41716
  • Sir Quno Jedi
    #14472
    Spellmaking tanácsok (kezdőknek is):

    Nyomjatok egy 100-as Charm-ot 8-as időzítéssel touch-ra, az kevés mana, aránylag alacsony skill-el is ellőhető ÉS utána minden árus, meg NPC imádni fog titeket, igaz csak 8 másodpercig, de az maga az örökkévalóság!!!
  • MrAndree
    #14471
    Oké, csakhogy a FAQ elé oda van írva hogy mielőtt kérdezel kattints ide. Az meg szerintem elég érthető.
  • Scott21
    #14470
    Sziasztok! Valaki tájékoztatna, hogy ez milyen játék? :)
    Mit kell csinálni benne?
    És jó? :)
    KÖszi
  • Mayday
    #14469
    En is "mazlista" vagyok, 30 ora jatekido, SOHA meg fagyas, kilepes, kekhalal, desktop!
    x1600xt
    6.3 Catalyst
  • tomo
    #14468
    teljesen jogos, a faq raadasul angol rovidites.
    a cimmezobe kiferne.
  • Sir Quno Jedi
    #14467
    Bezonyám! Mindig fel kell tornázni 100-ra alku előtt spellel pl.!
  • PiszkosFred
    #14466



    Eddig ez a kettőt láttam a játékban, Steel és Elven (lehet nincs is több, de ha igen, lehet hogy csak 10es szintem miatt nem adott többet - kiderül majd). Ingyen adja az ork nő, az elsőt, a következőt is, csak vinni kell neki 500 arany értékben steel vagy elven cuccokat, annak függvényében, hogy a többi lovadra melyiket szeretnéd. IC melletti istállóban van a "bolt"
  • Sir Quno Jedi
    #14465
    Próbáld meg a hozzáállásást növelni! Charm-old el spell-el például, vagy beszélj a lelkére a personality játékban! 100-as hozzáállásnál nekem elmondta mi nyomja a lelkét (valszeg. kevesebb is elég).
  • Lobsterman
    #14464
    Gondom van. Újra kellett raknom a Windowst, ennek köszönhetően az obliviont is, felraktam a DirectX9.0c-t is, de amikor el akarom indítani kiírja hogy: "Az alkalmazás vagy a DLL c:\Windows\system32\d3dx9_27.dll nem érvényes Windows bináris fájl. Ellenőrizze ezt a telepítőlemezén"
    Ötlet hogy mi ez, és mit lehetne vele csinálni?
  • Necromanc3r
    #14463
    Én egyfolytában hagglezom viszont azt gondoltam csak a merchantile skill van befolyással a kialkudott árra a viszony nem. Megnéztem a 650mb os complete strategy guidet és valóban a Disposition(viszony) is hatással van az árra. Tévedtem.
  • Necromanc3r
    #14462
    Fura. Nekem eddig 60 óra játékidővel 2 szer lépett ki windowsba más fagyás nem volt semmi(le is kopogtam).
    9800pro 6.3Cata.
  • Mr. Perfect
    #14461
    Találtam egy jó kis Guide-ot a játékhoz: ITT Bocs ha már volt..
  • Voltan
    #14460
    ATI Radeon 9600 Pro. 6.3 Catalyst.
  • MrAndree
    #14459
    Én 40-es szintű vagyok de még egyszer sem haraptak meg. Lehet taszítom őket vagy valami. Pedig aludtam már útszéli fogadótol elkezdve dungeonon át mindenhol. :)
  • dronkZero
    #14458
    Lehet ám, hogy "Gyakran ismételt kérdések"-nek (és _nem_ GYIK-nak, FAQ-nak) kéne nevezni, mert általában aki hülyéket kérdez, az azt sem tudja, mit jelent, hogy "FAQ"...
  • dronkZero
    #14457
    "2. Nincs befolyással az árakra csak az információra amit ad neked."

