41716
  • Lacee
    #14027
    az oké, de 15-20 fps nem lehet nem akadásos, tekintve hogy 24 fps a folyamatos kép :D
  • PiszkosFred
    #14026
    Thx ;]
  • Lacee
    #14025
    egyébként mire jó a HDR?
    a bloomról van némi fogalmam, de azt is elmagyarázhatná valaki.
  • Sanyix
    #14024
    LOL baszus atronach vagyok, wtf miko kellett választani? Arra sem emléxem mikor választottam ezt ki :\ Akkor potionolok :(
  • CUCLI
    #14023
    Fred:
  • PiszkosFred
    #14022
    Én is csak ámulok bámulok tegnap óta. Ez a hátránya a magamfajta, technikához hülye embereknek, hogy nemtudom mi mire szolgál ;] Amióta láttam a HDR hatásait, azóta csak ezzel játszok.
  • haxoror
    #14021
    Egyébként én is beizzítottam a HDR-t (6600GT) minimálisan esett vissza az fps de fényévekkel szebb lett a játék :)
  • haxoror
    #14020
    mi a csillagjegyed?
  • Lynx_TWL
    #14019
    A vizben van egy alagut bal oldalt, arra kéne menned. Én nem emlékszem semmilyen kulcsra:) és nem is takarítottam ki teljesen a titkos átjárót.
  • Sanyix
    #14018
    Itt ez a kép, ilyet mostanában gyakran csinálok, brutális-e vagyok? :D Szájba/arcba nyilazás rulz :)
  • Sanyix
    #14017
    Wait-el sem jön vissza :(
  • BlackShadow
    #14016
    segítsetek legyetek szívesek!! gondom akadt annál a THIEF küldetésnél, mikor egy különleges nyílvesszőt kell ellopnom gray foxnak.. bementem a varázsló szobájába - semmi - megtaláltam a titkos átjárót.. bementem az alagútba és egy oyan ajtóba botlottam amihez kell egy kulcs.. na azt a kulcsot sehol nem találom. van egy mély víz-üreg ahol egy gigantikus halacska van. eleinte arra gondoltam biztos lenyelte v vmi :D de túl erős szal nemhiszem :) HELP!
  • BBalee
    #14015
    Az archer az osztály(class) és azon belül lehet finomítani, az a birthSign.
    Ha az elején tényleg ment, akkor nem az lesz a baj.

    Ha pihensz, vagy csak a wait-el vársz akkor sem jön vissza?
  • PiszkosFred
    #14014
    Kapcsold ki az AA-t, azzal szokott "összeveszni". Én is vmelyik nap tapasztaltam, aztán szóltak mások is, hogy hasonló a dolog. Valami bug vagy nemtudom, de AAval csak a fraps ami műxik. Illetve általában. Lehet van akinél megy AAval az ingame screen, ez esetben akkor passzolok.
  • ati2002
    #14013
    Tudom, csak az az érdekes, hogy a 15-20 fps-el akadásmentesen fut. Mindegy.

    off vége.
  • Lysandus
    #14012
    Hm... Közben egy kis szerencse a szerencsétlenségben. Felfedeztem, hogy ugyan bizonyos mentéseket az elején nem tudok betölteni, DE ha már betöltöttem egy jó mentést, és újra benn vagyok a játékban, akkor már be tudtam tölteni azt, amit az elején képtelen voltam!!! Megoldást ne kérdezzetek, fogalmam sincs a miértekről. De valamiért ismét erősödött a számítástechnikával kapcsolatos egészséges bizalmatlanságom!
  • Afe
    #14011
    megtudnátok mondani mi lehet a probléma?

    átállítottam az "Dokumentumok/My games/Oblivion/Oblivion.ini"-ben a "bAllowScreenShot=0"-t "bAllowScreenShot=1"-re és egy darabig ment is a PrtScr, de egy idő után már nem működött.

    van a telepítési mappában egy "Oblivion_default.ini" abban szintén van "bAllowScreenShot" annak 0 v 1 az alap értéke, mert lehet azt is elállitottam??
  • Sanyix
    #14010
    Archer a birthsign-om. :)

