41716
  • Although
    #40116
    Van egy kis mod is. Meg van egy két mod még, Reneers guard overhaul a leghasználatosabb szerintem.
    Magam részéről ezt használtam. Ez kifejezetten rp-sek részére készült.
    TRN one of the gang
  • joboruz
    #40115
    A BÖGYÖS MACÁS módból majd lesz valami annyira nem fontos.

    Van viszont egy olyan problémám amire eddig még nem találtam
    megoldást. Hiába nyuvasztok meg valakit úgy hogy semmi szemtanú
    nem volt ahogy kerülök-fordulok egyből lekapcsol egy városőr-légiós.
    Erre nincs valami mod vagy javítás??? Mert nagyon idegesítő...

    Képeket hogyan lehet kimenteni a játékból???
    ...ha jó lenne a BBB mod raknák fel egy-két "félistennő" képet :D
  • SzirmosSzisza
    #40114
    Ha jól emlékszem SQJ játszott ilyen háremmel, szóval a kor nem számít :D
  • Calver
    #40113
    protip: az itteni fórumozok nagy része elmúlt már 12 éves
  • joboruz
    #40112
    Hogyan...? LÉLEKTANI HADVISELÉS :D
    Pld. Mikor meglátják a banditák összemarakodnak
    rajta hogy kié legyen a BÖGYÖS MACA...HA HAAA!
    Ilyen modot még én sem próbáltam. A többivel is csak
    az a bajom hogy a bőség zavara fog el tőlük.
    Felrakok vagy 40-50 félét és utána meg jól összegabalyodnak.
    Volt már olyan hogy két különböző épület került
    egymás tetejére :) Na meg az Akatosh sárkány az nálam
    nagyon megkergült :D
    Ami viszont tökélesre sikerült az a MAGYARÍTÁS. Én legalább
    is hibát nem találtam benne és még a könyvekben található
    mondák - versek is nagyon szellemesen lettek lefordítva.

    Na mindegy én azért lehet hogy letöltöm ezt a BBB témát.
    ...és hogy védik meg majd magukat...? Hmmm...mondjuk a
    meztelen combjaikkal fogják megfojtani az áldozatukat :D
  • pointer4
    #40111
    Ezek hogy védik meg magukat? :D
  • Although
    #40110
    Nem tudom nekem ezek illúzió rombolok :) Jószerével már csak ilyen nem tudom hovatenni módok vannak. :) Szóval nem :) A tesnexus.com-on biztos megtalálod :)
  • joboruz
    #40109
    Sziasztok!
    A BBB mod honnan tölthető? Valaki próbálta e már?
    Már elég régen játszottam az Oblivionnal de ez
    a " BÖGYÖS MACÁS" mod elég brutális :D
    úgyhogy ki kell próbálnom!
  • SzirmosSzisza
    #40108
    Arról érdeklődnék, hogy céhbe mikor érdemes csatlakozni ? Jelenleg lvl 4 vagyok, most kéne elmennem megkeresni a fiút. (a gyilkosok megkerestek már, illetve a tolvaj céh is csábító)
  • tibor16
    #40107
    "Mellesleg rájöttem, miként került a kulcs ami elindította ezt a küldit, hozzám. A fővárosban unalmamban betörtem ennek a Camorannak az otthonába, és elcsentem. Már játszottam korábban (talán 2006-ban) a játékkal, de nem emlékeztem rá, hogy ez az alapszálban benne van."
    - ez tévedés a részemről - Umbacano házát gondolta ennek a Camorannak - elkereszteltem - sorry
  • tibor16
    #40106
    Kikerestem (Wiki), elmentem oda, kiírtottam az egész bagázst, a küldetés viszont maradt. Viszont ezt is felvette az új küldetések közé, és mivel ez a Weynon apátság után van, Martin Kvatch-ból szépen elkutyagolt a felleghajtó templomba, A nagykapu ugyan kinyílt, de az épületekbe már nem enged a játék.
    Mellesleg rájöttem, miként került a kulcs ami elindította ezt a küldit, hozzám. A fővárosban unalmamban betörtem ennek a Camorannak az otthonába, és elcsentem. Már játszottam korábban (talán 2006-ban) a játékkal, de nem emlékeztem rá, hogy ez az alapszálban benne van.

