41716
  • reménytelen
    #14599
    Asszem templomokban az oltárok meggyógyítanak.
  • Scott21
    #14598
    hm kis pisisek vagytok
    15 évesek akik még általános iskolába járnak
    tudlak sajnálni titeket...
  • tibor16
    #14597
    Mivel nekem konkrétan nem válaszoltatok, kérdezem? - tehát
    Valami patkány megharapott, későn csaptam le, megfertőződtem vmi betegségtől, ilyenkor hogy tudom visszaállítani az egészségemet az eredetire? - erre a templomban keressem a megoldást???
  • Crokin
    #14596
    Nem kell megijedni, elég ha elhúzol innen a vérbe.
  • Árnyvadász
    #14595
    Nagyon klassz! Alig várom, hogy magam is felfigyeljek ilyenekre. Thx!
  • Me0w
    #14594
    Teged az iskolaban minden nap leszopatnak, vagy mitol vagy ilyen zavart? :D
  • Scott21
    #14593
    Igen? Szerintem meg neked meg annak aki bunkózott..
    Én kérdeztem valamit rendesen erre pedig bunkóznak velem..
    nem értem miért nem lehetett rendesen válaszolni..
  • Necromanc3r
    #14592
    Már alig várom a Morrowind magyarítást, jelenleg 87% on áll. Alapvetően angolpárti vagyok de egy új élmény reményében a Morrowindet majd magyarítással kezdem el(remélem). Remélhetőleg mire végigtolom Obliviont kész lesz
  • Lynx_TWL
    #14591
    A 21 sem az életkorod, hanem az IQ-d:)
  • Jagi
    #14590
    reménytelen...
  • Scott21
    #14589
    hú de megijjedtem büntetőpont
    hehehheheehee :D
  • Me0w
    #14588
    Attol ekkora az arcom hogy az iskolaban megtanultam olvasni.
  • Jagi
    #14587
    :DDDDD
  • Scott21
    #14586
    Köszi! Legalább te rendes vagy...
  • ati2002
    #14584
    Ja így már világos. Köszöntem!
  • hiftu
    #14583
    Árny:
    Én két dolgot tudok mondani. Nem követtem az előzmények, ezért lehet, hogy script.
    1, Megnéztem egy hordót és volt benne valamilyen kaja. Gondoltam majd később jó lesz potion-nek. Ellépek 2-t, odamegy egy koldus, kiveszi a kaját és megeszi. Hoppá.
    2, Szarvasra vadásztam és bekergettem a városkapu elé, majd sikerült a városőr előtt lelőnöm. Egyszerre csak azt veszem észre, hogy az őr ijat ragad és az ottani másik NPC-t el kezdi üldözni, az meg fut, mint a nyúl. Az őr utána...
    Másnap láttam az NPC-t, még élt. Szerintem megbeszélték. :)
  • Necromanc3r
    #14579
    Hát őzhusit nem találtam nála(mindig lecsekkolom a cuccot), de lehet azért nem mert nem volt ideje elrakni :)
  • BEAST #14578
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "semmi" két külön szál de mindkettő kell hogy a végére érj , minden város közelében találsz egy kaput , néha többet is , beszélj a helyi líderrel aki megkér hogy takarítsd el a kapukat , a másikban egy szent sírt kell "kirámolni" egy páncélért ami Martinnak kell hogy megnyithassa a kaput a paradicsomba
  • haxoror
    #14577
    Francba erre nem is gondoltam, velük se akarom most felvenni a kapcsolatot szal mégis megússzák a koldusok
  • haxoror
    #14576
    A thiefes küldiket most úgy sem akarom megcsinálni szal így jártak hehhehe
  • ati2002
    #14575
    Oké :) de mi azh összekötő a "Brumai kapu" és az "Istenek vére" küldi között?
  • Crokin
    #14572
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Beszélj még Glarthirral, és ha kér tőled valami furcsát akkor dumálj megint az őrkapitánnyal.
