41716
  • dzsonesz
    #13426
    csakmert nem elhetek anelkul a pajzs nelkul:) enyhen fini
  • deep
    #13425
    Huha, hát mindjárt megnézem:)
    Szerk:
    a The Oak and Crosier nevű inn-ben van egy hülyehajú nem ember:), tőle kaptam.
    A south gate-hez igen közel van a kocsma.
  • dzsonesz
    #13424
    Deep legyszi nezd mar meg nekem ..
    elore is koszi
  • erx13
    #13423
    még nem olvastam hogy válaszoltak e már de mondja a banya hogy várj 24órát hogy késlegyenek a potionok
  • dzsonesz
    #13422
    hali figyu meg tudnad nekem mondani h kitol vetted fel ezt a kuldit? mert corollban mar bejartam mindent a kocsmat is de nem talalom:(
  • CS@
    #13421
    Lovakról(hátha érdekel valakit, de lusta utánanézni):
    Nem az én írásom, de most lusta vagyok visszakeresni a szerző(ke)t a hivatalos fórumról, köszönet nekik.

    Paint Horse:
    Bruma, Leyawiin: 500gold
    Speed: 23
    Health: 300
    Attack: 10
    Magicka: 50
    Fatigue: 50
    Combat Skill: 40
    Magic Skill: 50
    Stealth Skill 30

    Bay Horse:
    Bravil, Skingrad: 1000gold
    Speed: 26
    Health: 250
    Attack: 10
    Magicka: 50
    Fatigue: 50
    Combat Skill: 30
    Magic Skill: 50
    Stealth Skill: 30

    Chestnut Horse:
    Chorrol 2500gold
    Speed: 29
    Health: 200
    Attack: 10
    Magicka: 50
    Fatigue: 50
    Combat Skill: 20
    Magic Skill: 50
    Stealth Skill: 30

    White Horse:
    Anvil: 4000gold
    Speed: 29
    Health: 400
    Attack: 12
    Magicka: 50
    Fatigue: 50
    Combat Skill: 50
    Magic Skill: 50
    Stealth Skill: 30

    Black Horse:
    Cheydinhal: 5000gold
    Speed: 33
    Health: 325
    Attack: 15
    Magicka: 50
    Fatigue: 50
    Combat Skill: 60
    Magic Skill: 50
    Stealth Skill: 30


    SpeciálisLovak:

    Weynon Priory Horse:
    Health: 250, Attack: 10, Speed: 26

    Imperial Legion Horse:
    Health: 400, Attack: 10, Speed: 26

    Shadowmere:
    Health: 500, Attack: 20, Speed: 33

    Unicorn:
    Health: 350, Attack: 45, Speed: 29
  • Lysandus
    #13420
    Ne akadjatok már ennyire ki ezen a kritikán. Vannak hülyék, és van aki az is marad! Annak idején a TES2, a Daggerfall 50 százalékot sem kapott vmelyik magyar PC magazinba. Szal bizonyos dolgok nem változnak. Mondjuk az is igaz, hogy ha vki hülyeséget ír, akkor legalább vigye el a következményeit.
  • Zsolo007
    #13419
    Objektivitás? Olyan nem létezik!
  • Tatyla
    #13418
    na sikerült mindenféle csalás nélkül kigyogyulnom a vámpirságbol,a nyanya jol megszivatott mert nem 24 hanem 48 órán belül jött vissza...
  • Kandurex
    #13417
    Akkor én is hozzájárulnék a galériához egy Faded Wraith -el

    (Asszem ez a legkeményebb ghost alapú ellenfél)
  • deep
    #13416
    Én vagyok a zisten:D
  • PiszkosFred
    #13415
    Köszi. Ahogy a rendszergizda újraindítja a servert, fel is rakom.
  • PiszkosFred
    #13414
    Én értem a problémát. De nézd, nekem család, meló, magánélet, Oblivion, HQ, és egyéb dolgok mellett - elnézést, de ez az igazság - nincs időm arra, hogy minden cikken vagy íráson felhúzzam magam, amely mondjuk igazságtalan vagy csak egyszerűen nem tetszik. Hány olyan cikk van, amikor a hétvégi meccset lehúzza a sajtó, mert a tévé előtt ülve úgy tűnt neki hogy sz*r volt. De a Nagyerdőn 8000 ember élete talán egyik legjobb élményét élte át azzal az 1-0ával. Vagy mit érdekel engem, ha Réz András lehúz egy filmet (akit egyébként nagyra tartok és tisztelek), majd megnézem én is, és akkor eldöntöm hogy igaza volt. És így tovább. Nem hagyom hogy más mondja meg, mit érzek vagy mit kellene éreznem, vagy mit fogok majd érezni. Szóval Barny így látja a dolgokat, én nem, részemről ezzel a világon semmi probléma. Nem értek egyet vele, az kétségtelen, de hát erről szól a világ. Jobb és bal, jing és jang, ég és föld, tűz és víz, stb... ;]
  • ShaiHulud
    #13413
    latom nem sikerult eletben tartani a ket szerencsetlen fiucskat:DD
  • cenobite
    #13412
    Néhány kép:

    Tisztára mint egy yeti, pedig csak egy troll.




