41716
  • bigapó
    #21649
    kösz, reméltem, hogy valami hasonló "drasztikus" módszerrel kell lelombozni:))
  • tibor16
    #21648
    képen törlöd és utánna bocsánatot kérsz, mindezt jól elzárt helyn, hogy nehogy az őrök megjelenjenek. Garantáltan lemegy az indexed 30 körülire és kezdheted előről...
  • David2
    #21647
    túrd föl a házát, én is úgy találtam meg, vhol a pincében:P
  • bigapó
    #21646
    hali!

    a kérdésedre nemtom a választ, mert még nem járok ott. de eszembe jutott egy kérdés ehhez kapcsolódóan:
    Azt olvastam a topikban vagy az ObHQ-n, hogy van olyan, hogy nem felfelé, hanem éppen lefelé kell terelni ezt a "kedveltségi mutatót" vagy mit. tehát, hogy megutáljon az adott NPC. az gondolom kiderül majd, hogy kinél kell ilyet csinálni, de ha véletlenül mégis kimaxolnám, akkor már ugye nem lehet kezdeni ilyen mini-játékot. Ekkor mit lehet tenni?
  • Afe
    #21645
    Bravilban probálom a recommendation küldetést csinálni, de ez a Varon Vamori darkelf nem hajlandó elárulni, hogy hová tette a varázsló botját.
    előszőr beszéddel felhuztam a szimpátiát, aztán egy kis bride majd rányomtam a charm tekercset amit kaptam, de hiába 100-as nem hajlandó beszélni.
    folyton csak ezt hajtja: I swer Ihave never hurt her.

    mit lehetne még tenni?
  • bigapó
    #21644
    öröm és bódottá'
  • Neoncsoves
    #21643
    Ez lesz az első game ami akadni fog full grafon Ezen a gépen. Eddig minden uj gamet tapasztaltam a gépemen demoban meg fullban és eddig egy sem akadozott.. Ha ez fog akkoo kell uj gép!
  • Neoncsoves
    #21642
    Nem baj próbát megér :D
  • serito
    #21641
    Geforce 7900GTX 512MB-os VGA-val vagy Ati x1900xtx -en bizosan futna full grafikával.
  • serito
    #21640
    Fullon tuti, hogy nem.
  • Neoncsoves
    #21639
    ATI RADEON MSI X800TD 256MB-s vidkarival hogy fog menni a game? Proci: AMD ATHLON 64 3200+. Alaplap: Asus A8NE. Vinyó: Samsung SATA II 250GB. :) Menni fog full grafón a game?
  • PiszkosFred
    #21638
    1. kicsomagol
    2. masold be a textures mappát ugy ahogy van az Oblivion/DATA mappába, hogy a végén így nézzen ki: Oblivion/data/textures/characters...stb
    3. ArchiveInvalidation[NaturalFaces].txt-t nevezd át ArchiveInvalidation.txt-re, mindezd a játék gyökerében találod
    4. Ha már van ArchiveInvalidation.txt fileod más mod miatt, akkor nyisd meg, és a ArchiveInvalidation[NaturalFaces].txt-ben található pár sort szúrd be az eredeti ArchiveInvalidation.txt végére.
    5. öröm és bódottá'

    Ez az eljárás vonatkozik minden olyan modra, amely nem mod, csak textura cserélés vagy javítás, és nincs .esp file - lévén hogy nem a világ jellemzői változtka, csak a látvány. Minden ilyen esetben sima copy-paste az egész, és az egész "aktíválása" az ArchiveInvalidation.txt file segítségével történik (ahol is megadod, hogy merre találja a usermade texture-kat a game) Ha nem írod be a kért sorokat a txtben, nem fogja használni.

    Ennyi.
  • Looserke
    #21637
    letöltöttem a Natural Faces_v9 mod-ot, de a zipben nincs .esp fájlt csak egy textures mappa és 2db txt fájl.....most mit kell vele csinálni
  • tibor16
    #21636
    Hát srácok, most találkoztam először Daedroth-tal, lenyomott mint a rajzszöget. Ha nem lenne egy jó kis staffom, kínkeserves lett volna ez a kapu. Van ez ellen közelharci technika??? - mer olyan gyorsan regenerálódik, hogy még csak meg se karcoltam. - meg mintha lenne detect life képessége, mert hiába voltam láthatatlan, simán kiszúrt. A pókasszonyt meg se reszkíroztam, kapott a képébe, jó nagy távolságból, amúgy is undorodok a pókoktól. Megvolt a jó kis lecsapós / snakelős 6x-os technikám, eddig a dremora is eldőlt tőlle - asszem elfelejthetem....
  • haxoror
    #21635
    "Gondoltam, a fenébe is, soha nem lesz ilyen alkalom."

