41716
  • Aldrin
    #13023
    én is erre gondoltam először, de nekem a legújabb nvidia driver van fennt! kipróbáltam azzal az oblivion specifikus driverrel is, de azzal sem működött! most meg gondoltam újratelepítem, hátha az megoldja a problémát, fel is rakta, de a telepítő ablakot nem zárja be. most itt van ez a fekete ablak, viszont semmit sem csinál. bezárni természetesen nem lehet! istenem! ilyenkor úgy imádom az xp-t!
  • istenostora03
    #13022
    de melyik honlapról?
  • PiszkosFred
    #13021
  • PiszkosFred
    #13020
    Nekem akkor volt ilyen, amikor a régi vkártya drivert használtam. Eleinte jó volt, aztán volt egy vidék, ahol olyan effekt vagy textrura vagy nemtudommi volt, ami miatt jöttek a gondok. Felraktam az új forcewaret, és azóta hopp, gond egy szál sem...
  • istenostora03
    #13019
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Honnan lehet letölteni a játékot????
  • Aldrin
    #13018
    hi! tudnátok segíteni? bementem az arénába, és lefagyott a játék, aztán visszatöltöttem a mentésemet, amit már az arénában készítettem. viszont a játék nem működött, a kép elkezdett villogni, és semmit sem lehetett látni. viszont ha új játékot kezdek, akkor minden működik! mi lehet a probléma?
  • Kandurex
    #13017
    Itt mit kell csinálni?

  • Jimmyke
    #13016
    2534 Új üzenet, na ja 1 hét Oblivion, semmi más
  • PiszkosFred
    #13015
    Thx mester ;]
  • DonnieBrasco
    #13014
    Köszi!

    DB
  • CS@
    #13013
    Utólag is boldog szülinapot neketek!
  • CS@
    #13012
    Mivel már elég sok szó esett itt a házakról egy kicsit bővebben is:
    Anvil -t emlékezetből írtam a többi csak fordítás.
    Forrás: Jenni..

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Anvil:
    Napnyugta után menj a Count's Arms –ba és keresd Velwyn Benirus –t, beszélj vele és fizesd ki neki az 5000 aranyat. Menj a házba és feküdj le aludni az emeleti szobában, mígnem arra riadsz, hogy megtámadtak, végezz a szellemekkel(normál fegyverek nem sebzik őket!) majd menj az alsó szintre és vedd fel az összetört edény mellől a papírt és a kezet. Ezután menj vissza a Count's Arms –ba és beszélj a kocsmárossal akitől megtudod, hogy Velwyn elment a fővárosba. Szedd össze magad és indulj utána, IC -ben az egyik kocsmában megtalálod, beszélj vele és faggasd ki mindenről. Végül közli, hogy segít megtisztítani a házat majd elindul vissza Anvil –be, tégy te is így. Amikor visszaértél a városba keresd meg őt ismét a Count's Arms –ba és ha úgy érzed készen állsz akkor ezt közöld vele. Ekkor elindul a házba, kövesd őt és ha beértek a házban akkor igyekezz minél gyorsabban lejutni a pincébe, ahol vizsgáld meg a falra festett jelet. Most lesz szükség Velwyn segítségére mert ezt csak ő tudja kinyitni, miután végzett és az átjáró megnyílt ő elindul vissza a Count's Arms –ba. Menj át az átjárón és vizsgáld meg az altár -t majd a rajta fekvő testet is és add vissza a kezet amit az edényben találtál. Ekkor nagy örömködés közepette feltámad ez a nem túl kedves kreatúra, tégy róla, hogy az öröme ne tartson sokáig. Még utoljára látogasd meg Velwyn –t a Count's Arms –ba és mesélj el neki mindent, ezzel a küldetés véget ért a ház pedig ismét régi pompájában tündököl. További bútorokat ebbe a házba nem lehet venni.

