41716
  • DonnieBrasco
    #13386
    Fred, komolyan csodálom a türelmedet :)
    Ez a HW-s barny gyerek a tipikus rossz újságíró 10 ismérvéből vagy 8-at előtt ebben a rivjúban (bevallott (!!) elfogultság, tényszerű tévedések, bevallott hozzá nem értés.)
    Helyén kell kezelni - nem ért hozzá, kit érdekel, hogy nem tetszik neki? Csak ő veszít, mi meg röhögünk :)


    DB
  • ShaiHulud
    #13385
    jo de azt tudod ha ennyire komolyan akarnad nezni, akkro egy fullos inventoryval nem is tudnal semmit arrebb mozgatni, pl arrebb rakni egy hullat hogy odaferj ami alatta van, vagy erreb rakni barmimast(vagy ez csak ez en maniam hogy mindig mindent grabel dobalok jobbra balra?:D) fogjuk fel encumbrancet ugy hogy ez az a suly amit elbir a karaktered taskaja+ami rajta van:D es ezen kivul meg a kezeben cipelhet valamit:)
  • haxoror
    #13384
    Ez a túlterheltség okozhat mókás dolgokat, simán harcolok három marauderrel, egy íjász és két bunkó baltákkal, én pont a súlyhatáromon vagyok tele loottal.
    Hátrálva lövöldözöm a baltásokat erre bekapok egy nyílvesszőt az íjásztól és annak az egy rohatt nyílvesszőnek a súly (mivel amikor eltalál automatikusan bekerül az inventorimba) pont elég volt hogy túlterhelődjek

    Azt se tudtam hogy mi van csak hogy nem tudok mozdulni közben a két baltás beért és majnem kinyírt mire rájöttem hogy miért álltam meg :DD
  • CS@
    #13383
    Erre nem is gondoltam szorry igazad van.
  • Zsolo007
    #13382
    Hihetetlen ez a kritika, érdekes szemszögből nézi a csávó a dolgokat.....Hiába no, nem mindenkinek jönnek be az RPGk....
  • haxoror
    #13381
    Dehogynem.

    Elviszed a kapuig, ott "felveszed" az inventoridba amitől túlterhelt leszel viszont ha a kapu így kartávolságban van akkor át tudsz rajta manni.
    A túloldalon megint eldobod a cuccot és grabbal viszed tovább :)

    Az arénába amikor jelentkeztem adtak egy heavy armort ami túlterhelt, választhattam hogy vagy otthagyok pár cuccot hogy mozdulni tudjak (nem volt sok kedvem hozzá mert féltem hogy elcsórják mire visszaérek) szal a kezemben vittem el a páncélt a biztonságos helyemig közben legalább 4 cellahatáron átmentem.
  • ShaiHulud
    #13380
    milyen lovad van? mert az anvil-i feher lo es a cheydinhal-i fekete lo azert mar eleg gyors:)
  • CS@
    #13379
    Azt el is hiszem , hogy elégedett vagy a Shadowmerevel elvégre az egyik legdögösebb jószág a játékban. Szívesen pátyolgatnám én is csak sajnos a megszerzése ellenkezik a mostani karakterem elveivel.
  • CS@
    #13378
    Szerintem ez nem nagy gáz, mert egy cellaváltós ajtón már nem tudsz átmenni vele.
  • BlackShadow
    #13377
    érdekes dolog történt most velem :D
    Anvilban járva megkaptam azt a küldetést, hogy oldjam meg a helyi női geng problémát :) nos meg is csináltam. megtettem amit kellett ami 3 hullát eredményezett.. mentem aludni a kocsmában és meglátogat a dark brotherhood :D pedig nem öltem civilt csak azt ki rámtámadt.. no mind1 ha már meglátogatott belekostolok a jó kis hitman világba^^
  • Me0w
    #13376
    Neked kellene egy questet meg teljesiteni, ahol visszaadjak az ellopott vesszoket es mas irasjeleket a mondatodba, mivel teljesen ertelmetlen volt. Masreszt pedig spoiler.
  • Danecay
    #13375
    A #13312-re valaki?
  • drop
    #13374
    hát én ugy kaptam egy lovat mert a sötét testvéreknek dolgozok és kaptam egy fekete piros szemü lovat és nagyon gyors hál istenek de sajna a másik amit a paptol volt eltünt pedig nem bántota senki butaság mert két lovat tet mindehová egy darabig utána meg hirtelen eltünt fövárosnál pedig mindig a kapuhoz tete
  • donpedro
    #13373
    Nyeregtáska mod már van, és asszem lóról harcolós is készül, de nem biztos. Linket azért nem írok, mert még én sem szedtem le, de a hivatalos fórumon rákeresve a "saddle" szóra, biztos kidobja valamelyiket.
  • donpedro
    #13372
    Hehe, én 65 óránál járok, és az egyetlen dolog, amit végignyomtam, az az Arena. Mages Guild-nél asszem Conjurer vagyok, Martint most hoztam ki Kvatch-ból (de a város felszabadítása még hátravan), Fighters Guildnél meg leragadtam Apprentice szinten. Máshová nem léptem be.

