41716
  • Mike
    #16350
    az alsó szintre hogy tudsz lejutni?
  • cenobite
    #16349
    Én az egyik barlangban jártam úgy, hogy a lenti járatokban egy csomó víz volt, amolyan "uszoda jelleggel", meg jónéhány varázsló, íjász, stb... Megálltam egy helyen, ezek meg beleugráltak a vízbe és megfulladtak. Egy karcolás nem esett rajtam, a vízben meg ott lebegett vagy 4-5 hulla. :)
  • Jagi
    #16348
    Kiúszik és agyonüt! :D
  • CS@
    #16347
    Ha már így kisajátítottad azt a hajót akkor, hátha van kedved néhány értéktelen cuccossal tesztelni:
    A kapitányi kabinban négy konténer van a „Captain's Tussaud's Booty” nevű láda kivételével, idővel mindegyikből el kell tűni a dolgoknak. Az alsó szinten az összes zsákban meg kell maradnia a dolgoknak és egyetlen egy ládában(a hajó orrában az ágy mellett van egy vöröses színű „doboz” és azon van) minden másból eltűnik idővel.
  • Mike
    #16346
    no akkor hazamegyek, és a hajónál a megölhetetlen fickót megpróbálom belelőni a vízbe
    kiváncsi vagyok mi fog történni :))
  • Kandurex
    #16345
    Arch-mage szekrények 4 nap után törlődnek! Figyelj rá...! Nem alkalmas tárolásra, bár ahhoz is van már mod.
  • AnonymouS
    #16344
    És az Arch-mage szekrényei? Most lettem az és kiváncsi vagyok hogy akkor a szoba tárolóiban megmaradnak e a cuccok, mert azt már észrvettem hogy amelyik nem az én dobozom, abban nem marad meg semmi (pl Martinnál eltűntek a dolgaim :S).
  • PiszkosFred
    #16343
    Nagy köszönet, ezen átsiklottam, vagy csak simán bambaságomnak köszönhetően nem vettem észre. ;]
  • Apus
    #16342
    én úgyláttam tudnak. egy mackókoma jól belémharapott a víz alatt, émmeg menekültem. eltűnt, úgyhogy lehet megfulladt
    egyszer meg azzal az ork lovagmacával mentünk a rablókat elintézni, a bula utánamúszott de az is eltűnt, lehetett reloadolni
  • PiszkosFred
    #16341
    Igen. A vásárolt kéglik tárolói biztonságosak. CS@ mester is megerősítette ezt, és ha valaki, akkor ő tudja. Egyes ládákban vannak limlom dekor ruhák, azokat hiába dobálod ki, akkor is újratermelődnek. Ez igaz az asztalakon levő kajákra is. De egyik miatt sem tűnik el cucc. A ládák korlátlan méretűek - ellentétben MW ládáival - vagyis bármennyit pakolhatsz beléjük. A megjelenítési viszont véges, vagyis egy idő után úgy tűnhet, hogy mintha hiányozna pár cuccod. De nem, csak vegyél magadhoz pár dolgot a ládából, és mindjárt lesz "hely" a listában, hogy lásd, ott van minden.
  • Jagi
    #16340
    Olyanok pl amik tudnak egy csomó spellt... hogy ne kelljen 3 hoz rohangálni, ha valamit akarok
  • CsőKujts
    #16339
    Köszi!
  • Mike
    #16338
    azt olvastam más site-okon, hogy igen
  • Mike
    #16337
    én a hullákat akartam a fedélzetre vonszolni, de esélytelen
    egy kis bukkanón nem tudom átemelni

    az npc-k tudnak úszni?
  • Me0w
    #16336
    Ez a mondat nem ertelmes meg angolul sem :))

    The Vampires in Bloodcrust Cavern have been disposed of. now I must deal with the Vampire Hunters.

    A Vampire Hunterek a Two Sisters Lodge-ban vannak Skingradban. Menj oda es beszelj Eridorral. Mondd el neki, hogy a vampirok halottak, erre o bizonyitekot ker erre, mutasd meg neki a Vampire Dustot es akkor elhagyjak Skingradot.
  • Mike
    #16335
    nem tudom mit fáj neked a sims sikere
    ha nem tetszik, nem játszol vele
  • cuccok
    #16334
    Ez mit jelent:"the vampires in Bloodcrust Cavern have been dispose of.Now J must deal with hunters."na ez lenne ha valaki tudja hogy itt mit kell csinálni az is segíthet!HELP!
  • hippy
    #16333
    Esetleg?
  • Kandurex
    #16332
    Mit értesz a tápos alatt?
  • Jagi
    #16331
    Tápos enchantereket hol találok? Ha vannak ilyenek és ha nem csak a bunkózó mágusok tudják?
  • Kandurex
    #16330
    Black soul gem készítés: Megkeresed a Dark Fissure oltárt, Imperial City -től jobbra, vársz a hétvégére mert csak akkor működik a dolog és azon belül is az éjjelre, megvárod míg egy fény bevonja az oltárt, gyorsan beledobsz egy üres grand soul gem -et az oltárba, rányomsz egy soul trapot (az oltárra) és türelemmel vársz, a megoldás adja magát.