    Goblin a bestiáriumba - ha nem volt még.




    Szerelmesek mek-mek-mek...




    Ő meg itt a télapó.

  • CUCLI
    #13411
    PiszkosFrednek;D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    [URL=http://www.sg.hu/galeria/10811042271144002496.JPG]"egzotikus" lény :D[/URL]
  • PiszkosFred
    #13410
    Mai világban az objektivitás már csak kevesek master szintű skillje. Nagyon kevesen élnek vele, vagy kevesen használják. Illetve kevesen vannak, akik képesek használni ;]
  • CUCLI
    #13409
    hm. ilyen tartós ez a cucc? naponta eltűnik 1db ilyen karika. 3volt amúgy.
  • DonnieBrasco
    #13408
    Viszont tele van objektív hülyeséggel.
    Miért akad ki valaki azon, hogy vannak dolgok, amiket ha ellopsz, és rajtakapnak, akkor bünti van? A világ így működik, nem? Jó hogy nem a havok fizika a negatív, vagy a realisztikus fényeffektek, hogyaszongya "túl szép egy játékhoz".
    Csak egy telivér vérpistike fog rinyálni azon, hogy béna és nem tud még ellopni se semmit :))
    A másik meg, hogy atomraktor PC-t se tud minimálisan se normálisan beállítani.
    Steve Blood, személyesen :)

    DB
  • ShaiHulud
    #13407
    a ket kis karika fortitude statnak illetve skillnek a jele, valoszinuleg meglatogattal egy-ket imahelyet vagy manakutat es azok noveltek ideiglenesen par ertekedet.
  • ShaiHulud
    #13406
    idezojelet latod ugye?:)
  • DonnieBrasco
    #13405
    LOL, Omega driver készítője kommentálja a legújabb driver-ét:

    "It took a while to release the new version of the Omega Drivers cause I was having some issues after upgrading to the 6.3 drivers, namely, BSOD's, so I had to investigate, and after 2 weeks of testing I found out it was my OC, too aggressive, strange that it didn't happened with previous drivers, but oh well, found out the hard way. Also, been playing too much WoW and Oblivion , that leaves me too little spare time, sorry for the delay, but those playing any of these games will understand.
    f you take a look at the readme you will notice that I added a new wide-screen resolution, 1024x640, Why so low?, well, thank Oblivion for that, the game requires so much muscle that I created that resolution to get playable frame rates with everything maxed out."

    :)

    DB


  • CUCLI
    #13404
    nemtom mit csinált [HW]Barny ezzel a látótávolsággal de én most felhúztam maxra minden ilyen kis faszom dolgot és "elég" messzire eltudok látni :S az megint más dolog ,h 25fps befigyel az 50helyett xD
    szerk: az a két kis karika mi a tökömet jelent a jobb felső sarokban?
  • hen-tes
    #13403
    azért a hardwired-es cikk nagyon távol áll a fikázástól :p
  • ShaiHulud
    #13402
    cheydinhal-i fekete lo asszem 5k. anvili feher az 4k volt.
  • ShaiHulud
    #13401
    ez mind szep es jo csak tudod sokan olvassak azt az oldalt es lehet hogy emiatt a hozzanemerto cikk miatt fognak ugydonteni hogy nem probaljak ki, mert sajna nagyon sok birka ember van. persze igazabol az a resze engem nem erint hogy most 100 an jatszak vagy 201321321en, en elvezem, en szeretem, en imadom! :D csak rosszul esik, ha "fikaznak" valamit ami kedves nekem.
  • DonnieBrasco
    #13400
    Hmm... tehát szerinted az Objektivitás, mint fogalom, csak illúzió? :)

