41716
  • grebber
    #15682
    LOL arénában nagyba mondom fogadok azt fortuna nagyon mellém állt nmondom is mekkora überkirályság nyertem 800 aranyat kapásbólazt utánna ugyonolyan gyorsan el is vesztettem mert mert lezuzták akikre fogadtam.Könnyen jőtt pént könnyen megy :(
  • SNAKE01
    #15681
    thx!:D
  • Isegrim
    #15680
    Jaja, én is így csináltam, remélem TS korai halála nem hiányzik majd később a történetben, + ő volt a legellenszenvesebb.. és hát az az 1000 arany, ugye.

    Kis OFF. Beléztem a Morrowindes topicba, nekem anno nem volt meg (akkoriban még nem voltam gépileg eleresztve, de szerintem mivel a munkahelyen nincs sok dolgom ide pont jó lesz:)

    Azért fun volt visszaolvasni a régi hozzászólsok közül az elsőket:

    "Olyan videnyókártya kell hozzá ami teljes mértékben támogatja a Direct3D-t!!!

    re: "2002 van basszák meg, felejteni kéne már azt a kurva D3D-t!":)))))
  • cuccok
    #15679
    annál a mage guild-os küldetésnél mmikor skingrádba kell menni és már avatarok vagyunk beszélin kell valamilyen emberrel aztán elküld még vagy négy emberhez,mit kell csinálni ???folyton azt mondják hogy menjek vissza akitől kaptam a küldit! mit kell csinálni ????????
  • Landor
    #15678
    Ott van a taglinejában a videókártyája. A proci is számít a jó VGA mellett! Nekem csak 3.2+om van de nem is tudok csak 2* AA val játszani (igaz ezt 1280*1024ben).
  • CsőKujts
    #15677
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kárpótlásul megmondom neked amit én tudok erről. A Dark brotherhoodos küldik elég sokat hoznak. Vállald el még az elején a paranoia nevű küldit Skingradban kis elf csávó adja akivel a templom mögött tudsz dumálni. Jelentsd neki, hogy sextius vagy hogy híják kémkedik utána. Ha leveszed a nehézséget csókát könnyen kinyírod ami 1000 arany. Utána már keresnek is a Dark brotherhoodból, hogy be akarsz e állni közéjük. Aztán közbe nyomogasd az Arenat Imperial Citybe. Ez pld jó módszer plusz italok eladása. De megöli a feelinget szerintem, főleg ha piszkálod a difficulityt. Jójaz normálon.

  • Mr_no_NaMe
    #15676
    Jah megvan talált valamit de nem tudom meggyanusítani Chanelt :S
    Azt írja, hogy ha gyanusítom akkor legalább bizonyítékom legyen már...
  • SNAKE01
    #15675
    ok,eszemben sincs megsértődni!
  • CsőKujts
    #15674
    Amúgy ahoz, hogy sok pénzed legyen leginkább játszani kell és nem blődségeket kérdezni a fórumon. :) Meg ne sértődj csak nem bírtam megállni meg amúgy is ez az igazság.
  • SNAKE01
    #15673
    különösen semmi célom nincs vele mert idáig mindenem megvan amire vágytam méghozzá ingyért!!:DDD [csak kérdeztem]
  • SNAKE01
    #15672
    az jó!:D
  • MrAndree
    #15671
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem elég volt, hogy megláttam a festékes részt a szőnyegen és már írta is ki, hogy bizonyítékot talált. A lényeg, hogy azt a részt keresd meg amelyik festékes.
  • Kandurex
    #15670
    Ha 1200 -ért vették meg akkor nagyon is jó üzletett kötöttél. Ebben a játékban a kereskedők 6X - 8X -os haszonkulccsal dolgoznak.

