41716
  • Necromanc3r
    #15400
    Jézusom

    Remélem nem futok össze chuck norrissal a játékban mert akkor elszalad a 20. szintű karakterem vissza a börtönbe!
  • PiszkosFred
    #15399
    Nem. De ha erre büszke is vagy, és makacsul ragaszkodsz hozzá, akkor válsz azzá. ;]
  • TEJA
    #15398
    Én azt nem értem hogy ilyen alapon miért veszi fel mindenki a jó tulajdonságú de hülyén kinéző cuccokat. Szal nálam előrébb van a kinézet mint amit ad, annyira jó cucc úgysem lehet hogy papucsban rohangásszak a kedvéért.
  • MrAndree
    #15397
    Ja akkor megnyugodtam. Akkor nem vagyok az. :)
  • b-type
    #15396
    harg :)
    Ez nem olyan bonyolult dolog...néha kicsit elveszettnek érzem már magam :)

    Ha a tulajdonságaid fejlesztését a kalandozás elé helyezed, pápámm máris vérpisti lettél.
  • haxoror
    #15395
    Én meg csak fps-ben, ki milyen játékkal játszik többet :)
  • MrAndree
    #15394
    Ezek szerint én vérpisti vagyok mert felvittem 46-os szintre a karakterem és szeretném kimaxolni a major skilljeimet?
  • ShaiHulud
    #15393
    en eddig csak rpg vel kapcsolatban hallottam verpistikezest:)
  • haxoror
    #15392
    BF2-ben vérpistikék általában azok akik unlockos táp űrfegyverekkel próbálják szétfragelni a szervert de ez általában nem jön össze mert tudás és csapatmunka már nincs a puska mögött, ilyenkor jön a csíterezés meg az anyázás, exploitok kihasználása stb

    Igazad van a tápolást illetően, gondolom más játékokban sokkal fontosabb szerepet tölt be a táp bár szerintem ez is csak egy eszköz hogy elérhesse az igazi célját, hogy hentelhessen ész nélkül
  • Sanyix
    #15391
    Na most kikészített a játék.... Bezárom az első oblivion kaput kvatchban, meg mindent megcsinálok amit kell, elviszem a martint weynon priory-ba, aztán mondja a szerzetes hogy el kell vinni abba a hegyi erődbe. Szépen lovagulunk, az erdő közepén odajön egy katona és mondja, hogy bűnöztem menjek börtönbe, nézek hogy mi van? Látom hogy 1000 bounty-m van. Gondolom jutalmul kaptam azért mert bezártam a kaput meg megmentettem akit kell :DDD na jó mondom megölöm ezt a köcsög őrt. Belecsapok egyet, erre martin, meg a szerzetes leszáll a lóról, és elkezd kaszabolni engem karddal :DDDDDD hát azthittem leesek a székről... Na mindegy újratöltöttem a játékállást, és nyomtam egy travelt (persze a bounty-m megmaradt), otthagytam őket az erődben mentem bravilba, mivel a tolvajcéhes macskafélénél kellett lefizetnem a bounty-mat. Bemegyek a kapun, 3 őr nekem támad, megölöm mind, odamegyek a házhoz ahol lenne a tolvaj guildes. Erre az zárva van. A küldetésnél írta hogy a városban egy fogadóban is szokott lenni néha. Na írány oda, közbejön még 2 őr, lekaszálom őket. A fogadóban nincs. Na mondom ez LOL visszamegyek házhoz, kinyitom a hard zárat, felmegyek erre azondja a tolvaj: még nem állok készen, majd akkor amikor nyitva van az ajtó... átmentem egy fogadóba, aludtam egyet, majd megint próbálkoztam, nyitva volt, lefizettem, és kértem a következő tolvajcéhes küldetést is, erre szépen lefagyott az oblivion, de csak az minden más program ment...
  • NEOreg3
    #15390
    13 hsz-el ezelőtt=)
  • ERykk
    #15389
    Vótmá?
  • ShaiHulud
    #15388
    omg, es nem tudsz egy csaj argoniait egy ferfitol megkulonboztetni? lol. elarulom nezz ra a melleire, azon lathato lesz:P
  • cuccok
    #15387
    nem jártam mellesleg honnan tudjátok hogy csaj mert nálam az egy argoniai
  • ShaiHulud
    #15386
    hat nalam teljesen mas a verpistike fogalma:D

    nalam az a verpistike akinek minden jatekban az a maniaja hogy a leheto legtaposabb dolgokat hozza ki a karibol a leheto legtaposabb cuccokat megszerezve es kozben minden mast a hatterbe szoritson pl az elvezetet is. ezek utan jon amit mondasz ,hogy a legjobb cuccban szepen neki all leverni a varost:) de elosorban a tapolason van a hangsuly ha verpisitke valaki.
  • b-type
    #15385
    a vérpistike a 'tenyésztett' karakter :))

    Azaz a pörgőrugása visszavezethető a honfoglalásig.