    Ami ebben igazán hihetetlen, hogy még egyetlen dungeonba sem mentem le magamtól, csak és kizárólag akkor mentem ilyen helyekre, ha küldtek. Eszméletlenül sok quest van, ötletesek, változatosak, jópofák, abbahagyhatatlanok. :)
  • ERykk
    #13371
    #13350 ?
  • haxoror
    #13370
    Ja nem tudom ki hogy van vele de én speciel gyorsabban futok mint a saját lovam, asszem inkább maradok gyalogosan :)

    Remélem a patchben vagy a letölthető hivatalos pluginokban lehet majd róluk harcolni vagy lehet majd teherhordásra használni őket.

    Ja és egy bug, ha fullra vagytok pakolva és az áhított loot túl nehéz akkor grabbolva magatokkal vihetitek.
  • grebber
    #13369
    Elakadtam :(

    Annál a küldinél amikor nyilnak ki kapuk és 4. nek egy hatalmas nyilik bemegyek és 15 percem van hogy bezárjam.
    Valaki elmondaná mi a helyes utvonal mert már vagy fél napja ezzel szivok nemtudom átjutni a tuloldalra ahol be tudnám zárni a kaput?
  • Kandurex
    #13368
    Bele ne szakadj abba az irdatlan nagy spoilerbe
  • Kandurex
    #13367
    vagy azt hiszem, hagyom a fighter guild -et, azt majd egy harcos beállítottságúval :)
  • haxoror
    #13366
    Hé ez SPOILER!
    Én még nem is találkoztam Martinnal mert sürgősen őzekre kellett vadásznom 3 órán át
  • Kandurex
    #13365
    Nos én, állítólag, a játék ennyit rá, szal 32 órája tolom. Ennyi idő alatt sikerült teljesíteni az összes magia guild küldetést, pluszba Martin barátot felvinni Brumába. Kb. ennyi. Most még kitolom a fighter guild -et, aztán nekilátok a főszálnak :)

    Következő partyba meg indítok egy dark magust (direkt vámpír azonnal) és kiírtom a világot :)
  • MrAndree
    #13364
    Várj. Én leültem várakozni az utca közepén és egyszercsak jött egy küldönc és közölte hogy a Mester találkozni akar velem.
  • Kandurex
    #13363
    Dark broderhood 1 küldetés, hogy a faszit aki kint bújkál egy fogadónál, magas tartozása miatt :), gyimakoljam le, a fogadóban azt mondják valahol kint bujkál...hm...és merre bujkál az egyetlenem? ??
  • haxoror
    #13362
    Hát ja sikerült két nap alatt már a második városig eljutnom
    Morroban sokkal gyorsabban haladtam de itt simán belefeledkezek a játékba és csak mászkálok meg nézelődök, bele se merek gondolni hogy mikorra fogom befejezni a főszálat
  • Lacee
    #13361
    hogyan tudom elérni a Grey Foxot, azt mondta a Doyen, hogy menjek ICbe, de ott sem történik semmi, pedig megvan a szükséges fence-mennyiség is.

    OFF
    ha már eladó dolgoknál tartunk, nem érdekelne valakit egy 20GB-os, fél éves iPod? pénzügyi okokból eladó... priviben várom az érdeklődő tömegeket ;)
    ON
  • mustar
    #13360
    Kicsit elírtam a nevet, szóval : Mit kell csinálni annál a küldetésnál amikor valami Malakath vagy ilyesmi nevű shrine-nál vagyok. Odaraktam neki a troll hájat, elmentem a birtokra a lordhoz. Ott megcsapkodtam őket, de nem hullanak el. Vissza a szoborhoz, ott mondta az ork csapat hogy bebizonyítottam hogy elég kemény legény vagyok és ennyi. Hogyan tovább? Nem jelenik meg semmi a küldetés folytatásával kapcsolban. (azt olvastam, hogy valami jó cuccost kapok majd). Ja és 10es szintű vagyok.
  • PiszkosFred
    #13359
    Tartsuk mar tiszteletben pls a masik velemenyet. Neki ez igy jott le, kesz. Nekem nem, neked sem, kesz. O ezt publikalta, pont. Te is megteheted, ird meg a vemenyedet, es ha mas nem, en nagyon szivesen kirakom a HQra, de akar el is kuldheted nagyobb gamer magazinoknak, nemelyiknel van "olvasoi rovat". En sem szidom a masik embert. Nekem ez a jatek maga a csoda, mint egy szaros kolyok, ugy elvezem - es ezt komolyan mondom - ezert aztan kulonoskeppen nem erdekel, ki mit mond rola. Azert ne nosultem volna meg, mert a haver azt mondja hogy az asszony nem szep, ott a kavezoban az szebb, vegyem azt el. Vagy azert ne nezzek meg egy filmet, amiben a kedvenc szereploim jatszanak es a kedvenc rendezom rendezi, mert az egyik ujsagban azt olvastam, hogy szar? Majd en megnezem, es megitelem. Ha igaz, bolintok. Ha nem, akkor mosolygok, es max sajnalom az illetot, mert amig neki kinszenvedes volt a masfel ora, nekem egy elmeny. Emiatt legyen nekem szar kedvem es legyek felhaborodva, mert masnak mas a velemenye? Hat nem ;] Tiszteletben tartom mas velemenyet, es ennyi, egyet nem fogok vele erteni.

