41716
  • R9
    #16390
    Az első kapu elött volt 10 fps-m minden maxon most minden minimumon és 80-100
  • koschwarz
    #16389


    jobb lett volna ha megtartom magamnak a véleményemet, ráadásul nem is tartozik ide
  • Mike
    #16388
    én is kinyirtam :)
  • SNAKE01
    #16387
    próbálkoztam de linket nem találtam...
  • BEAST #16386
  • SNAKE01
    #16385
    ok,értettem,sorry!
  • PiszkosFred
    #16384
    Elmagyarázná valaki, hogy alul hogy működik a kereső? Túl bonyolultnak tűnik, és mivel egy csiga iqjával rendelkezem, nem merem használni. Nomeg félek hogy leég a gépem, vagy kitagad a család, nadj'sten megtalálom amit keresek - ha beírok valamit és MEHETra kattintok.
  • SNAKE01
    #16383
    próbababát valaki plz linkeljen már!köszi...
  • PiszkosFred
    #16382
    TESSourcen vagy Planet Oblivionon. Pár napja láttam, még kép is van a mod mellé, melyen a kalandor mellett egy egész állatkert lopta a napot.
  • haxoror
    #16381
    Imperial rom volt, olyan középkori vár szerű nem pedig elf rom mint Volverine.

    Más. Volverine végén a necromanta remélem nem valamelyik guest része mert mindig az az első dolgom hogy kipucolom az egészet
  • Jagi
    #16380
    Holvan-e? Egy teve kéne az invewntory-ja miatt. sajna én nem találtam, mert permanensen vaksi vagyok az ilyenekhez...
  • Mike
    #16379
  • Mike
    #16378
    világos
    akkor valszeg nem elég akkurátusan vizsgáltam meg a cspóajtót
  • Zeenoo
    #16377
    nemhogy áthelyeztem, ki is töröltem, és elvileg semmit nem változtattam a gépen ... elvileg
  • CS@
    #16376
    Alsó szint alatt a hajótestet értettem, oda pedig közvetlen a bejárat mellett balra található csapóajtón keresztül.
  • PiszkosFred
    #16375
    Nincsenek "petek", csak olyan állatok, akik ideiglenesen követhetnek. A kutyás nő Chorrolban speciális eset. De vannak modok, amellyel vehetsz magad mellé kutyát, macskát, impet, medvét, miegymást... ;]
  • cuccok
    #16374
    mármint a hunterekt öltem meg
  • cuccok
    #16373
    kössz de inkább megöltem mind,de úgy is jó lett!
  • Mike
    #16372
    akkor nem Volverine volt, vagy én nem jártam végig mindent
  • Mike
    #16371
    esetleg probáld meg azt, hogy az ini file-t átrakod máshová

    egyébként volt vmi változás azóta a gépen?
    tettél fel új programot?
  • Mike
    #16370
    ja jut eszembe
    találkoztam tegnap az egyik városban egy nöcivel, akinek volt két kutyája
    sajnos nem akarta az egyiket sem eladni :)

    elképzelhető, hogy az embernek lehet állata? (a lovon kivül persze) farkas oroszlán tigrincs? :)
  • haxoror
    #16369
    A nevére nem emlékszem de IC-től északra a parton valahol vagy a chollsis felé vezető úton, még nagyon a játék elején voltam ott, azért emlékszem rá mert ez volt az első amikor két NPC csapatot láttam összebalhézni.

    Ja és szerintem scriptelt mert visszatöltöttem hogy egy jobb helyről nézhessem végig és egészen közel tudtam lopakodni, semmit sem csináltak amíg le nem buktam de akkor aztán ami a csövön kifér, varázslattal meg nyilakkal kezdték lőni egymást meg minden. Arra is gondoltam hogy az egyik helyettem egy társát találta el és ezért ugrottak egymásnak (ilyet rendszeresen látok sőt néha direkt úgy helyezkedem hogy az bandita íjász nyílvesszőjébe belefusson a haverja hehe) szóval valszeg itt nem ez volt mert 2-es szinthez képest 8 rabló túl sok egy teremben szvsz

