41716
  • SaGa
    #39996
    Milyen 4 patchet? Az alapjátékhoz egy kell, a legutolsó.
  • Ombika
    #39995
    Alapjatekhoz mind a 4 patchet egyenkent kell feltenni es utana a magyarositas?
  • Laza
    #39994
    Gondolom a szem texturát felülírta az előző.
  • Robez84
    #39993
    Feltettem egy olyat hogy beauty people asszem és attol volt :S

    De most meg az összes ember szeme csont fekete ..
    ez valami texturahiba lehet?
  • Laza
    #39992
    Gondolom vmelyk plugin párbeszédei voltak, nem?
    Nekem is csinálja néha ...
  • Robez84
    #39991
    már megvan...
  • Robez84
    #39990
    Sziasztok!
    Olyan gondom van hogy feltettem az oblivion magyarítását ami ugyebár 100% os... Ezután elöjött olyan hiba hogy a npc-k nek nincs hangjuk, idegesitő de ezzel még nem ilenne gond.. de amikor a párbeszédnél valakivel beszélek fél másodperc alatt elkapja a szöveget el se lehet olvasni..na ez már végképp fölbaszta az idegem. Valaki tud erre valamit hogy mi lehet a gond?? Kösz
  • Laza
    #39989
    Elvileg küldetéstárgyat ki sem tudsz rakni az invedből ... bár lehet nem mindenre igaz.
  • feketeobeliszk
    #39988
    Köszi, remélem összejön.
  • SaGa
    #39987
    Kiegészítő információ: az ID-k csak addig ezek, míg valami modot fel nem raksz, ami hozzápiszkál valamelyikhez. Azoké, amiket egy mod változtat, már eltér ez eredetitől...
  • SaGa
    #39986
    Ha minden kötél szakad, be tudod cheat-elni magadnak.
    Kell hozzá a tárgy ID-ja.
    Ezeket megtalálod pl itt.
    A konzolon beadás módját meg itt.
  • feketeobeliszk
    #39985
    Sziasztok! Megszereztem hamarabb egy küldetéstárgyat (fegyver örökségek egy kriptából), mint ahogy a küldit megkaptam. Most meg nem találom a leltáromban, pedig tudom, hogy nem adtam el, vagy dobtam el. Csak a saját házam szekrényébe tettem dolgokat, onnan viszont nem tűnhet el. Már kétszer visszamentem a kriptába, de biztosan nincsenek ott, ráadásul emlékszem is a tárgyakra. Ráadásul harcosok céhén keresztül kaptam a küldit, az meg kellene az előléptetéshez. Van megoldás erre valami? Sajnos nincs korábbról mentésem sem.
  • tibor16
    #39984
    köszönöm - egyelőre kihagyom, nem szeretnék bekavarni abba, ami jól működik
  • sirGalahad
    #39983
    Köszönöm mindkettőtöknek a választ és a segítőkészséget!
  • SaGa
    #39982
    Neked arra, hogy telepítsd, ha olyan modot használsz, ami kéri. Igazából egyfajta kiegészítő rutingyüjtemény (pluginok), amivel olyat is lehet csinálni a játékon belül, amit a gyári rutinokkal nem. Az eredeti motorban "hardcoded" módon beépített dolgok egy részét kiegészíti, más részeket átír.
    Ha modot akarsz készíteni, ami használja a pluggy-ban rejlő plusz szolgáltatásokat, akkor kell róla többet tudni, addig elég annyit, ha kell, használd, ha nem, akkor is elfér...
  • tibor16
    #39981
    sziasztok - valaki elmagyarázná, mire is valósi a pluggy? Azt tudom, hogy a modokhoz kell, - de mire is?
  • Datas
    #39980
    koschwarz a lényeget már leírta, ha esetleg több segítségre lenne szükséged, akkor ezen a linken megtalálod, hogy pontosan melyik fortokban is találsz ilyen bort - a sorok végén térkép linkek is vannak .
  • koschwarz
    #39979
    ne aggódj, jó néhány fort-ban találsz ilyet, ládákban, mindig 2 palackkal, ráadásul újratermelőnek. ha emlékszel konkrétan melyik erődben találtál ilyen bort, és elmúlt 3 nap, akár vissza is mehetsz.
  • sirGalahad
    #39978
    Üdv!
    Egy kis segítségre volna szükségem: az "Árnyűző bor" küldetést csinálom/csinálnám, de 4db-nál többet nem bírok találni! :(
    Elvileg 6db van a játékban...
    Mivel nem emlékszem így nem tudom hogy pályafutásom elején rábukkantam-e már a hiányzó 2db-ra és nagy tapasztalatlanságomban elkótyavetyéltem-e...
    Az esély sajnos erre is megvan! :)
    Kérdés: összesen hány db van valójában belőle, hol találom őket illetve ha esetleg a küldetés felvétele előtt már elpocsékoltam mondjuk a hiányzó 2-őt akkor valóban buktam ezt a küldetést...?
    Előre is köszi!
  • kantorgabor
    #39977
    Kössz majd megnézem.
