41716
  • Lobsterman
    #17432
    privit (bocs ez lemaradt :P)
  • Lobsterman
    #17431
    Hát nekem a te szavaiddal élve "szűk grafikai térben" akad a legjobban. Ez valószínűleg a fények miatt van. Inibuherálással elég jól fel lehet javítani a sebességet(persze irtó ronda lesz minden). Ha érdekel a megoldás írj
  • McFrost
    #17430
    ki próbáltam minden grafikai beállítást(miután inden drájvert frissítettem) és alegrosszabb és a legjobb grafika mellett is óriási a szaggatás
  • obe
    #17429
    jolvan megpróbálom akkor, csak valaki irta hogy van olyan hely ahová felugrassz, és nem ér el, pedig én is ráeresztettem mindent amim van
  • obe
    #17428
    csak a cuccért azt hiszem...kandurextől olvastam hogy hol van, mondom megnézem mit tud a csaj...csak tudnám mi jo ellene:)
  • Sanyix
    #17427
    Pedig árt neki sok minden, csak sokat kell bele lőni, ütni. Én pl megidéztem daedrát, rufio szellemét, mer amíg engem csapkodott(én pajzsoztam, meg potionoztam, addig ez a két lény összevisszakaszabolta. Persze nem halt meg ettől sem, de már nem kellett sok. Ugráltam, lőttem bele a nyilakat, meg a fire varázslatokat, és végül sikerült.
  • MrAndree
    #17426
    Milyen jövőt? A gothic nem a jövő hanem a múlt. A gothic 3 a jövő. Csak úgy mondom. Egyébként én a fablehez képest mondtam, hogy a gothic egyértelműen jobb és ezt tartom is.
    Jó ló a shadowmere, de nekem valahogy elveszett. Egy idő után nem jelent meg az istállóban és azóta nincsen sehol. Pedig nem halhatott meg mert arra nem képes.
  • Dr4gonlord
    #17425
    A Fable nem volt rossz, de tényleg nem volt annyira pro, mint amekkora a hype volt. Gothic II totál nem jött be, a III-mat majd meglátom. "Gothic egyértelműen", kőbe van vésve, láttad a jövőt, vagy tudsz róla mindent, hogy ilyet állitasz előre? Mert ilyen esetekben jó lenne odairni a "szerintem" szócskát, mert ugyan engem nem zavar, ami jó, azt szeretem, de izlések és pofonok, a GII jó volt, de nekem speciel nem jött be, a fanatikusság meg nem valami bölcs dolog. Peace.

