41716
  • ati2002
    #13184
    Nem vagyok vámpír, mert mindig visszatöltöm, ha alvás közben megharapnak.
  • Hmuda
    #13183
    Én kivégeztem mindet a fogadóban. Megártott a sok DB küldetés. >.<
  • MacrosTheBlack
    #13182
    A Baldurs Gateben volt olyan. :)
  • Kandurex
    #13181
    Minimális spoilerszerűség lehetséges

    Izé. Egyetemen kaptam egy ilyen skingardi vámpíros küldetést. Na, szal, beszéltem
    a gróffal, aztán lezúztam a közeli bloodcuster neveztű dungeonba a vámpírokat. Most kellene beszélnem a vámpírvadászokkal, de azok mind a vezérükhöz (Arigon) zavarnak, hogy vele beszéljek, de azzal meg nem tudok mit kezdeni, se lefziteni, csak ugyan azt ismételgeti.. :( Mit kell ott tenni?
  • grebber
    #13180
    Az azért van mert megfertőződtél igyál gyorsan Cure Disease potiont attól emulik.
  • Goth
    #13179
    nekem is csak az aréna miatt van most 12-es szinten 8 ezrem.
    Amíg nem csináltam meg az arénát 1500 alatt voltam, hiába küldetéseztem.
  • DonnieBrasco
    #13178
    Nekem is az van, és nemcsak sokkal lassabb, ha a driverét használom, de egyértelműen sokkal csúnyább is, mintha a játék opciójában kapcsolnám be!!

    DB
  • ati2002
    #13177
    Fent a hegyekben? Próbáltam, de ott is "vámpíros-álmom" volt, szal felejtős.
  • MerlinW
    #13176
    Én dungeon-ozom, kalandozom... Végülis, senki sem lesz FBi ügynök csak mert van fegyvertartási engedélye...:D Köll tréningelni, hogy alkalmasak legyünk a komolyabb bevetésekre:)
  • grebber
    #13175
    Általában én Martin-nál szoktam aludni.Fegyverimet nem nevezném nyominak csak ha alemerülnek azt feltölteni nemtom őket mert csak üres köveim vannak.
    Van 2 ami minden mágikus fegyvert feltölt de azokat sajnálom felhasználni.
  • ati2002
    #13174
    Akkor kb úgy vagy, mint én, pénzem alig, nyomi fegyvereim vannak, és a lakcímem: Bokor utca 1. :D
  • ati2002
    #13173
    :DDD
  • MrAndree
    #13172
    Ja hát én nem gyűjtök semmit, van egy íjam amit használok, meg úgy 700 nyílvesszőm. Ja meg egy klassz kard és pajzs kombináció bár ezeket még sosem használtam. :)
  • ERykk
    #13171
    ja, engem is érdekelne, mert már unom megverni a gyereket állandóan:)
  • grebber
    #13170
    Aztakurva nekem kb 2 évnyi game után lesz kb annyi :(
  • nogre
    #13169
    Sziasztok!
    Elakadtam és kéne egy kis segítség.
    Mage guildes küldetés, el kell mennem a University-be ott beszélnem kell valami csávóval (Raminos Plus vagy ki?) azt mondja, hogy szerezzek 20 dragon tongue-t + 20 Redfort flower-t. De nem találok ilyeneket sehol!Ráadásul még egy Ethor nevű csávó jön állandóan velem és ne makar lekopni!
  • Goth
    #13168
    ;DDDDDDDDDDDDD
  • Me0w
    #13167
    En 16 vagyok jelenleg, csak a DB kuldeteseket csinalom es van folos 25000 aranyam ugy, hogy mar igy is tartok 1-1 szetet minden erdekesebb pancelbol (imperial, elf, mithril, torpe) + van legalabb 15 varazsfegyverem, nem tudok valasztani neha mit vigyek magammal :)) De a kedvencem a tor ami dezintegralja az ellenfel fegyveret :)
  • MrAndree
    #13166
    Hát engem sosem érdekelt, hogy nem adnak jó árat, én a fölös cuccaimat simán eladtam annyiért amennyit kínált. Így is van 110000 aranyam. :)
  • grebber
    #13165
    Amugy miért kéne több aranyamnak lenni?Eladni nem adok el semmit mert nem fogok görcsölni a parasztal hogy normális áron megvegye a cuccaimat.
  • grebber
    #13164
    6-os szintű de ha alszok már 7-es leszek.
  • Me0w
    #13163
    Jah, azmas ;) De szerintem akkor is tobb, mint 1500 aranyadnak kene lennie. Hanyadik szinten vagy?
  • grebber
    #13162
    Föküldiket csináltam eddig semmi mást.Nem vettem semmi eddig csak két kalapácsot javitani mert a javitás drága.
  • Me0w
    #13161
    1500 aranyat gyujtottel eddig?! Mar bocs, de azt hogy? Nem csinalsz kuldeteseket?
  • tigeroo
    #13160
    akkor lehúzom, próba cseresznye

