41716
  • ShaiHulud
    #13506
    ha tulelik kapsz egy enchanted weapont, ami max az elejen jon jol szal szerintem ez igazabol egy low level quest marcsak a goblinok miatt is:)
  • haxoror
    #13505
    A über-shield spell verzió ejtve mert a működéséhez az kéne hogy legalább vmi szaros páncélt felvegyenek!
    Komolyan, megcsinálom a küldit aztán kiírtom az egész kurva családot!
    Egy nyomorult alkesz meg két buzi aki páncél nélkül megy csatába

    Na abbahagytam a hőzöngést de ez rohattul felbaszott...
  • Lysandus
    #13504
    És Haxoror: köszönöm!

    Kell az alkímiás pasi, mert attronach-os mágusként nem túl könnyű az eleje. Csak érdeklődve hallgatom, hogy milyen nehezek az AI-k a megasabb szinteken, de én meg már alig várom, hogy találkozzak eggyel, aki varázsol is rám. Mer így qrvára hiány van spellpontokból! :-)
  • MrAndree
    #13503
    Na ja. Akkor is jobban jársz ha kirámolod a kölykök hulláját. :)
  • haxoror
    #13502
    Nő a fame ha túlélik!
    Ez elvi kérdés!
    Én vagyok Tamriel hőse, számomra nincs lehetetlen!

    [#idegbeteg szmájli]
  • Kandurex
    #13501
    bazz, az a küldetés ad vagy 150 gold jutalmat a végére, ennyit erőlködni vele

    vagy csak én nem látom át a helyzet fontosságát?
  • haxoror
    #13500
    Vagy csak beállok a buzik mögé és folyamatosan gyógyítom őket? Igen! Ez működni fog!
  • haxoror
    #13499
    Vagy a fél obliviont megidézem hogy a sok summontól ne férjenek hozzájuk, arra is gondoltam hogy leparalizálom a goblinokat...
  • haxoror
    #13498
    És mi a jutalom?

    A karakterem nem harcolni tud hanem ölni, arra gondoltam hogy hanyagolom a küldetést amíg erősebb nem leszek aztán betápolom a balekokat über-shield spellekkel vagy mittudomén de ez így katasztrófa, most egyszerűen képtelen vagyok olyan gyorsan megölni a goblinokat hogy a 2 hülye is megússza!
  • PTW
    #13497
    összesen kell neki 30!!

    vízpartokat kell végigjárni
  • haxoror
    #13496
    Főleg vízparton nőnek (máshol nem is láttam) IC körül simán összeszeded, nézz be a hidak alá is, szinte mindegyiknél van
  • Lacee
    #13495
    vááá, kilökött a rendszer :D

    szóval azt akartam írni az előbb, hogy nekem az egyikük életben maradt, úgyhogy biztos meg lehet csinálni két túlélővel is.
  • Kandurex
    #13494
    Eszencia mindenbe van, fákba, bogarakba, állatokba, emberekbe, elfekbe...lovakba...mindenbe, más kérdés, hogy ki tudja ezt kihasználni.
  • ShaiHulud
    #13493
    meglehet bar mminnel magasabb szinten vagsz neki annal nehezebb, mert a 2 hulyegyerek nem fejlodik mig a goblinokbol erosebb fajtak jonnek:D
  • Lysandus
    #13492
    Nem tudja valaki, hogy honnan szerezzek annak a gyökérnak nirnrootot? Ahova elküld ott csak három van, neki meg 10 kéne.....
  • Kandurex
    #13491
    szerintem nem, történet kötelező azt kész :/
  • ShaiHulud
    #13490
    miert lenne durva? igazabol ami jelentosen noveli a magickat az a faj es a csillagkep, alapbol magicka eleg lightosan jon. nekem level 22n van valami 320 manam breton faj es the mage csillagkeppel, class az mage de az nem befolyasolja ezt igazabol.

