  • CsőKujts
    #12953
    Erre még lécci. :)
  • Zsolo007
    #12952
    Ez így nem igaz. Ha tréningelsz sokkal célirányosabb lesz. Én voltam már olyan dungeonban, ahol összeszedtem egy teljes szintlépést...és akkor ilye 3x strength és endurance szorzókat kaptam. Egyébként én nem trenírozom magam, jobban tetszik hogy aszerint fejlődik amit csinálok... :)

    De volt olyan amikor lopakodtam és 5x agility szorzó jött össze (másik kari)
  • CsőKujts
    #12951
    faq
  • Smitiz
    #12950
    Sziasztok!

    Tényleg nincs lehetőség arra, hogy Morrowind stílusban szépen tegyek le tárgyakat, vagy csak én nem tudom hogy kell?
  • reger
    #12949
    thx
  • CsőKujts
    #12948
    Tehát. Ha jól értem, ha csak simán mászkerálsz akkor nem lesz olyan erős a karid azonos szinten?
  • CsőKujts
    #12947
    Köszönöm! Ez nem kicsit fontos ahogy elnézem. Sokat segítettél.
  • CsőKujts
    #12946
    4,18
  • SaGa Jr
    #12945
    Olyan skillt fejlessz, aminek az adott tulajdonság a hozzátartozó párja. Ha ez a skill fejlődik, akkor számol a program vele. Minél több pontot sikerül begyűjteni, annál magasabb lesz a szorzód. Ha 10 szintet fejlődsz egy intellectet használó skillben, akkor szintlépéskor összejön a max 5-ös szorzó, tehát az intellectet 5 ponttal emelheted.

    A legegyszerűbb ha felkutatod azokat a trainereket, akik intellectel kapcsolatos képzettségekben treníroznak. Így garantáltan összeszeded a szükséges mennyiséget.
    De szintet lépni csak akkor fogsz, ha a major skillekben fejlődtél 10 szintet (mindegy milyen kombinációban). Célirányos fejlesztéshez nem árt tartalékolni a pénzt a trainerekre és akkor lehet szépen összeszedni megfelelő mértékű szorzókat a tulajdonságnöveléshez.
    Simán csak mászkálgatva eszement nehéz 2-es szorzó fölé menni, mert egyszerre sok minden fejlődhet (futás, ugrálás, harc, blokkolás csak hogy a leggyakoribbakat említsem, mind mást fejleszt).
  • CsőKujts
    #12944
    Bocs még annyi, hogy mage a csillagjegy is és a fő bizbasz is.