41716
  • basho
    #41516
    Sziasztok! Minden Daedra, illetve mind a tizennégy küldetést teljesítettem. Hanem a Tizenötödik mikor, és hogyan fog bejelentkezni hozzá? Milyen feltételei vannak? Mit és hogyan kell tenni, teljesíteni, hogy képbe kerüljek a legutolsónál??

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igaz. Török (Neduddki) Szultán is firkálgatott néha Fülig-nek egy-két emlékezetes levelet. De a többségét Fülig írta az uralkodónak...
  • b-type
    #41515
    Ez teljesen jól hangzik, ha gyűjtögetőként kezdesz, az elég nehéz út. Én rákoztam amennyire emlékszem, és aztán elindultam erősödni, gazdagodni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Fülig nem írt levelet Töröknek, Neduddki Szultán annál többet..
    Fülig a leveleit az uralkodónak írta :)) 'fél emelet balra..' Rejtő Jenő klasszikusok és zseniálisak, és habnak ott a Csontbrigád
  • basho
    #41514
    Köszönöm. A Yesmie csak egy beépülő, a társak modulban. Többnyire inkább varázshasználó karakter, de nincsen elveszve a kézifegyverek területén sem. És folyamatosan fejlődik, erősödik a karakterünkkel együtt. Ha egy könyvet, vagy mágikus fóliánst, illetve tekercset adok neki, azt elolvassa és megtanulja, fejlődik általuk is, és folyamatosan használja a megszerzett tudást a kalandok során. Szóval - hasznos karakter, jó segítség lenne - ha nem volna állandóan a karakterem útjába. Állandóan a nyomomban van - ez jó. Viszont nem is egyszer - szinte szó szerint - a karakterem képébe mászik. Kedvenc trükkje, hogy láthatatlanná válik. Nem látni, hogy pontosan hol is van, de körös-körül minden teli van vele. Ez akkor kellemetlen, ha harcra kerül a sor. Nem tudok úgy ártani az ellenséges karaktereknek, hogy a segítő ne kapjon belőle.

    Az arénában sem szokásom csalni.
    Nálam van Namira gyűrűje, Chorrol Címerpajzsa, és a Kardok nyaklánca. És kizárólag csakis fejlett karakterrel voltam hajlandó az arénába lépni.
    De ez talán apró hiba is volt.
    Mert a játék legelején, a börtön után, legelső játéknapokban - semmi pénze nincsen a karakternek. Még a hordozható szobát sem tudom vele megvásároltatni, pedig nálam mindig az a legelső lépés.

    Amit a börtön barlangrendszerében összeszedtem - az alig éri meg a semmit. Annyit is adnak érte a kereskedők...
    Ráadásul nagyon keveset képes cipelni a karakter az első napokban...
    Volt olyan is, hogy kínomban összegyűjtöttem egy ládikába a folyó partján a cuccokat. Sokáig meg is voltak. De aztán egyszer csak - eltűntek. Ott állt a karakterem, pénz, és hordozható szoba nélkül.

    A gyöngyökért rosszul fizetnek, és kevés is van belőlük. Igaz ,sokat lehet(ne) belőle cipelni, de ha végigtallózom a folyópartját délre meg északra, és ha körbebarangolom a Birodalmi Város szigetét is, akkor sem tudok összeszedni két-háromezer darab gyöngyöt. Ez lehetetlen...
    A Welking és Varla kövek jó pénzt hoznának, de kevés van belőlük, és a máguscéhben sem adnak érte teljes árat...
    De a semminél jobbak.
    És általik jó megoldás lehet a pihenés és a cuccok tárolásának problémája a hordozható szoba által.
    Szóval - nem csalok.
    Az arénában sem.

    De talán ki kellene próbálni a karaktert, majd egyszer, ha valamikor újrakezdem a játékot - a legelső napokban.
    Végül is tökmindegy, hogy egy, a rablók által megszállt erődben, a barlangok valamelyikében, egy Ayleid rom csapdájában, vagy az Arénában dobja föl a talpát szerény díjazásért...
    Mert kell a pénz.
    És kell a fejlődés.

