41716
  • BEAST #14639
    [torokátharapós szmájli] wow rp serveren játszom :D ... nem olyan rossz :)
  • Jockey
    #14638
    sztem nem neked való ez a játék , ha nem tallász küldike, és a táj ótvar a WOW-hoz képest..
    eleve nemtom hogy lehet ezt a játékot összehasonlítani wow-al, wow-ba annyi rpg feeling van mint egy csigában....(mellesleg megjegyzem US-be már wow-ztam, csak hogy félreértéseket elkerüljük...)
  • magyarvok
    #14637
    Akinek kell a hivatalos addon (lóra páncél), ami alapból 2$, az írjon nekem 1 privát üzenetet, és 'megbeszéljük' :)
  • b-type
    #14636
    Rai-ra:
    Ha 3 szarvast levadászik a bandita lelkem, és benne van az őzhús, akkor csípném ha kés is lenne nála :))))
    ..bár mondjuk nyílheggyel is lehet húst darabolni.
    Sztem van rai, egyrészt mert mondták hogy lesz, és eddig azt kaptam amit mondtak, másrészt meg olyanokat olvastam itt a fórumban amik szerint van.
  • Lynx_TWL
    #14635
    nyomd meg a két gombot, és menj tovább, ennyi...:)
  • edios
    #14634
    Hello!
    Elakadtam az utolsó thief küldinél, biztos vmi egyszerű dolog a megoldás, de nem jövök rá.. Ha valaki tud segíteni, akkor azt megköszönném!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A barlangból(The Old Way ha jól emléxem) kiértem egy nagy terembe, van két nyomógomb a terem felső szintjén elég távol egymástól. Egyiket lenyomom, pár másodperc múlva újra kijön a falból, gondolom addig kéne a másikat használni, de hát ennyi idő alatt lehetetlen odaérni.. Azt írja, hogy használni kéne Jak cipellőit, hát azok rajtam vannak végig..
  • haxoror
    #14633
    1. kevés a haj és azok is bénák
    2. lehetetlen az arc és a bőrszínt ugyanolyan tónusra hozni :(
  • MrAndree
    #14632
    Ha az a bajod hogy közelről tölti be a fákat meg egyebeket akkor szerintem told fel a fade csúszkákat maximumra és csodát fogsz látni. Meg ha a distant land, distant trees meg egyebek be van kapcsolva akkor már nem olyan "ótvar" az a táj.
    Mellesleg a WoW-hoz hasonlítani igen érdekes ötlet. Nem vetted észre hogy bárki is akarna questet adni? Hogy az istenbe? Én emlékszem hogy két óra játék után már összeszedtem 20-at. Mostanra meg megcsináltam 98-at, úgy hogy a főküldetéshez még nem is nyúltam.
  • panther112
    #14631
    Egyébként végig ez az egy táj lesz, vagy itt is vannak más erdők.., mint wow-ban? Ez a római-görög vértekre hajazó az általános fémvárt mindenhol, vagy vannak középkoriasak is?
  • panther112
    #14630
    nekem is sikerült azóta 1-2 szebb embert kerálni, de így is elég ronda mind, valahogy a wow-ban mindenki szebb volt:) az eleve lerakott karakterek meg...

    Amúgy jól látom, hogy a világ alig nagyobb mondjuk, mint a wowban 2-3 hely, mondjuk Darkshore, Ashenvale, meg Darnassus együttvéve? Nem vettem észre, hogy bárki is akarna questet adni, és nem tudom, hogy fejlődnek-e a karakterek. Pénzem az gyűlik, elég könnyű éjjel lopni, az őrt meg simán meg lehet ölni, kipakolni, eladni cuccait...


