41716
  • Lobsterman
    #13144
    minimumközelivel nálam ippen csak játszható, és azt is inibuzerálással sikerült elérni. Sok jót ne várj, csak izzadságot, könnyeket és vért... vagy mi
  • TVelvet
    #13143
    jááááj bocs téleg:D
    sorry
  • CS@
    #13142
    Azon kívül IC –ben nem tudok többről.
  • tigeroo
    #13141
    próbálta már valaki "rosszabb" gépeken a játékot mit tapasztal? a minimum konfig éppenhogy csak megvan..:l mint anno a morrowindnél..

    mondjatok valami bíztatót:DD
  • Me0w
    #13140
    Teis kurva ugyes gyerek vagy, a spoiler tag meg a kanyarba, mi?
  • b-type
    #13139
    gyönyörűek a képek (a link-ként berakottak is)
  • I.C.ram
    #13138
    ICben van más megvehető ház is a faviskó helyett a nyomornegyedben?
  • TVelvet
    #13137
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na megcisnáltam a main questet:d megvan az imperial dragon armor:D kurvajolnézki:)

    Mivel alapból mage a karim, ezért fegyverre semmit se pakoltam.. rájöttem kellet volna:( Nemlehet valahogy visszacsinálni? valami mod addon, v valami?:P
    Másik dolog amit kérdezni szeretnék.. Nagy fight közepedte kibaxtak a Mage guildból(pedig arcmage voltam:D) És rominus kér 20 Dragon Toucot, és 20Redvalamicsoda flower.. na ezt merre találok? Venni csak Dragont lehet
    de azt is csak kb 2öt:(

    help plx
  • MerlinW
    #13136
    okés:)
  • gplay
    #13135
    Szöveg nélkül.

  • Solid Snake
    #13134
    A F.A.Q-ban van alternatíva erre is....
  • David2
    #13133
    ty
  • Aldrin
    #13132
    hi! hol tudom megnézni, h egy bizonyos npc-vel milyen a viszonyom?
  • PiszkosFred
    #13131
    szerepjátszás miatt.
  • bazza
    #13130
    emberek, ha meg akarom találni gray fox-ot, akkor mindenképp csatlakoznom kell a guildbe?
  • MerlinW
    #13129
    konzolba: tm
    ezzel ki tudod kapcsolni a menübárt is.
    a második szép lett:)
  • MerlinW
    #13128
    picklock: #12182

    "...odahuzod az elsőre, oszt pöckölgeted lassan fel többször. Mikor a leggyorsabban esik vissza a bigyó, utána következő pöcköléskor rákattintasz és az beakad. Majd jöhet a többi ugyanígy. Minél nehezebb a zár annál hasonlóbbak a leesési sebességek, azaz annál jobban kell figyelni, ill tovább pöckölgetni, hogy levágd melyik a leggyorsabb állapot. Kis gyakorlással rutinná válik..."
  • David2
    #13127
    de azér szerencsére sikerült néhány kép
    egyik
    másik
    harmadik

    várom a kritikát
  • Solid Snake
    #13126
    Thx.:)
  • Green Ghost #13125
    Dark Fissure cave
    a mages guild egyik küldetésében megkapod a helyét
  • David2
    #13124
    nem tidjátok, h néha miért bugzik így a screenshot?
  • Solid Snake
    #13123
    Köszi kiproszáljuk
  • Solid Snake
    #13122
  • MerlinW
    #13121
    Ööö.. az RPG mivolta miatt nem nyitjátok kézzel a (very) hard zárakat, vagy mert nem tudjátok hogy kell (ami 20x le lett írva)? :)

    1 lockpick-el ki lehet nyitni őket, akár elsőre
  • Solid Snake
    #13120
    Hol is van ez az oltár?
  • Lobsterman
    #13119
    A goblinok is jógáznak néha


    Szegény patkány kimúlt ettől a precíz létfontosságú szervet ért lövéstől
  • CS@
    #13118
    Leirkálom a lakásberendezéssel kapcsolatos felfedezéseimet:
    Ha veszel egy lakást és kapsz hozzá mozgatható tárgyakat(kaja, váza, pohár, homokóraSTB) és ezeket elmozdítod, széjjel hajigálod/rugdosodSTB majd elhagyod a házat legalább 4napra akkor jönnek a jó tündérek és szépen visszaraknak mindent a helyére.
    Viszont ha az adott tárgyat felveszed az inventorydba(ettől törlődik a parentja) majd leteszed akkor már nem fog többet visszakerülni a helyére. A házhoz kapott ingredientek(húsok, gyümölcsök, zöldségekSTB) végleges kiirtására az editorban való letörlésükön kívül egyenlőre nem találtam működő módszert ezek mindenképp „visszaspawnolnak” 4nap után a helyükre, ha felveszed és lerakod akkor is odarak egy másikat.
  • I.C.ram
    #13117
    Hiányolom a múzeumot a játékból. Mekkora móka lenne már ellopni egy ékkövet egy jól őrzött múzeumból :)
  • matkovec
    #13116
    hat jo te jartas vagy benne es ugyes vagy en kb 3 oraja jatcom
  • Fejes021
    #13115
    ez gyors volt
  • Landor
    #13114
  • Fejes021
    #13113
  • Kandurex
    #13112
    Azért az tök jó, hogy 20 óra játék idő alatt gyakorlatilag egy zárat sem törtem fel, ugye, mert becsületes a karakterem, .....megláttam ezt a két glass daggert, 1 perc alatt átvedlettem tolvajjá olyan szintre, hogy két load után 1 picket se törtem bele
  • matkovec
    #13110
    nagyon szepen koszike a segicseget nagyon rendesek vagytok meg 1 szer koszike
  • Green Ghost #13109
    + még kiegészítés:
    4. Onnantól ,hogy a nekromanta megcsinálta neked életed első használható blacksoulgemjét, már te is tudsz készíteni:
    Beleteszel egy soulgemet az oltárba, és rányomsz egy SoulTrap-et.
  • Kandurex
    #13108
    Na, a fene egye meg, tényleg csak replikák az üvegtőrök:

  • Anotino
    #13107
    Ha fejlodik a skill konnyebb lesz. De kis ertekekkel is ki lehet nyitni very hard zarakat. Minden pockot pocogtess meg 4-5szor. Nezd meg mikor zuhan vissza a leggyorsabban a helyere. A leggyorsabb zuhanas utan pockold fel ujra es nyomd meg az egergombot kb amikor a plafont erinti a pocok. Ekkor van a legnagyobb eselyed arra hogy beakad.
  • matkovec
    #13106
    rablo beállítottságú vagyok
  • reaper4
    #13105
    #12182. kereső alul
  • Kandurex
    #13104
    Nem, gyakorolni kell, fejleszteni az adott skillt. Esetleg, ha mágus beállítottságú a karaktered, akkor magas szintű lock varázslattal lehet próbálkozni.