    Nincs!? Soha nem használtátok még a haggle gombot, mi? :P
    A haveri viszony, a saját mercantile skilled és az árusé alapján számolja, hogy a boltos elfogadja-e a kínált árat.
  • Necromanc3r
    #14456
    Nagyon fura, 17. szintig nem harapott meg egy sem. 18-19. szintü karakteremet meg 2szer. Jönnek az izomszagra biztos :) (Amúgy megnéztem direkt nem voltam beteg lefekvés előtt(mindig megnézem)).
  • Árnyvadász
    #14455
    Na basszus :)) Vámpír megharapott a fogadóban? Mondjuk én Wood Elf vagyok és alapból 75% betegség ellenállásom van, de erre még rájön egy 10%-os plussz is. Egyik tárgyam adja. De ha vámpírok bejárnak ilyen helykre, akkor lehet pakolok onnan :)
  • atkaq
    #14454
    BOCSI
  • Árnyvadász
    #14453
    Patch-nek se híre, se hamva egyenlőre. Pedig valóban nem ártana. Kissé bugos a játék.
  • Necromanc3r
    #14452
    Milyen Vga-d van?
  • Necromanc3r
    #14451
    Lehet valami questet megcsináltál neki és onnantól ingyen van az ágyíkó , én mégis inkább guildekbe alszom(ha már tag vagyok). Ott még sosem harapott meg álmomban vámpír, fogadóban már 2szer is.
  • Árnyvadász
    #14450
    1. Komolyan nem kellett fizetnem mikor másodjára, harmadjára mentem oda. Egyből mentem a kocsmároshoz, hogy akkor fizessek, de elő sem jött ez a téma. Fogtam elmentem a szobába amit múltkor kivettem, ránéztem az ágyra, gondoltam piros ikonja lesz, de semmi. Szóval ezért nem értem. Bruma és a felső soron az egyik Inn ez. Nevére most nem emlékszem sajna. (Hétközben nem szoktam játszani.)
    2. Ok, akkor ez így van és nem máshogy.
  • Voltan
    #14449
    Nem tudja valaki, mikor jön a peccs? Az állandó fagyogatások teljesen gallyra vágják a játékélményt :( . Volt már nálam minden. Desktopra kivágás, kék halál, lemerevedős paralízis, képernyő-elsötétülős kóma, amit csak akartok. Rémes.
  • Hrisskar
    #14448
    A Flóra Hungáriában (virág nagypiac).
  • Necromanc3r
    #14447
    1. A fogadóban mindig kell fizetned a szállásért.
    2. Nincs befolyással az árakra csak az információra amit ad neked. Sokszor csak magas viszonyszámmal tudsz megcsinálni 1-1 questet.
    3. Passz
  • PiszkosFred
    #14446
    Szia. Harminc éve tudok olvasni. Hogy tudnám rávenni az embereket, hogy ő is olvassanak? Mondjuk FAQt? Mondjuk most?
  • Necromanc3r
    #14445
    Olvass faq-t.
  • Árnyvadász
    #14444
    Kérdések:

    - Fogadóban csak egyszer kell fizetni a szállásért? Mert Bruma egyik fogadójában kifizettem a díjat, és azóta akárhányszor megyek vissza már nem kell.

    - A szám ami jelzi, hogy milyen viszonyban vagyok egy NPC-vel, befolyással van az árra ha veszek tőle árut? Olcsóbban fogja adni vagy sem? Mert korábban jómagam írtam, hogy ez csak több infórmációadást eredményez az adott NPC-től, de árak változását nem. De szeretném tudni, hogy másnak mi ezzel a tapasztalata.

    - Haxoror írtad, hogy IC és Magic Emporium vagy ilyesmiben láttál Night Eye-t. Merre van a ME? :)



  • atkaq
    #14443
    Sziasztok 4 napja vámpir vagyok.Hogy tudnám magam megygyógyitani.MEN AKAROK VÁMPIR LENNI!!!!
  • haxoror
    #14442
    Menj be az inventoryba, vidd a kurzort valamelyik fegyver föl és és nyomd le az egyik számbillentyűt
  • Necromanc3r
    #14441
    Magyar Nyelvtan órákon árulják potom pénzért, de előtte ott kell lenned legalább 10 órán.
  • haxoror
    #14440
    Nem akarom a "zinternetes" poént erőltetni de legyél már egy kicsit kreatívabb plz
  • haxoror
    #14439
    A 6x damage multiplier nem fejlövésnek hanem 6x sneak attacknak számít és tökmindegy hogy fejbe vagy bokán lövöd.

    Olvasd el a manualt, egy csomó kérdésedre benne van a válasz :)
  • Barty007
    #14438
    es honnan lehet leszedni?
  • haxoror
    #14437
    igen
  • deep
    #14436
  • Barty007
    #14435
    nemtudjatok honnan lhetne letolteni es amugy ez mar aivel jatszotok az teljes ?
  • obe
    #14434
    sjanos elakadtam a two sides of coin küldetésnél burmában, bemegyek a nőhöz erre modja nekem hogy semmi közöm az ő vitájához, napokat vártam lesben a háza előtt, de semmi...vmi tipp? köszi
  • FlatlineHun
    #14433
    Próbáld meg megszerezni a minor detect life-ot, elvileg nem kell hozzá 25 mysticism, 7 vagy 10 mana, és nagyon felmegy tőle...