41716
  • mindero
    #39636
    Readme ebbe az esetbe nagy baromságokat ír.
    Nem frissítették már régóta valószinüleg.
  • Molnibalage
    #39635
    Akkor nem értem, hogy a readme mit irkál arról, hogy manuálisan másoljak.

    Mindegy. Hazamegyek, kipróbálom. :)
  • mindero
    #39634
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Használd a téglákat meg a Z gombot (ha már az oblivionba semmi haszna nem volt)


    Asszem jó elakadós lesz ez a játék, de majd kisegítjük egymást
  • mindero
    #39633
    Baromi egyszerű:
    1. Fölrakod a tiszta obliviont
    2. Fölpeccseled a legújabb változatra
    3. Elindítod a Nehrim telepítőjét, bepipálod h az Oblivion fájlokat másolja át (így egyszerre tudsz játszani mindkettővel)
    4. Launcher mikor elindul (a Nehrim saját launchere) bepipálod ami kell, különösen a 3 esp-t
    5. játszol
  • Molnibalage
    #39632
    Ezzel csak azt szeretném mondani, hogy nem írná le valaki lépésről lépésre magyarul, hogy mit csinált? Minden tiszteletem az alkotóké, de azért picit mélyütés, hogy nem indul el...
  • Molnibalage
    #39631
    Nem segített. A readme is elég fura. Azt kéri, hogy telepítsem külon könyvtárba, aztán meg azt, hogy azzal írd felül az eredeti ÖSSSZES könyvtárat. WTF?

    Lehet, hogy a boltban vett játékom nem az utolsó patches állapotban van? Én úgy emlékeztem, hogy igen, de lehet hogy nem? A patch telepítője a másolgatás után elindult...

    Itt próbálkoztam a Oblivion rész legfelső patchével.
  • cSuwwi
    #39630
    felraktam a nehrimet szűz oblivionra (átmásolja magának az oblivionból ami kell, így 6GB körül foglal)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    elég hangulatos lett, az elején elég para hogy nincs semmilyen fegyvered sokáig, és jönnek a trollok. kis ökölharc az elején befigyel. a barlangból kijutottam, sok idő volt, hatalmas a bánya. a sok lehetőség tetszik (pl. kovácsolás)
    a bánya mellett kaptam egy küldetést miszerint patkánymentesítem a bányát, na de hogy? vmivel el kéne zárni az útjukat azt mondják, de mivel?
  • cSuwwi
    #39629
    shift+kattintás = eldobás
  • cSuwwi
    #39628
    a saját launcherében a data alatt pipáld be mindhárom addont
    én is elfelejtettem elsőre, ugyanez volt a hiba: nem csinált semmit a new gamera kattintva
  • Higany
    #39627
    Szevasztok! Lenne egy alap kérdésem. Sok évnyi kihagyás után újra elővettem ezt a játékot és az lenne a gondom, hogy túl sok cucc van nálam és túl vagyok terhelve, vagyis nem tudok mozogni. Ilyenkor hogyan tudom eldobni ami nem kell? Régen tudtam, csak elfelejtettem. Előre is nagyon köszi!
  • Molnibalage
    #39626
    A new gamera kattintok, de nem történik semmi. :(
  • cSuwwi
    #39625
    elírás lehet
    a readme-ben az van, hogy a dvd-s verziónál mindhárom kell, streamesnél az english nem
  • koschwarz
    #39624


    én csak elolvastam a readme file-t, abban ez volt.

    itt VAN a hivatalos fórum, ott van a readme, érdemes elolvasni. egyébként meg úgy tűnik, nagyon profi az egész telepítő, meg minden. ilyen szempontból már elsőrangú munka.
  • mindero
    #39623
    Ha azt nem pipálod ki akkor a 3/4-e német marad.

    De ha valakinek az a jó akkor csak tessék.
  • Molnibalage
    #39622
    Pont az eng file nem kell? Mit nem mondjak "nagyon" logikus...
  • koschwarz
    #39621
    CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a Nehrim.esm és NehrimData.esp kell pipálni a nehrim-launcher dataájában, semmi mást.
  • Molnibalage
    #39620
    Főleg arról, hogy a setupban azt a három file-t be kell -e pipálni.
  • cSuwwi
    #39619
    annyian töltik, hogy mindenhonnan leszedték már :)
    a torrent timeoutol, a sureai.de-ről törölték, a mod-dbről is, de legalább átrakták a filefrontra, onnan 1megával stabilan jön.

    http://media1.filefront.com/moddb/2010/09/12/NehrimInstall_1.0.7.5_EN.exe

    aki már kipróbálta mondhatna pár szót a cuccról
  • mindero
    #39618
    Működik már a moddb-s link is, most telepítem
  • koschwarz
    #39617
    hála istennek, kint van. töltöm torrenten. alig várom már, hogy játszak vele!
  • Thaddeus
    #39616
    Épp, ebben a pillanatban jött le az, egész, úgyhogy estig benthagyom seedelni.
  • Molnibalage
    #39615
    De akkor ez csak egy bizonyos pontig megy majd nem? Ameddig elérem azt a pontot, ahol minden megvan ami neked is. Persze addig más részeit is visszatöltheti más.
  • Thaddeus
    #39614
    Idézem, amit írtam:
    "... az első meg torrentes, ahol 3 passzív feltöltő van (100kb/s)."

