41716
  • atkaq
    #16512
    Harmadik varázslatra elnyomtam egy fortity fatigue varázslatot de semme nem történik.
  • R9
    #16511
    köszi donpedro
    többieknek meg stfu :-)
  • CarajoEsp
    #16510
    Noh, MUMUS: Szerintem a játék leggenyább elenfele nekem, mint Íjásznak a Will-o-Wisp, és a Lion. Ezeket marha nehezen tudom, csak Oblivionba küldeni, egész egyszerűen rémálmok. Demindegy, elsunnyogok mellettük:D
  • CUCLI
    #16509
    20k? hm nemsemmi :D bár engemis a hideg kivert mikor a 15ks házat megvettem :P
  • David2
    #16506
    csa
    most vettem Chorrorban házat 20kért, mivel nem maradt sok pénzem, s berendezem olcsó cuccokkal, később meg tom még venni a legjobbat?
  • istenostora03
    #16505
    hogy lehet bútort venni Sergius Versus-tól?
  • Lacee
    #16504
    megmondja a fazon hogy kell egy olyan varázslat ami növeli a magickát és egy olyan, ami csökkenti. nézz bele a ládába és ott találsz egy rakás tekercset.
  • donpedro
    #16503
    szerintem olvasd el újra amit írtam. :)

    A harmadik varázslat ami kell (a tűz és a jég után) az egy FORTIFY MAGICKA, a negyedik egy DAMAGE MAGICKA!!! Így már érthető?
  • atkaq
    #16502
    Igen már rányomtam egy tűz varázlatot kijjebb is nyilt az ajtó rányomtam egy jég varázlatot megint kijjebb nyilt de utánna nem tudom még mit kéne rá nyomni bármit nyomok rá becsukódik az ajtó.
  • donpedro
    #16501
    Az 1. kérdéseddel kapcsolatban nem tudok segíteni, mivel nálam ilyen gond nem volt. Visszavittem neki az amulettet, és meg is oldódott a probléma. Mindenesetre nézd meg az Active quest-ek között, hogy nem ír-e valamit, amit elfelejtettél.

    Ami a 2. kérdést illeti, egy staffot kell visszaszerezni, ami nincs Vamori-nál, ergo, ha csak nála jártál, és utána mész vissza Kud-Ei-hoz, akkor nyilván nem vagy még készen. Ezzel együtt érdemes visszamenni hozzá, mert ad még néhány tekercset, amit felhasználhatsz IC-ben annál a krapeknál, akinél a bot van.
  • Lacee
    #16500
    elakadtam az utolsó dadric shrine-os küldetésnél, amikor az összes fajtól kell gyűjteni egy-egy lelket: megszereztem egy orkét, de utána hiába soultrapelek valaki mást és ütöm le, nem "szívja fel" a lelkét.. egyenként kell leadni őket, vagy mi? akit már végzett ezzel a questtel homályosítson fel legyen szíves.
  • donpedro
    #16499
    Nekem se okoznak különösebb problémát, bár azért szűk helyeken el szokott találni párszor. Főleg ha nincs egyedül. Viszont a lényeg az, hogy 3 barnamedve egyszerre nehezebb feladat, mint pl 3 Xivilai.
  • grebber
    #16498
    Na már haladok megvan a könyv elvittem a házba ahol az a nő meg az őr van beszéltem mindkettővel az ő egyből nyom egy kurvagyors sprintet nemtudom hova.Engem a nyíl visszavisz OLAV-hoz de ott nem tudom mit kell.
    Erre a küldire nagyon rá kell gyurnom mert fingom nincs mivan.
  • donpedro
    #16497
    Én szívesen segítenék, de őszintén szólva nem is nagyon értettem a kérdésedet. Ha minden igaz, akkor Kvatch mellett vagy, egy Oblivion kapunál, egészen pontosan már bementél a lángoló kapun.

    Itt látsz magad előtt egy marha nagy kaput, amin nem tudsz bemenni, és ennek az az oka, hogy nem arra kell menni. :)

    Onnan balra van egy út, amin ha végigmész, akkor előbb utóbb eljutsz a toronyig. A torony tetejére kell valhogy felküzdened magad, és ha levertél mindenkit, akkor vedd el a lángoszlop tetejéről a Sigil követ, és kész is vagy.

