41716
  • CS@
    #13306
    Az itt olvasottakból lehet, hogy nem lesz egyszerű dolgom nekem sem a főszállal.
    24. –ik szintű vagyok és még nem adtam oda Jauffre –nek a császár nyakláncát.

    Az előző hozzászólásom kicsit kusza lett bocsy, de most keltem fel.
  • CS@
    #13305
    Jó sokat szívtam én is ezzel a játékkal(1hét) mert a szabadban állandóan bekresselt.
    Odiil farmjára jártam tesztelni mert ha ott megpróbáltam leszüretelni a termést az az állandó fagyásnak köszönhetően lehetetlennek bizonyult. Hasonlóan „jó” teszt helynek bizonyult még az Anvili kikötő nyugati lépcsője, amire ha megpróbáltam felmenni az 10 –ből 9 –szer krest eredményezett.

    A neten olvasottakból mindent kipróbáltams
    Teljesen új Windóz semmilyen codec nincs rajta, nincs nyomtatóm.
    Nincs se mpeg2dmx.ax se FFdshow a gépemen.
    A neten olvasott dolgokból szinte mindent kipróbáltam:
    Brutális szobaventillátor extra hűtésként felhasználva.
    Táp és Ram csere. Memtest nem talált hibát.
    Bloom, AA, HDR kikapcsolása
    Tesztelt Videó driverek: 71.24, 84.21, :81.95, 81.98
    Dxdiagban Sound Acceleration Standardra állítása
    Hangkártya letiltása és a driver uninstallja
    IDE driver uninstallálása
    Ezek közül semmi sem segített.
    Aztán levettem a GPU sebességét 500 –ról 400 –ra. és azóta frankón megy(lekopog).
    Az érdekes, hogy szerintem nem melegedett túl eddig sem max64 fok volt extra hűtéssel meg lényegesen kevesebb.
  • PiszkosFred
    #13304
    Magyar?
  • Tatyla
    #13303
    mi ez a cloves of garlic és hol találok,már csak ez kéne a vámpir ellenszerhez?
  • Laky
    #13302
    http://www.omegadrivers.net/ ;)
  • Landor
    #13301
    Jaja! Ez engemis úgy felbaszott hogy már nem játszok vele pár napja
  • Laky
    #13300
    Kézikönyv (40,7 MB)
    http://rapidshare.de/files/17019830/The.Elder.Scrolls.IV-Oblivion-Manual.hun.pdf.html
  • Cassell
    #13299
    Elmondom mi a játék legnagyobb rákfenéje szerintem. Szóval Arena Championként level 18-on sétálgatok az utakon és jön egy Land Drough vagy mi eddig sose láttam olyat és max healthal alig bírom lenyomni. Előtte egy Orc shamant meg egyáltalán nem tudtam leverni addig gyógyítgatta magát meg summonálta a fejetlen zombiját. Kvachnál voltam még level 6 körül még a questem se szólt oda és ilyen kis dino szerű szörnyek jöttek. Most mikor questem van oda odamegyek és hatalmas nagy behemót ilyen nemttommik jöttek át a kapukon. Valahogy nem az igazi ez a szintedhez igazítom a szörnyeket elv. Egyszerűen nem érzem magam hatalmasabbnak oké ,hogy az elején 1 goblinnal is alig bírtam el most meg már 3 extrábbat is legyakok de ez így nem az igazi.
  • haxoror
    #13298
    Valszeg a gépedé :DDD

    Nálam is MINDEN játék tökéletesen ment mindig mégis az Oblivion csak 4-5 fps-el volt hajlandó futni és 10 perc után még így is kifagyott.

    Format C:, Xp újrarak és most teljesen problémamentesen fut szuper fps-el, fagyás egyáltalán nincs.
    (Mondjuk a memoriakezelése tényleg szar, egyszer volt hogy 3 órát játszottam egyhuzamban és érezhetően belassult, reboot után újra tökéletesen ment.)