    legalább nem fogok többet töprengeni rajta hogy menne-e
  • grebber
    #13159
    Tárolásra én nem saját hazát használom mert ad ki a tököm tizenakárhányezer aranyat érte amikor igy is alig gyűjtöttem össze egész game során 1500 aranyat.
    Martin-nál tárolom egy ládában még nem tünt el egyenlőre.
  • MrAndree
    #13158
    Nekem jó. Íjász vagyok így semmire sem mennek a menő kardjaikkal mert elhátrálok-elmozgok és lövöm. 27-es szintű vagyok és még semmi gondom se volt. :)
  • AnonymouS
    #13157
    Ilyenkor vedd le a nehézséget,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én múltkor találkoztam egy orc-kal aki 60-as disintegrate weapon karddal jött, kettőt rámzúzott és meghalt a kardom, ráadásul még egy másik csaj is volt mellette. Vagy 10szer próbáltam meg, aztán lejebbvettem a nehézséget és megöltem 2 csapással
    Egyébként a fegyverét elvesztettem, mivel beraktam egy plugin házat, amiről kiderült hogy nem tárol el semmit
  • grebber
    #13156
    Bazzeg de elkurtam. Miscarcand küldetés nagyba elveszem a cuccot ami kell jön is rám egyből az az erős csoka meglepő modon hamar leirtottam.Erre van egy 5-ös szintű zár beletörtem össze stolvajkulcsom vissztöltöm állás hogy ne vesszem má kárba az a sok kulcs erre mostmeg nem tom lezuzni itet
  • Me0w
    #13155
    5.8-as Catalystra epulo Omegaval 4xaa-val sincs fps csokkenes.
  • bazza
    #13154
    milyen omega driver? kipróbálnám!
  • DonnieBrasco
    #13153
    A FAQ-ban találtam:

    "ATI tulajdonosoknál jelentkezhet a következő hiba: A börtönből kijutásnál, amikor az első ellenfelekkel találkozunk hirtelen leugrik az FPS 1-2 re. Ilyenkor a játékban kapcsoljuk ki az AA-t és a VGA Driverében kapcsoljuk be az AA-t. Így minőségromlás nélkül oldhatjuk meg ezt a problémát"

    Nálam egészen pontosan fordítva van: az ATI saját AA-jával _sokkal_ lassabb a játék (MINDIG!), mint a játék opciókban bekapcsolt AA-val.

    (és még mindig nincs ott az Omega driver, amivel szintén 50-60%-os FPS növekedést tapasztaltam!)

    DB
  • bazza
    #13152
    #13130
  • I.C.ram
    #13151
    tolvaj vagyok :D Engem nem szeretnek arrafelé :D Nekem valami tolvajcéh épület kéne, sők szobával ,rejtett járatokkal stb :)
  • MerlinW
    #13150
    Á kis kárrierista:D
  • PiszkosFred
    #13149
    Legyél Archmage, és mint a legnagyobb mágus Cyrodiilban, tiéd az Egyetem, a székházak, meg az egyéb ingatlanok. Kell ennél több?
  • grebber
    #13148
    :( mivel nem birotam felvenni több cuccot gondoltam fejlesztem azokat a fegyvereimet sigil stone-al amik vannak erre nem találok egy überbrutálisat.
    Nem akarom eldobni egyik sem mert pénzkidobás lenne csak de ezt a jó talált cumot se tudom felvenni , no mindegy majd találok másikat is.
  • I.C.ram
    #13147
    Köszi! Nem si tudtam, hogy lehet bútorokat is venni. Majd akkor veszek egy házat. Bár reméltem, hogy ICben több megvehető ház is lesz :( Nem akarok a nyomornegyedben élni.
  • PiszkosFred
    #13146
    Délen, a határ mellett.
  • Solid Snake
    #13145
    A házakról: #13012 hasznos nfo-k.