    Dióhéjban ennyi.
  • tigeroo
    #16496
    omfg...
  • donpedro
    #16495
    Valahol lejjebb már asszem válaszolt neked valaki (bár lehet, hogy másnak, de ugyanez a probléma volt), szóval a lényeg, hogy fortify magicka illetve damage magicka hatású varázslatok kellenek, touch típusú is jó, és asszem, hogy a folyosón lévő ládában van mindenféle, ami kell.
  • LegionarR
    #16494
    Vedd elő a szótárat, és úgy jobban beleélhated magad ha érted miről van szó (én is így tanultam meg angolul )
  • LegionarR
    #16493
    Sztem ez sértés a játékra ha csak a graf miatt jácccccol vele...
  • atkaq
    #16492
    #16484 kérlek poróbáljatok meg segiteni.
  • R9
    #16491
    hát én cs-s vagyok csak grafika miatt játszok vele :P
    szóval segíthetnél
  • grebber
    #16490
    Hát már eljutottam oda hogy kibeszéltem az őrt nem kelett egy vasat sem fizetnem :D
    Beszéltem a nővel mostmár ő is bőbeszédübb.
    Nyíl nincs na innen majdcsak kimászok vlahogy még nemtudom milyen könyvre gondolsz de majd csak rájövök!Köszi a helpet!
  • arpad vezer
    #16489
    Valaki #16471?
  • PiszkosFred
    #16488
    Hát ezt a kommentet olvasva - minden tiszteletem ellenére - kétlem hogy neked szerepjátékkal kellene játszanod.
  • Lacee
    #16487
    valaki fel tudná rakni valahova a lópácélt, ami pár napja volt linkelve? a rapidshare-ről nem tudok letölteni.
  • R9
    #16486
    help!
    Tehát az első kapunál vagyok, ugye ott átmentem volt pár kis mitugrálsz azokat kinyírtam megy egy csávó akivel beszéltem, na most ő visszament az átjáron és ott van egy nagy kapu de zárva van vagy nemtudom nemtok bemenni!
  • Kandurex
    #16485
    Annál a küldetésnél majd még oda is eljutsz...


    spoiler:
    ne felejtsd majd magaddal vinni a könyvet amit ott találsz a polc mögött! (jó tanács, sokat szívtam vele én is e)
  • atkaq
    #16484
    Már a tűz és jég varázslatot megértettem de a másik 2-tőt sajna nem értem meg abban a küldetésben ahol a falakon irás van és az egyik csávó leforditja és a központi oszlopra kell nyomni a varázlatokat.
  • grebber
    #16483
    Itt Brumában? Nem! Kelett volna?
  • PiszkosFred
    #16482
    Na, akkor tényleg nálad volt valami bogaracska, vagy egyéb anomália, és akkor a "mindenkinél egyedi beállítás" a nyerő. Hiába na, csak tesztek és próbálkozás alapján lehet valamiről konkrétat állítani ;] Thx a próbákat, mostmár legalább tiszta a dolog.
  • Kandurex
    #16481
    A fogadóba is jártál már?
  • grebber
    #16480
    Megvót az is mármint a lemenetel akkor lefizetem itet kösz!
  • Kandurex
    #16479
    Menj le a garázsba. A csaj mellett a földön a csapóajtó, ha az meg van akkor bribe az őrnek.
  • grebber
    #16478
    Beszéltem vele semmi hatás :(
  • haxoror
    #16477
    Na utánanéztem és most fogalmam sincs hogy mi történik :D

    Van egy mentésem rögtön a rács előtt szal bementem IC-be és elkezdtem eladni a sewerben összeszedett cuccaimat, speechcraft minigame aztán alkudozás 50-re állítva.
    Minden normálisan történik de amikor a Discount Spelles muksóhoz bementem és a speech minigame után alkudni akartam a csúszka már 52%-ra volt állítva és ez nem a minimuma volt a csúszkának hanem kb egynegyeden állt pedig akkor beszéltem vele először!
    Ilyenek történtek már korábban is, ezekből gyártottam a kis elméletemet :)

    DE

    Amikor megerősítés gyanánt megnéztem a Divine Elegance és a "Good as New" eladóit (mindkettő Expert) NEM jött elő ez a szintkövetős szúszás és miután betöltöttem egy korábbi állást és újra megnéztem a Discountos bretont már annál sem jött össze

    Szal valószínűleg ez csak egy bug és tényleg minden merchantnál külön be kell állítani :(
  • MrAndree
    #16476
    Nem igazán értem mi baja mindenkinek a barna medvékkel, amikor gyakorlatilag 5-6 ütéssel simán agyon lehet verni, úgy hogy meg se sebez. :)
  • Mike at home
    #16475
    a medveket is a creature control-lal lehet iranyitani?
  • MrAndree
    #16474
    Érdekes mert a kérdésed első felében benne van a válasz. Ott ül egy nő a széken és eszedbe se jut hogy vele is beszélni kéne?
  • Kandurex
    #16473
    Éljenek az erdők bajnokai! :p Ezer hozzászólással ezelőtt írta valaki: Minek ennek a világnak hős? Mikor beenegedünk a kapunkon pár barna medvét és sec-perc alatt kitisztítják a pokol legmélyebb bugyrait is :p
  • Mike at home
    #16472
    nekem is egy eppen arra halado jaror segitett be, amikor az utonallo maguscsajszit kellett likvidalnom
  • arpad vezer
    #16471
    Hi!

    A telekinézist hogyan kell használni?
    (Nekem be van enchantolva.)

    A választ előre is köszi!
    Áv