41716
  • dzsonesz
    #13346
    na wil-o-whisp re valaki valami 5let?
  • dzsonesz
    #13345
    ja mar latom csak nem tok olvasni:)
  • dzsonesz
    #13344
    hu telleg fini az a pajzs:) gz hozza hol is kell ezt a kuldit felvenni?:)
  • icewolf
    #13343
    Idióta Hardwiredes 80%-ra értékelte az Oblivion-t... Balf*sz.
  • werter
    #13342
    Milyen gombot nyomjak vagy valami plíííííííííííííz
  • werter
    #13341
    Hello mindenki!
    Csak mégegyzer az lenne a kérdésem, hogy amikor Daedra Lord artifact kell megszerezni, hogy, kell felajánlani a szobornak azt a port, mert sehogy se sikerül pedig reggel hat van?
  • dzsonesz
    #13340
    hali!
    sracok tudtok valami tuti modszert a wil-o-wisp nevu monstra kinyirasara? en keptelen vagyok legyakni alandoan feltolti magat rolam....
  • deep
    #13339
    Sins of the father nevű küldi reward-ja, chorrolban lehet felvenni asszem a kocsmában.
  • Looserke
    #13338
    hol találtad?
  • Tatyla
    #13337
    hát bazz odadom a büdös banyájának a nehezen megszerzett alapanyagokat erre eltünik,hol keressem?
  • mustar
    #13336
    Mit kell csinálni annál a küldetésnál amikor valami Malkantish vagy ilyesmi nevű shrine-nál vagyok. Odaraktam neki a troll hájat, elmentem a birtokra a lordhoz. Ott megcsapkodtam őket, de nem hullanak el. Vissza a szoborhoz, ott mondta az ork csapat hogy bebizonyítottam hogy elég kemény legény vagyok és ennyi. Hogyan tovább? A nem jeelnik meg semmi a küldetés folytatásával kapcsolban. (azt olvastam, hogy valami jó cuccost kapok majd). Ja és 10es szintű vagyok.
  • deep
    #13335
    Na srácok ez egy kellemes pajzs:D
  • Tatyla
    #13334
    akkor please valaki mi az uccso része a banyánál...
  • werter
    #13333
    Amikor azt a fényes izét kell megölni és a belőle képződött port fel, kell ajánlani a Shrine of Azura-nál!
  • Me0w
    #13332
    Nem tudom sajnos, csak leforditottam neked a dolgot, nem csinaltam meg meg a devampirizalo kuldetest :)
  • Tatyla
    #13331
    és az hol is van?
  • werter
    #13330
    Hello mindenki!

    Az lenne a kérdésem, hogy amikor Daedra Lord artifact kell megszerezni, hogy, kell felajánlani a szobornak azt a port, mert sehogy se sikerül pedig reggel hat van?
  • Me0w
    #13329
    Osszegyujtottem Hindaril hamvait Melisandenak. Azonnal oda kene vinnem hozza.
  • Tatyla
    #13328
    na az uccso feladat hogy odaadtam mindent a banyának:
    I have collected the ashes of Hindaril for Melisande. I sould bring them to her at once....forditás kéne...
    Kimentem a házbol és a banya eltünt mikor visszamentem,van ott egy lejárat csak valami kulcs kéne hozzá...
  • LegionarR
    #13327
    Ha halvány a jel az elején, akkor azt valóban nem fogja észrevenni hogy túrkálsz a zsebében (vagyis csak nézelődsz), de amint kiveszel valamit, az már nem attól függ hogy halvány-e a jel, hanem a kivett tárgy súlyától...
  • Tinman #13326
    OFF:
    Akit komolyan érdekelne egy VIVO-s, Dual DVI-s, dobozos, 3 hónapos MSI ATI X850XT (540/1180) Platinum Editon (70.000-ért!) 2 év garival, hozzáadott játékokkal, az írjon egy mailt az nfo-ban található címemre.
    A nyílvánvaló kérdésre a válasz: Szeretnék még durvábbat venni, és nem, nem apuka pénzén; és nem, semmilyen baja nincs.
    ON:

    Hogyan tudom feltölteni a lélek kristályokat?
    Néha találok olyanokat amivel feltudom töltnei a lemerült mágikus fegyvereket, de aztán a vége csak az lesz, hogy üres a fegyver, és üres kristályaim meg bőven vannak és már megint fakarddal suhogtatok :-(
  • Sanyix
    #13325
    Na ezaz, a memóriakezelés. Most játszottam pár órát, de úgy hogy nem mentem nagy távolságokat, csak úgy hogy térkép klikk egy helyre, és travel. Így nem volt semmi gond, pedig jártam pár helyen. Ha sokat megyek terepen és nincs ilyen hosszabb töltés (amikor megjelenik a csík is, és eltűnik a játékképernyő), akkor szép lassan fullra tölti a memóriát, és gondolom ettől hülyül meg. Csak az a baj, hogy amit még nem találtam meg oda még nem travelezhetek :\

