41716
  • Quantumleap
    #39876
    Szevasztok!

    Letöltöttem és felraktam a magyarítást, de láthatólag az intrón és a menün kívül szinte semmi nem magyar. Mit csináltam rosszul?
  • koschwarz
    #39875
    persze, mindenki aki felteszi a magyarítást, a legkülönbözőbb bugokkal küszködik.
  • Laza
    #39874
    Feltettem a magyarítást a játékra, és a térképen azóta nem látom a kis nyilacskát, ami a helyzetemet jelöli. Járt még vki hasonlóan?
  • Laza
    #39873
    Vagy a vámpírbetegség :)
  • Viktor01
    #39872
    Köszönöm a segítséget.
  • Benevolens
    #39871
    akkor nem betegség. Próbáld meg restore potion-ökkel.
  • Viktor01
    #39870
    Először is köszönöm a válaszokat. De potiont már nyomtam be és nem tűnt el a hatás. De a templomos verziót még nem próbáltam. Illetve milyen szinten érdemes nekiindulni Kvatch ostromának?
  • Benevolens
    #39869
    illetve hasonló varázslat vagy templomi oltár
  • Benevolens
    #39868
    cure disease potion vagy alapanyag
  • Viktor01
    #39867
    Sziasztok!

    Az a kérdésem volna, hogy vannak rajtam valamilyen negatív hatások amelyek csökkentik bizonyos értékeimet. Ezeket milyen módon tudom megszüntetni? Illetve az természetes, hogy a fegyverek és páncélok baromi gyorsan tönkre mennek?
  • steweee
    #39866
    köc
  • gyonax
    #39865
    Amúgy nincs itt egy házigazda? Egyrészt ugye a banneres linkek közül egy működik, plusz a kép is eltűnt. Még össze is dobnék egyet(bár nem vagyok egy nagy PS-os), csak nem tudom az SG-s szabványméretet:)
  • gyonax
    #39864
    No load screen after death?
  • steweee
    #39863
    nekem az a mod kellene, hogyha kinyiffantanak is lehessen még nézelődni, ne jelenjen meg egyből a load screen a talajt mutatva.

    emléxik vki a nevére a modnak ?
  • awacs111
    #39862
    NAGYON szépen köszönöm a segítséget mindegyikőtöknek!Ki fogom próbálni,remek tanácsokat adtatok.Mégegyszer,ezer köszönet Nektek.
  • gyonax
    #39861
    És milyen igazad van, ezeket el is felejtettem. Hihetetlen, milyen rég játszottam a játék eredeti részével(mikor legutóbb játszottam, gyakorlatilag csak a modokat próbálgattam).
  • gyonax
    #39860
    Még egy tippem van, ami esetleg lehet. Ikszeld ki az összed kiegészítőt a Data Files-ban, indítsd el a játékot, töltsd be a legutóbbi savegamedet(a mentésekről ezelőtt nem árt egy mentést csinálni). Ekkor a játék ki fogja írni, hogy hiányzik néhány mod, biztosan betöltöd-e. Itt kiválasztod az igent, megvárod még betölt, majd elmented a játékot. Miután ez megvan, kilépsz, újra engedélyezed a modokat, majd betöltöd az imént készített savegamet. Remélhetőleg így sikerül. Ha ez se jön be, próbálhatsz még pachelni, esetleg felrakni az unofficial patcheket is. De ezeket csak azután, hogy az előbb írt lehetőséget kipróbáltad:)
  • Gruffersten
    #39859
    A knights of the ninet csak akkor tudod elindítani, ha hallottad a pletykát, hogy anvilban elpusztult a kápolna.Shivering Isles esetében várnod kell 1 napot, akkor frissül a naplód.
    (én az argóniait sheogorath szentélyénél sebeztem meg, nem kell megölnöd, csak sebezned.)
  • Morlan
    #39858
    A kiegészítőkkel kapcsolatban nincs ötletem... bár, ha be vannak ikszelve menniük kellene. És most ikszelted be őket, vagy a játék kezdetekor is be voltak már? Térképeden Bravil-tól keletre a víz közepén nincs semmi? Ott lenne az átjáró...
    Talán még az is lehet, hogy a játékodnak más a verziója mint a kiegészítőknek. Európai angol, és amerikai angol keveredés is lehetséges, de ez nem tudom, hogy okozhat ilyet. Illetve, ez akkor is fenn állhat, ha patch-et töltesz le - bár az csak az SI-hez van külön.
    Nem tudom...

