41716
  • NAAAZOOO
    #15440
    Most láttam először a játékot, és nagyon tetszik, csak azt nem tudom, hogy át lehet-e váltani TPS nézetbe, vagy csak FPS va?
  • MerlinW
    #15439
    Ha még nem lett volna: [URL=http://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894&task=knowledge&questionID=21960]Új "Oblivion" Ati driver[/URL]

    "737-21960: Beta 6.3 Catalyst for Elder Scrolls IV: Oblivion - aka The Chuck Patch

    1. Permit High Dynamic Range Lighting (HDR) concurrently with Anti-Aliasing (AA) on RADEON X1000 series graphic boards

    2. AFR mode for CrossFire (2 GPU’s)"
  • CarajoEsp
    #15438
    Noh, ma majdnem 12órát játszottam, és fejlődtem két szintet:D
    Ez pár nemvárt dolgot hozott:D
    Az egyik, hogy a harmadik város látogatása közben(Cheydinal), belefutottam a Radiant AI-ba:D

    A másik, hogy megjelentek a sokak által emlegetett medvék, és Oroszlánok, amelyek valóban Daedra keménységgel bírnak:D Komolyan mondom, az oroszlán volt idáig a legkeményebb ellenfél, és a mai napi játékomban 5*haltam meg, míg eddig összesen 1*:D
    A játék továbbra is tetszik, főleg, hogy találtam egy nagyon szép páncélt:D
    A medvés dologban, az volt a legjobb, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sikerült ott belefutnom először ahol a hülye Varázsló mindent láthatatlanná tett:D Így nem láttam semmit, csak hallottam, hogy valami brummog a hátam mögött:D
  • Mr_no_NaMe
    #15437
    Meg tudnád mondnai, hogy ki adta neked azt a küldit? Nekem sem ártana egy 12 sebzésű penge :)
  • MerlinW
    #15436
    IC Piactéren, bótban
  • haxoror
    #15435
    :D
  • Goth
    #15434
    ram kevés
  • warass
    #15433
    Hol van még sok-sok lockpick looton kívül?
  • grebber
    #15432
    Hehe Arénában aze gyik harcos adott küldit elmentem a halál frakára katakombákba azt látom róhan felém egy csóka full csupasz felső test semmi páncél kis zöld késecske majdnem hogy strecsnaci erre olyan szinten lezuzott vagy 20 x kelett újrekezdenem ezt a részt.
    Azt az a kis késecske 12-sebzésű volt eddigi legjob amit találtam :D
    Arénában ezel zuzok most.
  • Lunki88
    #15431
    Csak nálam nem adja be a képet?
  • R9
    #15430
    köv. gépen fog menni max grafikán?
    AMD 4000+ ; x850xt ; 512 ram
  • ati2002
    #15429
    Itt aludjak? Nane!!! :D

  • Lunki88
    #15428
  • Sanyix
    #15427
    Hát várni kell azon a helyen ahol még engednek, és figyelni kell mikor mennek el. Általában egész órakor mozdulnak.
  • Lunki88
    #15426
    [img=http://img228.imageshack.us/img228/2343/screenshot98qe.th.jpg][/url]]Hát ez jól lefeküdt :D
  • ati2002
    #15425
    Én nem foglalkoztam vele, lerí róla, hogy egy semmitérő alak. :D