    És van egy nagyon idegesítő dolog, csak nagyon közelről tölti be az épületeket, fákat, füvet... ráadásul a távolban lévő táj valami ótvar módon néz ki, a közeli rész meg simán hozza a cod2 szintjét... Összességében a grafika nagyon 'érdekes', sajnos igazam lett azokkal szemben, akik agyondícsérték az előzetes képek alapján. Még a BiA 1 szintjét se hozza.
  • donpedro
    #14629
    Huh, jó csajt jóval nehezebb csinálni, főleg a szar hajmodellek miatt. Így hirtelen ezt sikerült összehozni:



    Tény, hogy nem egy Catherine Zeta-Jones, de azért nem rossz.
  • Jagi
    #14628
    :D
  • Crokin
    #14627
    "De semmi buzulás!" :D
  • Jagi
    #14626
    Na ez a gond hogy a babapofi mögött egy 3-as karizmával rendelkező barbár félork nő hörgése hallatszik... (hasonló cipőben járunk)
  • MrAndree
    #14625
    Hát az én wood elf csajszim is elég férfias hangokat ad ki. De lehet azért mert valójában néma és a kiáltásokat magnórol játsza le. :)
  • XeeN
    #14624
    Az én női karakteremnek is "steroidos" hangja van. Eleinte zavart, mostanra azonban hozzászoktam.
  • Lacee
    #14623
    nagyon sok van, nem csak egy... a legtöbb rom ayleid eredetű.
  • vente
    #14622
    hol van az a Ayleid ruins ?
  • donpedro
    #14621
    Na, gyorsan össze is dobtam egy "jól kinéző férfi karaktert". :) Igyekeztem a klasszikus vonalat követni. Íme:



    Sajnos a frizurával nem nagyon lehet variálni, viszont egy csuklyában biztos marha jól mutatna a pasas. :)
  • Lysandus
    #14620
    Noni dzsúzzal az igazi! :-D
  • Mike
    #14619
    hogy birsz felugrani? a karim még fellépni is alif bir
  • BEAST #14618
    néha megmosolygom az alchemyt is :) amikor hagymás epres pirított daedra szívet készítek aloe vera-val
  • Mike
    #14617
    ez a felmászok valahová a Gothicban is prímán működött
    én inkább örültem neki
  • CS@
    #14616
    1. Nem tudom mert nem érdekel.
    2. egy NPC hozzád való viszonya, ha magas akkor kedvel, ha alacsony akkor nem.
    3. Passz nincs nőci karakterem.
    4. Kajákból és különféle összetevőkből potiont lehet készíteni.
    5. Mivel számomra fontos dolgokat(potion készítés) most sem lehet , így nem tom mert ez sem érdekel.
  • donpedro
    #14615
    Kikérem magamnak, hogy csak ronda karakterek vannak. :)

    Sztem pl az én karakterem is teljesen korrektül néz ki (Oblivion Karakterek topic #466), és egyébként is, jól kinéző férfi karaktert szerintem könnyebb csinálni, mint nőt.
  • Necromanc3r
    #14614
    "sötét elf nőcivel vagyok, és férfihangja van"

    Hormonzavaros elf power ,lehet farka is van?
  • steweee
    #14613
    de volt hogy csak 4xes sneak szorzóval sebzett mikor nem fejre lőttem. csak abból gondoltam hogy számít
  • panther112
    #14612
    Értem köszi. Annak örülök, hogy lehet szép nőket, de valami normális, jóképű pasas sem ártana, nem biztos, hogy nővel akarok lenni, sőt 100 h nem:)

    Visszaállítottam mindent defaultra, így jónak tűnik:)
  • Necromanc3r
    #14611
    Lehet szép karaktereket is csinálni.
    Ha visszanézegetsz láthatod, hogy egész szép nők is vannak.

    6600Gt n ne akard bekapcsolgatni az árnyékokat. Amit ajánl azt fogadd el de nagyobb csatában sajnos még azzal is lehetnek gondok :( Az 512 Ram sem éppen Oblivionnak tetsző(már a battlefield2höz is karcsú volt).
  • Kandurex
    #14610
    "sötét elf nőcivel vagyok, és férfihangja van"

  • steweee
    #14609
    itt vagytok leragadva hogy vajon önálló életet élnek e az npc vagy csak scriptelve vannak. én nem ellenőrizgetem a dolgot mivel nem is érdekel, nekem elég ha CSAK ÚGY LÁTSZIK mintha élnék a maguk életét. és a gépigény csökkentése szempontjából ez a célszerűbb, a játékélmény szempontjából meg tökmindegy, nem az az átlag npc mindennapjait kell vizsgálgatni, hanem játszani és csinálni a questeket, ez csak ráadás, hogy úgy tűnjön valódi életet élnek.