    Fülig Jimmy írásai, akarom írni - levelei a Török Szultánnak, nem tartoznak ugyan az irodalom gyöngyszemei közé, de Rejtő Jenő karaterei mindig nagyon emberiek, a hibáikkal együtt. És Rejtő Jenő regényei dicsőségére válnak a Magyar irodalomnak. Nemigen vannak utánérzéseim, nem tudok róla, hogy lennének. Viszont egy-két régi vágású angol filmvígjátékon éreztem már hasonlót...
  • Fantusz
    #41513
    Fallout 3 -az a játék sem mai darab már, de akiknek az Oblivion bejött, azoknak mindenképpen ajánlott a Fallout 3 lecsekkolása is.
    Youtube-n vannak róla videók, nem a szépségéről elhíresült a grafika, de milyen lehet a világ egy atomcsapás után?
    Ajánlott a DLC-kel kezdeni a játékot, az eredeti történet végét úgy levágták, átírták, így valóban korlátozás nélkül lehet kalandozni.
    Megvannak a játékmenet-titkai annak a játéknak is, pl. hol és milyen fegyverekre, páncélokra tehetünk szert, perkek közül ajánlott az állandó pluszt adókat választani, a szintlépések gyorsítását segítőek totál fölöslegesek, sőt hosszabb távon csak herdálásnak minősülnek.
    A Fallout3-ban vannak következményei a döntéseidnek, jellemváltozással is jár egy-egy küldetést gonosz, vagy emberbaráti módon teljesíteni (s a lehetséges követők között vannak, akik csak a gonoszokhoz, mások csak a tisztességes kalandorokhoz hajlandók csatlakozni)

    http://fallout3.mindenkilapja.hu/
  • Although
    #41512
    2. Nagyjából hasonló motor és nyitott világ mint az Oblivion. 2009-es szóval kicsit szebb de szürkébb világ, az atomháború után. Nyomasztó játék de jó. :) Anno egy topictársal beszéltük, még nappal is aknákat kerestünk nehogy rálépjünk egyre. :) Van a folytatása a Fallout New Vegas annak még jobb története van.

    1. Nem ismerem, nem használtam azt a modot. El kell olvasni a leírását szerintem.
  • b-type
    #41511
    :))
    kissé nyakatekerten fogalmazol, Fülig Jimmy utánérzés, csak jobb a helyesírás :)
    programhiba van, pláne ilyen mint amit írsz, vannak helyek amivel lehet csalni, arénában felugrani valami kiszögelésre..stb.
    De ez már rajtad múlik, kihasználod vagy sem.
    ..
    sztem rakjál fel olyan segítőt aki képes beszélni Magyarul :)
    megütni nem jó...olyat keress aki passzol a karakteredhez, ha harcos vagy akkor íjjászt, varázshasználóként harcost..mittomén, csak hogy ne üssétek egymást.
    A pénzt én úgy tudom visszalehet lopni simán a megnyitott inventrory-ból, de nem ismerem ezt a Yasmine/Yesmine-t konkrétan, lehet hogy nem.
  • basho
    #41510
    Nem tudtam elfutni, mert azonnal és kegyetlenül kinyírták a karakteremet a lidércek. Muszáj volt maradni. Még szerencse, hogy a harci varázslatokhoz csatoltam lélekcsapda varázst is. Két-három lidérc és szellem lelkét így is sikerült valamiképpen elkapnom. Hanem többi - azok valahogyan lelkileg meglógtak előlem...

    Utólag rájöttem, hogy varázserő erősítót (Is) kellett volna csatolnom, de ezen már kár rágódnom...
    És még mindig nem értem, hogy miért nem jöttek utánam a lépcsőkön az emelvényre, ahol az Ayleid műremeket tárolták...
    Csakis programhibára tudok gyanakodni. Megint...

    Most kezdem a Nekromanták Holdja című küldetést.
    Na majd írok, ha belefutottam pár hibába, vagy megoldhatatlannak látszó problémába.