    Azt te csak hiszed!
  • Christian
    #21634
    hűű baz, tényleg
  • PiszkosFred
    #21633
    Ideje kihuzni a joyt.. ;]
  • Christian
    #21632
    hali!
    az a problémám, hogy elkezdtem a játékot, és mintha beragadt volna a billentyűzet, folyamatosan balra oldalaz a karakterem. Ez miért van?
  • Lysandus
    #21631
    Tudsz magadnak enchantolni. Csak előbb meg kell venned valakitől az absorb magica varázslatot. Egyébként nekem volt ilyen bicskám, de nem olyan hasznos, mert akitől tudsz manát szívni, az úgyis rádlövi, akkor meg sokkal többet tölt a spell absortionnal, mintha a trükkös fegyverrel szednéd el tőle (komolyan, szal itt van vmi zavar a téridőben, mert felborulni látszik a magicamegmaradás törvénye).
  • Nikeboy
    #21630
    Hali!
    tudom h már ti nagyon benne vagytok a játékban, de én még csak most szereztem meg, és nem indul el. Az van, hogy amikor elkezdődik az intro skkor nemes egyszerűséggel lefagy. Ez ellen mit tehetek? SEGÍTSÉG!!!!!!


  • Lysandus
    #21629
    Tudom, hogy nem kéne páncél, csak az a baj, hogy a páncél egyszerűen több darabból áll, tehát több dologba lehet vmi varit rakni. Pl még sima kesztyűt nem láttam, míg egyébként mindenféle gauntlets van. Ugyanez igaz a pajzsra, meg a satyóra is. Ha nem csak lábbeli, nadrág meg vmi ingféle felsőruházat lenne, hanem normális szett, vagy esetleg nem csak két gyűrűt meg egy nyakláncot meg amulettet lehetne egyszerre használni, akkor tényleg nem kéne semmi cumó. Ja, kabátot vagy mit (robe) meg nem hordok, mer baromi ronda).
  • reaper4
    #21628
    ez látszik a hozzászólásodból :)
  • cenobite
    #21627
    Na megoldottam.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A sírt kellett megcsapni. A fickót hiába ütöttem, csak azt nyekegte hogy őt megvédik az istenei. A lényeg az volt, hogy először le kellett dobni a sír elé a buzogányt, majd miután rácsaptam a sírra, a fazon felvette. Amúgy köszi a segítséget!
  • Kmarha
    #21626
    hihi, jó hogy nem olvasgatok előre, igy meglepetésként érnek a dolgok. A Dark Brotherhoodrkól hallottam, de gondoltam legyen csak meglepetés, kik is ezek. A meglepetés megvolt.

    Jártam az utam, kalandozok, nézelödök, hegyre fel, hegyre le. Aztán elkezdtem gürizni a Mage Guildos ajánlásokért. Tökéletes céh ez, mert vele úgy járhatom be a világot, hogy csinálok is valamit. :)

    Egy kis erdei elfet játszok, ijjal és némi mágiával. Magának való, az emberektől elidegenedett lény, se gonosz, se jó. Natural Chaotic vagy hogy mondják ezt a tipust.
    Egy kis faluba mászkáltam, és nézelödtem, mikor a nap fénye megcsillant valamin. Nézem mi az, hát az egyik ürge vállán egy ezüst íj volt, hátán hasonló csillogó nyilveszők. Egyből elkezdett csurogni a nyálam. Beszédbe elegyedtem a fickóval, de lehet látta szememben a kapzsiság tüzét, mert nem nagyon akart velem beszélgetni, nagyon mehetnéke volt. Gondoltam, a fenébe is, soha nem lesz ilyen alkalom. A faluba 3 ember, őr a közelben sehol, hát felhúztam az ijjat, és kilőttem a nyilveszőt az ürge nyaka felé.

    Pár perc mulva 3 hulla feküdt elöttem vérbe fagyva, hátamon egy új, ezüst íj és ezüst nyilvesszők.