    engem sokkal jobban aggaszt hogy az ellenfelek nem kezdenek menekülni mikor olyan helyre ugrasz fel ahol el már nem érhetnek, viszont nyillal (akár erősebb lényenként 50-100)nyilvesszőve el lehet őket intézni. nagyon zavaró hiba. és ne mondja azt nekem senki hgoy akkor ne csináld, mert ha lehet csinálni akkor az ember csinálja. a jó az lenne ha vki írna egy scriptet rá hogy ilyen esetekben elmenekül lőtávolon kívül az ellenfél

    meg lenne pár eddig megválaszolatlan kérdésem

    1-color map.omod hogyan kell telepíteni, nem találok ilyen kiterjesztésű fájlokat egyetlen mappában sem. info nincs hozzá
    2-disopsion mi ez ?
    3-sötét elf nőcivel vagyok, és férfihangja van. a többi nő is férfihangú?
    4-lehet benne kaját készíteni külünféle összetevőkből?
    5-van már hozzá olyan mod ami megakadályozza a harc közbeni "fogpiszkálást" és egyebeket?
  • hiftu
    #14608
    Tudom, hogy eltünnek a dolgok, de azért más, ha a gép random gondol egyet és kiszed valamit a konténerekből, vagy ha odamegy egy éhes koldus és kizabálja.
  • panther112
    #14607
    Két dolgot szeretnék kérdezni:

    Az egyik, hogy a megadott konfigomon hagyom, hogy auto módon lője be a graf szintet (mediumot kapok), majd utána manuálisan bekapcsolod minden árnyékot, de nem nyúlok a görgetősökhöz, ill. nem állítom 2x-esre vagy 4x-esre, akkor is nagyon lagol, ez normális?

    A másik, hogy valakinek sikerült már nem ronda karaktert kerálnia. Eddig vagy ronda, vagy amorf karaktereket tudtam csak összehozni, többnyire kövér cigányokat. Ami szintén meglepett, hogy eleve bűnronda emberek közül választhatunk, és screenshotokon is csak rondákat láttam. Itt direkt ronda mindenki, vagy csak én vok béna. Akinek sikerült valami emberi karaktert csinálnia légyszi másolja már be a fórumba.

    köszi
  • Árnyvadász
    #14606
    A koldusos dologgal kapcs. amit írtál, eszembe jutott, hogy a kézikönyv felkáltójelezve írja is az egyik oldal alján vastag betűvel, hogy ne tegyünk bele tárolókba (ládák, szekrények, dobozok stb..) saját cuccokat, mert az bizony onnan eltűnhet, ha később felkeressük és szükségünk lenne rá.

    Nyilván saját házunkból nem viszik el, meg olyan helyről ahol már kiírtottunk mindenkit és csak mi járunk vissza. Egyre bizonyosabb a RAI :)
  • Jagi
    #14605
    köveket nem találtatok még a vadonban, mint a Morróban volt? (blessed Stone, vagy mi)
  • Sanyix
    #14604
    15 évesen az ember már középiskolába jár, ha csak nem jön közbe egy bukta :D
  • Crokin
    #14603
    Cure disase potion, scroll, vagy templomba menj imádkozni.
  • Necromanc3r
    #14602
    "megfertőződtem vmi betegségtől"

    Ha leírnád konkrétan, hogy mivel esetleg nem gondolod, hogy jobban tudnánk segíteni ?
  • Jagi
    #14601
    Mondjuk ha beleolvasol néhány oldalba akár a topik oldalain, akár a zinterneten, vagy beírod a Googlebe(hiszen a barátod :))
    Hogy The elder scrolls IV - Oblivion, akkor egyből nem is kérdeznél...
  • PeeVee
    #14600
    asszem Kvatch-ban belementem egy olyan küldetésben, ahol segitenem kell a katonáknak a szörnyek ellen, szal be kellett zárnom a nagy kaput stb... na és most egy count-ot kell megtalalnunk és csomo kis szar szörnyecske van... hát mind legyözni nem vagyok képes sajna.. van valami ötlet, hogy tudnám megszerezni a cuccot? (már sikerült elugralnom a hulláig, aztán vissza már nem..)
    ötlet, komment..?! (attól félek tul hamar mentem bele a feladatba:( )