41716
  • ashead
    #40076
    A cuccra nincs szükség a küldetés végrehajtásához elvileg meg is lehet venni a cuccot a csajtól ( illetve fizetsz neki hogy ha majd megtalálod akkor a tiéd legyen ) . Egyébként könnzen lehet hogy valamelyik ládában ott van , ha tényleg nem adtad el, mivel ha sok cucc van egy ládában nem mutatja mindet. Ki kell venni tárgyakat, vagy akár az összeset és lehet köztük van. Nekem még semmi nem tűnt ele ládából de az sokszor van hogy valamit nem mutat.
  • cSuwwi
    #40075
    A dvd-s gotyban nincs benne (nekem az van meg, még az itthon forgalmazott). Csak a két kieg.
    A fighters stronghold meg ingyenes volt
  • gyonax
    #40074
    Bocs, kijavítanám magam: én steamen vettem a drágább GOTY-t, abban bennevan.
  • gyonax
    #40073
    Ha jól tudom a KotN a Fighter's Strongholdon kívül minden DLC-t tartalmaz...
  • cSuwwi
    #40072
    csak a 2 kieg
    dlc nincs
  • JethroHUN
    #40071
    A GOTY kiadásban benne van a 2 kieg és az összes dlc is?
  • Colt17
    #40070
    Közben aktív fájlnak a morrohun esp-t választottam :D. Kicsit elbasztam, de a mod akkoris megvan.
  • Colt17
    #40069
    Hát a quest nem lett meg, de írtam egy könyvet, és csináltam egy npc-t.
  • Colt17
    #40068
    http://noob.hu/2011/05/20/ScreenShot425.bmp
    http://noob.hu/2011/05/20/ScreenShot423.bmp
    A házam a székben én, és a malacom. ( az arénából beraktam Sörtést)
  • Colt17
    #40067
    http://www.youtube.com/watch?v=XyYbIDH75vI
    Itt egy videó, ez alapján csináltam, de már nélküle is menne...
    Tes Construction Set-el ( az Oblivionossal)
    Hogy érted, hogy fél éved van rá?:D
    Amúgy majd questet tervezek a házhoz, az a mai kihívás. :D
    Már indítom is.
  • Kallahiosz
    #40066
    Áhá...
    És mien programmal lehet?
    Én is nagyon szeretnék modolni:D
    Még ha fél évem is van rá
  • Colt17
    #40065
    A saját házam már kész (nagyszerű ahhoz képest, hogy 3 óra alatt megtanultam a házkészítést). :D De valaki tudja, hogy könyvet, hogy tudok csinálni?
  • koschwarz
    #40064
    már legendás játék ez, az is lesz mindig. de természetes, hogy ha jön egy új rész, akkor mindenki azzal fog játszani. ugyanaz mint ami a morrowind-del történt.
  • Colt17
    #40063
    De már most is kihalóban a fórum, és a módok sem fognak úgy jönni.. Ez a szürkület. xD
  • Although
    #40062
    Az Oblivion nem lesz elfelejtve :) Most is azzal játszok. Szerintem a TIE és az one of the gang-al ez igazán tökéletes lett, mint rpg is :)És a TNR mod is érdekes, ez grafikailag módosít, bár ennél sok jobb is van, de ez talán illik a világhoz.:D A másik kettő meg alapvetően nem változtat az eredetin csak úgy módosítja, mint rpg jobb lesz és érdekesebb. Nincs több repair hammer minden sarkon, az ellenek ügyesebbek, a zombikon nem fog a méreg, a spriggans az az ami egy semleges lény, etc,etc. Az one of the gang pedig szenzációs. Az őrök ha észreveszik hogy rejtőzöl követnek, vagy ha fegyvert veszel elő szintén a városban. Persze van egy két jó dolog még, de nagyon kevés, van ami tényleg illik a világhoz és nem túllövés a célon, mint az Oscuro :) Nem hiszem hogy el lehet felejteni. Nekem HDR-ben minden javító mod nélkül szemkápráztató színekben pompázik, gyönyörű,csak le kell venni a fényerőt 0-10 közé. És hát igen néha ma is összerezzenek egy egy dungeonban vagy régi elf romok között. Mintha én menekülnék a helyről :D Szóval ebbe nagyon bele lehet merülni :)
  • Colt17
    #40061
    Jó csak így az a baj, hogy az Oblivion el lesz felejtve. :(
    Pedig nagyszerű játék volt.
  • Although
    #40060
    Olvass bele a témába ott. :) Szerintem a legjobb lesz mind közül. Új motor és végletekig fokozva a világ, mint lélegző élő világ :) Legalábbis jelen szinten. Ebben az évben eddig csak a Witcher 2 rúg majd labdába mellette :)
  • Colt17
    #40059
    Szerintetek milyen lesz a Skyrim? Szerintem elrontják, meg amúgy is, nekem az Oblivion marad a kedvenc. :D
  • melfoy
    #40058
    Az meglehet...de mindegy,nagyon jól elvagyok így is vele.
  • Colt17
    #40057
    Tud valaki olyan házat, ami otthonos és van kínzókamra is benne?XD
    Mint a shivering islesben.
  • Calver
    #40056
    nehezen
  • koschwarz
    #40055
    valamelyik mod kavarhatott be, mert egy jól telepített oblivionnál hogy pont az oblivion.esm-et ne találja...az elég érdekes.
  • Colt17
    #40054
    TES construction set el hogy lehet házat csinálni? vki?
  • melfoy
    #40053
    Ha a pluginokat törlöm,csak a shivering island és a knights of the nine kieg marad bent..plusz egyéb grafikát javító módok akkor remekül megy.
  • melfoy
    #40052
    Nekem már az alap pluginoktól nem indul a játék...unable to find masterfile:oblivion.esm
  • bigatti
    #40051
    Tudna adni valaki egy listát a fontosabb, főbb modokról, amiket érdemes felrakni?
  • SgtMathias
    #40050
    Üdv! Van itt olyan aki steames verziót használ és rá tudta hegeszteni a magyarítást fullosan? Próbáltam már mindenféle leírás meg minden alapján de sose akar tökéletesen összejönni. :/ Jól jönne egy kis útmutatás első kézből.
  • Calver
    #40049
    meglehet, soha nem volt szokásom magyarítást használni, szóval nem tudhatom
  • Kallahiosz
    #40048
    Gonosz karakternek nincs valami j ház mod ja????
  • Szisti01
    #40047
    a Morrohun-féle magyarosítást felraktam, így az unofficial patch-et is, máshonnan is keresgéltem, de eddig semmi sem változtatott semmit. Se nem rontott, se nem javított. Pedig nagyon tetszik ez a játék, jobban, mint a Fallout 3
  • Colt17
    #40046
    Szerintem az alap. Magyarítással felrakja. :)
  • Calver
    #40045
    Unofficial Patch-et próbáltátok már?
  • cSuwwi
    #40044
    Nekem jobb van, és az elején a csatornarendszerből se jutok ki, kifagy mindig egy bizonyos ponton (alap telepítés), goty
  • Morlan
    #40043
    Szia!
    Hasonlókat a bedugott joystick produkált eddig... vagy más "irányító szerkezet". Én is csak itt olvastam róla...
  • Szisti01
    #40042
    heló mindenki!
    az lenne a problémám, hogy a játék (GOTY is és sima is) érdekesen fagy be: játék közbe, váltakozó időközönként, kb 3 vagy akár 20 percenként úgy csinál hirtelen, mintha beragadna a billentyűzet, és utána semmi gombra nem reagál (alt+tab-bal tok kilépni), egyszerűen elkezdi ismételni a folyamatot, amit csinálok, pl a varázslatot addig csinálja, amíg nem fogy ki a mana, ha mentem, akkor addig megy, amíg nem megy falnak, meg ilyenek. Már sokfelé olvasgattam, a legújabb patch-em van, mindenfélét kipróbáltam, de semmi sem hatott, ugyanezt a problémát pedig sehol sem találtam, csak hasonlókat. Valaki tudna segíteni? Win7-em van, core2 dual proc, nvidia geforce 8600GT, 2 gb ddr3 ram
  • Colt17
    #40041
    Sziasztok!