    Két kérdésem is lenne még, úgy mindenkihez:

    1. - Létezik ez a Yesmine nevezetű program, amely társként és segítőként funkcionál a karakterem mellett.
    Ez a program nincsen teljesen magyarosítva. De kiírtam egy papírra az opciókat, és mellé a magyar megfelelőjét.
    Hanem amikor akcióra kerül a sor (Combat), és kérdezi az akció stílusát, hiába mondok bármit is - nem azt cselekszi.

    Ráadásul simán elnézi azt is, amíg a karakteremet gyepálják. Nem segít.
    Sőt...
    A fegyverét karakteremre szegezi.
    Máskor pedig, ha véletlenül jut neki is az adok-kapokból, akkor a karakterem ellen fordul.
    És kinyírja.
    Na, szép kis segítség, mondhatom!
    És milyen pénzéhes...
    Már annyiszor megkentem, hogy se szeri, se száma...
    Nézem a zsákját - több ezer pénz van már nála...
    Még szerencse, hogy a páncélokat és fegyvereket, amelyeket megosztottam ezzel a segítő programmal, aktívan használja. És nem egyszer a karakteremmel szemben is, sajnos.
    Kérdésem: hogyan, miképpen lehetne irányítani ezt a Yesmine nevű programot?
    Most már ott tartok, hogy bedugtam a hordozható szobába, ott legalább nem árt nekem. Igaz, nem is tudom használni, pedig nagyon jó lenne.
    Na de hogyan kell használni???
    És állandóan megsértődik...
    Nem értem.

    2. - Már másodjára olvasok, hallok a Fallout 3 nevű játékról.
    Mi ez? Miről szól?
    Van olyan szép a grafikája mint a TES-IV.-nek?
    És legalább olyan izgalmas is??