    Tippre max annyit tudok hogy nekem sp1 Xp-m volt amivel szarozott, az új Xp már sp2 és azzal jól megy, persze lehet hogy ennek semmi köze az egészhez de én ennek tudtam be a változást :)
  • PiszkosFred
    #13297
    Küldetéseket adnak
  • ERykk
    #13296
    ezek mire jók?
  • BEAST #13295
    ez tetszik
  • Lacee
    #13294
    már megtaláltam
  • Lacee
    #13293
    pár napja valaki belinklet egy oldalt, ahol az összes daedra shrine fel volt tüntetve. ezt hol találhatom meg?
  • I.C.ram
    #13292
    Omega driver? Az meg mi?
  • Goth
    #13291
    Az Ati Omega Driver naaagyon jó!
    MINIMUM 15%-KAL GYORSABB lett a játék =)
  • Lacee
    #13290
    LOL felraktam az NGO drivert, erre a karakterem neonzöldben és lilában játszik :))
  • Pretorian
    #13289
    Hát ez mekkora lol: Megérkezek az Arénához, és a mikulás akinél fogadni lehet egyszer csak minden előzmény nélkül nekem esik. Bemenekülök a Bloodworksbe, oda is bejön. Nekemugrik,erre a Blademaster meg a Battle Matron ájultra veri. Mikor felébred, szelíden megsimogatom a Dremora sworddal, erre a bloodworks teljes személytete testületileg nekem esik. Hát ez mi, ha nem lol? lál?
  • PiszkosFred
    #13288
    Hát sajnos én hülye vagyok a dolgokhoz. Annyit csináltam, hogy felraktam egy szűz windowst, a legújabb drivereket, direkt beszereztem egy új és gyors vinyót, és játék közben lelövök minden hálózati dolgot (netet, helyi hálót, stb) és persze minden felesleges process-t, amiről tudom hogy nem kell. De van hogy lusta vagyok, és nem tökölök ezekkel, csak katt és play ;] Egyik esetben sem volt még gondom. Ha tudnék, mondanék megoldást, de én nem vagyok sajnos gép guru, csak ilyen általános frázisokat tudok, de ezek bejöttek nekem. Vagy ha nem is ezek okozzák hogy jó a játék, akkro úgy fogalmazok, hogy ártani szemmel láthatóan nem ártottak ;]
  • BEAST #13287
    ilyen nekem majdnem minden kilépésnél volt , de semmi más
  • Goth
    #13286
    kaptam egy hibaüzenetet, hogy failed to initialize render D:
  • Goth
    #13285
    feltettem az omega drivert és akadozva megy az sg amikor görgetem :D
    nah hátha a játék jobb lesz vele :d
  • Goth
    #13284
    nekem is ezzal kezdődött, most meg vannak olyan ajtók amiken nem tudok bemenni, meg vannak olyan cuccok amiket nem tudok használni mert akkor újraindul =)
  • grebber
    #13283
    Elakadtam :(

