41716
  • Neoncsoves
    #14879
    F.A.Q. you. Amugy jo game? :) Megéri megvenni? :P
  • Kandurex
    #14878
    Meg van a megoldás! Aki Master tranierhez megy, az meressze ide a csipáit.

    Hiába találod meg a mastert, nem fog tanítani, hanem elzavar a redvesbe. Ahkoz, hogy szóba álljon veled, el kell menni, az expert (régebbi) trainerekhez és tőlek kell ajánlatot szerezni!

    2 napom ráment erre :((
  • CsőKujts
    #14877
    Ja, főszálat én is szigorúan a végére hagyom. Amúgy hiába rosz az angol tudásom, józan paraszti ésszel :) a legtöbb küldit meg lehet oldani. Eddig már megcsináltam vagy 50-et és 2-höz kértem segítséget. Szerintem ez nem rosz arány.
  • Kandurex
    #14876
    Nem, nem, ott van a néni :)) Csak nem akar tanítani :( nem is ajánlja fel a traning lehetőséget, se semmit, asszondja, hogy nem ér rá. Mondjuk elnéztem a Molag szentélyhez is, a Conjurer masterhez, na az se hajlandó tanítani, vagyis semmilyen lehőtséget nem kínál fel egyik sem :(

    Egyébként, ha már arra jártam megnéztem Molag istenség küldetését,...hát apám sztem a játék legaljasabb küldetése :)) nem mondom el miről szól, se azt, hogyan kell megoldani, de feltétlenül nézze meg akiben egy pici kis gonoszság lapul, az rendkívül jól fog szórakozni :D
  • ShaiHulud
    #14875
    butan jatszottatok:D en level 28 vagyok es meg mindig csianlom a mage guild questeket:D pedig csak mage guildben vagyok es meg a foszalat elsem kezdtem.
  • CsőKujts
    #14874
    Nem mondtam, hogy profi vagyok angolból egyszer se. Viszont érzékem van hozzá. :)) Szerintem mire végigjátszom ezt meg is tanulok. :) Köszi!
  • Jagi
    #14873
    igazolom, dár mekem sosem kellett... meg az tetszett mikor Vivecbe légtornászkodtam és a padlón keresztűl beestem a vízbe^^ ússzál vazze!
  • Me0w
    #14872
    Viszont az kiabrandito, hogy level 7 vagyok, es a legtobb Mage Guild beli szerencsetlen mar nem tud tanitani semmit :(
  • CS@
    #14871
    Frednek is