    .
  • Although
    #41509
    Beth játékainak, abban az időben, volt egy fajta lidércnyomás hatása :) A Fallout 3 meg aztán 100x durvább pszichés hatást fejt ki. De az is biztos, az oblivionba is az ayelid romokból futva menekültem :)
  • basho
    #41508
    Köszönöm. És igaz - valóban rossz varázslatot lőttem ki rá. Egyébként az eddigi játékok során eddig még soha nem jutottam el. Valami mindig közbejött. Hol egy kiadós bug, hol géphiba, hol meg a C-meghajtón dobta be a törölközőt a Windows, hol meg maga a Windows tette lehetetlené eleve a játéko(ka)t. Ez utóbbiról bővebben: lásd erről itt is - értekezésem a Windows8 valamint a Windows8.1-esről valahol mélyen alant, illetve a STALKER LA fórumán. Szóval - számomra új dolgok következnek majd el. A Halott Szíve beépülő modult is géphiba okából kellett a vége felé abbahagynom. Nem kedvelem a játékban a homályos megfogalmazásokat, las n agyon bosszant az is, ha viszkető bal fülemet a jobb kezemmel kell megvakarni, merthogy az úgy klappol. De tény az is, hogy a varázserő megszüntetése nem azonos a varázserő csökkentésével... Biztos lesz még sok-sok kérdésem. Bosszankodni is fogok - ilyen vagyok, ilyen is maradok. De azért hozzáteszem, hogy az Ayleid műremek meglelése után kissé sok volt az Alvilági Lidércből. Kínomban fölfuttattam a karakteret a lépcsőkön a tárolóhoz, ahol megtaláltam, és érdekes, oda valamiért nem követtek. Ez biztosan valami programhiba volt. Simán le lehetett mindet szedni. És tényleg jó menet volt, mindössze hatszor dobta föl a talpát a karakterem. Viszont nőtt a nehéz és a könnyű páncél képzettségem. A helyreállításról már nem is beszélve. Na, majd jövök hamaros't kiabálni... És köszönöm a segítségeteket!
  • genndy
    #41507
    Erre gondolt: http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Vahtacen%27s_Secret
    Akkor meg rossz varázslatot lőttél rá. Amíg be nem zárult, addig jó volt. Onnan kell mással próbálkozni. Leírtam a megoldást.
  • basho
    #41506
    Akkor balról jobbra kell haladni. Csakhogy - már megpróbáltam oda is, meg vissza is. Ezért probléma nálam ez a probléma...
  • basho
    #41505
    mármint a Wikipedia oldalra gondoltál??
  • genndy
    #41504
    Honnan tudod hogy a megfelelő helyről lövés a lényeg? Nem az. Na EZ aztán sehol nincs leírva a játékban.
    Körben elhelyezett tábláknál vajon mi lehet a sorrend? Óramutató járásával megegyező vagy fordított. Miért kell mindenre utalás? Ez egy feladvány, oldd meg. Nem fognak minden lépést leírni, akkor mi lenne benne a rejtvény? Próbálkozz aztán majd sikerül. Egyébként meg tök mindegy: ha bezárul a kapu, akkor nyilván a rossz varázslatot lövöd rá, és másikat kell.
    Tudod mit, ne szenvedj tovább: tűz, jég, mágia erősítése, mágia gyengítése. Ezeket kell rálőni az oszlopra ilyen sorrendben, tök mindegy hogy honnan.
    És ez még az egyik legegyszerűbb puzzle a játékban...
  • basho
    #41503
    Köszi! Most már leesett! Eddig ez az eszembe sem jutott. Pedig egy esztendeje próbálok a végére jutni, ami persze nem lehetséges, de a főküldetést szeretném jól befejezni, lehetőleg minél képzettebb, és minél erősebb karakterrel...
  • basho
    #41502
    A táblák elhelyezésében?? Ez valami vicc?? A táblák úgy vannak elhelyezve, ahogy éppen nézem. Négy oldalról veszik körbe az oszlopot. Ha belépek a vaskapun az oszlophoz, akkor kezdhetem balról, de akár kezdhetem jobbról is. Nem tudok sorrendiségről. Úgy tudom, az a lényeg, hogy a megfelelő h e l y r ő l a megfelelő varázst lőjem az oszlopra, és kész. Sorrendiségről szó sem volt. Erre nincsen utalás a játékprogramban sehol. Már megint elrontottak valamit. A táblák elhelyezésében pedig nincsen, nem létezik sorrend. Idegen nyelvű karattyolás van arról, hogy mit kell tenni...
  • genndy
    #41501
    The Elder Scrolls IV: Oblivion. A játék hivatalos teljes neve. TES IV. TES 4.
  • basho
    #41500
    Sziasztok. Nem értem ezt a mondatot:

    "Szerintem grafikailag van olyan jó mint a TES IV :) "

    Mi az, hogy TES IV???

