41716
  • Kandurex
    #14799
    Fred, nem tudnál nekem segíteni? Jobban vágod az angolt, mint én 100X ebbe biztos vagyok. Nem tudod hol érem el a játékban a destruction master -t? Úgy értem, hogy ha jársz külhoni honlapokon, megnéznéd nekem? Előre is thx! Már hülyére kerestem, de sehol nem találom :(
  • Kandurex
    #14798
    Milyen modot?
  • I.C.ram
    #14797
    Akarok egy csinoska csajszi harcos szerűséget indítani. Melyik fajt ajánljátok? :)
  • Smitiz
    #14796
    NEkem is gyengének tűnik a marksmanship, ezért szedtem le hozzá modot :)

    Ja, végülis délután sikerült kitakarítanom Fort Empiret, összejött hogy egyszerre csak 1 ellenfél volt :)
    Amúgy aki nem tudná: Ogre meg minothaur ellen nagyon hatásos az hogy felhúzom az íjjam, megvárom amíg le akar súlytani, gyorsan hátralépek, nyilat bele, majd közelre vissza... és ezt ismételgetve, majdnem egy helyben meg lehet ölni :)
  • ElfQT
    #14795
    hdr-t illetően tévedsz.
  • PiszkosFred
    #14794
    Egyre jobb modok kerülnek fel a TES Source-ra. Kész van a régi Morrowindes Pet Shop mod Oblivion verziója, rakás háziállattal :D Lehet telerakom a ház környékét kutyákkal ;] Csak az illúzió kedvéért.

    Na hétvégén asszem töltögetek picit, lassan ideje szétnézni köztük komolyabban is, a bugfixeken túl is van "élet" ;]

    Najó, ennél a képnél az agyam ledobta a láncot...
  • PiszkosFred
    #14793
    Dark Leather mod (7mb)
    LINK
    KÉP
    Katt

    Nem rossz ;] Igaz hogy csak design, de jobban néz ki feketén a bőrcucc mint barnán..
  • MrAndree
    #14792
    Ja lehet. Mert az biztos, hogy kettőnél többet lőttem bele. Mondjuk ahhoz képest, hogy haslövése van elég fürge volt. :)
  • Kandurex
    #14791
    nah, megnéztem, weatherleah -ban két testvér költözik be, miután elnáspángoltam az ogrékat a környéken, viszont a destruction mastert Bralsa Andaven hívják nem pedig Rejnald valakiknek akik ott laknak :) szal még mindig áll a kérdés, tudja valaki, hogy hol van a master destruction trainer a játékban?

    Térkép segítség az #14742-ben.
  • PiszkosFred
    #14790
    Vannak sebek, amelyeket megfelelő orvosi ellátás hiányában jobb nem bolygatni, és inkább hagyni "benne" az emberbe, mint kockáztatni az eltávolítását és a stabilitását. Lehet a barlang ügyeletes papja épp virágot szed kinn valahol, és nem merték kiszedni az öregből a nyílvesszőt, nehogy elvérezzen ;]
  • MrAndree
    #14789
    Na ez nem semmi. Van az a főküldetés amikor a mythic dawn szektát kell megtalálni.A játék elküld egy barlangba ahol ott van egy doorkeeper akivel beszélni kell. Én még jóval korábban a kalandozós időszakomban jártam itt és kinyírtam a doorkeepert aztán amikor rájöttem hol vagyok inkább nem mentem beljebb. Úgy fest azóta a doorkeeper feltámadt viszont a nyílvesszők még benne vannak. De nem emlékszik rá, hogy én nyírtam ki korábban mert elég békésen fogadott. :D
  • MacrosTheBlack
    #14788
    Olyan feje van a csajnak mintha most oboázott volna és még tele a szája anyaggal. :DD
  • donpedro
    #14787
    Pedig sztem ez hiba, jobb lenne ha fejlődne, csak jóval lassabban, mint élesben.
  • PiszkosFred
    #14786
    Aranyos. Kissé riadt, de ez csak az álca gondolom ;]
  • BlackShadow
    #14785
    csak gondoltam megkérdezem :P
  • grebber
    #14784
    Nehéz az aréna :(
  • Hmuda
    #14783
    Nem. Kicsit túl egyszerű lenne, nem gondolod?
  • BlackShadow
    #14782
    tényleg, ha én mondjuk egy barakkban nekiállok lövöldözgetni a szalma céltáblára akkor azzal is növelem a marksmanshipet/ütöm a bábút a blade-et??
  • DonnieBrasco
    #14781
    Na, FRAPS-ot csak felraktam :) egyből másképp néz ki AA-val :)