  • Calver
    #39976
    Y billentyű?
  • Calver
    #39975
    dokumentumokon belül My Games\Oblivion.
    ha nem helyezted át a dokumentumokat másik partícióra, akkor alapból c:\Documents and Settings XP alatt - szóval ha formáztad c: meghajtót, akkor gondban vagy...
  • kantorgabor
    #39974
    Sziasztok egy kérdésem lenne a játékkal kapcsolatban. Ujraraktam az operációs rendszert windows 7-et tettem föl és szerétném a mentéseket áttenni az új oprendszer alá. Elötte xp-én játszottam a játékkal de sehol nem találom a mentéseket a régi rendszerben. Tud valaki segiteni, hogy hova ment a játék?
  • gyonax
    #39973
    Ez szerintem inkább az, amit keresel...
  • Jagi
    #39972
    asszem megvan...
  • Jagi
    #39971
    Olyan mod létezik, hogy test mozgatós? Mert kitenném őket a kastély mögött valamelyik bokorba oszt jóvan...
  • Jagi
    #39970
    komoly... köszi^^
  • Although
    #39969
    A sárga..hiányzó objektumot jelöl valszeg modokat is használsz amik ütik az eredetit. Ezért nagyon fontos elolvasni a readmet a modokhoz, mert legtöbbhez felírják ha inkompatibilis.
  • Laza
    #39968
    Nekem is folyamatosan ott vannak ... de nálam van itt még egy hiba, a kastély igazából nem látszik :) van egy két szobor, ami a levegőben van, meg a kapu és a bejárat látszik, de semmi egyéb. Bent már nagyjából minden rendben. Némelyk katona óriási sárga textura/objektum hiányt jelző felitattal az oldalán rohangál fegyver helyett :)
  • Although
    #39967
    Talán lehet van bennük valami tárgy..azt hiszem az egyik a régi várúr a kapunál talán?
  • MaRee
    #39966
    Nekem is ott maradtak :D
  • Jagi
    #39965
    Villámkérdés:
    A Battlhorn kastélyudvaráról eltűnnek egyszer a hullák? mert amit a kapuban ölte meg az törvényszerűen 24 óra múlva kámfor, de most 2 pucér test fexik már 3. napja az udvaromon, a személyzet meg hót lazán átlépkedi... lol vagy nem?
  • Benevolens
    #39964
    be volt ide linkelve korábban
  • Although
    #39963
    Nem hallottam erről még
  • Benevolens
    #39962
    de megvan valahol a tárolt változat
  • Carmang
    #39961
    Rég nem játszottam vele, de mintha az rémlene, hogy 3 nap (3 alvás) után jönnek meg az új képességek.
  • lightjack
    #39960
    jó már megvan! habár 20 napot kellett várnom, de vhogy sikerült.
  • lightjack
    #39959
    semmit nem modoltam. a játék teljesen szűz. egyszerűen hiába várok 24 órát, nem kapok új vámpírképességet. nem tudom miért. habár ha valaki itt talál vmit, azt megköszönném ha lefordítaná. mert olvasom, de nem igazán értem, és szerintem valahol a Bugs vagy Advancing Through Stages Of Vampirism alcím alatt található. nemtom, ha vki megkukkantaná azt megköszönném, mert én meg nem tok annyira angolul >.<
  • Although
    #39958
    Nem használsz valami módot? Némelyik, főleg régebbi modok 75%-ig engedik így játszák ki a ronda öreg állapotot:D, egyébként más lehetőség is van a láthatatlanság eléréséhez, ha mágus vagy akkor meg tudod tanulni és egy spell készítő állvánnyal tudsz készíteni olyat ami 50% és 75% szinten is működik..ha harcos akkor meg keres löttyöt ami ad láthatatlanságot igaz ezek rövid ideig hatnak.
    Gondolom ezért kell a vámpír állapot:) Személy szerint én a ParasiteX vámpir mod-ot ajánlanám:) Ha mindenképp akarsz használni egyet, bár lehet van jobb is azóta. Szóval legegyszerűbben úgy győződsz meg a problémáról ha leszeded a mod-ot ha van, vagy olvasd el a readme-t. Ha alapból nem megy akkor nem tudom.
  • lightjack
    #39957
    vki HELP!
    vámpírrá alakultam, de hiába, egyszerűen képtelen vagyok elérni a 100%os vámpírállapotot. pedig nagyon kellene a láthatatlanság spell miatt. kell egy küldihez. de nem tudom hogy miért nem képes 100%ká vámpírrá alakulni. 75%ig megvan, de utána...semmi. hiába vártam napokat, aludtam napokig, aktív questté tettem a vámpírizmusról szóló részt(ott azt írja hogy Vicente Valtieri szerint 3 napot kell aludnom hogy beteljesüljön a vámpírizmus, és örökre vámpír legyek - de ez már rééég megvolt) egyszer sikerült 100%ig, de utána ittam vért, azt most csak 75ig megy el. pls vki help, mert kell egy küldihez a láthatatlanság!!!