    A STALKER-nél, illetve a STALKER játékoknál már megszoktam a rövidítéseket, és tudom, miről van szó. De ez a TES IV. Ez valami új, vagy más... Mi ez?
  • genndy
    #41499
    A varázs és a mágia ugyanaz, csak te erőt írtál...
    Nem baltáztak el semmit. Ott a sorrend a táblák elhelyezésében. Miért olyan nagy probléma végigpróbálni a sorrendet? Erre van a gyorsmentés.
  • basho
    #41498
    Na, akkor most már végleg nem tudom, mi a különbség a varázs és a mágia között. Ez most igen-igen logikátlanul hangzik... Ami a sorrendet illeti - talán ott a probléma forrása. De a sorrendiségre nem találni sehol semmi utalást a játékban. Magyarán - a játék megalkotói már megint elbaltáztak valamit! Már nem tudom, mit kellene használnom, és miféle sorrendben.
  • genndy
    #41497
    Az nem erő. Az mágia.
  • Although
    #41496
    Hidd el ki lehet nyitni :)
    Ha nem boldogulsz olvasd el a wiki oldalon a sorrendet. Nem mindegy.
  • basho
    #41495
    Na, akkor vissza kell törölnöm a játékállásból... Eddig azt gondoltam, hogy a tűz és fagysebzés az ugyanaz. Csak az erejük lehet más és más... Ami az erő elvonását illetve erősítését illeti - ez talán egyértelmű. Létezik ilyen alkalmazás a varázserők között - valahol, valamikor megvásároltam. Ha az nem lesz elég, ha az nem jó - akkor a játékprogramban van a hiba.
  • genndy
    #41494
    Ha a jó varázslatokkal lövöd, akkor kinyílik. tehát rosszakkal lövöd. Van ott egy rakat tekercs varázslatokkal, köztük vannak a jók is.
  • basho
    #41493
    Igaz.
  • basho
    #41492
    Sziasztok! Van egy kis problémám a mágus céh küldetésnél, Vahtacen-ben. Hiába lövöm az oszlopot a megfelelő oldalról a megfelelő varázslattokkal, a legjobb esetben is csak félig nyílik ki az oszlop, aztán pedig újra bezárul. A Karakteremet pedig szépen elteszik lábalól a fekete lélekkövek vagy őrkövek... Mi tehát a megoldás, ha már nem az, amit a logika diktálna??
  • basho
    #41491
    Sziasztok! Van egy kis problémám a mágus céh küldetésnél, Vahtacen-ben. Hiába lövöm az oszlopot a megfelelő oldalról a megfelelő varázslattokkal, a legjobb esetben is csak félig nyílik ki az oszlop, aztán pedig újra bezárul. A Karakteremet pedig szépen elteszik lábalól a fekete lélekkövek vagy őrkövek... Mi tehát a megoldás, ha már nem az, amit a logika diktálna??
  • b-type
    #41490
    De mégis mit vártál Skyrim-ben? :)
    más éghajlat, más fajok nevezik otthonuknak, és ezzel jár egy más építészeti stílus, lehet módosítani..de északi emberek lakják, és hideg a jellemzője. pont ez a lényege a túlélő moddok használatának.
    Ez Tamriel ilyen része, ez a sajátja..nehéz elkerülni ezt az infót.
  • basho
    #41489
    Köszönöm! A Nexuson hol? És ugye - magyar nyelvű??
  • basho
    #41488
    Bocsássatok meg - mindig kötekedős hangulatban vagyok, ha valamit nem értek meg azonnal, vagy nem látom át a logikáját. A Skyrim-ben a grafika gyönyörű. Egyébként minden szép. De azért nagyon megrökönyödtem, amikor elkezdtem a játékot. Akkorát csalódtam, hogy félre is tettem. Azóta is a fiókom mélyén pihen. Na de majd egyszer...
  • Although
    #41487
    Ez tényleg nagyon egyedi kritika volt :)
    Jóval több mód van hozzá meg vannak kiegészítők is vámpíros meg egy másik :)
    Szerintem grafikailag van olyan jó mint a TES IV :)
    Van egy Heartfire kieg amibe házat is építhetsz magadnak.
    Mondjuk még az Oblivionhoz képest is borzasztó egyszerű lett. Már rendesen fajok közötti különbségek is eltűntek, minden faj 100-as statokkal rendelkezik azt kész :) Szóval konzolos aprítás van főleg, de azt jól megoldották :)
    Utoljára szerkesztette: Although, 2014.11.05. 16:04:42
  • Madi92
    #41486
    Ajhaaaaaa:D Hát videót miért nem nézett kend, hogy ugyan má, mi az a Skájrím egyáltalán?
    Rossz volt olvasni, hogy mikbe kötöttél bele.

    Amúgy rengeteg mód van Nexuson, válogathatsz kedvedre.
  • basho
    #41485
    Köszönöm! Valóban megvan a Skyrim játék is, de nemigen játszottam még vele...

    Merthogy:

    teljesen kiakasztott a civilizálatlan, b a r b á r környezet, a fakunyhók puszta látványa is fölháborított, szinte sírógörcsöt kaptam, amikor oltár gyanánt holmi folyami kavics szerű valamit, vagy izét illetve mifenét tisztelnek a játékban.

    És az idegeimre ment az is, hogy a karakter nem képes súlyt cipelni.

    Kiakasztott az is, hogy az arcszerkesztés nagyon egyszerű, a finom beállítások pedig nem léteznek benne, mint az Elder Srolls IV-ben...
    Azt nem tudom, hogy az ElderFaceCopy program mennyire kompatibilis a Syrimmel...

