41716
  • grebber
    #16470
    Oké ez menni fog már csak angol nyelvtudás kéne :(
  • grebber
    #16469
    Van egy küldetés amiben elakadtam.
    Nagyba adom el Brumában a loptt cuccaimat azt mondom megnézem mit lehet még a csókával beszélne erre kapok egy feladtot menjek el egy házba nincs is messze benyitok az ágyon halott ember fekszik + két őr áll ott + egy nő ül a széken.
    Bármit beszélek az örökkel semmi nincs de a nyil mutat a házba rendületlenül.
    Mit kell itt?
  • atkaq
    #16468
    Már a tűz és jég varázslatot megértettem de a másik 2-tőt sajna nem értem.Ha tudnál segiteni nagyon megköszönném.
  • haxoror
    #16467
  • PiszkosFred
    #16466
    Jaja, a malac megy midnig segíteni. Tápos dög, a két kicsit simán lerendezi, neked csak a Championnal kell harcolnod.
  • atkaq
    #16465
    Köszi
  • BladeW
    #16464
    OFF

    O ha csak az angollal lenne problemaja egyeseknek

    Ezuton uzenem annak akit erint, hogy: ló mint olyan hosszu ó, lovam mint olyan rovid o.
  • ShaiHulud
    #16463
    olvasd el a readmet figyelmesen es az alapjan cselekedj.
  • ShaiHulud
    #16462
    nem kell.
  • ati2002
    #16461
    van hozzá, igen.
  • grebber
    #16460
    Az gáz :(
  • Vinsanity15
    #16459
    16454 komment please
  • ati2002
    #16458
    A champion meccsen az arénában mikor hárman jönnek, mindenki kapott segítségül vaddisznót? Tök jó volt, 3-ból 2-őt lenyomott. Akkor valójában a vaddisznó lett a champion? :DDD
  • Me0w
    #16457
    Lehet, hogy uj jatekot kell hozza inditanod.
  • Khull
    #16456
    Hali!
    Elakadtam a Mage Guild kuldetesekben.
    Meg csak ket guild vezer ajanlolevelere van szuksegem es irany a magus egyetem.
    1. Leyawiin recomandation - Egy Dagail nevezetu holgyemenynek emlekezetkiesese van es hangokat hall, sajnos pont o kene ajanlolevelet irjon a arcane universitybe. Ezen segitene ha megkapnam es odaadnam neki a Maduin's amulettet. Az amulettet meg is szeresztem veres harcok utan es odavittem neki de o ezt nem erzekeli tovabra is ugy csinal mintha nem lenne nalam az amulett. Valaki tudja mi erre a megoldas?
    2. Bravil recomandation - itt egy Kud-Ei nevu holgyemenytol kell ajanlolevelet kapni de mielott egyaltalan szoba kerulhetne egy elokuldit kell megcsinalni. Ezt teljesitettem. Utana mar hajlando targyalni az ajanlasrol es megker, hogy beszelgessek el Varom Vamori nevu uriemberrel. Ez megtortent, kiszedtem belole mindent amit bekes (es kevesbe bekes) modszerrel lehetett. Visszaballagtam Kud-Eihez. Meglepetes nem tortenik semmi.
    Erdekelne nektek hogyan sikerult megszerezni toluk az ajanlast?
    Kosz.
  • grebber
    #16455
    Valaki segítsen már mit csinálok roszul??

    Feltettem azt a modot amivel a lóra is lehet pakolni de nemtudok rápakolni sehogyse!
  • Vinsanity15
    #16454
    Hi!a gamehez létezik crack?csak ennyit szeretnék
  • donpedro
    #16453
    Közben még az is eszembe jutott, hogy akartam kérdezni, kinek melyik dög a mumus, melyikkel volt a legtöbb gondja, és ugyanez fordítva is érdekel, mely dögök tűntek erősnek, aztán mégis simán leverted ha belédkötött.

    Nekem jelenleg nincs igazán mumusom, feltéve, hogy van hely mozogni, ellenben ha beszorítanak, vagy csak simán kevés a mozgástér, akkor az Ogrék nagyon durvák tudnak lenni. Brutálisan nagyot üt, és nehéz kivédeni.

    Ami viszont abszolut gyerekjáték, az a Wraith család, és a teljes idevágó rokonság. Eleve van egy 50% magic resist-es gyűrűm, plusz még egy 30% frost resist is jön hozzá (szintén gyűrű), lényegében a sima alap flare spellel is le tudom nyomni, potion-ök nélkül.
  • SNAKE01
    #16452
    ok,köszi!
  • Me0w
    #16451
    A Sigil Stonek miatt erdemes mind a 16(?) kaput bezarni.
  • csocso14
    #16450
    Meg lenne gy kérdésem, az elején ugye bár be kell zárni egy kaput, de mentem és találtam még egyet aztán még egyet ezek muszáj bezárnom vagy hagyhatom is?
  • donpedro
    #16449
    OFF
    Lenne egy kérésem a fórumozókhoz: azok, akik nem tudják, hogy hogyan kell angolul lopakodni (sneak), hanem inkább kígyózni szoktak (snake), azok inkább próbáljanak meg magyarul lopózni, legalábbis itt a fórumon. Tudom, nem nagy dolog, csak amióta fórumozok, sokszor már magyarul is gondolkodnom kell a helyesíráson a sok "muszály", meg hasonló miatt. :)
    ON

    A lóról jutott eszembe, most már én is szenvedek a barnamedvék miatt, de nem azért mert engem levernek. Mindegyik a lovamat akarja! Ráadásul ez a hülye állat szembeszáll a medvével, és természetesen esélye sincs. A medvét meg nem érdekli, hogy én közben gigantikus tűzlabdákkal sütögetem a hátsóját, akkor is a lovat buzerálja. Már 2 jó lovam ráment.

