41716
  • Mike
    #22783
    és hogy kell ezt a játékba betenni? vagy még nincs kész?
  • Mike
    #22782
    ezek nálam bekaptak egy területre ható tűzlabdát, feküdt mind egyszerre :DD
  • Tutilevi
    #22781
    sztem dietk módon nem engedik
    mert gondolj bele,a kostans effekt azt jelenti hogy állandó
    az invisibility meg azt hogy ha valamilyen cselekvést hajtasz végre mozgáson kívül akkor megtörik a spell
    a kettő üti egymást
  • Mike
    #22780
    hű ez nagyon szép, nagyon tetszik nekem is!
  • Mike
    #22779
    kaméleon nem elég?
  • Mike
    #22778
    na én meg beragadtam lvl 11-be
    nagyon sok órája vagyok 11-es, ezzel a játékstílussal amit most csinálok
  • tibor16
    #22777
    a láthatatlanság varázslatot lehet enchantolni? - mert eddig nekem nem jött fel az opció, csak a kaméleon. Most vagy az van, hogy nem teszi lehetővé a játék, mert túl könnyűvé válna, vagy nem vagyok még azon a szinten - tudja ezt vki?
  • koschwarz
    #22776
    kösz már vágom a témát.
  • bigapó
    #22775
    értelemszerűen. beleraksz egy növényt a mozsárba és választod a másik helyet és ha van hozzávaló "társnövény" akkor az megjelenik. ha mester szintre kerülsz, akkor már elég egy alapanyag is (ezt írják).
  • k8bal
    #22774
    2.
    újra teremnek a dolgok egy idő után.. ha minden igaz! és ha nem piros a kéz akkor nyugodtan nyúld le! nem számít lopásnak!
  • Me0w
    #22773
    http://www.poweriso.com/
  • bigapó
    #22772
    lenne pár kérdésem:

    1. Az elején találtam pár könyvet és papirost (az egyikben valaki az anyjának írt valamit). Ezeket meg kell tartani, hátha jó lesz valamire vagy el lehet őket hagyni? eladni nem lehet hiszen nincs értékük. a könyveket meg elolvasom, de nem teljesen, a francnak sincs kedve tizen oldalakat olvasgatni. csak megnyitom, aztán vagy ad skill-pontot vagy nem:)

    2. valamiért rá vagyok kattanva az ezüst tárgyakra:) a mage guild-ekben sok van belőlük, ezért el szoktam rakni őket és eladni. nem piros a kéz, tehát elvehetem őket, ugye? ez nem számít lopásnak, nem? csak az a kérdés, hogy utánna mivel fogunk enni és inni:))
  • koschwarz
    #22771
    tehát ha van egy fatigue növelő "gyógynövényem", akkor valamilyen fatigue-ra ható "élelmiszert" kell hozzá keverni. kösz, megyek a HQ-ra.
  • bigapó
    #22770
    mint kezdő alkimista, először csak az egyik tulajdonságát lehet látni az adott növénynek. eleinte leginkább a fáradtság-"csíkot" (fatigue) növelő lötyiket lehet csinálni, mert az ahhoz való növények tömegesen fordulnak elő. legalábbis nálam:) mikor szintet lépsz, akkor már 2, majd később már a többi tul-t is lehet látni. az a lényeg, hogy rakj bele valamit a mozsárba, aztán válaszd ki a következő helyet és, ha van ahhoz hasonló növény (például a kenyér, a sajt, a répa, paradicsom, alma, káposzta, kukorica stb, mind fatigue növelő), akkor kijelzi azokat, amiket bele lehet rakni. lehet a többi helyre is rakni cuccot, mert vagy a pontszámát növeli vagy a hatóidőt vagy még más tulja is lesz a lötyinek. próbálgasd és közben fejlődik az alkímia-tudásod is. fent a banneren van link a OblivionHQhoz, ott részletesen le van írva minden.
  • koschwarz
    #22769
    most hétvégén játszottam az oblivionnal úgy igazán többet. eddig is tetszett, de ahogy így haladok előre és egyre több dolgot megismerek, illetve egyre több dologra jövök rá, nagyon-nagyon bejön. ezek az időjárásváltozások, helyszínek, nagyon gyönyörűek. mikor elkezd esni az eső, komolyan megborzongok. nagyon rákattantam. 3-as szintű vagyok!