    (bár mondjuk függ a skilltől, a kereskedő pénzétől stb. stb.)
  • CsőKujts
    #15669
    Mit akarsz csinálni a pénzzel? :)
  • SNAKE01
    #15668
    #15661 ???
  • Mr_no_NaMe
    #15667
    A kárpitot hogyan kell megnézni?
    Ha ráviszem a kurzort ököllé változik, nyomom a spacet ezerrel de nem történik semmi.
  • Afe
    #15666
    kissebb=kisebb :)
  • Afe
    #15665
    512 rammal 6x aa meg minden maxon??? nekem 3x ennyi ramom van de nem lehet minden maxon. igaz csak egy 6600gt 128mb extremeversionnal probálom.
    te milyen vga-val éred el ezt a kissebb csodát? :)
  • CsőKujts
    #15664
    Hát lehet én vagyok a primkó. De én meg azt nem szeretem, hogy találd meg xy-t egy bazi térképen azt segítség zéro. Mellesleg sokkal jobban tettszik ez a világ mint a Morrowind legyalult terepe és nem a grafikája miatt. Szóval ízlések és pofonok. Azt meg nem értem, hogy miért ne lenne értelme a szintlépésnek. Új szörnyek, új varázslatok nem is kevés stb... Neked mire volna még szükséged?
  • R9
    #15663
    hi
    nah kipróbáltam a játékot...hát kurva jó xD
    6x antianalising minden max ugye ami lehet és 30-80 fps :-)
    bár mondjuk mikor kimegyek a tájra és körülnéztem picit beakadt ugye 512 ram :-\
    de kegyetlen :P
  • LegionarR
    #15662
    Milyen spoiler?
  • SNAKE01
    #15661
    ja és tud valaki valami jó pénzszerzési módszert?volt nálam egy 7890g-t érő varázspálca és végül tőlem 1200 ért vették meg,szóval üzlettel nem hiszem.a feladatokért meg idáig még nem kaptam pénzt.mondjuk még az elején vagyok eléggé...
  • Tataglia
    #15660
    SPOILER! Elolvasáshoz jelöld ki a szöveget

    [szin=][/white Mielőtt kérdezel, kattints ide! F.A.Q.FAQ
  • SNAKE01
    #15659
    ok,thx!
  • Kandurex
    #15658
    Eleinte igen, később meg túl gyorsan fog...
  • SNAKE01
    #15657
    plz valaki!#15655 ???
  • Kandurex
    #15656
    Hmm...nem lesz belőle MW, de közelíteni fog.

    No psychic guards v1.2.esp
    DestructionFix.esp
    NPCSTATICLEVEL.e.02.esp
    tag_NaturalWildlife_v12.esp
    Unofficial Equipment Rarity Patch v2.0.esp
  • SNAKE01
    #15655
    nektek is lassan lép szintet a karakter?
  • David2
    #15654
    szal akkor mely modokat érdemes használni? elsősorban azt sztném, h a morrora hasonlítson a game
    a hivatalos fórumon van egy topik a jobb modoknak, csak aztat nem tom, h meiket érdemes használni
    pl a lootok javítása, ne fejlődjenek rajtam túl az ellenfelek, stb
    ha már vki próbálta, plz ossza + tapasztalatait
  • CsőKujts
    #15653
    Ez a nick nem gyenge. :)
  • homeless
    #15652
    Sajnos minél többet játszok az Oblivion-nal egyre kevésbé tetszik. Nyílvánvaló, hogy a konzolosok miatt lett lebutítva, kb egy fps szintéjre, mert a szintlépésnek SEMMI értelme nincs. 2-es szinten 0 angoltudással, 0 nyomozással meg lehet csinálni szinte az összes questet. Egyre inkább az az érzésem, hogy szarnak ezek a Morrowind fanokra, csak a profit a lényeg. Kiadtak egy lebutított szart, aminek annyi köze van a szerepjátékokhoz, hogy van egy karaktergenerálás meg vannak questek. Szánalmas. A küldetések nagyon hangulatosak, nagyon tetszik az is, hogy az npc-k saját életet élnek, a világ atmoszférája is fantasztikus, egészen addig amíg az ember be nem járja a nagy részét. Szinte ugyanolyan erdők vannak mindenhol, morrowindbe sokkal változatosabb építészeti stílusok voltak. Fentebb írtam, hogy semmi értelme nincs a szintlépésnek. Na ezzel megölték a játékot mint rpg-t. Én azt szeretem, ha bemegyek egy dungeonba, meghalok, visszatöltöm az állást és majd visszajövök akkor ha majd pár szinttel magasabb leszek. A tolvaj kaszt is egy lófasz lett. Rendbe van hogy berakták a 3x-es meg a 6x-es sneak attackot, de ettől max bérgyilkosnak lesz jó nem tolvajnak. A köcsög játék a tárgyakat is hozzám generálja. Na ekkora faszságot nem tudom hogy lehetett kitalálni. A játék elején gyakorlatilag csak ezüst edényeket lehet csak lopkodni, és még a very hard záras ládákba is kenyér meg hús van, jobb esetbe 30-40 arany. Most jöhettek azzal, hogy használjak modot, és fogok is használni. A morrowindhez is kb 10 modot használtam, de az a különbség, hogy az mod nélkül is sokkal élvezetesebb volt.