  • Morlan
    #39857
    Egyébként én a Bravil-tól északra található, ha jól emlékszem Weyond Cave- ban szennyeztem be Argóniai vérrel a tőrt ( tudtam, hogy ott csak Argóniaik vannak ), és ha ott voltam, már be is jártam - tudjál varázslatot fulladás ellen, vagy legyen Nálad pár itóka.
  • Morlan
    #39856
    :), köszönöm, de nem, általában harcos mágusként( amolyan reneszánsz emberként - mindent kihasználok egy karakterrel ) szoktam játszani, nem királlyal... :)
    Aztán nálam többet tudó emberből sokkal több van itt - vagy volt. Most Ők szerintem Nehrimeznek...
  • awacs111
    #39855
    Köszönöm gyonax.De sajna üzenetet nem kaptam,a Data files-ben pedig be vannak jelölve(x van előttük a négyzetben).Szerinted?Mi lehet?
  • gyonax
    #39854
    Esetleg nem felejtetted el kiválasztani őket az Oblivion launcherben(a Data files menüpont alatt, ha jól emlékszem)? Emlékszem nekem volt egyszer ilyen gondom. Ha nem ez a probléma, akkor elvileg kapnod kellett volna két új üzenetet, amik automatikusan elkezdik a küldiket.
  • awacs111
    #39853
    Köszönöm ismét Morlan:).Te Vagy a király:).Te hol végezted be egyébként az Argóniait?Meg ha lenne kis időd:nem tudom egyik mellékküldetést sem megnyitni.Feltelepítettem kettőt(Shivering Isles,Knights of the nine),de nem tudom hol,hogyan lehetne elindítani.Van esetleg ötleted?Ahogy látom,Te nagyon profi Vagy ebben a játékban..
  • Morlan
    #39852
    Szia!
    Nem "ártatlan" egyéntől kell vért szerezned... Bármelyik Argóniai jó arra, hogy bevérezze a tőrt. Lehet erre már rájöttél... de arra nem, hogy többet nem lehetsz vámpír, ha egyszer kigyógyít a banya... :)
  • awacs111
    #39851
    Sziasztok!Segítenétek?Meg akarom a vámpír tulajdonságaimat szüntetni.Ott vagyok Sárkányfatty-on.Azt mondja a bige,szerezzek Argóniai vért.Na ez nem megy.Láthatatlanul sem,kaméleon módban sem.Megbököm a kapott tőrrel őket,egyből lebukom.Segítsen aki tud,legyen szíves!!
  • wolverine375
    #39850
    Nagyobb eséllyel fogsz nyerni, ha fogadsz, lootnál jobb cuccokat kapsz, nem törik el annyi lockpick... Kb ennyi, ha jól tudom. Jó ha van, de nem létszükséglet.
    Rakj fel valami modot, amitől fix szintjük lesz a moboknak. Én is pont e miatt raktam fel a Francesco féle leveled creatures modot, így nem fognak veled együtt fejlődni, persze jó eséllyel lehet találni olyan ellenfeleket, akiket alig lehet megsebezni, de azért magas szinten reálisabb.
  • Harkat 89
    #39849
    Hello. Volna egy kérdésem.
    Van egy 11-es szintű mágusom. Már az Int. és a Will. 100 -on van. És ugye ezek után szintlépésnél már nem tudok rájuk pakolni pontot. De ugye elvilg ha szintet lépsz, és nem osztol el 4-5 pontot 3 attributra, akkor erősebbek lesznek az ellenfelek egy idő után. Kérdem én, hogy most akkor, ha nem akarom, hogy erősebb legyen a mob, kezdjek el mágusommal kardozni, pajzsal menni, és nyilazni, hogy el tudjam majd osztani rendesen a pontot? Jó tudom, Personal és Speed még hasznos lehet, de akkor is. Valamikor már csak azokra foguk tudni rakni. Én pedig ha mágus vagyok, szeretnék mágus ként is menni.
    Mellesleg ha Luck-ra rakok 1-et, az mennyire számít bele? Mert arra az a max amit lehet rakni.
  • wolverine375
    #39848
    Hehe, biztos már sokan láttátok, de ha nem nézzétek meg:
    Hitler rájön, hogy nincs ElderScrolls V :D
  • gyonax
    #39847
    Nekem is pont ugyanez a bajom... Sok jó játék, kevés idő :)
  • wolverine375
    #39846
    köszönöm a mód ajánlókat kipróbáltam párat tényleg érdemes kísérletezni. Remélem lesz valamikor idő játszani is... :/
  • Gruffersten
    #39845
    Letöröltem minden modot és magyarítást, így már jó...
  • Carmang
    #39844
    Ja bocs, félreértettem. Hogy nincs hang az egy közismert hiba. Megoldást passzolom. Elég sok mindenkinek volt ilyen-olyan baja a magyarítás felrakása után, megoldás szerintem nem született.
  • Carmang
    #39843
    Tudtommal a magyarítás csak szöveg fordítást tartalmaz. A szinkron meglehetősen idő (és pénz) igényes, hobbista fordítóktól szerintem nem is kell elvárni ilyet. Továbbá, csak az alapjáték fordítása van benne, az egyes modokra nincs külön fordítás. Nem használok egyébként magyarítást, de simán előfordulhat, hogy ennek ellenére néhány szöveg kifelejtődött a fordítás alól. Nem kevés dumát tartalmaz ugyanis a játék...
  • Murder3
    #39842
    Az a bajom h a magyarítást felrakom akkor nincs a karaktereknek hangja, illetve nem magyar minden benne...
    unofical patchet felraktam de de úgy sem volt jó.

  • pointer4
    #39841
    Nem lehet, hogy a teli winyón nincs helye a win-nek virtuális memóriához ? Ezért belassulhat sok minden.
    Próbálj egy 5-6 giga helyet felszabadítani, és próba úgy.
  • Spalli
    #39840
    Azt sajnos nem tudok csinálni, dugig van a gép.
  • Spalli
    #39839
    Köszi, ezzel nagyon jól megy.
  • Carmang
    #39838
    Nem lehet, hogy akkor szaggat amikor tölti a terepet vinyóról? Töredezettségmentesítés ajánlott.
  • cSuwwi
    #39837
    A gyenge kártyákhoz volt egy butított verzió, amivel már elfogadható sebességgel futott, nekem amikor megjelent GF4200Ti-m volt, és jól ment vele.
    Oldblivion a mod neve, próbáld ki: Oldblivion