    Pár nap mulva végre mágus céhbe térhettem pihenőre, pihe puha párnák közé. 1 órát sem tudtam aludni, valami felvert álmomból. A semmiből egy fekete csuklyás alak tünt elő. Már húztam volna elő fegyverem, mikor megszólított, és gratulált. Figyeltek, és figyelmüket nem kerülte el mészárlásom sem, mely ártatlanok ellen vétettem elkövetni. Reményt láttnak bennem, és ha megteszek nekik egy apró szívességet (gyilkosságot) bevesznek testvériségükbe, a rendbe. :D csak kamiláztam hgoy ilyen is van. :D

    Mondtam már hogy imádom ezt a játékot? :D
  • SaGa Jr
    #21625
    A manust csapd meg, ne a sírt és eleve legyen oda ledobva a sír mellé a buzogány mielőtt ütsz. Akkor sikerülni fog. Meg előtte fel is kell bőszíteni beszélgetéssel.
  • FlatlineHun
    #21624
    Én csak egyet mondok, egy summon faded wraith 40 mp magadra haragítva kb a manaköltség 4-5x adja vissza..... :)
    Célszerű olyat idézni, aki elsődlegesen mágikusan támad, és távol maradni tőle.
  • ati2002
    #21623
    Mert az Oblivionban igazi HDR van, amit nem támogat a kártyád (SM3.0). Ahol mégis megy, az csak szoftveresen van megoldva (pl Lost Coast). Kinézetre nagyon nincs különbség.
  • cenobite
    #21622
    Feldühítettem azzal, hogy a felesége sírját gyepáltam, nekem is támadt, le is dobtam a buzogányt, de nem vette fel. Mind1, próbálkozom még.
  • SaGa Jr
    #21621
    Sehogy nem adod oda neki. Fel kell dühítened és azzal a fegyverrel kell agyonveretned magad. A feldühítééshez vagy beszélgess el a település lakóival (gyakorlatilag megmondják hogyan teheted meg), vagy marad a jó öreg megfigyelős technika.
    No ha odaértél ahhoz a helyhez ahol tuti fel tudod bosszantani (beszélgetős minijátékban vidd le 0-ra a dispositiont, majd találd el ököllel), dobd le oda a buzogányt. Ha feldühödik az embered felkapja és lever cölöpnek. Arra vigyázz, hogy ne üss vissza, ne blokkolj fegyvert se vegyél elő.
  • SaGa Jr
    #21620
    Ha bemész a Waterfront Districtbe akkor először a kaputól ki kell menni a köríves részig. Na itt van egy bedeszkázott ajtó az egyik épületnél. Ez az az ajtó, amit bentről nem tudsz kinyitni a guild házából. Ez vezetne ki. De ugye van bejárat a másik oldalról.
  • cenobite
    #21619
    Uff! Kérdésem lenne Felétek. Hogyan lehet valakinek odaadni egy fegyvert?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Az egyik küldetésben rá kell venni egy fickót hogy kinyírjon engem egy Átkozott Buzogánnyal. De nem bírom neki odaadni a fegyvert... :(


    Előre is köszönöm a segítséget!
  • Light
    #21618
    Hali!

    Egy olyan kérdésem lenne, h
    az Oblivion-ban nálam a beállításoknál a HDR szürke és nem tudok állítani rajta semmit.. (ez eddig oké is lenne mondjuk - ha nem, hát nem:)
    viszont,
    játszottam nemrég a Rainbow Six Lockdown-nal, ahol szintén van HDR lehetőség, és ott be is volt kapcsolva, működött is..
    A kérdésem, h az Oblivion-ban miért nem tudom állítani sem? Van vmi 5letetek?
    A grafkártyám egy Ati X800Pro AGP 256 ddr-megával.

    Köszi a helpet előre is!
    Üdv
  • Me0w
    #21617
    Sure, ha emlekszem :))
  • haxoror
    #21616
    Meg azt is hogy hol lehet megszerezni plz!
  • Me0w
    #21615
    Este majd dobok rola egy kepet ha meg nem adtam el :)
  • mzprox
    #21614
    Van olyan varázslat/echantment amivel lehet mágiát elszívni? Egy magicka drain-elő blade például jól jöhet egy atronach-nak.
  • haxoror
    #21613
    Jó tudni, még seholsem tartok a játékban főleg romokat fosztogatok :)
  • Me0w
    #21612
    Ha kicsit nezelodnel a questek kozott, van olyan ruha ami draineli az erot es az endurancet, es kapsz cserebe fortify magickat.
  • bgabor
    #21611
    Na, sikerült végigvinnem a thieves guildot, a karakterem lett az új Grey Fox.
    Kérdésem hogy ez milyen előnyökkel jár (már a maszkon kívül)?
    Továbbá van a thieves guild guildhouse-ában egy ajtó, közvetlenül a kerekasztalos szobából nyílna, de nem akar kinyílni. Nincs rajta zár, kulcs se kell hozzá, egyszerűen csak space-t nyomok rá, de nem történik semmi.
  • haxoror
    #21610
    A sebzésreflektet milyen cuccok adják?