    ui.: még jó, hogy nem vettem meg a játékot eredetibe, mert kicsit kúrvaideges lennék, ha 12ezer forintért ekkorát kellett volna csalódnom. A morrowindet megvettem és a mai napig nem bántam meg.
  • hammett
    #15651
    valaki tudja esetleg hogy amikor Grand Champion lett,akkor az a ficko aki a "fan"-unk lesz es mindenhova kovet, azt el lehet zavarni, vagy lesz belole valami elony/quest?
  • Crokin
    #15650
    A faq-ban jelöld ki a SPOILER felirat alatti négyzetet okoska. :D
  • csocso14
    #15649
    Lenne egy kérdésem, mégpedig az, hogy elolvastam a F.A.Q.-t a vámpírrá válásról, mert sikerült azzá válnom persze akaratom ellenére és utána aludtam is elég sokat meg templomban is voltam és az se segített rajtam szóval van még valamilyen mód a vissza változásra?
  • Kandurex
    #15648
    ja,ja, nincs constans effekt fegyveren (enchant során)
  • CsőKujts
    #15647
    Szerintem constant efektet nem lehet fegyverbe. Azt lehet én tudom rosszul. Mindenesetre azt hibának tartom, hogy nem én határozom meg mikor működjön mert az ok, hogy fogy de mindenféle gyenge szörnyre nem szivesen pazarlom...
  • hippy
    #15646
    Ha jól emlékszem,akkor a vérnyomokat követve megtalálod.
  • fixpont
    #15645
    Hi, mar jo ideje tolom a jatekot, de nem enchantoltam meg egyet sem, de nem is igazan jon ossze, szoval egy olyan sima fegyvert akarok amikor constant effectben ut mondjuk 20 fagy sebzest. Megvan a grand soul gem benne van a grand lelek 1600 ponttal. Ezutan ranyomok, hogy "frost damage" de sehol nem latom hol lehetne constant effectkent hozzaadni, csak ilyen van hogy duration 1 sec stb. Raadasul olyat se tudok csinalni, hogy "frost damage 10 on strike" mert mindig ott van mogotte, hogy "frost damage _1 sec_ on strike". Mit rontok el? Koszi szepen. (Sorry, hogy nem olvasok vissza 15,000 hozzaszolast, ha csak a szamot adjatok meg ahol volt errol szo az is jo) :-)
  • Hunnenkoenig
    #15644
    Fédération Internationale de Football Association
  • Kandurex
    #15643
    Restoration magia guild az melyik? Chorrol a conjurer, Skingard a destrukt, melyik a restores?