    Bravil:
    Vidd fel legalább 50 –ig a viszonyodat Regulus Terentius –al és akkor megveheted tőle 4,000 aranyért. Bútorokat a Fair Deal –ban Nilawen –től vásárolhatsz.

    Bruma:
    Vidd fel legalább 60 –ig a viszonyodat Narina Carvain –al és akkor megveheted tőle 10,000 aranyért. Bútorokat a Novaroma –ban Suurootan –től vásárolhatsz.

    Cheydinhal:
    Vidd fel legalább 60 –ig a viszonyodat Andel Indarys –al és akkor megveheted tőle 15,000 aranyért. Bútorokat a Borba's Goods and Stores –ban Borba gra-Uzgash –től vásárolhatsz.

    Chorrol:
    Vidd fel a hírnevedet legalább 13 -ig a viszonyodat Arriana Valga –al pedig legalább 70 –ig és akkor megveheted tőle 20,000 aranyért. Bútorokat a Northern Goods and Trade –ban Seed-Neeus –től vásárolhatsz.

    Imperial City, Waterfront District:
    Az Imperial City Market District –ben található Office of Imperial Commerce -ben veheted meg Vinicia Melissaeia –tól 2,000 aranyért(egy egész kevés jó viszony szükséges hozzá). Bútorokat a Three Brothers –ben Sergius Verus –től vásárolhatsz.

    Leyawiin:
    Vidd fel legalább 60 –ig a viszonyodat Marius Caro –val és akkor megveheted tőle 7,000 aranyért. Bútorokat a Best Goods and Guarantees –ban Gundalas –tól vásárolhatsz.

    Skingrad:
    Beszélj Hal-Liurz -al aztán Shum gro-Yarug –al akivel vidd is fel a viszonyodat legalább 70 –ig. Ha a hírneved legalább 15 akkor megveheted tőle 25,000 aranyért.
    Ha megvetted akkor menj a Colovian Traders –be és beszélj Eyja –val a bútorozásról. Ezután 150aranyért ő amolyan bejárónő szerűség lesz?
    Ha elég magas az akrobatikád akkor a legfelső emeleten a lépcső feletti része felugorva találsz egy papírt ami egy rejtett kincsről szól. Menj az alagsorba és keress egy oszlopot amiről 4garlic lóg ha az oszlop felső részét megvizsgálod egy homokórát látsz ezt megérintve megkapod a jutalmad.
    Bútorokat a Colovian Traders –ben Gunder –től vásárolhatsz.
  • DonnieBrasco
    #13011
    Köszi! Bocs tegnap nem voltam :)

    DB
  • BlackShadow
    #13010
    oh banyek.. ez nemteccik én nem akarok mágus lenni.. fingom nincs a varázslásról :) reméltem h van vmi npc aki jópénzé megcsinálja :(
  • BlackShadow
    #13009
    a FAQ ot direkt átnéztem elötte :P kösz!
  • Fejes021
    #13008
    bocs nem a faqban hanem itt
  • Fejes021
    #13007
    a faqban nagyon jól (nem lehet :D )de le van írva
  • Etele1
    #13006
    Hi!
    Gondoltam meglátogatom az arénát. A csóka mondja,h vegyem fel az ott használatos páncélzatot. Ezután hisztizik,h ami nálam van azt azért tegyem már le...na én leraktam magamtól azt is ill. újabb hiszti után már mindent, amit tudtam mert egy kardot, amit a bérgyilkos guild-nál kaptam és egy jegyzetet, ami Anwill naplója néven fut és elloptam miután véget ért a quest, azokat nem tudom eldobni/lerakni. Kiírja,h aktív quest tárgyakat nem lehet eldobni...csakhogy ezeket már megcsináltam mégis megmaradtak a tárgylistámon. Más járt már így? Mert szerintem ezért nem engednek be az Arénába... :(
  • BlackShadow
    #13005
    az a noobish kérdésem lenne, hogy hol/hogy lehet enchantolni?
  • BBalee
    #13004
    Ha csak a főküldiket csinálod, akkor nagyon rövid, de ott il lesz vámpírgyilkolás.
    Ha nemtetszik, akkor alvás előt gyógyítsd ki magad addig ugyanis egyszerű fertőzés. Alvás után már nem lehet, csak egy külön questtel kigyógyulni. Szerintem nagyon is jó dolog a vámpírság:)
  • Anotino
    #13003
    Imperial Cityben a legolcsobb az ingatlan. Egy szakadt kis halaszkunyho, 2.000 gold ha jol remlik. A legdragabb amit lattam pedig Skingrad 25.000 -ert.

