41716
  • ati2002
    #23225
    Jessz, hogya csudába tudtál 54 kaput bezárni, nekem 10 után már eléggé uncsi volt, igaz én minden lehetséges ellenféllel megküzdöttem. (na jó, 1x szaladtam, mert túl sokan jöttek rám :D )
  • arpad vezer
    #23224
    A történet pedig halad tovább, ha a kapuk helyett Martinnal és a cuccaival foglalkozol.
  • arpad vezer
    #23223
    Sehol nem KELL bezárni, de ajánlatos, mivel minél több kaput zársz be, annál többen fognak segíteni a későbbi küldetésben:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bruma ostrománál

  • Mike
    #23222
    volt vki aki bezárta az összeset? vagy mennyi a csúcs?
  • istenostora03
    #23221
    de a bruma-i kapu küldinél ha csak a brumai-t zárom be akkor elmegyek Jauffre-hoz akkor egy csomo nyil van és én Cheyindal nál zártam be csak máshol még kell?
  • mzprox
    #23220
    A végigjátszáshoz 3 kaput kell lezárni (amik részei a főszáll küldetéseinek). A többi csak úgy van, és ha látok egyet bemegyek lezárni. (nem tudom pontosan mennyi lehet, de valószínű, hogy játékonként változik a számuk.
  • stern
    #23219
    Valaki leírná, hogy Skingradben hol van a ninrootos ember, mert megvan a 20, de nem jelöli nyillal, és már elfelejtettem, hogy hol találkoztam vele...
  • istenostora03
    #23218
    ha nem akarom bezárni az összes kaput akkor hogy lehet tovább menni a történetben,mert a hq-n a végigjátszásnál az van hogy "a történet e nélkül is halad tovább.valaki irja le! PLZ
  • koschwarz
    #23217


    nekem nem is az fps miatt van szaggatás, inkább a swappolás ami "zavaró", de végülis nem vészes
  • Mike
    #23216
    úgy tűnik
    bár mondom, most vannak kis döccenések, amik eddig nem voltak, pl. kültéren amikor vkit levágok, de még nem teszteltem túl sokat

    másrészt olvastanm, hogy tök mindegy a felbontás, szaggat mindenhogy :)
  • koschwarz
    #23215
    ennyire nem lenne különbség a két felbontás között?
  • Sir Quno Jedi
    #23214
    Nem rossz. Az ára sem dúva.
  • Mike
    #23213


    Philips 200W
  • Sir Quno Jedi
    #23212
    Min nyomod (pontos típus) ?!
  • Mike
    #23211
    kipróbáltam a Obliviont 1680x1050-ben, némi döccenéssel ugyanolyan jól fut mint 1024x768-ban

    mindenesetre a wide tft nagyon fura a crt után

    ahol eddig kellett fáklya, kitünően látni, ahol meg teljes a sötétség, ott meg átmegy az egész szürke homályba
    a wide-ról nem is beszélve, irtó nagy, irtó széles
  • tibor16
    #23210
    és van még kapu? vagy ez az utólsó? Visszatöltöttem az főküoldetés utólsó rész előtti állapotot a kapuk miatt de mintha csak a fix helyen levők maradtak volna meg. Megszűnt az a "ahova lépek kapu terem" állapot
  • mzprox
    #23209
    Különben válaszolok egy saját régebben feltett kérdésre:
    az elemental shieldek normál shieldként is funkcionálnak (teszteltem). Van 3 transcendent shieldet adó sigil kövem, csináltam is egy gyűrűt, majd 10 perc múlva találtam egy olyat, hogy a shiledest vettem is le. A másik gyűrű 33% reflect damage-t adott és mellesleg 25-ös hand2hand-et... Némely tárgy hatása igencsak el van túlozva...
  • ati2002
    #23208
    thx
  • koschwarz
    #23207
    egyébként könnyítés a csatazene, mert mikor megszólal, már forgok körbe, hogy mivan, de igazából csak akkor kellene elkezdeni, amikor MÁR konkrétan megtámadtak.