    DB
  • haxoror
    #13399
    Szerintem ez nem spoiler szóval:
    IC-től egy kicsit nyugatra a cholsis(?) felé vezető út mellett van egy erőd rom, Fort Nikel és a mögötte lévő tóban ez a vizihulla és nála egy levél ami nekem nem adott küldit, erről tud valaki valamit?
  • Kandurex
    #13398
    5k -ért hol lehet lovat venni?
  • PiszkosFred
    #13397
    Pedig roppantmód egyszerű a dolog. ÉN tudom, hogy mi az ami tetszik. ÉN tudom, hogy mi az amit szeretek. Igy aztán bárki adhat tanácsot, bárki mesélhet az adott dologról jót vagy rosszat, meghallgatom tisztelettel, de nem fogok a végén egyetérteni, ha nekem más a véleményem. És nem engedem meg senkinek sem a világon, hogy elrontsa az én szórakozásomat. Felőlem az emberek 99.999999%a mondhatja azt egy játékra, hogy rossz, meg hogy bugos és vacak. Ha nekem tetszik, számomra az lesz az JÁTÉK, nagybetűvel. Ugyanez igaz filmre és zenére is, olyan zenéket és filmeket nézek, amelyeket a mélyen tisztelt krtikusok lehúztak és szidtak. Nekem tetszik, szeretem, kikapcsol, szórakoztat, és csak ennyi ami fontos. ÉN tudom mi a jó nekem, nem MÁS. Ilyen egyszerű ;]
  • haxoror
    #13396
    Erről jut eszembe hogy fast travelt még SOHA nem használtam pedig már jó pár órája játszom, annyira szép a táj hogy inkább gyalog mászkálok (így se tart sokáig) így van esélyem hogy valami megtámad és fejleszthetem rajta a szkilljeimet

    Jauffre(?) ajánlotta hogy 2 szerzetessel még beszéljek, az egyiket meg is találtam a kápolnában de a másik nem volt sehol, később chorril(?)-ban tök véletlen összefutottam vele na ez nem történt volna meg ha fast travelezek :)

    A lónak meg sztem amíg nem lehet harcolni róla vagy cipeltetni vele nincs igazán haszna, lehet hogy gyorsabb viszont amíg rajta ülök addig az athletics és az acrobatics semmit sem fejlődik, ezek nekem minor skillek ezért folyamatosan használnom kell őket hogy fejlődjenek (trainerre nem akarok egyáltalán költeni) több a lóval a macera mint a haszon, majd később azért venni fogok egy faszát de csak azért hogy legyen és mert megtehetem :)
  • bazza
    #13395
    emberek az miért van, hogy guardman voltam, mikor visszaminősítettek defenderré. most akkor mivan?
  • DonnieBrasco
    #13394
    A 3 minotaurt egyesével lenyomtam, illetve odacsaltam őket a közeli Hercine shrine-hoz ahol is elf kollegákkal közösen levertük őket :)

    DB
  • BlackShadow
    #13393
    én is találtam egy unikornist vhol az erdőben.. 3 minotaurusz védte akitől akkor még lvl3on elfutottam :D azóta nem emléxem h hol is volt :)
  • grebber
    #13392
    Na AZT a nagy kaput kéne bezárni ahol időre megy a dolog. Van két leszakadt hid na azokon hogy jutok átt?
  • ShaiHulud
    #13391
    najah alap lo az tetu lassu:D ensem terveztem a lovasarlast, de aztan amikro lett eleg penzem ugy gondoltam miert is ne, es nem bantam meg:) ha nem akarsz fast travellel utazgatni akkro egy jofajta lo sokat segit. Ajanlom probald ki, az a 4-5 ezer gold nem nagy kiadas erre. :) mindezek ellenere enis utalom hogy mindig lekell szallni a lorol ha nekem esik egy utszeli cserebogar, de talan idovel lesz erre is megoldas (lorol valo harc vagy valami)
  • DonnieBrasco
    #13390
    Ja. képzeljétek én meg elkötöttem egy unikornist a mezőről. De sajnos nem vált be, mert amikor engem megtámadtak, akkor egy idő után ellenem fordult az egyszarvű dög is mindig... úgyhogy otthagytam Bravilban, egye a fene :)

    DB
  • haxoror
    #13389
    Az alap lovat próbáltam de nem jött be hogy mindig le kell róla szállni ha megtámadnak aztán meg meg kell keresni, gondolom ha valaki inkább a menekülős utat választja és emellett lassú gyalog akkor megéri de én szeretek komótosan mászkálni és mindent megnézni sorcerer class vagyok, nem az az elfutós fajta :)
  • Lunki88
    #13388
    És ez mivel jobb mint a régi?
  • ShaiHulud
    #13387
    jaja nekem magel volt ez hogy mar a fortify strenght+feather spellekkel voltam a cipeles hataron es harc kozben lejart a spell es nem votl manam ujra castolni, persze a conjured lenyem is pont akkro fekudt ki es akkro ott alltam a nagy ogreval szemben, foldbegyokerezett labbakkal:D halisten maxos willpowernek hala jo gyors a mana regen szal azt az 1 utest meg tuleltem amit bevitt:)