    általában a karakter összes elérhető tápos jellemzője maxolva van.
  • ShaiHulud
    #15384
    hahaha ez tetszett:D
  • CsőKujts
    #15383
    Amúgy azért nem tudtam mert itt korábban beszélgettem valakivel a karimról. Kiderült, hogy nem tökéletes ÿ(persze azóta már rájöttem, hogy nagyon is az:)) és mondtam, hogy akkor kezdek egy újat és ahelyett a gyanús major skill helyett berakok mást. Természetesen meg lett mondva, hogy akkor vérpistike vagyok. Szal innen szedtem.
  • CsőKujts
    #15382
    LOL Köszi mostmár ezt is tudjuk. :)
  • Jobrog
    #15381
    Itt van ilyen mod,bár nyusziszem megmarad csak nem leszel rozzant öreg elvileg:
    FaceliftingForVampires
  • David2
    #15380
    nincs benne körbepörgőrugás:(
  • haxoror
    #15379
    vérpistike:
    az az általában fiatal játékos aki abban a pillanatban ahogy fegyverhez jut mindennek és mindenkinek ész nélkül nekiugrik, a gyilkolászás a vezérhangyája és mellette úgy általában fogalma sincs semmiről :)

    Nem tudom felvenni azt a küldit mert aki adná azt már korábban megöltem!!!!!!!!!!!4
    HELP!!!!!

    vagy

    Megöltem 162 őrt mert tetszett a páncéljuk és most köröznek :O
    Micsináljak???????
  • Kandurex
    #15378
    durva!
  • CsőKujts
    #15377
    Ja igen és elnézést kérek azoktól akik mediumnál erősebb fokozaton tolják és nem vérpistikék. :)
  • PiszkosFred
    #15376
    OFF
    Nemtudom volt e már, de az öreg pofozógép természetesen meghódította Tamrielt is. Elmebeteg videó, valami pihent agyú emberke részéről ;] (ja, és k..a jó;])
    Chuck Norris stílusában
    ON
  • CsőKujts
    #15375
    Hát igen és tul. képpen ezért is rakták bele ezt Difficulity csúszkát. Nem is mondtam, hogy csak ez a 2. de gyönyörűen megadták a lehetőséget mindenféle karakternek a végigjátszásra. Szal mindenki lője be kedve szerint és ne sértődjön meg ha annak ellenére, hogy végigtolta a Morrowindet lejjebb kell vennie a közepesnél. Ez egy "másik" játék.
  • CsőKujts
    #15374
    Hát ja, nem néztem utána az értelmező kéziszótárban ha erre gonndolsz. :) Csak gondoltam valamire.
  • CsőKujts
    #15373
    Köszi! Szerintem ha a játékban látom szívinkfarktust kapok. :)
  • CS@
    #15372
    Azt kéne már elfelejteni, hogy nem csak vérpisti meg teljesen sz@r karakter létezik.
    Ezek csak a végletek, közöttük még egy csomó lehetőség van, amik szerintem még bőven életképesek.
  • Hustler_hu
    #15371
    Előtte csináld meg a másik questet amit adott ... majd csak utanná tudsz ezzel játszani
  • BBalee
    #15370
    Segíthetnél!
    Én se vágom, hogy pontosan mi(ki) is az :)
  • haxoror
    #15369
    Szerintem nem vagy egészen tisztában a "vérpistike" kifejezés jelentésével ;)
  • David2
    #15368
    jártál már az álomvilágban?
  • CS@
    #15367
  • MrStokes
    #15366
    Osszek kell szedni 5 db fagyot konycseppet a foldon a ficko kozeleben.
  • ShaiHulud
    #15365
    amit nem ertek hogy azt a questet csak a mage's staffos reccomendation quest utan adja, es neki meg azis megvan szal valamit nem stimmt:)
  • CsőKujts
    #15364
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát így első nekifutásra próbálj meg még beszélni a csajjal aki odakísért az ágyához. Vagy töltsd vissza és figyelmesebben klikkelgess. Sry. Már régen volt és én arra emlékszem hogy kaptam amulettet igaz előtte jó sokat kellett vele dumálni.
  • Isegrim
    #15363
    Hali,

    kérdésem volna vámpírsággal kapcsolatban (nem, nem a szokásos). Tud valaki olyan modot ami a grafikai részét változtatka meg, értem ezalatt :

    -nem lesz nyusziszem
    -nem nézek ki 70nek

    Mert én szívesen kijátszanám meg elszórakoznék vele, de az előző melee karakteremet is azért dobtam, mert nagyon nem tetszett hogy ha valahányszor belépek a inventoryba, és egy hányadék pofával szemezek... kis sápadság okés lenne, szerintem ezt elba... elbaltázták.
  • cuccok
    #15362
    NINCS NÁLAM AMULETT lehet hogy eladtam nem tudom,vagy még meg sem kabtam. mit tegyek ????
  • CsőKujts
    #15361
    Ja, amúgy csinálnak egy totál rosz karaktert meg rosszul is fejlesztik, pedig ez ugye a játék egyik lényege lenne. Azt utána gyenge a game. Hát nem a game gyenge hanem most vagy vérpistike vagy és odafigyelsz milyen karaktert állítasz össze, plusz fejlődési rendszert is megpróbálod odafigyelve úgy vinni, hogy mindig ötöket lépj. Vagy egész egyszerűen leveszed a nehézség csúszkát. Amit mellesleg nagyon korrektül megcsináltak mert ugye nem easy medium meg hard van hanem kb 50 fokozat. A mediumtól felfelé való húzogatás pedig csak vérpistikéknek ajánlott mert télleg nehéz.