41716
  • Me0w
    #16430
    Ket fordulot siman maradnak a hullak.
  • Mike
    #16429
    akkor rossz a kártya
    vagy nemtudom
    valami fix bezavar
    próbáld ki valakinél, ugyanez van-e
  • Danecay
    #16428
    Na jó de akkor miért mindenhol ezt a driver ajánlják hozzá, még a FAQ-ban is? Sőt olyat is hallottam, vagy olvastam, hogy ezta bizonyos 84.25-ös drivert kimondottan az OBLIVION-ra optimalizálták.
  • grebber
    #16427
    Na Fort Nikel-be apritottam éppen és sok jó cumo van amit nem tudok elvinni magammal.
    Kérdésem: A hullák és a tárgyak mennyi ideig maradnak meg? Csak fordulnék 1-et eladnám a cuccokat azt visszajönnék a többiért.

    Ja és nemtudni lesz-e olyan mod hogy a lóvamra cuccot tudok pakolni??
  • CUCLI
    #16426
    lol. én ott azt csináltam ,h simán befutottam és akkor kb az összes őr elkezdett kergetni azon a részen ahol annó a kiráyt megölték. kicsit kergetnek. utánna random valamelyiktől bocsánatot kértem(védekezés + space asszem) és akkor a faszi ilyetszólt ,h "No problem" utánna meg simán elfutottam a celláig. ott megvártam amíg kidumálják magukat. kulcsot elvesz, faszit kinyír. és mész vissza azon az útvonalon ahol anno bejöttél :P
  • Me0w
    #16425
    Turelemmel. En 1 szintet leptem avval a karakterrel akkor a lopakodas miatt. Sokat kell varnod a sotetben ugy hogy nem mozogsz, de az elso ket or peldaul csak nagyon ritkan mozdul el a helyerol... egyszer szerencsem volt, es el tudtam mellette osonni es onnantol mar egyszeru...
  • dzsonesz
    #16424
    sziasztok!
    kene kis segitseg, aki esetleg csinalta azt a dark brotherhod-os questet ahol be kell lopozni az imperial city csatornajan at a bortonbe es kinyirni 1 rabot az legyenszives mondja meg nekem h hogy a picsbe kell ugy megcsinalni, h ne vegyenek eszre az orok , mert akarhanyszor futok neki mindig becsekkol valamelyik....
    kosz a segitseget elore is
  • Sanyix
    #16423
    Simán nem vesz észre ha nem a fényben állsz megfelelő szintű sneak skillel. Én tegnap az utolsó thief guildes küldetésben, a sötétben jópár zombit meg csontvázat úgy intéztem, hogy odasneakeltem eléjük, és aztán egy jónagy csapás a silver longswordommal 6x-os sebzéssel :) 72. szintű sneakkel
  • CS@
    #16422
    Lehet, hogy a Mojo nevű kutyra gondoltál, ez nekem is szimpi jószág.
    Van is belőle egy az Anvili házamban, semmi haszna, mert nem jön utánam, nem segít a harcban, de azért kedvelem mert aranyos. Mászkál, ugat jól elvan túlzásba azért ő sem viszi a dolgokat. A konyha a kedvenc helye, ha bezárom a ajtót akkor időnként szépen leül elé és várja, hogy bemehessen, néha még meg is ugatja.
  • CS@
    #16421
    Ja ott nem, de amikor leállítom a házban akkor néha legalább megmozdulhatna.
  • Jagi
    #16420
    Bár belegondolva... jobb is... kinek hiányzik, hogy az übersnake kellős közepén vakkantson vagy kettőt? :DDD
  • Mike
    #16419
    szeretett téged :)
  • Jagi
    #16418
    nekm sztem pumám lesz. Az jó lesz ha nem tépi meg a városlakókat...
  • Sir Quno Jedi
    #16417
    Ja, pedig pl. a fighter's guild egyik vezetőjének van egy kutyája, az ugat, nyüszít, sőt még le is ül és stíröli a gazdit ha eszik, nagyon faja (ja mer script)!
  • CS@
    #16416
    Tulképp egyserűen sehogy. A kutyával próbálkoztam, de nem úgy viselkedett mint a többi kutya, nem mászkált nem ugatott nem ült le meg semmit sem csinált csak állt egyhelyben oszt csoválta.
  • Sir Quno Jedi
    #16415
    Én most az arch mage-emmel csinálom az elejéről a harcos céh küldijeit, nagyon vicces! Ezen a szinten már a leggagyibb besurranúcsapat is glass/ebony cumókban mászkál minimum, a nekrók meg daedric fegyverekkel nyomják...