  • grebber
    #14570
    #14545 valaki?
  • Sanyix
    #14569
    Sajnos a memóriakezelése egy fos a játéknak(olyan mintha csak írni meg olvasni tudna a memóriában, törölni nem), általában azért fagy/lép ki, mert fullra megtölti a ramot, és a swap-ot is. Ezt úgy kerülhetet el, hogy vagy beállítasz egy kva nagy több gigás swapfájlt, vagy a textúrafelbontást lejjebb veszed (ugyanis ez tölti nagyon a memóriát), vagy időnként újraindítod a játékot/gépet. Vagy nem mész túl sokat vidéken :) ugyanis ahogy mész töltögeti az újabb területeket, de az elhagyott területeket viszont nem törli a memóriából. Lehet hogy egy peccsel normálisan megcsinálják a memóriakezelést, de addig ez van.
  • ERykk
    #14568
    nem hibáztatom, megértetem a dolgot.Attolmég h hülye vagyok nem kell igy beszélni, mind1 már megszoktam,nem akarok flamelni bye
  • Árnyvadász
    #14567
    Felkeres a DB és új távlatok nyílnak :)
  • BEAST #14566
    menj segíteni a többi városnak is :D
  • Crokin
    #14565
    Ne mást hibáztass azért, mert nem tudod értelmezni a faq-ban leírtakat.
  • ati2002
    #14564
    A Bruma megvédése után mi a főszál, mert visszamentem jelenteni Dzsoffrinak, erre ő azt mondja, hogy segítsek be a többi városnak is, és ad vagy 10 pontot, ahová menni kellene. Martin meg nem foglalkozik velem, csak olvas.
  • ERykk
    #14563
    ÉRTEM, csak azt nem, mire föl EKKORA az arcod
  • Sipocz
    #14562
    Lehet, hogy csak nálam nem teher az "alkímiás tökölődés", de a karim a kiszabadulása első napján az összes "menekülőúton" szerzett pénzét helyből az alkimiás szerkó kiegészítésére költötte és első spell vásárlásait a lopott élelmiszerekből párolt főzetek értékesítése után szerzett bevételből finanszírozta. Minorban lóg az alkemi és naccerű az int.stat. felnyomásához, nem attronach a szentem, de ezzel együtt jó dolognak tartom az alkímiát (ha meg az lenne akkor kötelezőnek:)).
  • BEAST #14561
    a koldusok csak a thief küldetésekhez kellenek :)
  • haxoror
    #14560
    Willpowert maxold ki
  • BEAST #14559
    miért lenne erősebb? O_o
  • haxoror
    #14558
    Apropó, nem mintha idegesítenének a koldusok de ha valami khm... "baleset" történne velük az befolyásolhat valamilyen későbbi küldetést?
  • Kandurex
    #14557
    Jah, csak ez az állandó alkeszoskodás a sírba visz, nem megoldható valahogy a gyorsabb mana renegenráció?
  • PiszkosFred
    #14556
    Na akkor ez is tiszta. Annyira leköt a táj és a kaland, hogy a részletekre egyszerűen nem volt még időm figyelni... Szerencsére mások megteszik ezt ;]
  • Árnyvadász
    #14555
    Finom! Na ez már olyan amit elgondoltam. Ezekszerint vmi mégis csak van. Az az igazság a Beth nem szokott felhypeolni olyat ami nincs.
  • haxoror
    #14554
    Miért meglepő hogy a mágus erősebb mint egy kardozós bunkó vagy mint egy koszos tolvaj?

    Jó dolog mágusnak lenni
  • dronkZero
    #14553
    Jah, de ilyen értelemben korrektül le lettek modellezve... Skingrádi koldus "Egy aranyat kérek, napok óta nem ettem", meg "Éhes vagyok!". Eldobok mellette egy szelet húst, azt' rá se néz... :) :P