  • mzprox
    #23206
    "Master cuccot olyan 30. szint fölött lehet majd talán találni. Experthez is 20. szint fölé kell menni jócskán, hogy vehessen az ember vagy találjon ilyet."

    Nekem 20. szintre már van mindenből master (általában oblivionban találtam őket) Különben nagyon erős potionokat lehet készíteni és valamiért az áruk nincs arányban a hatásukkal.
  • mzprox
    #23205
    A csatazenétől már falramászok olyan gyenge. Főleg ha egy a világ másik feléről üldöző rákocska miatt kell hallgatnom.
    Tegnap sikeresen belefutottam eme bugba:

    In Mystery and Harlun's Watch, the dead body you are supposed to find will no longer disappear from Swampy Cave if you cleared out the dungeon before starting the quest.

    Ja a szöveg a patchből van, ami jó hír. Majd kipróbálom :)

    Tegnap lezártam az 54. kaput.
  • BoSA
    #23204
    A homokórát ki kell választani az inventory-ban, és amikor megjelenik előtted a képernyőn akkor kell nyomni egy use gombot.
  • koschwarz
    #23203
    szeretem az oblivion zenéjét, de egy-két jó kórusos dal hiányzik, hangulatos lenne
  • FlatlineHun
    #23202
    Ismét frissült a készülő crafting mod oldala..
  • PiszkosFred
    #23201
    semmiség, szóra sem érdemes
  • Totomamas
    #23200
    Jól van és kössz a biztatást Suttyóim. nA kiléptem
  • PiszkosFred
    #23199
    Egy: unalmas
    Kettő: régi
    Három: régi, sokszorvó't és unalmas

    Egyetlen pozitívum, a videó előző/következő részének a zenéje, a "young chuck norris", az egész jó kis múzsika. De már annak is szerepelt milliószor a linkje, aki akarta megnézte. Szóval pls, elég volt ebből ennyi, ne erőltesd tovább...

    Thx.
  • Hmuda
    #23198
    Akiket érdekel a játék azoknak kedvencek között van a játék topicja és 99%, hogy ha érdekli őket akkor már látták.
  • Totomamas
    #23197
    Tudom. De sokan vannak, akik még nem látták. Vagy gond?
  • Hmuda
    #23196
    Egyszer már beraktad.
  • rage
    #23195
    Fantasztikus !
    :-D
  • berczy #23193
    Hello!

    Az lenne a kérdésem, hogy nagyon sokat kilép a játék, de már mindent végig próbáltam ami a FAQ-ban volt.
    Nem tud valaki segíteni valamit? MIndig hibával éép ki, de a modul neve ismeretlen...

    Elpőre is köszi!
  • AC2
    #23192
    KÖSSZ
  • Neton
    #23191
    Hali!

    Láthatatlanság Potion vagy Spell + Sneak, lábadról vedd le a csizmát. Mozogj mindig úgy, h takarjon egy oszlop, ha nincs láthatatlanság varázslatod. Mindig az őr háta mögött mozogj. Árnyékokban el tudsz bújni, úgyhogy nem egy Mission Impossible. :)
  • CS@
    #23190
    Nem lehet máshol találni csak Umbra –nál.
  • CS@
    #23189
    Váááhoo! El is lehet dobni a tárgyakat? Ezt eddig nem is tudtam.
    Amikor megtelt az invertorym, akkor mindig újrakezdtem a játékot
  • rezes
    #23188
    okes megnezem koszi
  • PTW
    #23187
    lehet hogy hülyeséget mondok de én úgy vettem észre, hogy akkor nem műxik a szkrínshot ha be van kacsolva az AA.. próbáljátok ki
  • Tutilevi
    #23186
    nekem egy ideig ment aztán nálam is beokádott:)
    használj frapst
  • rezes
    #23185
    Az ini file atiras utan sem tudok printscreennel kepet csinalni a jatekbol.valaki tud valami megoldast?