    Soul gem -eket szerezhetsz ingyen ha belepsz a mage guildbe, hevernek itttott szanaszet. + boltban is elofordulnak.

    Ha iszol vert nem fog sebezni a nap.
  • ronhaven
    #13002
    igen
  • Khull
    #13001
    Hali!

    Mi a véleményetek az NPC static level modról?
    Esetleg tapasztalatok?

  • grebber
    #13000
    Ha a föküldiket csinálom mindenképpen vámpir leszek??
    Mert ha alszok kiirja a vámpiros cuccokat :(
  • PiszkosFred
    #12999
    Én teljesen mellőzöm, ha tehetem. Ha pedig nem, akkor hand2hand ;] Egyetlen egy kis bicskám van, egy nagyon olcsó és pehelykönnyű, benne egy soultrappal, amellyel a végén szúrkálom őket, ha nem lenne már mana a soultrap varázslatra.
  • BBalee
    #12998
    Én az elején kardoztam a mágia mellett , de a végén 109-es destruktionnal (89+20 vámpirizmus) nem használtam, csak a blokkolást meg a destruktion spelleket.
    Medium fokozaton a legdúrvább ellennek is max 2 jeges érintés elég volt(igaz a mannám is 0-ra ment, de arra való a magas WP és a potionok)
    Szerintem felesleges a fegyver a játék végére mágussal.
  • MrAndree
    #12997
    Mászkálj dungeonokben vagy vegyél. Nekem volt olyan dungeon ahol 3-at is találtam. Nekem most pont öt van, hogyha egyszer véletlenül vámpírrá válnék akkor ne kelljen keresgélni.
  • BBalee
    #12996
    Hehe ez jó :))
  • Goth
    #12995
    Sztetek Mage-nek melyik fegyvert az ideális fejleszteni? Vagy teljesen mellőzzem a közelharcot?
  • AnonymouS
    #12994
    Sziasztok! Lenne egykét láma kérdésem, amikhez hasonlókat már biztosan láttatok sokat, de azért felteszem. :)
    12-es szintű vagyok és bejutottam az Arcane Universitybe, kaptam egy jó kis botot, amivel csak az a baj, hogy alig lehet vele párat lőni, máris kifogy és a visszatöltése nagyon borsos. Kérdésem tehát az hogy lehet e máshogyan utántölteni a staffokat, vagy hogy később (ha pl végigviszem az egyetem küldetéseit) olcsóbb lesz e, esetleg ingyen csinálják?
    A másik kérdés meg pedig az itt már többet emlegetett ház-vásárlás ügy. Nem tudjátok hol van a legolcsóbb? Az anvilit már láttam, de perpill nekem most 5ezrem sincsen, mondjuk ha eladnék pár cuccot, akkor talán lenne.
    Egyébként szerintem hatalmas a game, kár hogy ilyen addiktív, teljesen magába szippantott. Az eddigi legérdekesebb küldetés talán az volt, amiben egy csávó álmába csöppentem bele.
    Ja tényleg, még valami, vámpír lettem, ami poénos, de valahogy nem tetszik hogy napon komolyan sebződök, mivel a legtöbb küldetésben nappal kell keresgélni az npcket és utazni sem lehet ha sebződök. Megkerestem már a boszorkányt, de csak 1 nagy soul gemem van, nem tudtok valami egyszerű módszert vagy helyet, ahol lehet szerezni még 4et?
    A válaszokat előre is köszönöm, blessing of Akatosh upon Ye!
  • Lobsterman
    #12993
