41716
  • obe
    #15722
    mage , battlemage vagyok, és arra lennék kiváncsi hogy a daedra sziveket, és a weiykir(lehet rosszul irtam)világitó köveket eladhatom bátran, vagy várjam meg mig enchantolni tudok(még messze vagyok attol), vagy mint alkimista bátran kotyvasszak belőlük?..kezdö rpg játékos lévén elég sok hibát elkövettem az elején(nem egymáshoz illő major skill kiválasztása stb), nem szeretném ujabbakkal tetőzni:)..

    kandurex kollega: az általad felsorolt modokat hol találom meg?..ajnos már töltöttem arról az oldalról, de elfelejtettem felvenni a könyvjelzők közé:(..ha lennél olyan kedves a linkjét beirni...köszönöm

  • Halfer
    #15721
    Nem tudjátok hol találok/kapok Elven Long Sword-öt?
  • R9
    #15720
    bazz már 10 perce sétáltam azt jött egy kurva mágus azt megölt
  • hapi
    #15719
    Homless egyetértek veled, ami a lebutitást, és a töketlen amerikait illeti.De ennek ellenére jó let a progi!
  • cuccok
    #15718
    nnál a mage guild-os küldetésnél mmikor skingrádba kell menni és már avatarok vagyunk beszélin kell valamilyen emberrel aztán elküld még vagy négy emberhez,mit kell csinálni ???folyton azt mondják hogy menjek vissza akitől kaptam a küldit! mit kell csinálni ????????
  • haxoror
    #15717
    szkillnövelés szempontjából ugyanaz, csak az elnyelt sebzés nygaobb a pajzsnál
  • Kandurex
    #15716
    Chuck Norris azér nem, az legalább 35 lvl...
  • R9
    #15715
    Tele vagyok fegyverrel, ezeket ugye a városokban tudom eladni? Miket érdemes megtartani? Küldjek képet?
  • Lunki88
    #15714
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Valaki segítsen pls: már mindent összegyűjtöttem a banyának a Cure Vampirism questnél , erre még az Argonian Blood mindig hiányzik neki holott én azt már rég megcsináltam , ez valami bug lehet? Mert nem szeretnék modot használni ahhoz hogy ne legyek vámpír.
  • PiszkosFred
    #15713
    Na végre, köszönöm. Már azt hittem senki sem említi meg, hogy ez a rendszer volt a Morrowindben is. Csak ott az adott npc és szörny nem követett téged szintben, hanem akkor jelent meg a világban, amikor elértél egy bizonyos szintre. Vagyis pár fix helyen lévő atronachot ha belegebedt az ember, akkor sem talált lev1ként. Magasabb szinten úgy kellett őket kerülgetni. GoldenSainteknél detto. Ami a MW előnye volt, hoyg tudtad melyek azok a helyek, ahova necces lemenni lev1ként. Itt pedig akárhova mégy, mindig megfelelő erősségűek.

    Tudom hogy ezzel egyedül vagyok, de nekem egyre jobban tetszik ez a megoldás. Morrowindben kaptam olyan karaktereket, amelyek 100 feletti szinttel rendelkezett, vagy olyan burtál terminátorrá lett fejlesztve, hogy az már pofátlanság. Vivecet lenyomni 20as szinten? Egy istent? Mulattságos. Alapesetben a Morrowind túl könnyű volt. Hamar szereztél pénzt, hamar tréningelhettél, és ki sem tetted a lábad Balmorából, már csáknorrisz lehettél. Onnantól gyerekjáték volt minden. Aki azt mondja, ez hülyeség, akkor kérem nézzen utána annak, hogy mikor jelent meg az első Giants mod, és többi nehezítő társa...

    Szóval nem rossz irány ez, amit az Oblivionba próbálnak. Még kell rajta finomítgatni, egy "tól-ig" szintfejlődéssel (mint a modok), de lényegesen jobb mint MW.

    Hogy a tárgyak is követik a szintedet, na az viszont totális marhaság.

    Én egyetlen dolgot hiányolok, a rejtett kincseket, a titkosajtókat, és egyéb olyan dolgot, amiért érdemes átnézni egy dungeon minden négyzetméterét. MWben emléxik mindenki, egy-egy ősi ereklyének a megtalálása bizony néhány pixelen múlott. De hát ezért ereklye egy ereklye, dolgozzunk meg érte, vagy szenvedjünk meg érte.

    Mindez persze egyéni vélmény, én így látom (lehet mások szerint rosszul, de ez már legyen az én bajom) ;]
  • Sipocz
    #15712
    Helló Népek!
    Mizujs?
    A fegyverrel való hárítás azonos értékű-e a pajzzsal történő blokkolással? Nem a hatékonysága érdekelne, hanem a "blokk skill"-re gyakorolt hatása, azaz ugyanolyan mértékü értékelése van-é és hogy nincs-e valami határa a támadófegyver méretétől, esetleg anyagától függően (mondjuk egy tőrrel megfogni egy kétkezes fejszét érdekes:)))
  • Zoliz
    #15711
    Melyik moddal lehet teljesen kivenni a vampirism létet, mert mindenki irkál így vámpír úgy vámpír. Köszi. Szeretnék sima breton lenni. Csak a cure of vampirism segít? De azt inni kell minden nap nem? Mert ha megittam akkor még ott maradnak a "szupervámpír" képességek. Hol keressem a megoldást? Mert még nem tok bemenni az Arcanéra. A brotherhoodot meg gyűlölöm már. Valami cheat kéne, mert ez teljesen kikészíti a testem és lelkem. :(
  • LegionarR
    #15710
    Nem veszett el egy mentés sem. És nem kedtem újat se.
  • eprex
    #15709
    read-me-be azt íja h újat kell kezdeni.Letöltöttem én is csak nem tom h el fog-e veszni
  • eprex
    #15708
    de a mentések elvesznek nem?
  • LegionarR
    #15707
    Nem, én egy mentést töltöttem vissza, és már látszik a külömbség...
  • LegionarR
    #15706
    Mintha élénkebbé tenné a külső helyszíneket (az erdő szerintem most mégjobban emlékeztet a régi 20 perces játékbemutatóban látott erdőre).
  • eprex
    #15705
    de nem kell új játékot kezdeni hozzá ugye?
  • LegionarR
    #15704
    Úgy tűnik nem megy lassabban. De lehet hogy kicsit elhamarkodtam, még tesztelem egy kicsit...
  • eprex
    #15703
    és mennyivel kell hozzá lejebb állítani a felbontást?
  • LegionarR
    #15702
    Húha... Most raktam fel ezt a Modot , és akkora hátast dobtam... A mod elvileg még valósághűbbé=szebbé teszi a játékot, és tényleg! Az Oblivion alapból gyönyörű, de így...
    Egy próbát megér nem?

