41716
  • Armi555
    #39796
    egyébként holnap este hétig (19.00) :)
  • Armi555
    #39795
    Én meg vettem a GOTY Deluxeot 13 EUROért :)
  • cSuwwi
    #39794
    Holnap este hatig 10 júró (2800 Ft) az Oblivion GOTY a streamen, akit érdekel most vegye, ennyiért már tényleg ajándék.

    http://store.steampowered.com/
  • grebber
    #39793
    Ezt szeretném megcsinálni!

    De elakadtam rögtön az elején!

    Azt írja az Oblivion telepítése után tegyük fel a Ko9-et! Ez micsoda?

    És ha a GOTY verziót teszem fel akkor is kell ez a ko9?Vagy ez csak valamelyik patch neve?
  • jambiyya
    #39792
    Sziasztok!
    Lehet, nagyon buta kérdés lesz, előre is elnézést miatta.
    Múlt héten telepítettem a játékot, neki is kezdtem. Nagyon tetszik, de...
    Ha kimegyek egy városból a nyílt terepre, akkor egyszer csak vége szakad a térképnek, a textúra elmosódik. Kiírja, hogy "Nem mehetsz arra, fordulj vissza!". Ilyenkor egyébként be is ragad, és gyorsutazás kell valahova, hogy tovább tudjak játszani.
    Van egy pár hely, ahova nem lehet utazni, mert még nem fedeztem fel, de ugye elmenni meg nem tudok odáig.
    Előre is köszi a segítséget.
  • soo277
    #39791
    HHHÁÁÁÁTTTTT az The Elder Scrolls XI-et lehet megse élem!!!
  • steweee
    #39790
    köce
  • Morlan
    #39789
    Ha még nem találtad meg az elsőre a modot : OnHit Shader Replacement. Remélem erre gondolsz... A másodikat nem ismerem...
  • ntex
    #39788
    sorry, nem lehet hotlinkelni a tárhelyről, remélem ez már jó lesz :\


  • ntex
    #39787
    a TES világa egy Tamriel nevű földrészen helyezkedik el.

    Ennek Provinciái :

    - High Rock
    - Hammerfell
    - Summerset Isles
    - Valenwood
    - Elsweyr
    - Black Marsh
    - Cyrodiil (itt játszódik az Oblivion)
    - Morrowind (itt a Morrowind)
    - Skyrim (itt fog a TES V)

    de hogy jobban átlátható legyen itt egy térkép Tamrielről :P

  • steweee
    #39786
    jah, a skyrim és az elsewyr azok ilyen fantázia területnevek mint a morrowind is ?
  • steweee
    #39785
    fú télleg, két mod kellene nekem, háhta emléxik fejből vki és tudna segíteni. az egyik olyan, amikor sérülünk és screen shake + nagy sérülés esetén elvörösödés vagy szürkülés vagy homályosodás effect.

    a másik ami megvolt csak nem találom, hogy a halál után még lehet nézelődni..

    vki esetleg ?
  • steweee
    #39784
    gumininja és gigapeccs oldalaira
  • ntex
    #39783
    melyikre gondolsz ? a magyarításra vagy a gumininja oldalára ?

  • steweee
    #39782
    magyar oldal fog még vha működni ű?
  • ntex
    #39781
    ok, hülye kérdés volt, ha jól látom az addon lemezen rajta van az összes official plug-in. Ez van mikor előbb kérdezek mint olvasok utána :\ sorry...
  • ntex
    #39780
    Lehet hogy hülye kérdés de érdekelne hogy mi a különbség a hivatalos plug-in ok között lévő ~154 mb-os "Knights of The Nine" és a másik ugyanilyen nevű közel 1GB-os addon lemez között ?
  • Dobronski
    #39779
    LÁÉÉÉÉÁÁÁÁTOOKM MMÁÁÁRÁ!!! AAA 11. 11, 11
  • Dobronski
    #39778
    link?
  • Jimmyke
    #39777
    The Elder Scrolls 5 bejelentve, pár perccel ezelőtt.
  • Morlan
    #39776
    Bevallom én se a Francesco-t se az Oscuro-t nem próbáltam még... De szerintem nem is fogom egyenlőre. Az MMM nagyon tetszik, sok dolog van benne, de nem annyira zsúfolt. A lényekkel sincs egyelőre semmi bajom ( kritika volt, hogy nem illeszthető mindegyik az oblivion világába. Hát ha nem odavaló, ki kell írtani.:) )
    Persze sok mindent kellett külön összeszedni, külön moddal megoldani, de ez is a játék szépsége. Meg consolban is lehet trükközni - pl.: az idő múlás állítása, játékban - valóságban , vagy a házak berendezése - ez nekem különösen tetszik, volt hogy egy ayleid romban, vagy egy erődben órákig csak az azonosítókat írogattam, hogy aztán mit pakoljak be a házba... :)
    Az OBMM-ban sok minden piros, de érezhető akadással még nem találkoztam. ( sok pirosért az MMM a felelős - az is önmagával... )