    Kicsit hasonló a szitu: Bent vagyok a setét testvériségben egy ideje, csinálgattam a küldijeiket, eltettem láb alól egy pár csókát, gondoltam megcsinálom a thiefs guildbe belépő küldit is. Beszélek a fickóval hogy mi a helyzet, erre közli nem szabad ölni akció közben. Asszondja "Nem mi vagyunk a sötét testvériség" Na mondom: Ja, te lehet hogy nem... :)
  • MrAndree
    #12992
    Tegnap engem is felkértek /mondjuk én nem vagyok vámpír/. Lesznek még poénok abban a küldetésben.
  • dronkZero
    #12991
    Tengnap éjjel volt egy vicces szitum. Már jó régóta bentvolt a küldik közt az Eréyes Vér Rendje küldi, gondoltam ICben járok, megnézem már, mi az. Bemegyek a házba, csóka bazinagy kétkezes üvegkarddal, az elf meg lehív a pincéjébe. Lent próbálok beszélni a gyíkarccal, azt mondja, majd miután beszéltem az elffel. Az elf meg belekezd a mondókájába. Ők hárman vámpírvadászok (ajjaj, és hárman vannak...mind itt áll körülöttem), de nem sikerült vámpírok nyomára akadniuk. Egészen mostanáig. (na, itt kemény harc lesz. készítem a láthatatlanságot, meg a healing potionokat.) Jó lenne, ha segítenék elkapni nekik ezt a csókát. (baaaaaazzzeeee, ezek ilyen hülyék? :P :)))) )
    Mások szóba sem állnak velem az utcán, annyira vámpír vagyok, ezek meg engem kérnek fel vámpírvadászatra? :))
  • CS@
    #12990
    1. Igen a tied szerintem is az volt...na jó az enyém is:)
    2. Pont a ritka kivételek miatt nem lehet párhuzamot vonni. Ráadásul még elég friss a játék, ez a Morronál is így volt kezdetben aztán szépen jött még több csít mod meg még több nem csít mod míg végül mindkettőből rengeteg lett.
  • Solid Snake
    #12989
    FemaleNudePatch: Itt ni :)))))
  • dronkZero
    #12988
    De van.
    Drag and drop jelleggel megfogod a tárgyat, nyomva tartod rajta a bal gombot, ráhúzod a karakteredre (nem engeded el a gombot), akkor kilép a tárgymenüből, és előtted fog lebegni a tárgy, tudsz vele forogni, amíg fel nem engeded a bal gombot.
    Én eleinte így dobáltam el a tárgyaimat. Csak kissé bugos, és hiába engedem el a gombot, nem ejti le a karakterem a tárgyat.
  • CsőKujts
    #12987
    Ok. ;) Amúgy az első dolog amit megvettem az 2500-as paci Chorrolban, szóval tényleg nincs baj. Thx!
  • Lobsterman
    #12986
    Nekem is bent van az acrobatics a major skillek közt, de nem a gyors fejlődés miatt. Csak akkor ugrálok ha szükség van rá, de egy tolvajnak illik eljutni olyan helyekre ahova egy nehézpáncélos lovag nem tud felvetődni :)
  • PiszkosFred
    #12985
    Karakterlap, varázslat szekció, legszélen jobb oldali fül, ott mutatja az éppen aktuális hatásokat, a faji bonuszoktól kezdve a fertőzésekig.
  • grebber
    #12984
    LÁL mondom alszok egyet a Tiber Septim küldi alatt a katakombákba mert szintet léptem erre vámpire támadás áldozata lettem.Töltöm is vissza a régi mentést.