41716
  • Me0w
    #13266
    En altalaban 1 fegyvert tartok meg egy ilyen halombol, megis ~25k aranyam van, szerintem teljesen felesleges ez a haracsolas.
  • tigeroo
    #13265
    színesfém lerakat:D

    főleg ha redguard karija van, a skin is megvan hozzá xD
  • cenobite
    #13264
    Azta, ez brutál! Turkáló. :)
  • tigeroo
    #13263
    kérdezősködj az emberektől

    senki sem vágja zsigerből az ilyen "titkokat", max. a játékfejlesztők
  • vente
    #13262
    Nem tud valaki egy jó thief guild os helyet ahova csatlakozni tudnék?
  • lordbalu
    #13261
    THX
  • donpedro
    #13260
    Igen tudom, de ahhoz új karaktert fogok indítani, mert a mostani harmatoslelkű herbalista varázslómhoz nem passzol a fekete csuklyás köpeny.
  • donpedro
    #13259
    Ezt a konkrét küldit még nem csináltam meg, de gyanítom, hogy fire-re érzékeny az ürge, szóval őt azzal próbáld. Bár 110 magicka nagyon kevés, abból nehéz hatékonyan varázsolni.

    Egyébként magasabb szinten a shock-ra érdemes leginkább gyúrni, a legtöbb komolyabb ellenfél nehezen viseli, míg a tűz és a jég nem zavarja őket.

    Egyébként nekem az első Raminus Pollus-féle küldetés eredménye egy lövésenként 80-at sebző brutális sokkoló staff lett, és még mindig ezt használom, messze a legjobb fegyverem.
  • BEAST #13258
    kilehet "törölni" elméletileg , a küldetés úgy szól ha odamész és megölöd megkeresnek megint , de ha odamész és életbenhagyod nem keresnek meg soha többé , szerintem butaság lenne kihagyni , a legizgalmasabb küldetések a dark brotherhoodban vannak :)
  • donpedro
    #13257
    Nekem egy 9000-es amulettem van, sosem fogom használni, bagóért eladni meg nincs sok értelme.
  • donpedro
    #13256
    Közben engem is felkeresett a Dark Brotherhood, ami rendesen fel is bosszantott. Ugyanis én csak és kizárólag önvédelemből ölök embert, és a hülye Arena miatt, most mégis van egy gyilkosság a statisztikámban. Így lényegében rám kényszerítenek egy küldetést, amihez semmi közöm, és bár nem is fogom megcsinálni, akkor is ott lesz a quest-ek között.

    Ráadásul teljesen felesleges így megoldani, mivel eddig kb. 50-szer hallottam az NPC-ket arról beszélni, hogy ha megölök valakit, akkor álmomban jön a DB, szóval semmi szükség nem volt erre a mondvacsinált gyilkosságra.
  • Magnum PI
    #13255
    Úgy kellett volna megcsinálni hogy kiválasztod mit veszel, mit adsz el, és a különbözetet fizeted, bár akkor lehet hamar milliomos lennél
  • Magnum PI
    #13254
    Igazábol anyagi gonjaim nekem sincsenek csak rohadt idegesítő hogy van egy ilyen botom de sose használom, viszont eladni nem akarom mert nagyon sokat bukok rajta
  • MrStokes
    #13253
    Kellene nekem 1 kis segitseg. Vmi regi hos lovag megfagyott konnycseppeit szeretnem osszeszedni. Eljutottam a Frostfire Glade-be (asszem ez a neve), de a Guardian enyhen szolva lealaz. Tippek kellenenek, hogy miket, milyen spelleket hasznaljak, esetleg milyen enchatokat tegyek fel(nem csak kimondottan ehhez az ellenfelhez, hanem ugy altalaban) Jelenleg lvl 14-es Spellsword vagyok. HP olyan 200 korul, magicka 110 korul, dwarven shield es glass long sword, 1enlore semmin semmi enchant.
  • donpedro
    #13252
    Nincs. 1200 a max alapból. Ha magas lesz a Mercantile skilled (expert fölött), akkor egyrészt megnő 1700-ra, másrészt 500 arany befektetésével tovább növelhető 2200-ra, de ez tényleg a maximum.

    Egyébként ezt elég hülyén oldották meg. Mert pl nekem ugyan nincsenek anyagi gondjaim az Alkímia miatt, de egy harcos könnyen csődbe mehet, pláne, ha enchantos fegyvereket is használ.
  • Magnum PI
    #13251
    Hi! Van egy 8000-s varánybotom, de a leggazdagabb kereskedő akit találtam csak 1200 arannyal rendelkezik. Hol tudom ezt jó áron eladni? A Morrowindban volt egy kereskedő akinél 5000 arany volt. Itt nincs ilyen?
  • Green Ghost #13250
    Ha a tolvajcéh tagja vagy, akkor el tudod adni a fence-eknek (akik valójában árusok) :)
  • lordbalu
    #13249
    HI

    Lehet hogy volt már, de nem találtam.
    Hol lehet eladni a lopott cuccokat?