    Tényleg - használható ez a program a Skyrimben is??

    Az Elder Crolls IV-ben lehet vásárolni egy hordozható szobát, amelyet megidézhetek - ott tudom tárolni a kalandozás során beszerzett cuccokat.

    Ám a Skyrim semmi ilyesmi lehetőséget nem ad!
    Illetve: nem tudok arról, hogy lenne ilyesmi mód vagy lehetőség.
    Mert ha nincsen - máris értelmetlenné tették számomra a játékot az Alkotók...

    Egyáltalán - létezik ennek a Skyrim nevű nyomorúságos, b a r b á r o k által teliugrált játéknak valamiféle kiegészítője, amely hatásosan tudna segíteni a játék menetén?

    Ugyanis - az Elder Srolls IV. után abban a megtiszteltetésben részeltettem az Alkotókat, hogy a boltban vásároltam meg a Skyrim eredeti lemezét. Tudom, hogy akár le is tölthettem, volna a netről, ugyanis jómagam is aktívan torrentezek.

    De ez most nálam - Pláne az Elder Srolls IV. után - elvi kérdés volt.
    Aki megvásárolta a lemezt, az tudja, miről beszélek...

    Sokat vártam a játéktól.
    És a várakozásaimhoz képest a fenti c s a l ó d á s o k k a l kellett szembesülnöm!

    Több mint egy esztendeje itt porosodik a Skyrim a fiókom mélyén.

    A Birodalmi kultúra után ezt az Északi Barbarizmust egyszerűen nem veszi be a gyomrom!

    És még kiegészítők, segédletek sincsenek hozzá!

    Ezt a játékot - alaposan elbaltázták.

    Pár órányi játék után kivettem a gépemből a lemezt. Azóta a fiókomban pihen. És ennek több mint egy esztendeje már.
    Rá sem bírok nézni.

    Segédletek és kiegészítők nélkül pedig játszhatatlan és élvezhetetlen a Skyrim.
    Pedig a barbárokat - úgy-ahogy - meg tudnám bocsájtani. Talán.
  • Although
    #41484
    UAC az a felügyeleti rendszer szintjeit állítja nem káromlás. Írd be a parancs sorba és tudod állítani. Ja a win8 az egy fos. Különböző fajoknál különböző értékek vannak vannak képességek amik gyorsan fejleszthetők és vannak amik lassabban.
  • Fantusz
    #41483
    Összemostad az Obliviont a Skyrim nyújtotta azon lehetőségével, hogy ott a 100-as skilleket legendássá lehet tenni, s az 15-re esik vissza, aminek következtében folyamatos a szintlépések lehetősége (más kérdés, hogy értelme nem sok)
    Az Oblivionban az elérhető maximális szint, karaktertől és induló képességektől függően 60 szint körül van (talán 58-62 között, de pontosan nem tudom már), játszani lehet tovább, de a a karakter már nem fejlődik, ha minden képessége 100-as
    Ez a játék alapvetően nem arra készült, hogy egyetlen karakterrel bolyongjon a játékos a térképen, akiknek bejött ez a mesevilág, jellemzően több karakterrel is kalandoztak
  • basho
    #41482
    Köszönöm a javallatot, de az az igazság, hogy a felét sem értem annak, amit írtál. Most Windows7-es operációs rendszerem van. Minden tökéletes. A Windows8.1-es alkalmatlan arra, hogy bármiféle játékot futtasson. Nem tudom, mi az hogy UAC. Ez bizonyára valamiféle káromlás lehet... És azt sem tudom tehát, hol és hogyan kell kikapcsolni. Egy hónapig szenvedtem a Windows8.1-el. A STALKER LA-t nem engedte föltelepíteni. A többi játékomat is elérhetetlenné tette - nem tudtam velük játszani. Indításnál olyan lassan töltött be, hogy a húsz esztendeje megboldogult 486-os rakétaként repesztett mellette. És ez most nem vicc!! Felhasználó vagyok. Sőt - vásárló. Hogy merészelnek valakik olyan operációs rendszert lerakni elibém, amely már szinte programozói tudást igényelne a részemről, azaz a felhasználó részéről??! Hol van abban a l o g i k a, hogy nekem (mármint a felhasználónak!) ahhoz (is...) értenem kell(ene...), amit mások évekig tanulnak iskolákban, átképzéseken, ráképzéseken és további még magasabb, külhoni képzéseken? Köszönöm, de - elegem lett a Windows8.1-esből. Megvárom inkább a tízest.

