41716
  • MrStokes
    #13224
    Huu vazze, meggyult a bajom 1 Will-o-wisp-pel, a magiaim meg gyengek, es kozelrol meg hiba utom, mert visszaszivja az energiat, HP-t is mintha siman elszivna.
    Vmi tipp, hogy hogyan oljem meg?
  • Zsolo007
    #13223
    Egyébként nekem tudjátok mi tetszett eddig a legjobban RAIban? Voltam egy Aeliyd(vagy hogy a francba kell írni) ruinban, ahol csontik és goblinok voltak. És harcoltak egymással keményen :D. Nagyon jó volt nézni. Egy másik dungeonban meg találkoztam egy full dwarf armoros adventurerrel, aki azt mondta, hogy valami mesternek gyűjetenek dungeonokból cuccost. Le is vágták a szerencsétlent.:D..Kíváncsi vagyok milyen mesterről beszélt, de sajnos nem kaptam semmilyen küldit, szal asszem ez nem fog kiderülni.
  • LegionarR
    #13222
    Az OBlivion HQ-n a szörny-mini-guideban van leírva egyébként...
  • LegionarR
    #13221
    Olvastam hogy a goblinok valami totemekhez imátkoznak és az követik. Ez mi is pontosan?
  • donpedro
    #13220
    Ezt a helyet ismerem, alig pár órája itt hullott az én drága paripám, hüpp, hüpp.(Bár lehet, hogy több ilyen fickó is lóg a falakon Tamriel földjén, és akkor ez mégsem az a hely.)

    Nem volt egy bátor állat, hisz elfutott a veszély elől, és sajnos nem volt valami gyors sem, ergo csak szeretett volna elfutni a veszély elől. Egy barnamedve képében érte utol a végzet, de egy Troll is besegített. Nekem viszont nagyon kellett az, hogy így lekösse őket, mert bizony a banda harmadik tagja, egy Spriggan alaposan megizzasztott. Miután levertem, rohantam a lovam után (sajnos nálam azért gyorsabban fut), és még el tudtam kapni a trollt, de ahogy fordultam a medve felé, már csak azt láttam, hogy hű társam összerogy.

    Persze bosszút álltam, de a fájdalmamat alig enyhítette. Derék ló volt.

    (Azóta vettem egy másik lovat 5000-ért, megy mint a szél. Remélem ez nem fog elfutni támadás esetén, mert tutira sosem érem utol.)
  • PiszkosFred
    #13219
    Totál kiment a fejemből a mai nap, még épp belecsúsztunk vele ;]
  • Goth
    #13218
    lál :DDDDDDDDD
  • AnonymouS
    #13217
    PiszkosFred !
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Még időben, 9 perc múlva már nem lenne elseje :D
    Aki nem vágná miről van szó kattintson a bannerre...
  • LegionarR
    #13216
    Amennyi bounty-d van, annyi érmét kell odaadj egy őrnek, hogy leszáljanak rólad. De mehetsz 1 napra börtönbe, és így vesztesz a tulajdonságaidból.
    Vagy persze ellenálhatsz :)
  • AnonymouS
    #13215
    Köszi a helpet!

    Sanyix: ha belépsz a Thief Guildbe asszem féláron kifizetheted a vérdíjt, de ha letartóztatnak akkor a töltőképernyők szerint "evidence crates"-ekben megtalálod a cuccaid. Persze ehhez az kell, hogy kiszabadulj egy lockpick-el, sok sikert! :)
  • grebber
    #13214
    Van a szobájában egy láda abban tárolom!
  • Sanyix
    #13213
    Most játszottam egy kicsit, lementem ebbe a Cursed Mine nevezetű bányába, kinyírtam az összes banditát, aztán a bánya legalsó szintjén volt egy ágy féleség, ott gondoltam megpihentetem a karimat 1-2 órára. Mikor letelt az idő a frászt kaptam, mer ott állt előttem egy emberke, valami Dark Brotherhood-tól, és szépen elmondta, hogy én egy gyilkos vagyok, stb. Aztán adott nekem egy küldetést hogy öljek meg valakit és akkor befogadnak ebbe a dark brotherhood nevű szervezetbe. Na mindegy kimentem a bányából, és a városba érve az első őr egyből börtönbe akar vinni, persze ellenálltam, és kiírta hogy 3000 bounty-m van (gondolom az üldözöttségi szint), és sündisznót csináltam az őrből :)
    Már előbb is megtámadott 2 őr, de azelőtt még nem is gyilkoltam, szóval nemtom miért növekedett a bounty. Ezt le lehet csökkenteni valahogy? Mer elég gáz hogy ha egy városba megyek mindíg az őröket kell kaszálnom. Amúgy mi történik amikor börtönbe kerülök? Valamit elvesztek?
  • AnonymouS
    #13212
    Egy rövid kérdés, ma úgyis jótékonyak vagytok :)
    Szóval mondtátok hogy ti Martinnál tároljátok a cuccokat (márakinek nincs háza, ugye), hova teszitek? Csak ledobjátok és kész? Egyébként úgy vettem észre hogy a program tárol mindent, amit eldobtunk, szóval már válaszoltam is a kérdésemre, csak nem akarok mégegyszer pofára esni, mint a plugin-háznál.
    Most éppen az Arenaban harcolok 15-ösként és elég poén, hogy Hero szintig kb úgy jutottam el hogy egykét ellenfél kivételével senki sem tudta a hp-met 3/4 szint alá vinni . Innen milyen messze van a vége btw? :)
  • PiszkosFred
    #13211
    Köszönöm, be is raktam a helyükre ;]
  • jocika
    #13210
    Uraim!

