41716
  • ERykk
    #14512
    Rájöttem bazmeg 2szer elolvastam és azt írta h imátkozzak.Megtettem.Lehet h azért enm értem mert nem vagyok akkora KOCKA mint egyeek...
  • ShaiHulud
    #14511
    Nehez a FAQ ra klikkelni?

    jelold kki a cure vampirism reszt ha esetleg nem jottel volna ra, meg mindenki mas aki bena.
  • Khull
    #14510
    Hali!
    Elakadtam a Mage Guild kuldetesekben. Egy Dagail nevezetu holgyemenynek emlekezetkiesese van es hangokat hall, sajnos pont o kene ajanlolevelet irjon a arcane universitybe. Ezen segitene ha megkapnam es odaadnam neki a Maduin's amulettet. Az amulettet meg is szeresztem veres harcok utan es odavittem neki de o ezt nem erzekeli tovabra is ugy csinal mintha nem lenne nalam az amulett.
    Valaki tudja mi erre a megoldas?
    Kosz.
  • Hmuda
    #14509
    Be kellene rakni a FAQ-ba szépen és érthetően, hogy a templomos fürdés csak akkor hatásos, ha még csak a betegség van rajtad, utána már semmit nem ér, csak a vámpírkúrálós quest.
  • ERykk
    #14508
    ?
  • ShaiHulud
    #14507
    amig meg nem halsz.
  • Lobsterman
    #14506
    Kösz Cs@ meg Kandur, de azóta sikerült. Leszedtem a netről egy ilyen nevű dll-t. A ti módszereitekkel próbáltam de a dvd-ről elindítotam nem csinált semmit, és hiába raktam újra másik helyről attól sem lett jobb. Fura dolgok történnek mostanában a gépemen :'
  • ERykk
    #14505
    miután imátkoztam a templomban, még meddig vagyok vámpír?
  • ShaiHulud
    #14504
    uninstall
  • atkaq
    #14503
    Elolvastam a F.A.Q.-t de nem tudom megyógyitani magam hogy ne legyek vámpir.
    1 napja vagyok vámpir bemegyek a templomba ott van sok kis altar meg van egy nagy piros kör altar of the nine rákattintok de nem gyógyit meg.Mit csináljak???
  • tibor16
    #14502
    Sziasztok, - még csak ismerkedem a játékkal. Valami patkány megharapott, későn csaptam le, megfertőződtem vmi betegségtől, ilyenkor hogy tudom visszaállítani az egészségemet az eredetire? A másik, - bementem barlangba, ahol vhogy egy kisértet rámragadt. Nem csinál semmi kárt bennem, csak mindig követ és valami mágikus mozdulatokkal rámolvas vagy vmi ilyesmi, a barlangon kívül is. Elveszít ez egyszer engem?
  • Sipocz
    #14501
    Helló Népek!
    Mizujs?
    A vértviseletből adódó mágiakorlátozás a skill fejlődésével párhuzamosan folyamatosan csökken vagy az expert szint elérésével egyszeriben szünik meg?
  • deep
    #14500
    Hehe, 2 helyet foglal a játék a listán:D Korrekt!
  • Fritz Von...
    #14499
    USA eladási lista:


    1) Elder Scrolls 4: Oblivion - 2K Games
    2) Elder Scrolls 4: Oblivion Collector's Edition- 2K Games
    3) The Sims 2 Open For Business - Electronic Arts
    4) Star Wars: Empire at War - LucasArts
    5) World Of Warcraft - VU Games
    6) The Godfather - Electronic Arts
    7) The Sims 2 - Electronic Arts
    8) Age of Empires III - Microsoft
    9) Disney Princess 2Pack - Cokem
    10) Lord of the Rings: Battle For Middle Earth II - Electronic Arts
  • PiszkosFred
    #14498
    Nembiztos hogy benne volt az alapjátékban (a dvdre amit ráraktak), mert akkor modderek már ráakadtak volna, és unlockoltak volna. Az elvekbe nem mennék bele, nincs beleszólásom, nem én terveztem így, ezért aztán semmi érdemlegeset nem tudnék mondani. Max azt, hogy aki akarja, megszerzi alternatív úton, tegnap a megjelenés követően már hevesen dolgoztak a moderátorok a hiv. fórumon, hogy kiszűrjék a gombamód szaporodó "ingyenes mirror linkeket".