    A másik rohadék az Ogre, az lényegében 3 ütéssel padlóra küldi a lovamat. Pedig nem gyenge jószág, ugyanis kizárólag a Cheydinhall-i istálló kőkemény fekete paripáit veszem.

    Egyébként az országúton kóborló légiósok is hasonló problémákkal küzdenek, már több döglött lova mellett álló katonát is láttam, főleg frissen nyitott Oblivion kapuk közelében.

    Katonákkal kapcsolatban még egy érdekesség: Rövid időn belül volt alkalmam megfigyelni néhány kemény csatát. Először 2 katona küzdött egy Minotaur Lorddal, és a végeredmény 1-1 lett, az egyik katona kidőlt, a másik életben maradt (épphogycsak).

    Kicsit később, egy másik légiós egy Spider Daedrával csapott össze, és legyőzte, ami azért picit meglepett.

    Viszont a harmadik küzdelem, egy légiós és egy barnamedve összecsapása a maci elsöprő győzelmével ért véget. (Utána nekem kellett levernem a győztest, és bizony bőven maradt még benne tartalék, miután megette reggelire a katonát.)

    Szóval úgy tűnik, hogy a staticlvl mod ellenére, a természetben szabadon kóborló dögök még mindig lényegesen keményebbek, mint a hasonló szintű daedra vagy undead lények.
  • csocso14
    #16448
    Az tényleg jó lenne ha mondjuk lóvon is lehetne harcolni vagy legalább nyillal nyomni.
  • Lunki88
    #16447
    Csak ha elfogadod az ajánlatát akkor leszel vámpír, amúgy szerintem nem sok értelme van annak ha vámpír leszel.
  • SNAKE01
    #16446
    érdemes vámpirrá válni a darkbrotherhood küldiknél?a csávó mindenáron megakar harapni és azt mondja hogy a következő ott alváskor megharap és átváltozom.érdemes ezt megcsinálni?
  • grebber
    #16445
    Ezt töltöttem le és snake módban ugyanugy ráül a lóra és nemtudok semmit rátenni :(
  • Mike
    #16444
    igaz, mondjuk az is elég béna, hogy ülök a lvon, megtámadnak, Béla lekászálódik, áll háttal, megkapom az irányítást, akkor fordulás, közben meg már bekaptam legalább egy de inkább 2 ütést
  • ShaiHulud
    #16443
    a vilagban sok furcsa dolog leledzik:)
  • Mike
    #16442
    elég furcsa
  • ShaiHulud
    #16441
    nincs
  • Mike
    #16440
    amúgy ez alapban nincs is benne a játékban?
  • ShaiHulud
    #16439
    ez a legfrisseb verzioja a saddlebagsnak.
  • ShaiHulud
    #16438
    talan olvassd el a forumot amit linkeltem, amugy sneak modban hasznald a lovat akkro tudsz pakolni ra. callstead az meg arra jo hogy lovadat odahivd ahol vagy illletve odasummonold. ehhez spell kell amit IC ben vehetsz a ket spellboltban.
  • grebber
    #16437
    Hogyan mükdöik ez a lóra pakolos mod?
    MD_Saddle_Bags.esp betettem a game elején ahogy a modokat szokás és a lónál nem tudok semmit választani.
    Hogy kell a lóra pakolni help?
  • FlatlineHun
    #16436
    Zenoo: velem is ugyanez történt, és én 3x újraraktam a játékot, de nem segített...
    aztán megmozgattam a joyt....
    Hihetetlen, de átrakta magát joyvezérlésre.
    Ha kihúzod a joyt, minden rendbejön....
  • ShaiHulud
    #16435
    hpjanak a ketszereset, de ha hpja felett pakolsz ra akkor elkezd lelassulni. tehat a feher lo a legjobb teherbirasu. de van a nolimit resze is ha azt kapcsolod be akkor vegtelen teherbirasa van(cheat).
  • grebber
    #16434
    És mennyit bir a ló azt még elmondanád?
  • ShaiHulud
    #16433
    egye fene
    lorapakolo mod
  • ShaiHulud
    #16432
    mar reg van olyan mod. soot linkeltem is. keresd meg:)

    ha hullak eltuntesetol felsz akkor meztelenitsd le oket es dobald le a foldre mellejk a cuccot, cucc elvileg a foldrol nem tunik el soha.
  • PiszkosFred
    #16431
    Mert úgy látszik, hogy másnál működik és használható, ellentétben sajnos nálad. Próbálj valami korábbi drivert, de azért újabb kiadást. Én sem a bétát használom, hanem az az előtti hivatalos "whql" nvidia drivert, 84.21est. Ez már az én hülyeségem, de nem szeretem a béta drivereket ;] Eddig semmi gondom sem volt vele, igaz nekem 6600gt-m van, nem 6800.