    A Mod egyébként az időjárásra és a vizekre koncentrál...
  • grebber
    #15701
    Valaki belinkelné a sima lópáncél modot?
  • R9
    #15700
    nézd az aláírásom :-)
    és 256-s
  • Ron Ragm
    #15699
    Morrowindben is a szintedhez voltak igazítva a szörnyek/banditák, kivéve ugye az unique krícsöröket. - ne mondd nekem hogy ketetes szinten Golden Saintok rogangáltak körülötted. Ami igazából el van baltázva az az hogy ha eléred az x szintet automatikusan "megkapod" az oda illő páncélt/fegyvert, nem kell keresgélni a jó cuccokat mert maguktól jönnek.
  • Lunki88
    #15698
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Mage's Staff questnél honnan gyűjtsek fa anyagot a mágus bothoz? Mert az Arcane Universityben beszéltem valami Delmar nevű csókával és azt mondta ő elkészíti csak fa kell hozzá.
  • grebber
    #15697
    LOL nem egyszerre.
  • grebber
    #15696
    Nem csalok akkor túl könnyű lenne szerencsémre bizom.
    Eddig sem csaltam gamekben mostse fogok
  • eprex
    #15695
    homeless!Én nem értek veled egyet... Sztem sokkal jobb lett mint a Morrowind, ill. ez az én véleményem. Nekem példáúlaz első küldetés már unalmas volt, aztán elkezdtem mászkálni a térképen, hát hogy is mondjam, olyan semmilyen volt csak mentem sehol semmi néha egy-két szörnyike és ennyi, viszont az Oblivionba állatira tetszik h Morrowindből ismert városok romjait meg lehet találni, továbbá nagyon eltalálták a lovaglást is és sztem a karakter-generálás is sokkal részletesebb lett. De hozzáteszem mégegyszer ez csak az én véleményem.
  • Jahooo
    #15694
    Most olvastam, ugyhogy köszi neked is és HRaveN1-nek is a segitséget
  • vente
    #15693
    tud walaki mondani nekem egy konkrét ayleid ruins helyet ahol van welkynd stone ?
  • Mr_no_NaMe
    #15692
    Köszike.
    elcsesztem az #15691-et sry -.- :D
  • Mr_no_NaMe
    #15691
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    SPOILER
    Ha olyan információkat akarsz megosztani egy játékról vagy filmről, ami rontaná a dolog élvezhetőségét azok számára, akik a későbbiekben fogják megnézni, feltétlenül használd ezt a taget. A szöveg láthatatlanul, háttérszínnel fog megjelenni, így csak az olvashatja el, aki kijelöli.
    [spoiler] Spoiler szöveg
    [/spoiler]
  • MrAndree
    #15690
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    3 bizonyíték kell. A festékes szőnyeg, a kép a west towerben, illetve az ecset és a festék chanel szekrényében /ez utóbbiakat el is kell venned nem csak megnézned különben nem lesz jó/. Ha ezek megvannak akkor lehet gyanusítani.
  • dunga
    #15689
    AHOJ! Fort Empire merre leledzik?
  • Lunki88
    #15688
    Na most jön egy láma kérdés: a spoiler tagot hogy kell használni? Mert eddig még nem használtam.
  • BEAST #15687
    5-t lehet , de felesleges , mire mind hatni kezdene már úgyis halott az ellen
  • David2
    #15686
    amúgy az ellenfelet hány féle méreggel lehet fertőzni, rá lehet nyomatni 8-10 effektet?
  • homeless
    #15685
    Azért nincs értelme a szintlépésnek, mert mint mondtam, szinte már fps szintre le lett butítva, a sok hülye konzolos miatt. Mert ugye ez a játék nekik készült NEM a pc-seknek. Fps-be is minél előrébb haladsz kapod az új fegyvereket, új szörnyeket. Nem ettől lesz szerepjáték. Ha a morrowindből megtartották volna ami jó és még hozzá rakták volna a jó ötleteket, szép grafikat akkor ez lett volna a valaha készült legjobb játék, de nem. Nekik változtatni kellett. El lett baszva, kár ezen siránkozni. Én már nem is csodálkozom, mert évről évre egyre szarabb single player játékokkal találkozok. Az összes szar le van butítva az átlag amerika 10 éves kis ödönke szintjére, amit lehetetlen nem végigjátszani. És ezért lesz unalmas. Hol vannak már a betrayal at krondor vagy a might and magic szintü játékok!!??? ugyanmár....
  • Kandurex
    #15684
    quick load
  • Mr_no_NaMe
    #15683
    800-at?????
    Azt hogyapics? Nekem csak 100at enged max.