    Enchant -olni kell a tárgyakat soul gemmel, hogy ilyet készítsd. Alapesetben, ha már van valamilyen fortify attribute varázslatod, akkor bármilyet tudsz készíteni az egyetemen, ami ugye feltételez egy tagságot a mágus guild -be. (enchant gyártó hely az egyetemen: jobb oldali kapu, 2. -dik ház, echant oltár)

    (nesze, nyalva feneked, tisztára)

    Kereső alul, olyan, mint a google, kulcsszavak a problémára, vagy FAQ, HQ!
  • LegionarR
    #16328
    Fedélzetre? Ott eláznak! :)
  • Sipocz
    #16327
    A vásárol saját kégli teljesen biztonságos (tárolók is meg a szétdobált is)?
  • PiszkosFred
    #16326
    Na már csak olyan mod kellene, ahol vásárolhato és lerakható lenne a vitron (mint a próbababa) és teljes lenne a kánaán ;]
  • PiszkosFred
    #16325
    De, mivel nem fix várásolható ház, félő hogy a cuccok eltűnnek. Ezért a jobb cuccokat a házban tartom, a hajóra csak az olcsó és kommersz cuccokat hordom. A fedélzetre ;]
  • LegionarR
    #16324
    Nem tökéletes game(és tényleg nem mert a legtöbben modokkal javítják(én is :)), de azt bőven megérdemli hogy 1. legyen sztem...
  • koschwarz
    #16323
    lehet hogy most már tényleg ki kéne ezt próbálni? mindenhol azt írják, hogy az eladási adatok alapján szanaszét sz*patják a simseket, és már ez is szimpi

    szóval mindenhol a listák élén tanyázik.
  • Lobsterman
    #16322
    talán ha használnád alul a keresőt...
  • Mike
    #16321
    a hajó nekem is szimpi, onanna sem lopják el a cuccaid?
  • hippy
    #16320
    Úgy tűnik megint költöznöm kell:

    Nem egyszerű egy tolvajjal áthordani minden cuccot egy másik házba.
  • Mike
    #16319
    másrészt ugye lap alján ott a kereső
  • Mike
    #16318
    valahogy nem kéne összetéveszteni egy fórumot a help deskkel, vagy a hivatalos supporttal

    egyáltalán nem kötelező válaszolni
  • Magnum PI
    #16317
    Hihetetlen hogy egy ilyen játékkal játszotok, és ennyire nem vagytok segítőkészek. A 16315 hozzászólás van, hova a picsába olvassak vissza?! Ti biztos nem szoktatok kérdéseket feltenni a fórumokba. Pedig mire való a fórum ha nem erre? Na mindegy. Ritka nagy parasztok vannak ebbe a topicba is. KÖSZI A SEGÍTSÉGET!
  • CS@
    #16316
    Majd, ha lesz kedved ennek majd nézz utána, mert nálam meg így műxik:
    Minden kereskedő személyre szabottan jegyzi meg a neki beállított értéket.
    Mindegyik kezdetben a legkisebb értékre van állítva, ami viszont nem mindenkinél ugyanannyi, ha ez az érték 40es disp mellett 43% akkor 100as disp mellett is annyi.
  • Me0w
    #16315
    De, olvass vissza b+.
  • Magnum PI
    #16314
    Nem irnám be 20 percenként ha nem lettetek volna lusta válaszolni. Egyébként is, elérte a célját nem? Egyébként köszi az info-t! A második kérdésre nem tudsz megoldást?
  • LegionarR
    #16313
    Hmm... Ha jól tudom mindenkit le lehet gyilkolászni, mert aki kell még valami küldetéshez az úgyis felkel...
  • Me0w
    #16312
    Jah, ICtol eszaknyugatra a kocsmas csaj kuldeteseben van egy...
  • PiszkosFred
    #16311
    Érdekes lesz 20 percenként ezt beírni, csak mert lusta vagy olvasni. Ajánlom figyelmedbe Vaermina oltárát és a hozzá kapcsolódó "szakirodalmat".
  • Me0w
    #16310
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Egy dark brotherhoodos kuldiben kell a hajo maga, de a kapitanyt kell legyilkolaszni, a csaj nem kellett a kuldihez, szerintem megolheted.