    Bár ki tudja :)
  • Zeenoo
    #16368

    természetesen, ujrainditottam a gépet, söt reseteltem minden beéllitást a játékban, controls, videó...stb

    nem segitett
  • Kandurex
    #16367
    Szerintem ott mindeki kihasználta a "vízbefojtós" trükköt
  • Mike
    #16366
    én ezt a farcryban rendszresen ki is használtam, igaz ott kellett is, mert sok olyan ellenfél volt, amivel szemben nem sok esélyem volt másképp

    na majd kiderül, hogy a örökéletü muki mit fog előadni :D
  • Mike
    #16365
    mondjuk reboot után próbáltam? fizikai reset ilyenkor hasznos
  • Mike
    #16364
    ez melyik rom? tegnap voltam lent egyben, volt medence is, de a medence környékén egy teremtett lélek / csontváz sem volt
  • haxoror
    #16363
    Morroban is rendszeresen utánamjöttek a vízbe csak ahhoz voltak hülyék hogy a felszínre menjenek levegőért, egy csomószor a tengerbe menekültem (argonian + gyűrű konstans vízlégzéssel) tucatszám fullasztottam őket a vízbe

    sztem oblivionban is ilyen a rendszer mondjuk pont ezt eddig nem figyeltem de majd letesztelem :)
  • Zeenoo
    #16362
    Hali !
    van egy kis problémám ... ha van valamelyikötöknek ötlete lécci segitsen

    Szóval felinstaláltam a játékot, majd játszottam kb 2 hetet, ezután besürüsödött a programom és tartottam 1 hét szünetet, majd mikor tegnap elinditottam ujra a játékot történ kis érdekesség
    a mentés rendesen betöltödött de ! nem tudok megmozdúlni ...
    minden más müködik, fegyvert cserél, varázsol, ugrik, de mozogni nem tudok ... ILLETVE ! egy reumás csiga sebességével automatikusan csúszok a lejtön lefelé
    ok, mondom semmi gáz, pár percel korábbrol van egy mentés, betöltöm azt .. de ugyanez a probléma ...
    ejj, egy utolsó próba: inditottam uj játékot ... nem nyert, a cellámban sem tudok mozdulni és ott is lassan csúszok elfelé
    enyhe káromkodás, majd ujrainstaláltam a játékot és az ujrainstallált játék sem jó...
    szóval, valami ötletet várok igy piciny regényem végén, ha van ötlet lécci halmozzatok el vele, köszi
  • Jagi
    #16361
    Oké! én is ma fogok lemenni egy rablótanyába, megnézem mit adnak... cak egya baj, hogy fizikailag csirke vagyok, így lehet többször kell majd fordulni :))
  • Mike
    #16360
    na ilyet még nem láttam
  • Mike
    #16359
    na majd megirom mi volt :))
  • Jagi
    #16358
    :DDD Ez is vicces :)
  • Mike
    #16357
    ad 1. mitől lennének azok a kiegek szarok? mind nagyon érdekes és hasznos, legalábbis annak, aki benne él, szerintem nagyon jó hogy vannak
    ad 2. okot adtam én neked arra, hogy engem fikázz?
  • haxoror
    #16356
    IC környékén van egy erődrom szintén uszodával, ott is egymásnak ugrik két banda de ott a vizihullák nem fulladás miatt voltak hanem tényleg egymást nyírták ki, csak a meele emberkék mentek a vízbe az íjászok meg lelőtték a partról a győztest
  • Jagi
    #16355
    Igen, tudom olvastam és különben is poénnak szántam :)
  • PiszkosFred
    #16354
    Most attól érezzem rosszul magam, hogy te lelámáztál, mert tetszik valami és örömmel megveszem? Fél évente egy kieg, pár ezer forintért. Csak egy nap nem megyek el "kocsikázni", hanem felülök a buszra, és mindjárt megvan a benzinpénzből a játék. De ebbe ne menjünk bele, két okból: egy, semmi köze senkinek sem a másik mit vesz vagy mit nem vesz, kettő: ez egy másik játék topikja ;]
  • koschwarz
    #16353
    nekem semmi bajom a sims-szel, bár aki olyan birka, hogy fejni lehet ezzel a sok xar kieggel, az meg is érdemli
  • Mike
    #16352
    akkor ez olyan lesz mint a FarCry? kircsi :)
  • Mike
    #16351
    nem egészen mert teganp nagy cstázás és gyilkolás közepette, amikor mindenki engem üldözött, némi víz latti uszkálásom után, mindeni elfelejtett mindent, mintha semmi sem történt volna