    Nekem bejott es elvezem mint a hulyegyerek, neki nem jott be maradektalanul es nem elvezte annyira. Nem mondta hogy szar, csak epp meg magasztalta mint a vilagsajto 99%a... ;]

    Na ennyi, reszemrol.
  • Me0w
    #13358
    Az melyik kategoria, hogy talaltam egy pallost amiben meg van 22 charge +20 damage lightning, csak ugy birom el ha minden ero-cuccom magamon van, futok elore es power attackkal utom a daedra harcosokat mig ki nem fogy a kard, aztan lopakodas :D
  • ShaiHulud
    #13357
    jaja olvastam a kommenteket is:)

    de SZERINTEM ha oblivion utan fogsz neki allni morrowindhez nem fog annyira tetszeni, mert ott bizony az AI az NPCk es szerintem meg a story is elmarad az oblivionhoz kepest, bar teny hogy morrowind is szuperkiraly jatek volt.

    szerintem oblivion jatekelmennyel sincs semmi baj. questek valtozatosak es egyediek, persze van par sablonos is, na de ez termeszetes, dungeonokban lehet taktikazni orrba szajba, persze vegig lehetmenni esznelkul is, de ez mar egyeni jatekstilus kerdese.
    aki szeret pepecselve jatszani annak szerintem kanaan az oblivion:) nekem pl a manapsag divatos fpsekrol van nagytobbsegben rosszvelemenyem:) persze tudom nem egy kategoria, es megis:)
  • Me0w
    #13356
    Ez egy faszlama, nalam fele ilyen gep all az asztal alatt, de kepes vagyok NORMALIS videokartya drivert felrakni, es ESSZERUEN beallitan ia detailt, es annak ellenere hogy csak very hight ajanlott fel a jatek, a romokat latom a viz tuloldalan. Az ilyen kis faszarcuakat egetni kellene, mert nem ertenek semmit a gephez amit aljuk toltak, csak irogatnak faszsagokat.
  • Landor
    #13355
    Tudom olvastam már róla.. Azon filózok hogy kivárok a patchig.. Bár lehet hogy ezt nem fogják módosítani..
    Viszont az NPC level modot lehet alkalmazni a meglévőre vagy újra kell kezdeni az egész játékot?
  • deep
    #13354
    Nekem pont feleannyiba került a gépem kb, mégis jobban megy, mint neki. Most akkor LOL?:D
  • Kandurex
    #13353
    A Hardwired -es kritikát én így kommenteltem:

    "Tényleg rengeteg bug, hiba, inrealitás, túlzott és nem indokolt gépigény stb. bújik meg, de alapjáva véve, 3 év után az első program ami túllépte nálam a maximális 2 - 3 játék időt mielőtt unalomba fulladt volna. Szóval ez azért elmond valamit.

    A Morrowinded azért nem játszottam mert egyszerűen vérpista vagyok angol szinten, de most, hogy közelben a komplett fordítás, bizony neki fogok eseni. :) Remélem az még nagyobb varázslattal ajándékoz meg, a játékélménnyel.
  • Cat 02 #13352
    :D alig szidta
    ui.: jó gépe van a gyereknek ;)
  • ShaiHulud
    #13351
    hat ez a hw kritika foldhoz baszott.
  • ERykk
    #13350
    Elakadtam a spies nevű küldiben: jártam már a romoknál, ott kinyirtam a csávót, a kulccsal bementem a kunyhóba, aki ottvolt, azt is kinyirtam.Utána mit tegyek?
  • DonnieBrasco
    #13349
    Ezt magyarázom hetek óta, és hogy a FAQ-ban is jó lenne ezt jelezni!!

    DB
  • Tinman #13348
    Ja ez nálam is előjött... de akkor ez nem egy női agy?
  • Dr4gonlord
    #13347
    Ismét egy érdekes szitu, igy néz ki egy őr feje belülről .
    Agy.