    Inkább arra Kérlek Téged, sőt - Benneteket, hogy a The Elder Srolls IV. Oblivion játékkal kapcsolatos kérdésemre írjatok valami választ. Mert bár csak harminc valahányas szintű a karakterem, de már hat képessége mesterfokozatú, további öt-hat képessége pedig szakértő, illetve segéd. A beszéd és a kereskedelem képessége alacsony - alig lépte át a kezdő fokozatot.

    Kissé kiábrándító ugyanis, hogy a játék elején, alig egy hónap után (Mármint - valóságos hónap után...), harminc valahányadik szinten sok képessége elérte a maximális százast, azaz mesterré lett, és a többi is hamarosan százas szintű lesz (Kivéve a kereskedelem és a beszéd).

    Lehetetlennek tűnik föl előttem, hogy nem lehet továbbfejleszteni, hogy nincsen a továbblépésre valami mód, lehetőség.

    Egy két küldetés során ajándékba kapok ugyan képzéseket, de azok mind nagyon aprók - kevesek.

    Tehát a kérdésem - hogyan tovább?
    És miképpen?

    Úgy tudom, hogy nem a százas képességszint a legmagasabb ebben a játékban, hanem valahol jóval kétszáz fölött van...

    Bár azokat még soha sem értem el.

    Most - szánnék rá elegendő időt, és figyelmet.
    Nem fogom elkapkodni...

    Tehát: hogyan és miképpen (netán - merre...) tovább??
  • bajgunar
    #41481
    Dehogy visszafoglya! Sőt! 100x gyorsabb, gyorsabban boot-ol, 1000x stabilabb. UAC-ot kapcsold ki. Kompatibilitással meg minden futtatható. ;)
    nforce4-es alaplapra feltettem, simán rákényszerthetem az AC97-es Vista64-es hangkari driver-t, úgyszint alaplap drivereket is, stb... Tökéletes, gyors, stabil.
    Ez nem op rendszer hiba, hanem felhasználó.
    Frissítéseket mindet fel! AdvancedSystemCare-el egy rendszerellenőrzést és rendberakatni vele a rendszer problémáit! Sokmindent átállít, mégjobb lesz a telejsítmény, stb...
    Nem szükséges megvenni, vannak különféle aktivátorok.
  • basho
    #41480
    Sziasztok! Ha jó sok képességem elérte a 100-as szintet, akkor hogyan tovább? Mert úgy tudom, valamiképpen lehet még továbbfejleszteni a karakterit. De hogyan?
  • basho
    #41479
    Windows8 és Windows8.1 - mellégépeltem. Nem Windows5-öt akartam gépelni. Bocsánat érte...
  • basho
    #41478
    Eredetileg 64bit-es operációs rendszerrel telepítettem föl az ElderFaceCopi programot a gépemre. A gyalázatos Windows8.1-es kiirtása után 32bit-es Windowss7-t telepítettem újra. Ez volt a gond. Újrahúztam a Windows7-et, ezúttal 64bit-es operációs rendszerrel. És működik az arcmásoló program. Nem nyavalyog, nincsenek kérdései - azt teszi, amit én akarok. Ezt már szeretem!

    Ami pedig a Windows5 és a Windows8.1-et illeti - nálam mindörökké lejáratta magát vele a Microsoft Cég.
    Méregdrága, használhatatlan, nagyon-nagyon visszafogja a gép teljesítményét, és a tetejében "visszapofázik" nekem, a gazdájának...
  • genndy
    #41477
    Semmi köze az oprendszerhez.