    Únom a wowot, meg anno úntam az Obliviont is.
    De most újra nekikezdek (az utóbbinak).
    Leírnátok azokat a módokat amik érdekesebbé teszik a játékot?
    És van olyan mód ami imperial férfinak ad új hosszú hajakat?
  • Calver
    #40040
    legegyszerűbb ha Construction Set-tel megkeresed h az Assassin's Abode által berakott ház mire hivatkozik (avagy mikor belépsz az ajtón, hova jutsz), majd átpiszkálod egy másik ház bejáratára - kérdéses h mennyire működőképes, ezer éve használtam már CS-t. vagy... ha megvolt Dark Brotherhood első küldetése, foglald be a hajót és használd azt. nálam abszolút de favorit mint otthon, kicsi, remekül néz ki, és egy köpésnyire van Waterfront bejáratától.
  • Lord Baal
    #40039
    Sziasztok!

    Valaki hátha tud segíteni. Használom az Assassin's Abode modot, de emellett szeretném használni az Extended Imperial City modot is. Sajnos ez a két mod összeakad. A kérdésem a következő: Hogyan lehet az Assassin's Abode- t egy az egyben átrakni a térkép egy másik pontjára?
    A segítséget előre is köszönöm.
  • Kallahiosz
    #40038
    Köszi Claver bejött.
    Koschwarz!
    Van benne villámvarázslat is? Csak mert én arra gerjedek
    Esetleg Dzsedis erőlöket jól jönne

    A Dedly Reflex et ha én felrakom nem indul a játék

    Van valami progi a módoláshoz vagy kő kemény programozás a dolog?
  • gyonax
    #40037
    Character generator amulet. Keress rá tesnexuson :)