41716
  • Goth
    #13063
    30-as lockpick skillel fel tudtam törni hard zárat, ha ennél magasabb a tiéd csak türelem kell a very hardhoz =)
  • Kandurex
    #13062
    Sima ügy, IC -ben találod meg az egyetemen. Semmi más nem kell, hogy bejuss ide csak egy warlock szint .
  • cuccok
    #13061
    ez a kép melyik városban készült???Mert fel akarom töni!!!
  • cuccok
    #13060
    végre nem vagyok vámpír!!hahahahaha
  • Halfer
    #13059
    vagy hogy mit jelent a FAQ, mert gondolom sokan nem fogják fel :D
  • BEAST #13058
    úgysem használ , minek? :DDD
  • LegionarR
    #13057
    Ki kéne a banner alá hatalmas betűkkel írni hogy "mielőtt felteszel egy kérdést, olvasd el a FAQ-t"
  • LegionarR
    #13056
    A két gonoszabbik guild néhány tagja árul pl.
  • ERykk
    #13055
    lokkpikket emelyik árustol lehet szerezni?Vagy azt csak találni lehet?
  • Solid Snake
    #13054
    Türelem és sok lokpick
  • Kandurex
    #13053
    Ejj, fáj érte a szívem, piszok very hard lakat védi :( valaki nem tud olyan személyről akinek van esetleg tekercsbe unlocker varázslat?

  • Solid Snake
    #13052
    Túl sok cucc van nálad! Dobj el párat, s mehetsz tovább!
  • eprex
    #13051
    hey pls help! mit jelent az h you are over-encumbered?
  • fokusz
    #13050
    és hol vannak az istállok?:)
  • BEAST #13049
    jó oldal és igazad is lenne ha az itt kérdezgetők legalább fele venné a fáradtságot hogy utánanézzen a dolgoknak , van faq , van magyar oldal az infokért , de egyszerűbb ide beírni egy tőmondtatot ...
  • donpedro
    #13048
    Van egy oldal, ahol rengeteg információ van, olyan dolgokról, amit itt naponta ezerszer megkérdeztek már. Igaz, angol oldal, de az info nagy résza annak is érthető, aki nem tud angolul. Különösen az Oblivion Help rész nagyon hasznos.

    Chorrol.com

    Érdemes lenne a FAQ-ba is berakni.
  • PiszkosFred
    #13047
    Hát, nem a mostani rendszerrel gondoltam. Ha lenne ilyen feature, biztos ki lenne dolgozva ez a fajta játékmód és "AI", akár a védekezés, akár a szaporodás mikéntje. Talán modderek megoldják, vámpírok népszerűek, és adja magát az ötlet.
  • Kandurex
    #13046
    Akkor valamit kihagyhattam bent :/
  • jazzy
    #13045
    Azzal semmi dolgod nincs, be kell menni kiirtani mindenkit, es talalni fogsz valamit, utana updatelodik a quest
  • BEAST #13044
    istállóknál :D ... istenem
  • fokusz
    #13043
    hol lehet lovat venni??
  • ati2002
    #13042
    Mindenáron rám akarta erőltetni a program a vámpírságot. Szintlépés elött álltam, már csak aludni kellett volna, de akárhol feküdtem le, mindig megharapott egy vámpír alvás közben, de én nem hagytam, minden lefekvés elött [F5]. Végül elmentem W.P.-ba, imádkoztam egyet a templomban, és utána hagyott aludni, horpasztottam is 24 órát. Olyan jól esett, mintha tényleg aludtam volna. :)))
  • jazzy
    #13041
    Garlic -ot merre talaltatok / vettetek? 6 db kene a Vampiric Curehoz de csak 1-et tudtam venni eddig tobbet nem talalok sehol.
  • markastor
    #13040
    Akinek ATI kártyája van (bármilyen) az rakja fel a most megjelent Omega Driver-t, mert ezzel nálam 15-20%-os gyorsulás tapasztalható.
    omegadrivers

    u.i.: Előtte persze használja mindenkia Driver Cleaner nevű progit.
  • ZsZso
    #13039
    jó duma :)
  • MrAndree
    #13038
    Egy idő után nem lenne olyan jó. Hiszen akkor előbb-utóbb minden npc vámpírrá válna, az meg nem biztos, hogy nyerő lenne. :)
  • Kandurex
    #13037
    Nappal kihaltak lennének az utcák, éjjel meg menne a dzsámbori :D

    #13017?
  • PiszkosFred
    #13036
    Sajnos nem. Pedig jó móka lenne :D Talán lesz rá mod, én legalábbis nagyon élvezném ;]
  • Lunki88
    #13035
    Most vámpír lettem,ez azt jelenti ha megharapok valakit akkor ő is 3nap múlva vámpír lesz?
  • Aldrin
    #13034
    sztem a mentéssel lehet a probléma, mivel az összes többi mentésem műxik! de ha szeretnék játszani, akkor most 2 nappal ezelőtti mentésemet kell elővegyem! ez így nagyon nem tetszik.
  • CS@
    #13033
    Ha be van kapcsolva a cellaváltásnál való mentés akkor próbáld meg kikapcsolni.
  • vente
    #13032
    csak még elég ujjj vagyok a gémben és tapasztalnom kell
  • vente
    #13031
    kössz
  • deep
    #13030
    Újabban ajtónyitásoknál totál kifagy az egész gép.Ilyen volt valakinek?:D
  • Kandurex
    #13029
    Milyen segítőkészek vagyunk ma
  • Kandurex
    #13028
    vente, fent a banner alatt a FAQ piroslik, kattints rá és olvasgass...
  • Tatyla
    #13027
    faq?
  • PiszkosFred
    #13026
    Túl vagy terhelve. Dobáld le az olcsó, és súlyos cuccokat. (ára a pénz ikon alatt, súlya a "marádtoll/feather szimbólum" alatt)
  • vente
    #13025
    mit jelent ez "you are over ecoumbered" ?
    ilyenkor nemtudok mozogni
  • Kandurex
    #13024
    Innen pl. egy sms -ért cserébe