    Nekem is volt egy hangulatos küldim, Anvilban, a kikötőben, az egyik hajón, szellemek ellen kellett viaskodni, végül kaptam egy kellemes kis jutalmat...
  • grebber
    #15424
    Hát én ilyen időpontot sosem csiptem el örökkel találkozok mindeg :(
  • Sanyix
    #15423
    Várni kell, lesz egy időpont amikor senki nem lesz a közelben, vagy mindenki alszik, akkor lehet besznékelni mindenhova.
  • PiszkosFred
    #15422
    Örömmel hallom ;]
  • Solid Snake
    #15421
    Próbálj lassan lopózva a közelébe menni ugy sikerülni fog
  • ShaiHulud
    #15420
    50 aranyossal ne torodjel az csak ahoz kell hogy adjon feladatot, majd kesobb egyre tobb ertekben kell lopott szart eladnod hogy uj feladatot kapj, azert nem tunt el a quest.
  • Solid Snake
    #15419
    Kevésé vágom az inglist ugyhogy csak végigböködtem a válaszlehetőségeket, utánna adta a küldit.
  • grebber
    #15418
    Aha ezzel csak az a gond fent észrevesz a tulja kitől lopok onnan kezdve hiába van nálam a cumo hajtóvadászat indul ellenem azt nyakamba lohol 20 őr :(
    Erre az 50 aranyosra nemtudsz valami hogy miért nem fogadta el ?
  • Solid Snake
    #15417
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én azonnal fespuriztam az emeletre mielőtt még szóltak volna
  • grebber
    #15416
    Az miért van hogy megcsináltam a tolvajoknál a 2. küldit eladtam loptt cuccot 50 arany értékben visszamegyek éjfélkor a csokához de nem tudom befejezni a küldit mert ninc solyan lehetőség hogy odaadom neki az 50 aranyat és ugyanugy aktiv marad a quest?Most mivan ilyenkor?
    Mondom mindegy igymarad adja a következő feladatot nagy toronyba lopjam el csoka cuccát de nem jutok fel mert kb minden szinten őr és követnek.Hogy kéne ezt kirabolni hogy ne vegyenek észre?
  • Solid Snake
    #15415
    [/spoiler]A végén bekattan ő a lesz a baltás rém [/spoiler]
  • erx13
    #15414
    asszem spoiler.... de nem tok ojan láthatatlan izét csinálni :D

    aha ezt én is megcsináltam, az első kettőre elszedtem a 150aranyat, aztán 3.ra azt mondtam hogy a scavesz követi őt erre adot egy cetlit és feljelentettem a "rendőröknél"
  • katarzis
    #15413
    Huhh elöbb csináltam egy igen hangulatos kis küldetést.megyek skingardban(nem tudom ,hogy irják pontosan) és a hidon szembe jön velem egy kis alacsony wood elf mondja ,hogy nem biztonságos igy nappal jöjjek vissza éjfélkor a templom mögé és beszéljünk jó visszamegyek közli ,hogy szerinte össze esküdtek ellene állando megfigyelés alatt tartják és kövessem ezt meg azt,majd menjek vissza ugyancsak éjfélkor és tegyek neki jelentést,megfigyelem az elsö személyt kimegy a szölöbe kapál majd a házánál is és megy lefeküdni jelentem neki ,hogy nem figyeli meg egy kicsit dühös lett ,de adott 150 aranyat majd közli van még 1 a fö gyanusitotja stb aztis megfigyelem ,de közbe bemegyek az örökhöz kérdezgetni a faszi után majd éjszaka odajön egy ör közli halotta ,hogy kérdezösködök ez után a személy után (glanich vagy mi volt a neve) és jobb ha nem üzletelek vele mert baj lesz és egy örült és ha valami furcsát kér jelentsem az öröknek ök majd letartoztatják ezután megint jelentek neki ,hogy nem figyelték meg majd még dühösebb és a 3. napon meg közli hogy mostmár tudja ,hogy mindenki figyeli öt még énis és meg kell öket ölnie erre nekem ront persze 1-2 ütéssel kivégeztem.Keressétek meg mondjuk ha sétálgattok ebben a városban a templom körül ö jön oda hozzátok.
  • ShaiHulud
    #15412
    jah es gyerekek level 30 on pure mage classal default nehezsegen kvatchi esemenyek kapustul, castestul olyan volt mint egy seta a parkban :(( pedig en meg csak nem is tapoltam.
  • ShaiHulud
    #15411
    na ez erdekes volt. kvatch utan megyek uton kiserem martin atyat utkozben egy ogre, jovan mondom megolom. ogre meghal erre felugrik kis uzenet hogy loptam mage guildtol es felfuggesztettek, hat mondom mi a picsa?! 1. nem loptam semmit. 2. mi koze van az ogre halalanak ehhez. 3. arch-mage vagyok szal majd en eldontom kit fuggesztenek fel:DD gondolom valami orbitalis bug volt ez:(
  • Solid Snake
    #15410
    Nemvagy egy Kukk Norris /félmesztelen filing/
  • Isegrim
    #15409