    Amúgy a legkirályabb kari egy maxos mágus, mert utána őt bárminek be lehet duálni kényelmesen. A spelljeivel jól ki tudja magát segíteni ott, ahol az egyéb képességei még fejlődnek éppen. Jópofa patkányokat védeni pincében hegyi oroszlánok ellen arkmágusként/kezdő harcosként!
  • Sir Quno Jedi
    #16414
    Jóaz, ha csak bandukolni akarsz...
  • Jagi
    #16413
    hogy viselkednek?
  • Mike
    #16412
    én buta meg invsiibility-t választottam születési izének
  • Mike
    #16411
    pedig ez graf dirver probléma
  • CS@
    #16410
    Ezt megnéztem már én is, de engem nagyon kiábrándítót az állatok viselkedése, ha waitra raktam őket, úgyhogy egyenlőre még lemondtam a használatáról.
  • Lysandus
    #16409
    Én IC-ben trainelem magam sneakre. A market distrinctben van egy csatornalejárat, ott vmi banditák tanyáznak. Lépcső tetjére érkezünk, egy sötét sarokba, ha lemászunk, ez azért jó, mert egyébként is észrevétlen az ember. Szal befordulni a sarokba és nyomni a gombot. Mondjuk cipőt nem árt levenni előtte.
  • Me0w
    #16408
    Visszaolvasni neked is lukszus basszameg...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Elolvasod a negy tablat, es lefordittatod vele, hogy mihez milyen spell kell. Kiveszed a ladabol a megfeleloket (Flare, Ice, Severe Magicka, Fortify Magicka), majd a kozepso oszlop falaira ellovoldozod a spelleket a sarokban levo kovek iranyabol - azok a spellek is mukodnek amik touchosak, ott kozel kell menni a falhoz, es a ko iranyabol megerinteni.
  • Jagi
    #16407
    Na metaláltam de egyiken sem volt a Cheydinhal Petshop mod...
    úgyhogy haza, Datafiles mahina és átsasszézok megvenni az elő állatomat :)
  • Sir Quno Jedi
    #16406
    Különböző spelleket kell az adott felirat irányából nyomni a központi oszlopra. A fordításból kiviláglik melyikre milyet kell. Jó scroll-ból is pl. ha még nem vagy elég tápos, vagy nincs meg az adott mágiafajta és nincs rá pénzed...
  • atkaq
    #16405
    Kérlek segitsetek nekem Arcan univerzity kb 3 küldetését csinálom amikor varázsbotot csinálnak neked az utánn 2-vel.Barlangba vagyok ott van 2 csávó két másik teremben és van egy hely ahol 4 kutszerü dolog vannak mögöttök meg valami irás amit az egyik csávó leforditt nekem de utánna már nem tudom mit kell csinálni.Beszéltem már mindkét csávóval de nem tudok tovább lépni.
  • Sir Quno Jedi
    #16404
    Így ugye lehet több állatod (vagy szörnyed) is, míg summonod csak egy lehet 1xrre...
  • Sir Quno Jedi
    #16403
    100%-on egyáltalán nem. Csak ellentétben az invsiibility-vel itt bármit csinálhatsz, a spell nem múlik idő előtt el, csak ha ledispell-ik. Magyarán láthatatlanul császkálhatsz és ha nincs nehéz csizmid+páncélod+világtó tárgyad, akkor az életben nem szúrnak ki lopódzkodéás közuben (már 25% snek-nél SEM).

    Amúgy érdemes gyakorolni, mondjuk a mage guild jó erre, ott sokan járnak, pillanatok alatt fel lehet tornázni a 0-ás sneak-et úgy 30-ig (ugye mágusnak nincs magas sneak-je alapban), csak köztük kell flangálni láthatatlanul és sneak-ben!
  • Danecay
    #16402
    Hi! Már egyszer megkérdeztem a #16232-es hozzászólásban de sajna nem keptam választ Nekem olyan gondom van a játékkal, hogy gyakran előfordul az, hogy a kép fekete lesz, csak a HUD és a célkerszt látszik, valamint a menü. GF6800GT-m van és a 84.25-ös drivert használom most, de a 84.21-el is ugyan ezt csinálta. Találtam olyan hozzászólást amiben az illetőnek ugyan ilyen gondja volt de sajna olyan hozzászólást amiben az esetleges megoldás van leírva már nem találtam.
    Help PLS!
  • Mike
    #16401
    köszi szépen az ötletet!
  • PiszkosFred
    #16400
    Chameleon hatása közben bármit csinálhatsz, nem szűnik meg a láthatatlanság, mitn pl az invisibility esetén.
  • Sir Quno Jedi
    #16399
    Nyomjá rá egy command cretaure-t, mondjuk valami durvát és hosszan tartót, időnként meg ismételd meg! Vagy tedd botba, target-ra ugyanezt, így időnként meglőve vele a tigrincsedet, máris harcol érted a drága... Csak legyen elég manád, vagy varla stone tölteni a botot és sos pihenj/várakozz!
  • Mike
    #16398
    a kameleon spell spec mire jó? nem látszunk annyira?
  • Mike
    #16397
    köszi de enkem nem próbaba kell hanem saját tigrincs :D
  • Sir Quno Jedi
    #16396
    Tanács soul-gyűjtéshez mágusoknak:

    - Vegyünk/szerezzünk egy üres grand soul gem-et!
    - Csináljunk egy silver (mert sebzi a vámpírokat amúgy is) tőrt (magasabb szinten daedric) grand soulgem és soul-ból: Fire, Frost, Shock sebzés egyenlően elosztva + 2 másodpercnyi soultrap !
    - Csináljunk egy spellt: Chameleon self 60sec !
    - Vegyünk le mindennemű páncélt, öltözzünk lazán, csizma helyett húzzunk mokaszínt pl.!
    - Keressünk/idézzünk egy elegendően magasszintű ellenfelet (pl. Lich)
    - Nyomjuk be a sneak-et, az imént kreált Chameleon spell-t, ne fussunk és a spécizett tőrünkkel cserkésszük be az ellenfelet!
    - Öljük meg egy két jólirányzott power döféssel!
    - Örüljünk a teli soulgem-ünknek!!!

    Haller.
  • Lynx_TWL
    #16395
    -1 :)
  • Kandurex
    #16394
    Mer' rendes

    #15774 próbababa mód
  • Lynx_TWL
    #16393
    15775
  • Mike
    #16392
    énsenem találok
    péna vagyok
  • Jagi
    #16391
    :D Muhhahahahaa! Dejólesszmá! Utánaszagolok köszi! :)