    Amúgy volt most egy érdekes: egy kis utcában ment egy emberke, gondoltam lopok tőle valamit :) beraktam a karimat sunyi módban, és a jel is elhalványult(szóval elvileg nem vett észre) elloptam tőle egy kis pénzt, és utána egyből hátrafordult, és persze jött a köcsög őr...
  • CarajoEsp
    #13324
    Hmmm...nekem 24óra játék után 5-ös szintű a karim, és idáig csak két várost láttam, igaz órákon át csak a növényeket szedegetem:D

    Multkor bementem Brumában a Kastély személyzeti szobájába, ahol a sok-sok őr tengeti éjszakáit. Miután megbeszéltem az egyikkel valamit, és kiléptem a Speak képernyőből, azt veszem észre, hogy az összes őr nekiesik a Főkapitánynak, majd mivel egymást is megütötték, mindenki, mindenkivel harcolt:D A végén egy nagy vértócsa maradt csak, meg én, aki gonosz módra lenyúltam az összes cuccukat és megléptem:D
  • edios
    #13323
    Igen, a lopottcucc árusokra gondoltam, én csak a Brumait ismerem, a többi nemtom hol van,pedig master thief vok.
    Csak jó lenne tudni pl h ICben hol van mer fárasztó mindig rákattintani a fast travelre
  • Kandurex
    #13322
    Hm, érdekes, hogy az ederscroll fórumain ilyen post limit megoldások vannak. Limit miatt becsukták az NPC topikot, valaki nem tudja, hogy hol nyitatták ismét?
  • Dr4gonlord
    #13321
    Nem csodálkozom amúgy, hogy azt mondta, kicsit megijedt, amikor hozzászóltam, mert olyan rossz egyedül élni, nos én is paráznék, ha a házam mellett egy Oblivion kapu lenne .
  • Dr4gonlord
    #13320
    Több gerezd hagymát jelent, elég sok helyen lehet találni.
  • Kandurex
    #13319
    Jaj! Most látom, hogy a FAQ -ban még a régi NPC1.0 van, ide klatty a 2.0 -ért
  • Dr4gonlord
    #13318
    Arra gondolsz, aki megveszi a lopott cuccokat? Én mindig ugyanoda járok, most nem jut eszembe a neve, de ahhoz, akihez először kellett menni.
  • Dr4gonlord
    #13317
    Konkrét pozició: Poz.

    Heh :D.
  • Kandurex
    #13316
    Cassell, Landor tegyétek fel az NPC módot. (FAQ)
  • AnonymouS
    #13315
    Szerintem bármikor átmehetsz akárhova, legalábbis én már többször megtettem. Egyébként volt olyan, hogy amikor átmentem rögtön két őr várt, akiknél kb 10000 arany értékű cuccok voltak.
  • jocika
    #13314
    A kapukat, amik nyílnak és találok, bármikor meglátogathatóak vagy küldikhez kötödnek?
  • AnonymouS
    #13313
    Nekem meg a hanggal van problémám, nem tudom hogy másvalaki tapasztalt e ilyet, de amióta újraraktam a windowst összevissza működnek a zenék és beszédek. Ha pl valaki beszél és én közben nyomok egy tabot vagy escapet és visszalépek akkor a beszéd hangereje kb 3szorosára nő. Ha meg ellenféllel találkozok, akkor nem szép halkan átvált a zene harciasra, hanem egy hangos váltás jön. Elég idegesítő, valaki ötlet?
  • Danecay
    #13312
    Most próbálnám ki a gamet de olyan gondom van, hogy a már a karakterem megformálása közben is eltűnt a hatterem, pontosabban feketévé vált és csak a szerkesttőfelület volt látható. A játékot betöltve a célkereszten és a HUD-on kívül semmit nem látok, csak feketeséget, bár egy betöltés után 1-2 másodpercig láttam valami szűk folysó falait, gondolom ez a börtön lenne. A VGA-m 6800GT + 84.21-es forceware.
  • edios
    #13311
    Hali!
    Honnan tudhatom meg, hogy melyik városban hol van a fencém?
    Nem jegyeztem meg, aztán a játék meg nem írja ki..
  • PiszkosFred
    #13310
    Igen, már azóta én is látom, leszedtem. Remélem a játéktechnikai kérdések ezzel már nagyon lecsökkennek ;]
  • Laky
    #13309
    igen
  • MrAndree
    #13308
    Ja én is félek, mert 29-es vagyok és még én se passzoltam le az amuletet. Lesz itt még móka.
  • musclE
    #13307
    Hogy gyógyítom a vámpírizmust?!?! Aszonta a pap bácsi hogy menjek a fővárosba és ar arcane unviverytiben beszéljek vmi mage guild beli arcal. De nemtok bemenni oda mert be van zárva a kau! Hogy kell megcsinálni tehát a vampire cure küldit? Előre is thx!