    Köszi, egy fokkal ez is jobb, max keresnem kell egy kariarc-utó módosító modot is hogy vissza szemeket :)
  • Goth
    #15408
    én meg valami kényelmes bő ruhában =)
    Az egyszerű ruhák által adott bónusz nem csak RPG-s kitaláció :D A valóságban is érvényes de télleg
    Velem pl. úgy van tréningen, hogy minél bővebb nadrágot és minél bővebb ujjú felsőt veszek fel, annál jobban tudok verekedni ;) Gyorsabb vagyok és technikásabb. Egy szál gatyában viszont nem tudnék verekedni, gyengének érzem magam és sérülékenynek.
    Bőrpáncél meg túl nehéz... Lekorlátozza a mozgásszabadságot.
    Szal én a bő ruhát pártolom, valahogy harcra az én mozgásomhoz az az optimális :D
  • b-type
    #15407
    jójó :)
  • PiszkosFred
    #15406
    Nem te. Általánosságban a vérpistikék. Nem rád értettem ofkorsz ;]
  • haxoror
    #15405
    Nekem eddig minden cucc tetszett :D

    Mondjuk a mágusom bőrpáncélban rohangál bár ez védelem szempontjából mindegy mert úgy se tudnak megütni szal tényleg csak a látvány miatt hordom...

    Most így belegondolva ha nekem kéne egy csomót mászkálni a vadonba akkor nem selyemben indulnék hanem valami strapabíróbb cuccban fur vagy leather, azt nem szakítják ki a tüskék és nem baj ha koszos lesz...
  • BBalee
    #15404
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Csak alvás után leszel vámpír. Ha sosem alszol, akkor sose válsz azzá.
    Ha vámpírrá váltál akkor már nem lehet gyógyítani.
    Csak addig lehet templommal gyógyítani amíg fertőzésként kezeli (Porphyric Hemophylia), ha már piros a szemed akkor annyi...


  • MrAndree
    #15403
    Na ha már annyit dícsértétek ma az AI-t akkor itt egy negatív példa. Minap oblivionban kalandoztunk egy kísérőmmel és egy hídon összefutottunk egy dremora-val. Kísérőm rögtön nekiesett, és elkezdte hátra szorítani míg a dremora végül belezuhant az alant lévő lávafolyamba. Mivel még az élete nagy része megvolt így nem halt meg azonnal hanem ott álldogált a lávában. Társam kinek bátorságánál csak az ostobasága volt nagyobb persze rögtön ugrott is utána, hogy tovább csépelje. Mindketten ott haltak meg én meg dühöngtem mert a marhához egy küldetés is kapcsolódott. A poén az volt, hogy nem baj ha meghal de akkor a gyűrűjét el kell venni tőle, hogy legyen bizonyíték a halálára. Gondolom mondanom sem kell, hogy loadoltam.
  • b-type
    #15402
    ezt most nem értem.
    mire vagyok büszke?
    és mihez ragaszkodom makacsul?
  • Halfer
    #15401
    Kérnék egy ki segítséget a Vampirism-mel kapcsolatban.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    FAQ-ban olvastam azt a részt ahol harcban lettem vámpír. "Ezt kétféle módon lehet orvosolni: cure disease potion, vagy egy városi templomban az oltárnál imádkozva (Skingardi templom tutira leszedi, oda járok...)." használtam a cure disease potion-t, de maradtam vámpír. Elmentem a Skingardi templomba, fejemen nincs bounty de még mindig vámpír vagyok. Időnként alvás vagy várás után kiírja mindig újra hogy Vampirism added, stb. Legyetek szívesek adjatok vmi tippet!