41716
  • MrAndree
    #13466
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem a mage guildben kéne figyelned hanem a waterfronton a légiósok parancsnokát. Ott álldogál valahol és ha elég közel mész akkor hallod ahogy parancsot kap a távozásra.
  • Necromanc3r
    #13465
    Sziasztok

    Már level 19 vagyok megvan teljesen az arena, dark brotherhoot, mage guild de a thief guildnél az egyik küldetésnél elakadtam



    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kép alapján elvileg a mage guildben kéne figyelnem a vezért ha jól tippelek(?) de ö ugye a mage guild küldetései alatt meghal(hozzá tartozik a mage guildhez) most akkor ugrott a thief guild? Azért gondolom hogy a Mage vezér az mert se zöld se piros mutató nincs alul és a staffot is az arcane sanctuaryból kellett ellopni...pls help


  • Kandurex
    #13464
    bahh... semmi:

    Nálam be van tárazva ilyen célra egy 150pt adó feather varázslat 240 sec -re +2 gyűrű 2X40 pt -re, sztem olyan vagyok mint egy billenős zill amikor beérek IC -be
  • BEAST #13463
    nekem van egy harci szerelésem , meg egy amin csak feather meg +str van xD ... amikor kezd elfogyni a költőpénz elmegyek vadászni és teli zsákkal megyek megajándékozni a boltokat :))
  • Kandurex
    #13462
    Törödj bele, én már szemrebbenés nélkül adom el a 7 - 8k cuccokat, 800 - 1200 pénzekért. Kis szerencsével talán van itt is egy karakter, mint a MW -be akinek van 5k pénze kb. és nem kérdez semmit :))
  • CS@
    #13461
    A kereskedők maximum annyit fizetnek egy tárgyért mint amennyi a pénzük.
    Ha a kereskedő által fizetendő összeg elviekben több lenne mint a tényleges vagyona akkor automatikusan az általa kifizethető maximum összeget adja érte. Így tök mindegy, hogy egy tárgy 4000 vagy 8000 ér ha a kereskedőnek 1000aranya van akkor mindkettőért 1000ret ad haggletól meg minden egyébtől függetlenül.
  • deep
    #13460
    láál:DD
  • haxoror
    #13459
    Tényleg béna az alapjátékban hogy egy szaros útonáló vagyont érő armorban 100 aranyakért baszogatja az utazókat ahelyett hogy eladná a sisakját és venne az árából egy falut
  • deep
    #13458
    Fathis Ules a neve!
  • ShaiHulud
    #13457
    tehat a lenyeg hogy PlasticFoamMan verzioja realisabb alapokon nyugszik, level 1 en nicis eselyed talalni deadric meg glass meg ilyen uber cuccokat. ugy csinalta hogy az itemeknek ugye van alap szint kovetelmenye hogy bekeruljon a vilagba(ahogy ez alapbol is van) es ezt a szintet o megemelte tehat mig alapbol mondjuk teszem azt level 12tol lattal glass weapont addig itt level 28 tol kerul a kepbe. Ezenkivul meg a kulon szintekre kulon loot esely tablazatot csinalt, arra koncentralva hogy legjobban elterjedt tipusu a leather es iron cuccok legyenek, mivel realisan ezek a legkommerszebb cuccok. megtalalhato a forumon hogy adott szinten milyen esely van mire. tehat nem lesz olyan hogy bandita full glass cuccban esik neked hanem mondjuk csak glass sisakban (bizonyos szint utan) de a tobbi cucca mondjuk leather vagy elven vagy mithril lesz.

    ez a mod nem azert szuletett hogy konnyebb legyen a jatek hanem hogy realisabb legyen. (mondjuk magaval vonja hogy bizonyos ertelemben veve a banditak meg ezek a fajta mobok konnyebbek lesznek a felszerelesuk gyengebbsege miatt, de nem ez volt az elsodleges cel)
  • haxoror
    #13456
    Jaja pakoljatok mindent a FAQ-ba hogy majd ne kelljen a fórumban keresgélni, az ilyen linkek nagyon hamar elvesznek a sok komment között!
  • Kandurex
    #13455
    jaj! Értem már! A Zsolo007 a király választás! Köszi!

    Készítettem egy zip file *-t ami a három legundorítóbb hibát kijavítja a játékban. Remélem nemsokára a FAQ -ban, meg a magyar HQ -n is viszont látjuk.

    Ez a három:

    1: a jól ismert NPC mod 1.2 javított változata (azaz a szörnyek nem lépnek veled szintet, azt hiszem mindenki számára elég idegesítő, ha a 20lvl szintjű hősét minden kis kosza patkány meg goblin leveri, mint vak a poharat) (arról se álmodj, hogy grand champion leszel lvl 2 szinten az arénába... azt hiszem csak egy kicsit életszerűbb nem igaz? :) )

    2: a psy guard, ami javítja, h az őrök átlátnak a falon, azaz a büdös életbe nem lopsz el semmit, se egy normális orgyilkosságot ugye mert 3km észreveszik :(

    3: és a legutolsó förvedmény, végre nem fog glass cuccban várni minden koszos bandita (viszont arra számolj, hogy az erősebb szörnyeken - főnökökön bizony előfordulhatnak, de hát így reális nem de bár?)

    Jah, igen, a link ahonnan ezt a három modot letölthetitek itt van. (bemásolni a három eps file -t a data könyvtárba, indításkor a data részben pipáljátok ki mind a 3-at és play)
  • haxoror
    #13454
    Bár mindegy mert az első játékom mod nélkül akarom végignyomni, csak a 2 mod van az egyik kiveszi a loading area feliratokat cella váltásnál a másik meg visszaveszi az idő múlását valósidőre.