    Előre is löszi.
  • ZsZso
    #13248
    szuper

    bátorkodtam a FAQba is kitenni.
  • markastor
    #13247
    De pont ez a problémám: nyomom a space-t, mint süket a csengőt, és semmi. A nyanyánál sem.
  • donpedro
    #13246
    28. szinten végül elkezdtem a főküldetést, hát mit mondjak, istenes feladat lett így. Különösen az volt aranyos, amikor egyszerre 3 Xivilai, 3 Clannfear és egy Dremora íjász próbált zaklatni, kb. 7-8 percig gyűrtük egymást, mire sikerült őket kiiktatni.

    A Kvatch-i harcosnak sikerült kerek 5 másodpercig tartania magát, szóval komoly segítség volt...

    Ráadásul amilyen hülye vagyok, elfelejtettem elegendő feather potiont vinni, így feltápolni sem tudtam, az a rengeteg Daedric cucc mind veszendőbe ment.

    Megint ki kell emelnem az Alchemy hasznosságát. Mivel Master vagyok, így minden halott Xivilai újabb restore health potiont jelent, hiszen a Daedra Heart-ból Master szinten egy az egyben lehet gyógyító löttyöt gyártani. Ezzel együtt azért kicsit durva, hogy összesen mintegy 40 ilyen potiont használtam el, mire eljutottam a Sigil kőig.

    Ami a lényeg, hogy aki ilyen magas szinten vág neki a főküldinek, az szedje össze magát, mert nagyon durva cstákra számíthat.
  • cuccok
    #13245
    a gróffal kell beszélned aki az ágy mellett ül és majd elveszi az italt
  • cuccok
    #13244
    bakker lenyomták az oblivion-t ráadásul a tomb raider
  • Kandurex
    #13243
    Na, valami ilyesmire gondoltam. Mester trainerek listája, pár szóval az elhelyezkedésükkel és nem utolsó sorban, hogy recommend cucc kell az adott tovább tanuláshoz.

    Fred, sztem egészítsd ki vele a HQ -n lévő anyagot, hasznos ám! :)

    (pl, asszem én most fogok hülyét kapni, ha valóban 20 medvebőrt kell vinni a destruk mesternek...kész! Mondjuk a conjurer -el szerencsém van, ismerem azt a summont, Arch - Mágusként lehetőség nyílik megtanulni :) )
  • Solid Snake
    #13242
  • Kandurex
    #13241
    Köszi Snake, csak ez meg van a HQ -n is. Ami nekem kell az a pontos hely. jah, ha már itt, master conjurerket hol találom? (valami térkép jelölésért hálás lennék, beleértve az előző destrukot)
  • Kandurex
    #13239
    Sárinak annyi, megette egy farkas míg én az utolsó küldetésemen voltam :( Arch - Mage lettem, de egyben mély gyász is borul az egyetemre, mindenhol fekete zászlók...Sárit síratja mindenki

    Nem tudjátok véletlenül merre van a két destruction master teacher?

    Név szerint: Bralsa Andaren és Kynareth Shrine

    71 -es szinten van a destruk, aztán bűn lassan lép már szintet, jól jönne egy kis tanítás :)
  • Green Ghost #13237
    Van "humánusabb" megoldás, én is csak másodszorra vettem észre :) , de mentettem előtte.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mielőtt elmész a barlangba, beszélj a vámpirvadászok vezetőjével és emlitsd meg neki, hogy a vámpirok a barlangban vannak. Várj 24 órát, mind eltűnik. A bloodcuster-be érve már meghaltak/harcolnak, könnyű dolgod lesz. Kinyirbálsz mindenkit aki mozog és kész
  • markastor
    #13236
    Na, ha erre tud valaki válaszolni, akkor egy nagy respect-et kap tőlem. :D

    [spoiler]
    A Vampire Cure nevű quest-el lenne egy nagy problémám..
    A quest végén el kell mennem Skingradba elvinni a másik potiont a Grófnőnek.
    De amikor belépek abba a titkos szobába nem történik semmi, a Vampire Cure nevű potion-t se tudom ledobni a földre, mert quest item.
    A kézikönyvben azt olvastam, hogy nem kell semmit sem csinálnom, mert minden történik magától.
    De sajnos nem. A csaj fekszik az ágyon, a banya meg a Gróf meg nézi, hozzám nem szól egyik sem.