    Az anvili mage ajánláshoz mi a bánatot kell csinálni? Elmentem aludni a kocsmába, beszéltem a spinkóval, elmentem Kwatch felé meg a gold roadon, de semmi.
    Kérem szépen, homályosítson fel valaki. Köszönöm.
  • Kandurex
    #13209
    hm, asszem én is agresszív megoldást választom :( eleget kuncsorogtam
  • CUCLI
    #13208
    "Egzotikus" vadak:
  • o.san
    #13207
    kösz, nektek!
  • PiszkosFred
    #13206
    100 max, utana mar csak varazslattal vagy enchantolt itemmel tudod feljebb vinni, gyakorlassal es sima fejlodessel nem.
  • MrAndree
    #13205
    Ezért kell női karaktert indítani, ott például a bajusz hiánya egyáltalán nem zavaró. :)
  • Goth
    #13204
    asszem 100-as a max mindenből.
  • PiszkosFred
    #13203
    Ha esetleg talalkozol veluk, csinalj mar screent ha lesz ra ido, ahol jol latszanak, es kuldd mar el mailben. A Szorny Kezikonyvhoz kellene illusztracionak ;] En meg a fene tudja mikor futok ossze veluk...
  • Goth
    #13202
    pedig nemlenne rossz, szakáll rulez =)
  • o.san
    #13201
    mennyi lehet a max skill? nem tudom hogy ez egységes-e engem a lock skill érdekel első sorban!? köszi! na ha így nem megy akkor a kérdés az hogy kinek mekkora a lock skill-je!
  • Hmuda
    #13200
    Gondolom, hogy később pénzt húzhassanak le tőlünk a modokért.
  • cenobite
    #13199
    Van kopasz mod. Bajusz mod-ról még nem tudok.
  • cenobite
    #13198
    Hajrá! Én most oroszlánra vadászom. Tulajdonképpen eddig a vadonban csak farkassal (sima wolf, és timberwolf) és kutyával találkoztam. No meg persze patkány, rákocska, stb... De "egzotikus" vaddal még nem. Hehe...
  • Hmuda
    #13197
    Passz. Én is megakadtam annál, hogy nem hajlandóak elmenni, mert semmit nem tudtam beszélni velük. Hát kinyírtam őket.
  • I.C.ram
    #13196
    Valaki tudja, miért maradt ki a játékból a kopasz fej és a rendes szakáll/bajusz?
  • cenobite
    #13195
    Amúgy ebben a chainmail-ben tényleg olyan gizdán néz ki. Stretch ruci. ;)
  • PiszkosFred
    #13194
    Ize, farkas, na. Medvet en "lottem" az elobb, egy troll tarsasagaban ;] Ez mar harom a 60bol... :D

    Apropo medve. Skingrad fele setaltam az egyik legiossal, csigatempoban lovon (kisse untam hogy este minden sz*ros allat a kornyeken meg akar enni, igy a jaror volt a guardom;]), erre jott egy fekete medve. Nekiesett a lovamnak, es hajszalon mulott hogy nem olte meg. Pedig szegeny gebem meg el is futott, csak ott volt egy fa es az megalljt parancsolt. De a lenyeg az, hogy a legios gyors eszrevette, levagta, majd a medve tobb szaz meteren keresztul bucskazott lefele az uton. Skingrad fele tudjatok, hogy van egy szep nagy emelkedo. Na medve batyank hullaja ugy bucskazott lefele, hogy az elmehetett volna havok motor prezentacio gyanant is ;]
  • cenobite
    #13193
    Farkas lesz az a medve. :)
  • cenobite
    #13192
    Szép vagyok én.... a magam módján. :D
  • PiszkosFred
    #13191
    Huh, koszonom. Gyujtom a lenyek shotjait, kapora jon ez a medve apo, meg ha picit faradt is a lelkem :D
  • o.san
    #13190
    cenobite de ronda vagy! :)
  • PiszkosFred
    #13189
    Az a kuldetes veletlenul nem bocsanatkeres, mert kirugtak a testulettol? :D
  • cenobite
    #13188
    A farkasvadász:




    "Nem én vótam...!"

  • o.san
    #13187
    mennyi lehet a max skill? nem tudom hogy ez egységes-e engem a lock skill érdekel első sorban!? köszi!
  • Kandurex
    #13186
    Valami humanistább megoldás? :)
  • PiszkosFred
    #13185
    Mournholdban is ;]