    az mas kerdes hogy ezt joval feljebb tudom tornaszni fortify magicka+fortify intellect spellekkel:)
  • Goth
    #13489
    mire kell egy lónak a magicka? :D
  • Kandurex
    #13488
    Na jó vazz, de te nálad minden a mágiára utal, class, csillag, faj stb. :)

    meg ha felveszem a két fority magicka táp gyűrűmet nálam is 250 felé emelkedik a téma :) (nem is beszélve a necromanta amuletről, bár azzal is mi lett? :(((
  • haxoror
    #13487
    valus odiil-nak a killing fields küldetését ahol a két hülyegyerekkel kell a goblinoktól megvédeni a farmot meg lehet úgy csinálni hogy túléljék?
    Az utolsó hullám bedarálja őket, hiába nyomulok előre a goblinok észre se vesznek hanem rögtön a két balekot verik le :(
  • PiszkosFred
    #13486
    Egyébként érdekes. AA vagy AA+Bloom-al nem működött a "gyári" screenshot. Ma adtam egy napot a HDRnek, és vele (persze AA nélkül) működik ;] Úgyhogy jelen esetben nálam úgy néz ki a dolog, hogy ha AA be van kapcsolva, marad a Fraps mint egyetlen lehetőség. Bug? Vagy valami tehchnikai oka van? (nem értek hozzá, azért kérdem)
  • haxoror
    #13485
    Se a faj se a csillagjegy nem ad magicka bónuszt, maradj a kardoknál...
  • PiszkosFred
    #13484
    Level 6, sorci, 226 ;]
  • PiszkosFred
    #13483
    Köszi, addolva ez is ;]
  • Goth
    #13482
    13-as szinten a 106-os endurance jónak mondható? :D
  • MrAndree
    #13481
    Thieves Guild, Dark Brotherhood, Fighters Guild, Arena megvan végig, plusz rengeteg egyéb küldetés. És még csak kb. 100 dungeon-t találtam meg, a daedric shrine-okat plusz a főküldetést el se kezdtem. Szóval van még teendőm.
  • Kandurex
    #13480
    Jah hát warrior class, ne csodálkozz, hogy nem értesz a mágiához. Bár ebbe a játékba ez nem gond, sok - sok gyakorlással végül is lehet belőle varázslót nevelni :/
  • MrAndree
    #13479
    Hvaerom bléefutott egy olyan bug-ba hogy hiába adott az intelligence-re nem nőtt a magicka. Ki kelett dobnia egy 15-ös karaktert emiatt és kezdenie egy újat. Azóta nincs ilyen gondja. Nálad is gyanús, hogy 19-es szinten csak ennyi.
  • Necromanc3r
    #13478
    Pff level 32...durva pedig én próbálok minden questet megcsinálni. 25-30 ra saccolom a végére maximum(összes guild, arena,+szentélyek)
  • Necromanc3r
    #13477
    Ő lenne az:




  • Kandurex
    #13476
    Milyen kaszt vagy? Én battle mágusként 12 szinten 210 magic pontal rendelkezem! Valamit elkufircolhattál, ha 19- ként 160 pontod van.
  • CS@
    #13475
    Találtam egy nekrmanta köpenyt, poénból felvettem és bementem a MageGuildba, ahol mondták, hogy ezt biza sürgősen vegyem le. Tetszett :)
  • MrAndree
    #13474
    Hát szerintem a DB volt a leghosszabb /és a leghangulatosabb/, bár a thieves guild sem volt éppen rövid. Amúgy 32-es szintű vagyok és még nem kezdtem el a főküldetést. Asszem kicsit durva lesz.
  • Necromanc3r
    #13473
    160a magickám pedig minden szinten adok a 2. tulajdonságra ami a magickát növeli. Namost egy jobb conjurer varázslat 300 feletti magickát igényel.
  • ShaiHulud
    #13472
    use the power of conjuration:) ha mar necromancer a neved is :D
  • Necromanc3r
    #13471
    Egyébként a mage guild vonalat nagyon rövidnek éreztem a dark brotherhoodhoz képest :( Remélem a thief meg a warrior kb akkora lesz.
  • Necromanc3r
    #13470
    Köszönöm az infót jóarcok vagytok.

    Amúgy most kezdtek megjelenni a spider deadrak már várom a licheket is :)
    Kezd elég combos lenni a játék így level 19 körül 17 es szintig semmi gondom nem volt, mostmár elég nehéz ha nincsenek feltöltve a fegyverek (hiába vannak combos destruction spellek).
  • MrAndree
    #13469
    Térkép. Éppen ilyen kérdések megválaszolására való. :)
  • ShaiHulud
    #13468
    waterfront az az imperial city egyik "kerulete"
  • Necromanc3r
    #13467
    Lehet nagyon hülyeséget kérdezek, a waterfront az nem az imperial cityn belül van ugye?