    PiszkosFred: köszi, majd kipróbálom.
  • icewolf
    #14009
    Jártam ma a Média Markt-ban. És láttam még EGY gyújtőit. Csak azért mondom mert még hátha érdekel valakit. /holnapi újság főcím: Fiatalkorúak közt tört ki dulakodás a népszerű elektronikai árúházban!/ Hajrá.
  • PiszkosFred
    #14008
    Hát azt írta, hogy az elején töltődött, akkor nem lehet atronach. Max harc közben, de azért eleinte nem sok ranged spellel variáló monszta van.
  • BBalee
    #14007
    Gyorsabb voltál :)
  • kill3r22
    #14006
    csináld még meg az ini Tweaket és még jobb lessz.....5-8 fps +
  • PiszkosFred
    #14005
    Ha nincs ellenfél a közelben, nyomj egy T betűt, és várj egy órát. Akár városban, akár szabadban, akár dungeonban. 1 óra alatt feltöltődik a mana és a health.
  • BBalee
    #14004
    Van egy csillagjegy az Atronach ami extra sok manna bónuszt ad, de nem töltődik az vissza.
    Nem lehet hogy Atronach a birthsign-od?

    Attronach:
    "Magica +150, Spell absorption 50%, no Magicka regeneration"
  • I.C.ram
    #14003
    Mintha lett volna egy olyan Birthsign, ami ad valami durva bónuszt, cserébe viszont nem töltődik a magicka.
  • kill3r22
    #14002
    igen de üreset nehéz találni és a vámpir curés csajnak üres kell
  • Sanyix
    #14001
    Meg tudná valaki mondani, hogy mitől kéne újratöltődnie a magickamnak? Merthogy a játék elején varázsolgattam de mindíg visszatöltődött egy idő után, de mostanában nem töltődik, pedig szintlépéskor a willpowerre is adtam egy pontot (ez elvileg befolyásolja a magicka újratöltődését), de nemnagyon szeretnék külön potionokat használni a töltésre :\
  • Goth
    #14000
    nem mindenkinek van ám izombrutál gépe
  • Looserke
    #13999
    én már vettem vagy 10-et...de láttam rengeteget boltban....üreset és lélekkel telit is...
  • ati2002
    #13998
    "akadás nélkül futott a játék 15-20 FPS-en"
  • arpad vezer
    #13997
    Ilyen nincs!
    Bekapcsoltam a HDR-t és akadás nélkül futott a játék 15-20 FPS-en! (A konfigom alant található)
    Nem hittem el, hogy az N6600 támogatja a HDR-t, ezért rákerestem a neten és kiderült, hogy ez a kártya már pont teljes mértékben támogatja a HDR-t!
    Mikor bekapcsoltam FÉNYévekkel szebb lett a game. Ez a játék gyönyörű!

    Bocs ezért a hsz-ért.
    :D
    Árpád
  • tasakos
    #13996
    Nekem az a bajom, hogy engem alvás közben haraptak meg :-( És már aludtam azóta 2 napot is! Tényleg csak 7 soul gem van? Biztos van több is... remélem :D
  • kill3r22
    #13995
    érdekes dolgot találtam Itt
    dj_nutz___roll_the_mellowdrum__original_mix_.mp3
    mindha dj nutz is nekiesett volna az Oblivionnak...de lehet hogy tévedek..
  • kill3r22
    #13994
    nem is ojan eccerü a vámpirságból kigyogyulni sztem...ill nehéz Grand soul gemeket találni...ha jol tudom összesen 7darab van elszorva a világban....venni is csak imperial city ben tudtam de csak 1 darabot.....igyhát csináltam egy kis modot....de aztán rájöttem hogy a templom is segit és pont friss vámpiros a mentésem...:)
  • McFrost
    #13993
    létezik valamiféle demo?
  • tasakos
    #13992
    Köszönöm segítséged!
  • CUCLI
    #13991
    magic gildekbe lehet ilyen soul gemeket lopni. joinolsz a gildhez aztán kedvedre elveszel mindent ami neked kell ;D
  • tasakos
    #13990
    Hi srácok! Lenne egy kérdésem, hol tudok gyorsan lopni vagy venni grand soul gem-eket?

  • hiba
    #13989
    gondolom egy patchel majd javitjak egy csak egy bug lehet
  • Lunki88
    #13988
    Ja most nézem hogy olyan város is van , bocs a láma kérdésért.:D