    DB
  • haxoror
    #14780
    Ahaa... köszi a válaszokat :)
  • BEAST #14779
    2-3 sec ... legalábbis bőven elég 2 lövésre :)
  • haxoror
    #14778
    Ja és a bénítás mennyi ideig tart?
  • haxoror
    #14777
    És ezek ugyanolyan arányban történnek vagy a visszalökés a gyakoribb?
  • MrAndree
    #14776
    Hát átlagban nálam 3-4-szer. Bár van amikor egyszer se van amikor meg ötször egymás után.
  • BlackShadow
    #14775
    az agilitym közel 90 már a marksman asszem már 60 körül van :)
  • haxoror
    #14774
    100-as marksmanon a visszalökés meg a bénítás amiket a masteryk adnak milyen gyakran jönnek be? Pl 10 lövésből átlag hányszor löki vissza és hányszor bénítja?
  • I.C.ram
    #14773
    Ténylek kicsit rémült arca van :)
  • I.C.ram
    #14772
    kb ugyanolyan, csak még rondbb is lett :( Törlöm is a francba.
  • DonnieBrasco
    #14771
    Bocs, picit nagy :(

    Ezen a képen talán még jobb:

    Mirwena

    Sajnos az AA hiánya miatt ilyen csúnyácska :( nincs FRAPS-om.

    DB
  • MrAndree
    #14770
    Elmentem helvius cecia-hoz bruma-ba. Elvileg ő lenne a master hand to hand trainer de nála sincs semmilyen lehetőség a tanulásra. ötlet valaki?
  • DonnieBrasco
    #14769
    Hát itt volna az én kis "ijedt mókus"-om :)
    Breton mágusjány, a rémült ártatlan arc csak álca lesz :)




    DB
  • Lacee
    #14768
    elvileg Weatherleah Chorrol és Skingrad között van kb félúton, tehát Chorrol lesz az :)
  • BEAST #14767
    hát , ha az előző driverrel nem csinálta és még csak nem is lett látványosan gyorsabb akkor tedd fel a régit , de nemtom :)
  • I.C.ram
    #14766
    Erre tud valaki orvosságot?
  • BEAST #14765
    60-70%on játszok és humanoidokkal semmi gondom , szerintem nem elég erős a fegyvere vagy gagyi nyílakat használ , vagy alacsony az agility / marksmanship
  • MrAndree
    #14764
    Hát én egész addig íjászkodtam amíg a marksman skillem el nem érte a 100-at, és nekem nagyon bejött.
  • BEAST #14763
    én íjász vagyok és a legdurvább ellenfelek is 6-7 normál lövésbe belehalnak vagy 2 seak lövésbe
  • Kandurex
    #14762
    Elméletileg van valami nyíl mod ami megerősíti, de fogalamam nincs, hogy melyik. Körbenézek, várj csak.
  • BlackShadow
    #14761
    én nem azt akarom, hogy könnyebb legyen a játék, hanem, h érjen valamit a marksmanship :)
  • reménytelen
    #14760
    Mivel nincs hitbox, ezért ha azt akarod, hogy néhány nyíltól meghaljon, vedd lejjebb a nehézséget!