41716
  • Gunner
    #21489
    Én barlangokhoz beszereztem egy ring of nighteye-t és kész :D
    Ha jön barlang felveszem, kint meg le, ha nappal van akko kva fényes minden, mint egy igazi infra szempár ;)
  • CS@
    #21488
    Azt nem, bár nem sokból állana egy modban megcsinálni.
    Hasonlóan képzelném el, mint a Morrohoz készített fletcher MODban.
    Igazából a fáklyára csak egészen a játék elején van szükség sőt, ha az ember LightArmouros és nem ódzkodik a NightEyetől(én igen) akkor még ott sem
  • grebber
    #21487
    Senkinek semmi infoja miben hozott változást a patch ?
  • Gunner
    #21486
    mondjuk tényleg nem értem annyit belerakni játékba, hogy ha felvesz ember 1 hourglass-t, akko miért nem jelzi ki vhol időt, hogy ne kelljen T-t nyomnom a pontos idő érdekében?! Má egy moddal megoldották, de sztem nem oan furfangos egy dolog :P
  • Gunner
    #21485
    fáklyát nem lehet kotyvasztani? fakéreg + ruhadarab + hourglass mint gyujtóeszköz?
  • CS@
    #21484
    Nincs, sőt nem sok mindent lehet így csinálni.
    A játékban összesen meg található alapanyagoknak KB. a fele(de szinte minden kaja) RestoreFatigue –val kezdődik.

    Ezt az egy darabos főzőcskét az alap dolgoknál kedvelem a legjobban:
    RestoreHealth - Cairn Bolete(nagy fehér gomba) a barlangokban dögivel fellelhető.
    RestoreMagicka - Steel-Blue Entoloma(kis kék gomba) főleg erdőkben található.
    Light - Milk Thistle(rózsaszínű kis virágos növény) nagyrészt hideg nedves helyeken található.

    Több összetevő esetén meg nincs semmi haszna,, ha a másodikban nincs meg az elsőnek a legelső képessége akkor már nem műxik.
  • haxoror
    #21483
    thx

    Minden hatáshoz van ilyen első tulajdonságos összetevő?
  • CS@
    #21482
    A legelső érvényesül.
  • haxoror
    #21481
    Ha 100 az alchemy akkor te választhatsz a 4 hatásból hogy melyik érvényesüljön vagy az első fog működni?

    Más, a breton nagy előnye az 50% magicka resistance, az attronach pont ezt helyettesíti szal én nem indítanék ilyen karaktert :)
  • haxoror
    #21480
    szerintem kacsa de még nem maxoltam egy tulajdonságomat sem szal biztosan nem tudom :)
  • tibor16
    #21479
    nnaa, szépen elértem Alchemyből a 100-as szintet. Nem semmi, már nem köll találomra gyártani, összeszedni cuccokat, mivel, hogy 1 féléből is tudok gyártani. Mostmár megéri a barkácscuccost is vinni... Breton-Atronachként nem termelődik a mage pihenéssel, soxor voltam xarba miatta, de probléma megoldva. :)
  • mzprox
    #21478
    erre valaki?:

    "Q: Valakitől azt hallottam, hogy az attributumokat nem lehet 95-ről közvetlenül 100-ra emelni akkor sem ha egyébként járna az 5-ös szorzó. (sztem kacsa), de meg tudná valaki tapasztalatból cáfolni? THX!"
  • arpad vezer
    #21477
    Tudod a fórum alján van egy kereső mező, ami sok hasznos funkciót rejt magában. Például így nem kell mindent harmincezerszer megkérdezni. Ha néhány napott visszaolvasnál, vagy rákeresnél, akkor egy nagyon jól kidolgozott választ találnál a #21027 hozzászólásban.
  • Swan
    #21476
    Köszönöm az értékes wálaszt,nem wolt semmi wégig keresni tegnaptól a lehetséges wálaszt.thx
  • grebber
    #21475
    Irjatok a patchről hogy észleltetek-e változásokat!!!
  • AC2
    #21474
    Tudnátok segíteni, elakadtam! Nem tom mit kell csinálni a Vahtacen's Secret (Arcane Uni-ben kaptam)nevű küldetésnél. Elolvastam mind a 4 szöveget ami a falakban van, majd faggattam a fas*it róla, de semmi. Pedig az utasításban csak ennyivan
  • Gunner
    #21473
    De bármilyen hihetetlen, bármikor megkérdezhetsz bárkit, szerintem, nekem sikerült és nem egyszer elmondattam vele :P
  • SaGa Jr
    #21472
    Bemész a sanctuary-ba és találsz ott vagy 3 könyvet amiben csak ez van benne. A központi teremben tuti akad, a gyakorlóteremben is, a hálóteremben is, de ha emlékezetem nem csal még a gyík nőszemély szobájában is ott lesz.
  • Gunner
    #21471
    Naon ott van, windows-ról is hasonlóak készültek :D
  • Gunner
    #21470
    Akit érdekel: #20941
  • Hoz_Hun
    #21469
    lol :)
  • Gunner
    #21468
    Irtam nemrég egy compani mod-ról, azt úgyse tudja más mód überelni. 1-4 emberrel közlekedhetsz, mindegyik más, akárkit felbérelhetsz utcáról, ha 80+ kedvel és még ha mákod van erősek is :P
    Pl ha felbérelsz egy piást akko az még hasznos is lehet :D
    Én kovácst cipeltem magammal játékból :D
    Mondjuk Imperial City főparancsnoka se haszontalan ;)
  • FlatlineHun
    #21467
    OFF
    Bocsánat, de nagyot röhögtem rajta... csak ángéliusul tudóknak
    ON
  • PiszkosFred
    #21466
    Jaja, pontosan ez a "lényege".
  • Sir Quno Jedi
    #21465
    Mittomén, ma fogom felrakni, de engem nem zavar ha nem. Nem vagyok ilyen kalmárlelkű. Csak pihenjen a szentem én intézem a durvamelót...
  • Hoz_Hun
    #21464
    Egyáltalán nem is harcol?
  • Hoz_Hun
    #21463
    Én is az ijászt választottam. De legalább hátba sem lőt.
  • Sir Quno Jedi
    #21462
    Nyem harcóni kell, hanem útitársnak az unalmas bandukolások idején!
  • stern
    #21461
    Én az ijászt választottam, direkt, hogy ne kavarjon sok vizet... Nem volt vele semmi gond. Nem is oldotta meg helyettem a harcot, de nem is ez volt a cél. Engem jól szórakoztat...
  • Hoz_Hun
    #21460
    Én fél óra után leszedtem ezt a Ariana Trudeaux MOD-ot. A gyorsutazásoknál gyakran maradt a helyén azaz nem követett, ráadásul volt olyan is hogy csak a fáklyát tartotta míg harcoltam. Megköszöntem neki... letöröltem.
  • PiszkosFred
    #21459
    welcome
  • Sir Quno Jedi
    #21458
    Én eleve női karit indítottam, de most majd beteszem mellé ezt az Ariana Trudeaux-ot kompányijón kisjányot is ÉS jól kiöltöztetem őket valami spéci mod-dal! Ők lesznek Charlie angyalai! :DDD Így megyek majd neki az új küldiknek!
  • sleepwalker77
    #21457
    Elvileg lementi a kuldi leirasok koze.
  • stern
    #21456
    Vki leirná a testvériség 5 törvényét, mert elfelejtettem rákérdezni, és később fontos lehet... Köszi
  • Looserke
    #21455
    thx a lot!
  • PiszkosFred
    #21454
    http://tessource.net/files/

    SAVED GAME menupont
  • CS@
    #21453
    Ezek asz épületek tulképp egy bizonyos stílusban épültek így alapvetően nem meglepő a hasonlóság. A tech része pedig amolyan építőkocka elven működik így a későbbiekben is fogsz még találkozni már korábban is látott részletekkel.
  • Looserke
    #21452
    Tudnátok olyan linket adni, ahol sok karaktert lehet találni. Szeretnék valami szép kis breton csaj karaktetrt indítani, de az arc generáláshoz elég béna vagyok. Valahol már láttam egy két szépséget. Remélem lehet valahol találni olyan mentést, ahol az arc kész van, de a képzettségek még állíthatóak...
  • tibor16
    #21451
    ja, lemaradt - :)))
  • tibor16
    #21450
    khmmm..,. khmmm - orvos látott már