41716
  • PiszkosFred
    #15642
    Ezt én is láttam, a frászt hozta rám amikor megláttam a sötétből nekem támadni :D Asszem le is fotóztam a hulláját, mert gyanúsan nagy darab volt. De akkor még nem láttam sok mudcrabot, úgy voltam vele, hogy az is lehet, ez a default nagyság náluk. Aztán láttam, hogy ez valami csernobili mutáns lehetett, mert a többi kis pici vakarék ehhez képest ;]
  • Sipocz
    #15641
    Helló Népek!
    Mizujs?
    No ennyit még nem nyomigáltam a gamát egyhuzamban, a karim most ébredt fel (én most megyek aluszkálni), kellemes éjszakát töltött a Waterfront-i kocsmahajón, ajánlom mindenkinek:))!
  • MrAndree
    #15640
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Great Hallban van az ebédlő. Oda bemész és ha alaposan megnézed a szőnyeget amin az asztal és a székek állnak akkor észreveszed, hogy festékes. Ez az utolsó bizonyíték, ezután mehetsz meggyanusítami chanelt aki be is vallja a dolgot.
  • katarzis
    #15639
    Kéne egykis segitség annál a küldetésnél vagyok ,hogy Chorolban a város úrnöje megbizott hogy szerezzem vissza neki a rég ellopott festményeit.Mindenkit kikérdeztem akit javasolt plussz megtaláltam a nyugati toronyban a festményt meg Chanel-nél a festö készletet ,de hova tovább?már minden egyes helységet végig jártam és senki nem mond semmi ujat ha valaki megcsinálta plz segítsen.
  • CS@
    #15638
    Közönséges Mudcrab volt még a reflect damage gyűrűt is le kellett vennem, hogy le tudjam fényképezni, mert folyton megölte magát :)
    Most sasoltam meg az editorba és tulképp úgy tűnik szándékosan csinálták ekkorára és nem bug. Mondjuk akkor már egy kicsit feltápolhatták volna.
  • CUCLI
    #15637
    hehe :D ezzel énis találkoztam. kb level 3voltam annó.
  • ShaiHulud
    #15636
    wtf?:D ez valami nevesitett volt vagy bug?:D
  • CS@
    #15635
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez tuti szteroidos: 01 02 03
  • Tatyla
    #15634
    olvasd el a quest összes részlirását...
  • Landor
    #15633
    A csatlakozó questet hogy lehet semmissé tenni?
  • Scareface
    #15632
    mijaza Fifa? :D
  • hammett
    #15631
    grand champion lettem, es egy arc futott utana hozam, hogy szeretne labmyomomat csokolgatni,meg kovetni mindenhova. A kerdesem: ebbol lesz valami quest vagy bonus, vagyelzavarhatom?
  • Hunnenkoenig
    #15630
  • Cat 02 #15629
    na vaz havernál nyomtam :D
    1. arénába hogy lehet bejutni
    2. hogy lehet lopakodásból erps ütés ütni ?
  • Hunnenkoenig
    #15628
    Gyerekek, mi van? lecsusztatok a masodik helyre!

    Postoljatok ezerrel, nehogy mar egy szar FIFA topik legyen az elsö :-)))
  • Kandurex
    #15627
    Több ezer felhasználó az SG -n és csak egyetlen Chuck Norris -nuk van :(
  • Mike at home
    #15626
    2 magus guild kuldinel is elakadtam :(
    1. keressem meg a foszert, lifedetection-nel meg is talaltam, de visszavarazsolni nem tudom (csak magamra hato dispellem van) mindenki mas meg mondogatja a szokasos szoveget
    2. kutas. gyuru megvan, azt mondja a gyik keressem meg a levelet
    no a level nincs sehol, ahol a zold nyil mutyatja ott nincs, sot mashol nincs, felturtam erte mindent
  • Szicsone
    #15625
    Ennyire figyelmetlen lettem volna? Nem csak egyet kell neki adni mindenböl? Mondjuk questleírásban nem irnak a dologról, hogy miböl mennyit. Megpróbálom kideríteni a párbeszédekböl.
  • Gerbill
    #15624
    Lehet hogy már volt belinkelve, de azért berakom. Chuck Norris rajongóknak kötelező a többieknek csak ajánlott
    Katt ide
  • Necromanc3r
    #15623
    Sziasztok