    Témához: Sokan panaszkodnak, hogy döglik a ló: Egy név: Shadowmere (Asszem :D), quest ló, nem hal meg, csak elszédül, 500 élete van, és 33 speed, legjobb ló a játékban (pontos adatok az OblivionHQ.hu-ról, de azt, hogy halhatatlan, személyesen tapsztaltam).
  • Halfer
    #17424
    Azt quest-ben kell leölni vagy csak úgy a cuccért?
  • Goth
    #17423
    gothic meg fable is sokkal jobb mint ez, már csak fílingre is =)
  • MrAndree
    #17422
    Gothic egyértelműen. A fable is jó volt, de közel sem volt olyan jó mint amennyire dícsérték mindenütt.
  • b-type
    #17421
    "gothich"
    egyébként 20forintos kérdés, kinek mi a jobb..
  • N3rg4l
    #17420
    amugy szerintetek a gothich v. ez v. a fable a jobb???
  • N3rg4l
    #17419
    kosz
  • Tutilevi
    #17418
    4,5 GB
  • obe
    #17417
    nah hát lementem azért az umbra csajért...hát akármivel, lőttem , ütöttem, ennek semmi sem árt:((..20x gyalázott le, pedig olyan helyről lőttem ahol nem ért el, mielőtt teljesen lemész, ott van egy falletörés...de semmi:(...cagy csak kevés a lvl12?
  • N3rg4l
    #17416
    Hány gb os a játék???
  • haxoror
    #17415
    Van egy mod ami veled emeli a jutalmakat is, ha alacsony szinten szerzel vmit akkor ahogy egyre feljebb lépsz a cucc is veled fejlődik (nem találom a linket)
  • Tutilevi
    #17414
    egy hét alatt azért sok minden történt a karival, akkor inkább meg már hagyom veszni
    de idegesítőőő......................
  • Halfer
    #17413
    Én is ezt csináltam de én előtte a nehéz cuccaimmal, páncélommal. Azért hogy elbírjam a jutalmam. Nekem is eltűntek onnan egy idő múlva, de szerintem olyat amit nyertél, nem találsz sehol. Ha van mentésed talán töltsd be, mert elég sokat ér és tud az a ruha.
  • Lysandus
    #17412
    Mindenestre egy ez jó tanulság. Ez nem igazán a tápolás ellen van. Szerintem a másik ajánlásnál is levelled lehet a fireball spell, amit ingyen adnak. Meg elég sok szintfüggő quest reward van. Úgyhogy egyelőre 12. szinten még várok a mágusbotommal készítésével is, talán a 20. szintig...
  • Goth
    #17411
    a cerka elég gyenge.
    meg egy 512 ram kell még bele mindenképp
  • Tutilevi
    #17410
    tapasztalatból mondom hogy ennyi memória és ilyen videókártya már elég az akadásmentes futáshoz
    persze nem lesz high quality
  • Tutilevi
    #17409
    ilyen konfiggal azért sztem nem kéne akadnia
    haverom úgy tapasztalta, hogy ha a különböző fadeket(tree,object) leveszi full minimumra, akkor igggen csúnyán akad neki, amúgy pedig jól futna
    szóval sztem a beállításokat tedd vissza defaultra, esetleg a felbontást cedd lejjeb, s akkor jónak kell lennie...
  • Ron Ragm
    #17408
    Nem vagyok valami nagy szakértő de szerintem a memória kevés neki, meg talán egy kicsit a videokártya.
  • Tutilevi
    #17407
    Üdv minden Oblivion rajongónak!(főleg a régi morrowindeseknek)
    Én is beálltam végre a sorba, s lenne egy problémám. Végigvittem az Arenat, megkaptam a végén a Gray Prince vértjét. Mivel még ekkor nem volt házam, s magamnál tartani túl súlyos lett volna (s persze eladni sem akartam) betettem a vértet az egyik sezkrénybe, hogy majd később visszajövök érte. Igen ám,csak egy hét múlva eltűnt onnan!!!!!!!!!!!!!!!!
    Na szóval mivel sokat dolgoztam érte valaki segítene?lehet még ilyet valahol találni? vagy ha nem van valami konzolparancs?
  • McFrost
    #17406
    Hail!
    Tegnap kezdtem a gémet. Celeron 2ghz , 512 ram , Ati 9600 pro 128 mb a gépem, 800x600-on minden levéve(nagyon ronda így) , a barlangokban az elején még tűrhető , de ahogy visszatértem Emperor Urielhez és 3-an ránktámadtak , egyszerűen élvezhetetlenné vált , szaggat mint állat és ki is léptem....pedig ez egy szűk grafikai tér , mi lesz a természetben?
  • 0Fritz0
    #17405
    A próbabábukat melyik mod hozza elő?
    Már ég a szemem a keresgéléstől. :)
  • MrAndree
    #17404
    Elmentél újra az arenas fickóhoz? Mert akkor feltűnt volna, hogy nincs semmi gond, lehet még harcolni. Amúgy lehet az lehetett a baj, hogy nem vetted fel az arena páncélzatot /nekem legalábbis volt ilyen hogy talpig glass armorban kirohantam az arena-ba, és csak akkor kaptam észbe amikor a bemondó közölte, hogy kizártak. :)/
  • haxoror
    #17403
    "a szintlépés jelző piros csík csak a felénél van"

    Nézd meg ugyan azon az oldalon mi a legfelső 7 szkill, na azok a major szkilljeid és azoknak a feklődése növeli csak a szintlépést jelző csíkot
  • haxoror
    #17402
    Jaja thx ezt fogom tenni!
  • Lysandus
    #17401
    Szerintem add oda a csajnak, majd tőle vissza, így a questet megcsinálod, de majd később menj vissza a kőhöz a spellért.
  • Lysandus
    #17400
    Ezzel csak óvatosan!!!