    ja, ezt a lötyikeverést magyarázza már el valaki. összegyűjtöttem egy csomó növényt, meg minden szir-szart, van egy kis mozsárom, de akárhogy adok össze összetevőket, nem adja meg a create-lehetőséget. kifejezetten meg van határozva, hogy mit mivel lehet összeadni, és akkor csak azt lehet? vagy alacsony szinten nagyon kevés fajta lötyit tok keverni?
  • Checkerboy
    #22768
    Következő problémám lenne: Letöltöttem az obliviont és a letöltés végén kaptam 5 fájlt.Ebből 2 txt 2 DAA és 1 WinRar fájl.A WinRar fájlban van a crack a játékhoz.Naszóval: Bemountoltam a DAA fájlokat nem sikerült mert nem ismeri fel a rendszer de több fájl meg nincs amit mountolhatnék.Kérlek segítsetek.
  • PiszkosFred
    #22767
    Van nálad Weklynd Stone? Mert ha nincs, ideje szerezni egyet, és azzal próbálni ;]
  • PiszkosFred
    #22766
    /bow ;]
  • FlatlineHun
    #22765
    Crafting test-release letölthető.
  • Lazlo
    #22764
    Na még a legelején lehet szerezni 1 goblin varázslotól a botját...az pont shock dameg-ot sebez rányomattam arra a letört oszlopra de semmi....minek kéne történni? pls help tök kiváncsi vagyok :)
  • ati2002
    #22763
    Hjajj, de nagy volt ez a Hackdirt-i küldetés. Visszavittem a kiscsajt az anyjához, anélkül, hogy elő kellett volna vennem egyszer is a buzogányomat. Na leraktam a csajt, már rohantam is vissza a szektásokhoz, már pont gyülekeztek, amikor az egyik meglátott, szaladt vissza a többiekhez, és egyszerre rámtámadtak, vagy 10-en, 12-en. Goldbrand elő. A végén 9 hullát számoltam össze, de jópáran elmenekültek. S mint aki jól végezte dolgát, távoztam. Jó volt kaszabolni egyet, jólesett.
  • David2
    #22762
    a doomstone mire is való pontosan?
  • Lunki88
    #22761
    Köszi mindkettőtöknek.
  • CS@
    #22760
    Itt egy térkép meg itt is egy.
    Ez meg egy frankó térkép program.
  • CS@
    #22759
    #14866
  • arpad vezer
    #22758
    Ja a küldit csak akkor tudod felvenni, ha már a skilled elég magas és Marc Gulitte már nem tud tanítani tovább.
  • arpad vezer
    #22757
    Weatherleah-tól nyugatra, kb. Chorrol és Skingrad között félúton, bent az erdőben találod meg a trainert. Asszem jelzi is a térkép, ha felvetted a küldetést. A küldetést fel tudod venni Anvil Mages Guildben, Marc Gulitte-nél. Egyébként a Master trainer, a Kynareth Shrine (egy szentély, amit a térkép konkrétan nem jelöl) közelében fog vadászgatni, és ahhoz, hogy tanítson vinned kell neki 20 medvebőrt, melyet szinte minden kereskedőnél meglelhetsz.
    Remélem érthető voltsm.
  • Lunki88
    #22756
    Valaki pls. mondja meg merre van a Kynareth Shrine mert ott van a mester szintű desctruction trainer?
  • ati2002
    #22755
    Igen, arra.
    A villámra megteszi egy shock damage-t okozó magic staff is. Szerezz egyet.
  • KILROY
    #22754
    hi
  • Picibmx
    #22753
    PLS
  • whitetruck
    #22752
    Sziasztok.Ahogy írtam leírom mi változott.Sikerűlt megy minden szuperűl!Valószinü a sok kacat bezavarta a játékot raktam szűz xp-t és így minden ok.Köszönöm mégegyszer mindenkinek.Nagyon kellemes játékot kívánok mindenkinek a szerintem évtized legjobb játékához.A MANA legyen veletek!
  • arpad vezer
    #22751
    Nemtom, nekem kívül, belül, kapuban, mindenhol 15-25 fps. De engem nem zavar.
  • Lazlo
    #22750
    De mire nyomjak villámot? arra a világos letört oszlopra? van 1 alap varázslatom ilyen shock vagy mi....de nem villám meg ilyenek csak kék kéz és csumi.. ez ilyen shock érintés de nem villám szórás :S
  • CUCLI
    #22749
    hihetetlen ,h az oblivion kapuk mennyire fps gyilkosok. idáig egy darab nemvolt és 40 fps kint a szabadban mostmeg 15-20. gondoltam megvárom amíg lvl 17 leszek és utánna már tápos sigil kövek várnak majd. nade így...=/
  • shaba23 #22748

    SPOILER
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nos ha valaki szinten low lvl jut el a painted trollokhoz, az ne elore induljon el, hanem hatrafele a sziklakra felugralva eljuthat az ecsethez es csak 2 troll-t kell megolni
  • Ron Ragm
    #22747
    Hát, jogos. :)
  • SNAKE01
    #22746
    ez dúrva lessz!:D
  • shaba23 #22745
    akkor ez most sux :(
  • ati2002
    #22744
    Jah, hát én lvl 24-en, egy 27-es sebzésü buzogánnyal a kezemben találkoztam a questtel. Amúgy elég hangulatos ez is, a megrajzolt pályán. :)