    Annál a küldinél amikor nyilnak ki kapuk és 4. nek egy hatalmas nyilik bemegyek és 15 percem van hogy bezárjam.
    Valaki elmondaná mi a helyes utvonal mert már vagy fél napja ezzel szivok nemtudom átjutni a tuloldalra ahol be tudnám zárni a kaput?
  • Lacee
    #13282
    érdekes, ez nekem is előjött pár napja, hogy a kilépéskor száll el a program... más gondom szerencsére nem volt még (kopp-kopp-kopp)
  • BlackShadow
    #13281
    én úgy oldom meg, h amikor kifogynak a készleteim megkresem a helyi mágus boltot és éjszaka meglátogatom.. sajnos oyankor nem szolgálnak ki és kénytelen vagyok magamnak összecuccolni ^^
  • BlackShadow
    #13280
    nálam néha mentés betöltésnél teszi jégre a gépemet :) nomeg mániája, hogy exit game után összemegy windowed módra és kiírja h hibás művelet és leáll :) a save nem sérül szimplán lehet folytatni :D
  • Lynx_TWL
    #13279
    Nem tud valaki, egy guideot, soultrapeléshez? :)
    fogalmam sincs, hogy működik, és szeretném kitanulni, mert x szörnyeknek már túl nagy a lelke, hogy elkapjam, abban meg nem vagyok biztos, hogy patkányokkal fel tudom e tölteni a köveimet.
  • MrAndree
    #13278
    Ja ezzel én is így vagyok, még soha egy bugos küldetésem nem volt és ki sem lépett, ki sem fagyott. Pedig már 66 óra játlkidőnél tartok. Csak így tovább. :)
  • Sanyix
    #13277
    Minden más tökéletesen megy. Szerinted minek a hibája akkor?
  • PiszkosFred
    #13276
    Mókás. Azon kevés mázlisták közé tartozom, akiknek sosem fagyott még, se nem lépett ki (alttabot leszámítva), le is kopogom. Vagyis az én esetemben a játék hiba nélkül muzsikál. Reménykedjünk hogy a peccs megoldja nektek is, és habár nem értek hozzá, de szerintem az ilyen szituációk nem csak a játék hibája, lehet hogy utána kellene nézni egykét drivernek, esetleg beállításnak, vagy az iniben optimalizálni valamit.
  • Rage47
    #13275
    Hi!
    Régebben láttam egy linket ide beszurva, ami egy olyan oldal volt, ami megmutatta, h hogyan megy az adott gépen az Oblivion. Nem tudná vki leirni nekem azt plz?
  • musclE
    #13274
    HI! Hogy lehet gyogyitani a vámpirizmust? Tom hogy el kell menni a capital citybe az arcane univeritybe, de oda nemtok bemenni mert van egy vaskapu amit nem lehet kinyitni! Mit csinááljak?
  • Sanyix
    #13273
    Ez lol. Pénteken kezdtem oblivionozni, 2 óra játék után üres kék képernyőt kaptam, mert beterítette az 1 giga ramom, meg az 1 giga swap-ot is az oblivion, szombaton egyszer csak simán kilépett a gém. Ma meg 30 perc játék után csontra fagyott az egész gép, aztán mikor újrapróbálkoztam, a játékállás betöltésének felénél kilépett. De szerencsére a másik játékállás ment (mivel mindíg 2-t mentek) Az előbb meg az erdő közepén, egyszercsak eltűnt a karim lovastul :D
    A poén hogy ilyesmi hibákra nemnagyon emléxem semmilyen játékban legalább 1,5 évre visszamenőleg... Asszem ezt a gémet is szüneteltetem egy patch-ig :)
  • haxoror
    #13272
    Nézd meg hogy az erődet nem pirossal írja-e ki.
  • DummyBoy
    #13271
    Hmmm ... este akkora poént láttam, hogy a nagy röhögés közben elfelejtettem Screenshotot csinálni :)

    Szvsz nem spoiler :)

    Szóval csapatok Skinradban egy küldi után éjjel vissza a Mage Guildbe, mert beszélnem kell valamelyikükkel ... mindenki alszik ... benyitok a szobába erre 2 faszi összebújva ott horpaszt ... ÁÁÁÁ mondom milyen "aranyos" bug :) Felébresztem őket, megdumálom ami kell, kimennek ... gondoltam keresek mégvalamit utánna alvás, mert szintet léptem ... bemegyek egy másik szobába, erre a két kolléga egy másik ágyban ugyanúgy összebújva ...

    Mentem is át a Fighters Guild-be aludni, mert mondom ezek ketten ha nekiesnek álmomban a hab testemnek, az rosszabb lenne mint a vámpírharapás :):)
  • MrStokes
    #13270
    Inkabb a kozelharcban vagyok jartas, akkor esetleg fire enchantot tegyek a fegyverre? Meg lattam olyan fegyvert az 1ik vendornal ami utesenkent visszaad 20 Health-et, szal egy ilyen nem lenne rossz :D Most nezegetem, hogy miket lehet enchantolni. Csak azt nem vagom, hogy lvl 14-15-os lenyeknek milyen soulstone-t vegyek. Jah es meg a negy utesein kivul az a frost Atronarch jeggel lovoldoz, esetleg 1 Frost shell/shield varazslat lehet megtenne a hatasat. Mondjuk ott vmi iszonyat nagy frost resist kellene, mert a talaj is alapban sebez, mert minden fagyott :D
  • PiszkosFred
    #13269
    Meglesz, köszönöm. Nagyon jó ;]
  • Me0w
    #13268
    Szerintem valassz mas jatekot, ha nem talalod meg az inventoryban, hogy hany kilo amit elbirsz, es melyik targy hany kilo... attol hogy a 0.1 sulyu ruhat eldobod, meg nem lesz konnyebb a 35 kilos kalapacsokbol 10 darabot vinni.
  • eprex
    #13267
    hey eldobtam már egy csomó fegyvert meg minden szar ruhát, de még mindig azt írja ki h you are over-encumbered.....