    Már azt hittem el sem fogok akadni de csak sikerült :(

    Szóval Thief Guildes küldetések, amikor egy rabnál kéne a könyvet megtalálni de a rabot elvitte valami pale lady vagy kicsoda és most egy másik rab van a helyén a rács mögött. Namost egyedül az a lady tudná megmondani hova vitte a rabot de úgy hogy a nevét sem tudom ...ráadásul akárhány órát várok nem jön a lady a börtönbe :( Valakinek ötlet?
  • Tatyla
    #15622
    mindegyik növényböl a megfelelö darabszámot adtad neki?
  • Szicsone
    #15621
    Ex-Vámpírok! Amikor a vámpírság ellenszerének a quest-jét csináltátok. az áldozati vér, vámpír maradvány, és a 3 db növény(bloodgrass, garlic, nightshade) mellé, kellett még valamit gyüjteni, hogy elkészítsék az ellenszert? Mert elvileg összeszedtem öket de a növényeket nem fogadja el a némber. Valamit rosszul csinálok?
  • CS@
    #15620
    Ma vettem észre, hogy a tárolok kicsit bugzanak.
    Elméletileg nincs tárolókapacitásuk, de ha túl sokat pakolok bele(súlyból) akkor idővel elkezdenek nem látszani benne dolgok. Ha elkezdek kipakolni, akkor elkezdenek megjelenni a nem látszó cuccok is, valamint TakeAll –all is ki tudom venni őket.
    Szóval ha valaki esetleg azt hinné, hogy eltűntek dolgai, akkor próbáljon kipakolni a tárolóból.
  • Szicsone
    #15619
    Egy bizonyítékot kell szerezned a Grey Prince származásáról. Amit ott megtalálsz. Könyv vagy jegyzet, ilyesmi.
  • PiszkosFred
    #15618
    Distant lod és grass distance?
  • Halfer
    #15617
    Nekem AMD2800+, 512RAM, MSI 6600 GT 128MB és majdnem fullon megy. 1024x768 és csak az árnyékok vannak mediumon és a self shadow off. Szóval nála szerintem ezzel sem lesz gond.
  • Halfer
    #15616
    Az Origin of the Gray Prince küldetésben kérnék segítséget. Az Arena-ban kaptam Gray Prince-től.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elmentem Crowhaven-be. Végigjártam a barland mind a kettő részét, megöltem a vámpíokat is de tovább nincs út ahová mehetek. Gondolom vmi titkos helyet nyit a kulcs amit a Prince-től kaptam, de az hol van?
  • SNAKE01
    #15615
    nektek is lassan lép szintet a karakter?
  • Kandurex
    #15614
    Érdekes, én teljesítettem az ÖSSZES mágus küldit, de egy oltáros nem volt köztük! Van oltáros küldetés, de azt egy shrine adja.... szal nc.
  • cuccok
    #15613
    ANNÁL a mage guild-os küldinál mikor egy oltárhoz kell menni mit kell csinálni ???????????tudom hogy már kérdezték de nem találom!HELP!
  • b-type
    #15612
    Kár hogy nincs az Oblivion-ban szélirány. :(
    Nagyon megdobná sztem a játékot, és talán nem is nagy belenyúlás.
    mert oké ott állok fáklyával a kezemben és nem lát...jó nem túl éles a szeme, oké csörtetek-nyikorgok mint bádogember és nem hall...jó nem túl éles a hallása.
    de ha szaglása sincs akkor igazán nem tudom hogy a rákomba marad életben egy ilyen mob :))))
  • PiszkosFred
    #15611
    Jól, 1024ben kábé 3/4edes csúszkákkal.
  • NEOreg3
    #15610
    ölj meg egy ártatlan embert és utána aludj valahol, egy ember meg fog majd keresni

    (nálam legalábbis így történt)
  • szablya
    #15609
    A Dark Brotherhood-hoz hogyan tudok csatlakozni?
  • Lunki88
    #15608
    Garlicot hol tudok venni? (Mert ez hiányzik még a Cure Vampirism questhez, eddig 4-et találtam de még egyet kéne valahonnan szereznem.)
  • Dévids
    #15607
    Szerintetek a gépemen hogy fog futni?
    AMD Athlon64 3200+
    1GB ram
    Leadtek 6600GT
    érdemes megszerezni milyen minőségbe fut?
    kösz
  • cuccok
    #15606
    ha jól tudom nem ő fogja oda adni hanem valaki az imperial city-ben!
  • ati2002
    #15605
    Thx, már lefizettem (a k***a anyját, nem vagyok amúgyis elég csóró), de nem adta oda, hanem elküldött egy haverkájához, akinél ott van a Staff.
  • Gelli
    #15604
    Adott egy charm spellt a mage guildes nő, azt használd, bár nekem még le is kellett fizetnem, aztán 200 aranyért odaadja
  • ati2002
    #15603
    Segítsetek: Bravil, Mágusok "Recommendation" előküldetése, hogy kell rábeszélni a fickót (valami Valmor a neve, vagy mi), hogy adja oda azt a "Mage's Staff"-ot?