    Na de eddig ez nem is olyan nagy probléma, de megkaptam a főszál azon küldetését, amikor beszélni kell az összes város Urával, hogy segítsenek Brumának. Mindegyikkel beszéltem már ,de ezzel az eggyel a fentiek miatt nem tudok.
  • PiszkosFred
    #13235
    Ha megtudod, szólj ;]
  • CalebJoe
    #13234
    Valami külföldi fórumon olvastam hogy ezzel a FaceGen Modeller programmal gyártott arcokat be lehet rakni a játékba, csak az a kérdés hogyan?
  • Kandurex
    #13233
    Vaskereskedést nyitsz? :)
  • Kandurex
    #13232
    Nah, kezdek helyrerázódni anyagilag, Master-Wizard küldetés sorozat hozott némi pénzt a konyhára :) 5 - 6k körül. Visszaolvasgatva látom, hogy a lovak hősi halált halnak rendesen, az enyimé, a Sári, a puszták gyöngye, az első kis tarka - foltos még az elejéről, becsülettel szolgál :)

    Élmény szempontjából egy jelenet volt amitől kicsit megdöbbentem: szal, duhajkodtam a helyi kocsmába, Skingardban, minek eredményeképpen pár helybéli elhalálozott, míg kifújtam magam a szobába, bejöttek a város őrök, az egyik gyanakodva pislogott, a másik meg folyamatosan minden holtesthez oda lépett, lezárta a szemhéjakat és közben pár szót motyogott, "rest in peace" stb. na ott elgondolkodtam, hogy visszatöltöm az állást és életben hagyom őket :(
  • ShaiHulud
    #13231
    egy bandita cavebol a zsakmany:) ( dejo lesz beszallitani ezt mind kereskedohoz:) <3 feather+fortify strength:) )

  • I.C.ram
    #13230
    Nálam ilyenkor az is működik, ha a szeme láttára gyorsan kirohanok a házból :D Mondd egy olyat, hogy takarodjak a házából, oszt ennyi. Se bounty se városi őr, se semmi. :D
  • MrAndree
    #13229
    Nekem meg egy argoniant kellett kihoznom a börtönből. Nagyban lopakodunk kifelé /nehogy kiszúrjanak az őrök/, amikor megnéztem hogy követ-e. Ott lopakodott kartávolságban én meg véletlenül megnyomtam az enter-t ami ugyebár lopakodó üzemmódban a pickpocket-et jelenti. Szóval benyúlok véletlenül a zsebébe erre az állatja nekiáll visítozni a skingardi kastély kellős közepén, hogy thief. Szerencsére senki nem hallotta de egy pillanatra szívbajt kaptam. :)
  • Lobsterman
    #13228
    Mekkora élményem volt ma...Lehet hogy csak nekem tetszett annyira, de azért megosztom hátha:D

    Cheydinhalban törtem fel házakat a szokásos módszeremmel(lopakodós, detect lifeos, chameleonos ruciban, szigorúan betartva a thiefs guild szabályait). Éppen a 3. háznál tartottam, amikor betörtem senki nem volt otthon, úgyhogy szusszantam egyet, elkezdtem kutakodni. Épp az emeletet rámoltam ki, találtam egy very hard ládát, elkezdtem vele ökörködni. Hozzáteszem hogy most sikerült először kézzel kinyitni egy ilyen ládát, ami szégyen a mestertolvaj karimat figyelembe véve. Annyira örültem magamnak, meg is feledkeztem a biztonsági intézkedésekről. Épp le akartam lépni, a lépcsőn jártam már, erre megjelenik a képernyőn valami lila paca. Mondom mi a fene ez? Akkor jöttem rá hogy a detect life még mindig él, és valószínűleg hazaért a tulaj. Gyors ijedtséget enyhe pánik váltotta fel, hisz nem akartam hogy vérdíj kerüljön a fejemre, mert 4. szint óta sikerült ezt elkerülnöm. Óvatos ólálkodás vette kezdetét vissza az emeletre, miközben a tulajt jelző lila paca egyre közeledett. Nagy nehezen felvergődtem magam a lépcsőn és mivel csak egy elég árnyékos sarkot találtam, behúzódtam oda, és vártam. Gondoltam a tulaj majd szépen lefekszik aludni, és én kiosonok csendben. A tag felér a lépcsőn, és mit csinál, a szoba másik végében leül egy székre, és nézelődik. Gondoltam rá hogy ha sokáig tartja ezt az állaptot fejbelövöm, és akkor ücsöröghet élete végéig, de aztán elvetettem az ötletet, arra hivatkozva hogy én csak szerződésre ölök civileket, de akkor nagyon. De a fickó csak üldögélt a székben, és gondolkodott. Negyed órát gugoltam abban a rohadt sarokban 350es szívritmussal, mire az ipse elálmosodott, és lefeküdt. Bosszúból mielőtt meglógtam volna gyorsan, egy pár másoktól lopott tárgyat elhelyeztem nála, hátha lelövi érte a városi őrség, majd komótosan kisétáltam.

    Na az ilyen feelinges jelenetekért imádok szerepjátékokat játszani gépen. Ha csak pazaroltam volna a betűket, meg az ujjbegyemen levő bőrt, akkor elnézést.
  • Hmuda
    #13227
    Bebugzott és mikor kijött a vízből "elfelejtett" sétára váltani és még mindig úszkál, csak épp víz nélkül. :-)
  • LegionarR
    #13226
    Ezt meg hogy... ?
  • Hmuda
    #13225
    Mi az ott az égen?! Egy madár?! Egy eltévedt nyílvessző?! Egy Cliff Racer?! NEM! Ez Adamus Phillida! Tamriel hőse, a gyengék védelmezője! [túldramatizált kislányos visítozás]