    Igen az OBMM az alap, az OBSE is, illetve ki próbáltam a Wrye Bash-st is, de mivel az angolom nem középfok, kedvem pedig nem volt mindent kipróbálni rajta, így az nekem hanyagolható - és nagyon használni se kellett...
  • Although
    #39775
    Gratula:) személy szerint én is az Oscurot ajánlom bár szerintem a fegyverek és egyebek elég csúnyácskák benne. Mindenképp ajánlom a Oblivion Mod Managert, egyszerű használni és persze az elsweyr modot, most az eredeti szerverről lehet leszedni, mivel sokan berágtak tesnexusra szerintem a fizetős szolgáltatás miatt, így a nagyobb munkák a készítő szerverén vannak. :)
    Szerintem javasolható modok, Deadly Reflex ez inkább illik az oblivion hoz mint a third person hülyeségek. És sok jó mod van még, de mostanában és régebben is rengeteg idióta dolog van fenn akik még csak nem is érzik a történetet meg egyebek szóval nehéz megtalálnia gyöngyszemeket, kicsit minden mód el lett szúrva már.
  • Morlan
    #39774
    Tudom, fogtok nekem nyitni egy külön fórumot, hogy ott írogassak magamnak... de megoldódott a problémám. Egy régebbi változata volt meg a MMM modnak, amiben ez a hiba megvolt - a goblin assassin kritikus ütése nem gyógyítható. Azóta feltettem egy újabb verzióját, és találtam az isteni TesNexuson egy életerő változtató modot, ami nem a maximumot változtatja ( azt lehet consolban is ), hanem külön ( gondolom pont az ilyen esetekre ) az aktuális életerőt.
    Köszönöm azért mindenkinek, aki elolvasta egyáltalán...
  • Morlan
    #39773
    Ígérem, ez ügyben utoljára kérem a segítségeteket! ... de még mindig a lecsökkent életerővel szenvedek... annyit elértem, hogy tudom mi okozta, de nem tudom az ellenszerét. A MartsMonsterMod tesz a játékba goblin asassin-okat amik képesek kritikus ütést - szúrást bevinni. Ez egy speciális sebzés az eredeti - látható - támadáson kívül. És ez a sebzés ami nem gyógyul, bármit is teszek. Se alvás, se imádkozás, se lötyi, se varázslat. Megnéztem a readme-jébe is, de ott nem írja, hogy nem menne vissza az életerő, csak azt, hogy van ez a kritikus sebzése az asassin-oknak.
    Előre is köszönöm, ha van valakinek ötlete!
  • Morlan
    #39772
    Na, megpróbáltam, lekapcsoltam az összes modot, de ugyanúgy jelenkezett az eltérés. Lehet, már a mentésem a rossz - egyébként 13 életerő ponttal van kevesebb. ( este már nem próbáltam, de lehet, új játék esetében semmi baj nem lenne. )
    Ha valakinek van ötlete mégis, hogy tudnám orvosolni, szóljatok!
    De ami jó hír: Tegnap óta boldog tulajdonosa vagyok az eredeti játéknak - jó, jó, csak most, de a lényeg! Megvan! Erre inni kell!
    Solid Snake-nek köszi a linket!
  • Morlan
    #39771
    Most pillanatnyilag nem otthon vagyok, de általában ugyanazokat a modokat használom. Ez az MMM egy újitás volt, még ezelőtt nem használtam. Amikor pedig észrevettem, akkor ezt raktam fel utoljára.
  • Morlan
    #39770
    Legutoljára az Marts.monster modot tettem fel, én arra gyanakszom. De biztosat szerettem volna, mielőtt leveszem. Meg nagyon kapcsolgatni se szeretem ezeket a nagy modokat ki-be. ( mennyi bajom van, tudom... )
    Illetve, annyira nem zavarna, hogy levegyem, de hátha tudtok valami egyszerűbbet... mondjuk a save fájlban átírni valamit, vagy a consolban játék közban?
  • gyonax
    #39769
    Egy modlistát ha írnál, az sokat segítene.
  • steweee
    #39768
    nos, nagyon úgy fest a dolog. elég nehéz lesz kibogozni melyik okozta
  • Morlan
    #39767
    Sziasztok!
    Érdeklődnék, hogy tapasztalt valaki már olyat, hogy az életerejét és a kifulladás jelzőt ( bocsánat, de nem tudtam most jobb szót a legalsó zöld csíkra ) nem tudta visszatölteni maximumra? Se lötyikkel, se varázslattal... És - természetesen - nincsen semmilyen mágikus-, mérgezéses-, betegségesbüntetés a karakteren. Az életerőnél 190 körüli maxnál, csak 177-ig ment fel.
    Arra gondolnék, hogy egy mod kavart be, de hátha valaki már okosabb e téren.
    Előre is köszi!
  • Rambo27
    #39766
    mé nem telepíti a patch eket? help et előre is kösz
  • Rambo27
    #39765
    jó előző kérésem hülyeség
  • Rambo27
    #39764
    kösz:) és hol tom megnézni h mien patch van rajta má?
  • SaGa
    #39763
    Csak szólok: a magyarításhoz kötelező az 1.2-es patch, ahogy a telepítési leírásban is olvasható...
    Multis modja meg nincs az Oblivionnak.
  • Hawk06
    #39762
    Nem emlékszem már...googlibe kerestem én is.
    Oblivion newest patch download (Oblivion_v1.2.0416English.exe,
    UnofficialOblivionPatchv3.2.0)
  • Rambo27
    #39761
    am honnan szedted le a patch eket?
  • Rambo27
    #39760
    nem is fontos a fontos inkább az h mi a faszé megy le tálcára
  • Hawk06
    #39759
    Nem halottam.Próbálj rákeresni a google-on.
  • Rambo27
    #39758
    és volt még a letöltésben disc2 fel kellett rakni h fusson így össz vissz disc1 disc2 és magyarítás am te hallottál a multiplayer módról?
  • Rambo27
    #39757
    hát nekem nincs patch rajta annyit tettem h telepítettem az alap gamet(na nem eredetitxD)meg a magyarítást a pluginokat meg patch eket nem raktam fel