    Ebben a lassú tempóban mire befejezem ezt a gémet már legalább 1000 mod lesz ami csak ezzel fog foglalkozni
  • ShaiHulud
    #13453
    itt van leirva hogy mit is csinal.
  • haxoror
    #13452
    Na jó valaki döntse már el hogy melyik a jobb
  • ShaiHulud
    #13451
    amit o linkelt az az a mod amit anno linkeltem hogy keszul es amire irtad hogy majd teszed fel:) azota mar mint latod ki is jott:)) (bar en meg midnig mod nelkul jatszom)
  • Zsolo007
    #13450
    Hogy érted?
  • Kandurex
    #13449
    Ühüm, de most akkor ez mi alapján számol?
  • Zsolo007
    #13448
    Nah beletelt egy kis időbe mire megtaláltam (de nem azért mert nagyon el van dugva, hanem ezért mert hülye vok :D)

    ARMORS

    The armor levels are:

    1 - Iron/Fur
    7 - Steel/Leather
    11- Dwarven/Chainmail
    18- Orcish/Mithril
    25- Ebon/Elven
    30- Daedric/Glass

    The probabilites for finding this armor are:

    --------[by level]--------1-----7-----11-----18-----25-----30

    Iron/Fur----------------100----75-----60-----50-----25-----10
    Steel/Leather-------------0----20-----30-----40-----50-----50
    Dwarven/Chainmail---------0-----0-----10------5-----15-----25
    Orcish/Mithril------------0-----0------0------5------5------5
    Ebon/Elven----------------0-----0------0------0------5------5
    Daedric/Glass-------------0-----0------0------0------0------5

    WEAPONS:

    Weapons of the various types are found at the following levels (they can be found generally around 2 levels before the matching armor type):

    Iron- 1
    Steel- 5
    Silver- 7
    Dwarven- 9
    Elven- 16
    Ebony- 23
    Glass- 28
    Daedric- 30

    Weapons don't follow the same tabeling as do armors, but instead I have revamped the lists using a iLevItem... value set to 100, so these weapon lists probabilities are as follow are as follow (the number represents the ammount in the list, in order to simulate probability as you increase levels):

    Iron- 15 of given weapon type
    Steel- 12 of given weapon type
    Silver- 8 of given weapon type
    Dwarven- 6 of given weapon type
    Elven- 1 of given weapon type
    Ebony- 1 of given weapon type
    Glass- 1 of given weapon type
    Daedric- 1 of given weapon type
  • k8bal
    #13447
    jáh hogy úgy! xD
  • dzsonesz
    #13446
    igen en ertettem pont azert irtam h csak emberszabasuak vannak......
  • k8bal
    #13445
    NEM EMBER-t írt!!!
  • PTW
    #13444
    7k-t ér alapból 65% os eladásnál az akkoris 4500, ráadásul 2 is van belőle
  • Kandurex
    #13443
    Ez mennyivel jobb? vagy miben másabb? Mert amit én linkeltem, az elvileg egy % -os esély alapján dönt, amit te az meg szint függő vagy nem? Vagy most ott mi alapján megy?


    Ez az én változatom

    -= General Chances =-
    -Armor-
    Steel/Leather - 36%
    Dwarven/Chain - 23%
    Iron/Fur - 20%
    Orcish/Mithril - 13%
    Ebony/Elven - 5%
    Daedric/Glass - 3%

    -Weapons-
    Steel - 27%
    Dwarven - 18%
    Silver - 17%
    Iron - 15%
    Elven - 14%
    Glass - 4%
    Ebony - 3%
    Daedric - 2%
  • Zsolo007
    #13442
    Hehe, ennél jobb amit én linkeltem :D
  • Zsolo007
    #13441
    Hopp bocs, már van új vörzsön
  • Kandurex
    #13440
    Nézzetek már ide, miylen finom modot találtam, na ez már döfi!
  • dzsonesz
    #13439
    ehh fuck nincs meg 1 egesz napot vegig wait eltem de csak 4 emberszabasu van a kocsmaba akik termeszetesen nem is adnak semmit jolenne a ficko neve v valami vagy ha valaki meg tudna mondani h kitol veszem fel ezt a questet (sins of the father)
    koszi
  • Zsolo007
    #13438
    Simán 7kt ír a gém, vagy elvitted egy árushoz és annál láttad 7kt érőnek?

    Ha az előbbi, akkor nem kapsz érte többet 1knál úgyse, szal....hacsak nem vagy valami jó merchant...
  • Zsolo007
    #13437
    Íme
  • deep
    #13436
    Fűrészeld 7 részre:D
  • Kandurex
    #13435
    Erről jut eszembe, a random item -en kívül, van már valami normális mod ami megakadályozza, hogy minden nyüves bandita 20lvl felett glass/ebony cuccban mászkáljon?
  • PTW
    #13434
    valaki meg tudná mondani hoyg melyik kereskedőnek van a legtöbb aranya? szeretnék eladni egy 7k-t érő staffot

    köszi
  • dzsonesz
    #13433
    koszonom szepen maris becsekkolom
  • cenobite
    #13432
    Jó ez a shot! Grats!
  • CS@
    #13431
    Mintha tudták volna, hogy fényképezik őket :)
  • Kandurex
    #13430
    Szép, szép, csak ugye heavy, ami nekem nem fekszik :( úgy gondolom, hogy összeszedek egy komplett mithril cuccot fortify magicka - grand soul enchant -al :) Az illeni fog a battlemagic karakteremhez
  • Zsolo007
    #13429
    Kurva jó a beállás =)
  • CS@
    #13428
    Itt még azt hitték van esélyük
  • cenobite
    #13427
    De utána visszatöltöttem és megcsináltam a küldit, úgyhogy megkaptam apucitól a.... nemmondommegmitmertszpojler. :)