    Hogy mi értelme van egy 4mb-s mod fizetőssé tételének, amikor ezt még egy modemes warezgroup is szétteríti, hát passzolom ;]
  • CS@
    #14497
    A játék cd –jéről rakd fel azt a fránya DXet.
  • Kandurex
    #14496
    telepítsd újra a directx 9c -t
  • Lobsterman
    #14495
    Gondom van. Újra kellett raknom a Windowst, ennek köszönhetően az obliviont is, felraktam a DirectX9.0c-t is, de amikor el akarom indítani kiírja hogy: "Az alkalmazás vagy a DLL c:\Windows\system32\d3dx9_27.dll nem érvényes Windows bináris fájl. Ellenőrizze ezt a telepítőlemezén"
    Ötlet hogy mi ez, és mit lehetne vele csinálni?
  • Kandurex
    #14494
    Egy alternatív fanatsy vilgában játszódó helyszínen alkítasz egy harcost, akit felkérnek a világ mentesére, királynő mellé nem jár. Egyedülálló fejlődési rendszer, rengeteg mágia, vér, harc, árulás, tragédia stb.

    Az lehetsz ami akarsz, feltéve, ha van hozzá legalább egy 3GHZ proci giga ram és egy 9600XT feletti videókártyád.
  • atkaq
    #14493
    Elolvastam visszatöltöttem a mentést ahol még csak 1 napja vagyok vámpir.Bemegyek a templomba egy piros kör alakú altar of nine.De nem akar meggyógyitani.
  • Voltan
    #14492
    Nem hülyeség...
  • Árnyvadász
    #14491
    Na! Akkor mégiscsak jó volt a hatodik érzékem :) Köszi!
  • Scott21
    #14490
    pfff
  • kerek1224
    #14489
    Hmmm remélem hamarosan, hogy is mondjam, elterjednek a neten, erre-arra ezek a hivatalos modok....
  • Mr. Perfect
    #14488
    Ha ez már benne van a játékban akkor miért adják plusz pénzért a Bethesdánál?
  • Necromanc3r
    #14487
    Ok, szia.
  • Scott21
    #14486
    Aha oké..
    Én rendesen kérdeztem..
  • Apus
    #14485
  • Scott21
    #14484
    hát ezt ben hiszem el kérdezek valamit aztán... pff.. na mindegy nem is érdekel..
  • Kandurex
    #14483
    Mi ebben a vicces, tényleg kamionozni kell.
  • DummyBoy
    #14482
    Üdv!

    Gondoltam végigolvasos megint az elmúlt 1-2 nap 1xxx hozzászólását, de nem jutottam sokáig, mert megint előjött a "Kijátszás", a "szerepjátszás" és hasonló szakszavak ...

    Öreg rutinként:

    1: Ha annyira szerepjátékozunk akkor első lépés: kapcsold ki a gépet ... menj el a haverokhoz és játszatok ... 2: keress egy jó helyet és menj el mondjuk Live Vampire-t és hasonlókat játszani ... AZ szerepjáték ...

    Kicsit túllihegitek ezt az ilyen szerepjáték - olyan szerepjáték dolgot ...

    Assasin karaktert kijátszani???? Honnan tudja A , hogy B-nek ez mit jelent és fordítva ... Lehet egy Assasin mészáros, lehet mimózalelkű is ("Élő" példa: Leon a profi ...)

    Szóval a lényeg az hogy mindenki úgy játszik ahogy szeretne, nem kellene állandóan azon leállni hogy mit meg hogyan kell egy szerepjátékban ...

    Ha annyira komolyan RPG-zni akarna valaki, akkor nem gépen játszaná ...

    Szóval ne ezzel legyen már tele a fórum :(

    Mellesleg a maga műfajában isten ez a játék, én is sokat játszottam (fogok is majd ...) vele :)
  • Scott21
    #14481
    de úgy látom valami őskori hülyeség.. pff..
  • Scott21
    #14480
    haha vicces...
  • Necromanc3r
    #14479
    Mért megy el néha 2szer az üzenet 1 klikkre. Faszom se érti.
  • Babylon56
    #14478
    hogy lehet olyan könyveket vissza szerezni amiket véletlenül elatam?
  • cenobite
    #14477
    Kamiont kell benne vezetni a Holdon. És nem jó.
  • Necromanc3r
    #14476
    Nem.
  • Necromanc3r
    #14475
    Nem.
  • Sir Quno Jedi
    #14474
    Csináltam érdekes spell-eket:

    pl. fire damage SELF 3+healing 6 self. Ez sebzi a karimat, de egyben fel is gyógyítja és kevés mana! Remélhetőleg így könnyű(ebb) a restoration fejlesztése.
  • Lobsterman
    #14473
    Valaki segítsen plíííz