    Én is így csináltam meg, tehát először a hivatalos út, utána elcsenés. Csak ha sokat vársz, akkor a csajszi örökre eltűnik a városból. Nem emlékszem már hogy mitől függ, talán aludni nem szabad, vagy csak elhagyni a várost, mert amikor visszajössz, akkor már nem lesz ott? Nemcsak a guild előtt nem találtam, de elmentem a szállására is. Ott sem volt.
  • serito
    #17399
    Gyerekek nekem nem megy a szintlépés. Már vaghy 10 órája játszom egy Imperial tolvaj keverék figurával. Becsuktam már 2 Oblivion kaput, meg rengeteg mannert szétvágtam és megcsináltam már jópár küldetést, és még mindíg egyes szinten vagyok, és a szintlépés jelző piros csík csak a felénél van.
    Nem vagyok valami gyakorlott RPG. játékos ( gondolom ez az elöbbiekből kiderült) és nem tudom mit tegyek, szertnék már fejlődni de valmit nagyon rosszul csinálok.
    Pedig használok kardot, pajzsot, haevy armor, axe, balta...stb.
    Varázslásokat is meg mindent, de nem eleget.
    Mit kell használnom ha Inperial karakterem van?
    Mik az erősségei?
    Segítsetek légyszives, valaki azt írta, hogy a szinhtlépés neki kb 20 perc, én meg már 10 órája küzdök.
    Valamit nagyon rosszul csinálok, de mit?
    Köszi előre is.
  • haxoror
    #17398
    "The Finger of the Mountain spell is levelled, so if you do the quest early (at a low level) the spell will be far less powerful than it would be if gotten at a higher level."

    :(

    Bazzeg ennek mi értelme, ez egy korai quest. Szerencsére még nem csináltam meg de
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    asszem lepasszolom a könyvet a guildmesternek és majd később visszalopom ha már magasabb szinten leszek

  • Lysandus
    #17397
    °&@#><{&@{}#&@{!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Hogyaza!!!! Hát, most már nem fogok visszatölteni egy ennyire korai mentést. Anno az alap touch shock-ot lőttem rá. Vagy lehet ezt még korrigálni? Majd mégnezem. De legalább szétütöm a mocsok követ vmi überbrutál varázslattal. Persze, lehet hogy benne volt a jegyzetben amit a csaj adott, de én csak az összefoglalót olvastam el, nem azt a macskakaparást! :-)
  • haxoror
    #17396
    Egy másik post:

    "It values 75 damage in 30 feet in my game and when I cast i can hit at a distance away.. It based on my destruction and gave me a very high attack value my destruction is at 75 while the rest is around 20.

    Maybe because I got the spell at level 30.. with the above mentioned skill"
  • FlatlineHun
    #17395
    Sorry, Drain Attribute kellene...
  • grebber
    #17394
    Elrontottam az Arénát :(
    Nemtudom mi a gáz lehet az hogy akkor mentem el más küldetésre mikor meccsem lett volna.Most az van hogy harcolnék de az ellenfelem csak ott áll és mondják hogy engem diszkvalifikáltak.

    Ezt már nem lehet jovátenni?Mert jó lenne még harcolni !!!
  • Lysandus
    #17393
    Majd figyelek rá, mert eddig nem érdekelt, damage attribute spellt még sosem használtam, egyik gaméban sem.