    Ezt töltöm és osztom vissza. 150-el jön le, és 2 megával megy fel.
  • Molnibalage
    #39613
    Bocs, akkor félreérttem. Viszont ha egyik letöltés sem megy, akkor neked honnan jött le és honnan osztod vissza?
  • Thaddeus
    #39612
    Direkt írtam, hogy köszi, de te meg inkább a higgadtságról nem hallottál, ja, és azért hasít neked 300-al, mert 2 MB/s-el seedelem fel.
  • Molnibalage
    #39611
    Mellesleg a torrent nálam 300 kbyttal hasít...
  • Molnibalage
    #39610
    Szívesen máskor is... Türelemről hallattál már.

    (Faszfej...)
  • mindero
    #39609
    Igen, tudom.
    De elvileg lehet tölteni
  • Thaddeus
    #39608
    Köszi, de tájékoztatásul közlöm, hogy a mirror 3 letöltőoldal egyszerűen nem megy, a másodikon még bevizsgáláson van a file, az első meg torrentes, ahol 3 passzív feltöltő van (100kb/s).
  • mindero
    #39607
    Megjelent a Nehrim angol változata

    http://www.nehrim.de/dataEV.html

    Jó játékot!
  • bikau
    #39606
    Kössz szépen , meló után kiprobálom ....
  • gyonax
    #39605
    Próbáld meg ezt:
    1. Letöltöd ezt, és bemásolod az obse_1_2_416.dll, obse_editor_1_2.dll, és obse_loader.exe fájlokat az oblivion mappájába(főmappába).
    2. Itt a "Files" menüpontból letöltöd a legújabb verziót(weOCPS_2009_03_28 upd), és a letöltött fájlban lévő Data mappát bemásolod az Oblivion főkönyvtárába(úgy, hogy felülírást kérjen).
    3. Innen a "Files" menüpontból ugyancsak letöltöd a legújabb verziót(OSR_4-1), és ugyanúgy telepíted, mint az előző fájl esetében.
    4. Futtasd az obliviont az obse_loader.exe-vel, és írd le a tapasztalataidat:)
  • bikau
    #39604
    Sziasztok ...
    Nemrég akadtam rá erre a játékra , és megtetszett ezért elkeztem játszani vele . De csak hamar rájöttem hogy ez nem lessz olyan egyszerű . A játék maga jól megy de , véletlenszerűen kilép a Winfosba és kiírja hogy hibát észlel ezért leáll .. főleg ha bemegyek valamilyen kapun vagy ajtón de már tőltés közben is előfordult ... A gépem nem mai gyerek de napi 12 órát megy és e mellet sokkal ujabb játékok is futnak rajta jól . Magyarosítás van fenn rajta de nélküle is rossz , a v1.2.0416UK folt is fenn vann de szintén vele is és nélkülei rossz , tettem fel uj VGA drivert is de nem segített , XP SP2 Win-m van
    Ha valakinek van tapasztalata ilyen téren megköszönném ha segítene ...
  • Dead
    #39603
    Szerintem az összes hivatalos plug-int rakd fel.

    Ha nem akarsz bajlódni a karakter fejlődés visszásságaival, akkor még a Kobu's Character Advancement System modot is érdemes felrakni.
  • Dobronski
    #39602
    Unoffi patch, meg valami monster mod minimum. Többet én nem próbáltam, mert mindig összeakadtak a dolgok. :D
  • Beast Machine
    #39601
    Hej, eldöntöttem, újrarakom az Obliviont.

    Milyen plugineket ajánlotok/tartotok kötelezőnek?
  • Dead
    #39600
    Szóval akinek sikerült lecserélni a zenét, az hogyan csinálta? (ugyanazzal a névvel sem működnek)
  • fgm
    #39599
    oké, köszi.
  • Carmang
    #39598
    Nézd meg alaposan a padlót. Lesz rajta egy csapóajtó, ott menj le a pincébe.
  • fgm
    #39597
    Sziasztok !

    Szeretnék egy kis segítséget kérni.
    Lucien Lachance megbízott, hogy Brumában öljem meg J'Ghastát aki a feladat szerint a házában kellene lennie de nincsen ott. Felkutattam egész Brumát utána de nincs sehol és senki nem mond róla semmit. Itt mi lehet a megoldás?

    Köszi előre is.