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem vicc, de nekem tényleg úgy tűnt a scriptje alapján, hogy bizonyos körülmények között hajlamos az öngyilkosságra.
  • PiszkosFred
    #14870
    A vegen kiderul, hogy bugos ez a neni :D MWben a medium armor mestere tunt el, cellaillesztes miatt (ha jol emlexem), most is van egy fantom mesterunk, lehet... :]
  • Kandurex
    #14869
    hmm...érdekes! köszi
  • Me0w
    #14868
    Ha ilyen profi vagy angolbol, tudom ajanlani a Lego benzinkut szetet, azt mondjak, az konnyen osszerakhato. A kerdesedre pedig: Valtieri annyira megszeret, mint testveret, hogy hajlando megosztani veled a vampir-let osszes gyonyoret, ha akarod. Ha nem, akkor szimplan nem kered tole az 'aldast'. Utana vegigcsinalhatod a DB osszes kuldeteset, es ez a kuldetes is 'beteljesul' kesobb, ugy ahogy talan nem is varnad.
  • CS@
    #14867
    EJjjj ezt kicsit elcsesztem szorry remélem azért megtalálod.
  • CS@
    #14866
    „Valójában” nem tudom, hogy hol van, csak láttam, hogy nagyon foglalkoztat a dolog ezért megnéztem az editorban.
    Ha FortDirichet megtaláltad, akkor itt egy kép, sajna ebből a távolságból pont nem látszik de az a barna kör az. Ugyanez közelről .
  • Mr_no_NaMe
    #14865
    Htx
  • Goth
    #14864
    én mágussal idézem a lényeket aztán ölöm őket, így jól fejlődök -.-
    Nemis öli a játékélményt, mágus titka a gyakorlás :D
  • Kandurex
    #14863
    Nem látom sehol, tudnál mutatni egy térképet róla?
  • Action
    #14862
    Egy kérdés: szerintetek min állitsak ha egész jól fut a játék, de ha egy két varázslatot kell megjelenitsen(pl Chameleon,meg különféle drain-ek) akkor borzasztóan leesik az fps?
    Köszi
  • Kandurex
    #14861
    hm, megnézem thx
  • CsőKujts
    #14860
    A küldi neve:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Caught in the hunt. Bravilben keresgélj.
  • b-type
    #14859
    Igen.
    Sztem sem kell rajta túl sokat agyalni, játszani kell és kész, pusztán (mint minden szerepjátékban) tudnia kell az embernek hogy mit akar játszani, ha van elképzelése a majd játszott karakterről és annak tulajdonságairól, akkor karaktert játszva használja ezt a világot, és sok gond nem lehet.
    Az én karakterem is öntörvényű és nincsenek önértékelési problémái
    , meg még kicsit morcos is a börtön miatt,..de ha túl lesz rajta akkor majd szivesebben beszélget, az hogy félmeztelen jár kell, és ököllel csapja az ellent, az abból fakad hogy lenézi az ellenfeleket, csak ott használ fegyvert ahol elkerülhetetlen (szellem, zombi).
    Ez gyakorlatias olvasatban azt jelenti hogy amig a szintlépéseknél nincs maxolva a fontosnak tartott tulajdonságok (vagy el nem fogynak a szorzók)addig így élek, ha pedig megtörtént akkor a szorzókat az agility és vmely más tulajdonság húzására használom. (jelenleg Strength-Endurance- és Willpower vagy Speed a cél)
    off:
    bár most nem nagyon tudom játszani igazán mert csúnyán meghúztam a hátam egy gátzsákolás közben :(
  • Action
    #14858
    Annyit jelent hogy addig nem kapod meg a pontos helyét Bralsa Andaren-nek (gondolom ő a destruction mester akit annyira keresel) amig nem viszed a hozzád való viszonyukat 80 fölé.Hogy itt kiről van szó,mármint hogy kivel kell javitani a kapcsolatodat azt nemtudom ,mert az nem volt benne az idézetben.:)
    Remélem azért segitett vmit.
  • CsőKujts
    #14857
    Ja, most néztem ott van egy majdnem komplett Dwarven set, többféle Elven fegyverrel. A kalapácsnak pld 11 a sebzése.
  • Mr_no_NaMe
    #14856
    Kösi, megpróbálom megtalálni :D
  • CsőKujts
    #14855
    Hogyne! Fordulj 3-szor jobbra utána kétszer balra. Amikor pedig felértél a lépcsőn, fordulj fel. :)
    Viccet félretéve én csak egy helyet tudok:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Fort Grief Bravil mellett egy kis sziget csak sajna küldihez kapcsolódik. Sory ha nem segített.
  • Mr_no_NaMe
    #14854
    Nah, végre megvan az x800 GTO-m :D
    Highon megy átlag 30 fps-el úgy, hogy még nemis húztam a kártyán semmit :D
    Váá most [virul mint a tejbetök]
    Arénában elértem a warrior szintet és most már eléggé durvák az ellenek.
    Az lenne a kérdésem, hogy jó páncélt és fegyót honnan lehet szerválni?
    Tudnátok mondani olyan helyeket ahol vannak minimum 10es (sebzés/védettség) cuccosok?
    Mert a kardom vacak, kereskedőnél is gagyi van, és az armor is kevés már picit.
    Szal aki tud pls help mí :o)
  • BEAST #14853
    ^.^
  • CS@
    #14852
    Mivel már többet is olvastam erről a tápoljunk negatívan dologról, meg a nehézségről, leírom a tapasztalatomat én is.
    KB.: 15-20. szintig kimondottan nehéznek tűnt a játék(lehet, hogy csak én voltam béna), de a LVL20 elérésével ez egy pillanat alatt elmúlt.
  • tibor16
    #14851
    sziasztok, - találtam a bányában ezüst és arany ércet, ölég jó értéke van, viszont nem merem eladni, hátha az alchemi-ben meg hasznos - tud erről vki vmit?
  • haxoror
    #14850
    én legalább segítettem
  • CsőKujts
    #14849
    #14834-re valaki? :)
  • CS@
    #14848
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kered meg a SanguineShrine, innen észak-északnyugati irányba lehet, hogy már látod is FortDirich –t menj el ide, majd a fort északi feléről ismét nézz észak-északnyugati irányba és akkor már látod is a KynarethAltart –t.
  • BEAST #14847
    núb :p
  • haxoror
    #14846
    Ja hogy nincs benne sry


    Újra lehet tölteni minden mage guildben az egyik mágussal, töltött soul gemekkel vagy varla stone-al.

  • haxoror
    #14845
    FAQ
  • haxoror
    #14844
    Power playing, eléggé megöli a játékélményt hogy pl a harcossal kard és heavy armor helyett meztelenül rohangálva íjászkodik valaki hogy a szorzók meglegyenek.
    sajnos nekem is szokásom néha :(

    Másrészről néha tényleg szükséges ezt csinálni pl ha a harcossal ha nem harcolsz egy ideig hanem csak mászkálsz akkor az athletics-től és simán a rohangálástól fog szintet lépni, utána persze jönnek a fejlettebb ellenfelek de a harci skill még a régi lesz.
    Ugyan ez ha új városba érsz és elkezdesz mindenkivel beszélgetős minijátékot játszani a speechcraft nő és akár csak azzal is szintet lépsz és egy csomó más fontos skill meg közben a régi marad.

    Megéri inkább custom classt indítani ahol nem minden fontos szkilled major hanem egy részük a minorok között van főleg az olyanok amik vagy folyamatosan fejlődnek (athletics, acrobatics pl) vagy amik hirtelen nőnek sokat (alchemy, speech stb)
    Morroban kicsit könnyebb volt a helyzet mert ott a major skillek is kétfelé voltak osztva de úgy tűnik Oblivionban én inkább a custom classokat fogom preferálni.

    Túlságosan leegyszerűsítették a szkillrendszert szvsz :/
  • Higany
    #14843
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy van egy nagyon jó kardom, valami fullos sokkoló töltettel és a gondom meg az, hogy hogyan tudom újra feltölteni, ha kifogy belőle a töltet? Köszi előre is! Csákó!
  • CsőKujts
    #14842
    Még játék elején Anvil fightersguild góréjának az irodájában dobtam földre valamit mert már nem bírtam el. Azóta kb 25 órát játszottam és még ugyanott van. Szal az pld. egy tuti hely. Azt lehet máshol is megmarad de ebben biztos vagyok.
  • tibor16
    #14841
    ez a mod, ez olyan, mintha a Thief2-őt látnám modolva
  • Necromanc3r
    #14840
    Vki #14815 re pls.