    Az is jó lenne, ha erre van mód, ha a Weynon apátsági mentésből, valahogy, ki lehetne szedni, törölni, ezt a Kémek c. küldetést... Erre nincs lehetőség, nem tud erről valaki?
  • SaGa
    #40105
    Feltettél valami textura javító modot és nem volt archiveinvalidation...
  • Although
    #40104
    Elvileg egy dungeonba vannak a feladat az hogy menj el és épülj be közéjük. Ha jól emlékszem.
  • Taylor10
    #40103
    Üdv.Miért kék a köves felszín?
  • tibor16
    #40102
    sziasztok
    A gondom, amikor a Kvatch-i kaput bezárom, és visszamegyek Martinnal az Weynon apátsághoz. Egy szekta - magyarul Mitikus Hajnal, megtámadta Jauffre-t. Miután rendeződnek a dolgok, Jauffre egyfolytában azt akarja megtudni, a Mitikus Hajnal szekta vajon ellopta-e a királyi pecsétgyűrűt. Győződjem meg róla. De hogyan? Martin nem ül velem lóra, ha visszamegyek Jauffre-hoz, ő meg ugyanazt kérdezi. Már megpróbáltam mindent, - elmentem a fővárosba, megkerestem Ocato-t, a nagytanács elnökét, elmentem a palota templomába - hátha ott kell valakit megkérdezni - meg van-e az ominózus gyűrű. Megpróbáltam utána járni ennek a Kémek c. a Mitikus Hajnalt felgöngyölítő küldetésnek, de mivel ez a küldetés csak miután Martint elkisértem lovon, aktiválódik, a szereplők meg sem jelennek.
    Szóval, az is lehet, ott a Weynon apátságban kellene tennem még valamit, vagy valakivel beszélnem kellene, - csak nem tudom mi a teendő... Tud esetleg erről valaki valamit. Kellene egy kis segítség...
  • Benevolens
    #40101
  • Calver
    #40100
    tudom, csak épp asztalrabukás szélén álltam álmosságtól amikor a mondatot írtam.
    mondjuk ehhez képest meglepően koherens lett.
  • Benevolens
    #40099
    a sigil stone az az a cucc, amit akkor kapsz, amikor bezárod a kapukat, és azzal tárgyat tudsz enchantolni.
  • Calver
    #40098
    valamint sigil stone-okkal, darabja +50 manát tud adni
  • Kly
    #40097
    'Intelligence' attribute növelésével vagy 'Forify Magicka' spell/potion/tárgy használatával.
  • htr93
    #40096
    köszönöm a segítséget :)

    még egy kérdés: hogyan növelhetem a manámat?
  • Although
    #40095
    Tehát végig kell csinálnod a pilgrim útját ha jól tudom. Mivel nekem mindig gonosz karim volt az Oblivionba így nem álltam még neki annak a kiegnek. :)
  • Although
    #40094
    Hm ha jól tudom a csak tiszta erkölcsű személy veheti fel. bűn nyomja lelked úgy nem :)
  • csaba91
    #40093
    Hali
    Lenne egy olyan gondom, hogy a 9 paplovag kiegnél nem vehetem fel az ereklyéket ha megszerzem őket ha vmit fel akarok venni azt írja nem tehetem és vezekeljek a szentélyeknél vagy mi vki help plíz
  • GamerAdams007
    #40092
    Hali!

    Tervezek kezdeni egy obliviont, de eddig még csak alapjátékkal játszottam, és érdekelne pár dolog.

    Egyrészt szeretnék felrakni pár modot, amik nem alakítják át alapvetően a játékot (OOO és társai), pusztán realisztikusabbá teszik, mint pl. sötétebb dungeonök, illetve sötétebb éjszaka. Ezekhez hasonló modokat tudnátok nekem mondani plz?

    A másik, hogy felraknám a KotN official modpackot, valamint a Shivering Isle-t. Először az alap sztorit tolnám le, hogy érdemes ezesetben feltelepíteni? Rakjam rá nyugodtan kezdésnek, vagy majd csak ha befejeztem az alapot?
  • feketeobeliszk
    #40091
    Köszi! Így sikerült. Ezt a gombot most használtam így először.
  • dregnarr1 #40090
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ne próbáld felvenni a fáklyát, csak mozgasd (grab key, vagy telekinetika). Gyújtsd meg a három emelvényt (gyorsan, mert elalszanak) és kiolvad az urna.
  • feketeobeliszk
    #40089
    Hahoj! A Shivering Isles-ben össze kellene gyűjtenem három különleges dolgot egy palinak, aki a világvégét várja. Ezek közül az egyik a szétzúzó amulett. Meg is találtam a "csak serényen" feliratú urnában, de be van fagyva. Van a közelben egy fáklya "rituálé fáklya", de arra azt írja ki, hogy bárki felveheti, de senki nem birtokolhatja. Próbálkoztam tűzvarázslattal, hogy ki tudjam venni az amulettet, de nem volt hatásos. Tudja valaki, hogy itt hogy szerezhetem meg a kütyüt? THX
  • JethroHUN
    #40088
    A 6 éves régi asztali gépemen azonnal indul persze :S XP-n nem hiszem h egy vadiúj gépen mért nem megy win 7 alatt, még kompatibilitássi módban sem.
  • JethroHUN
    #40087
    Feltettem a teljes GOTY Oblivion, de nem indul el... bejön a launcher utána, csak van az exe és a rundll32 100% procival megy, de a játék ne midul el.
  • Kly
    #40086
    Andoran: Prologue (egy orosz mód)
  • LordMersey
    #40085
    TAB---->lent oda kattintasssz, ahol az életerőd, mannád és állóképességed van. Ott van a karakterlapod. Az én kérdésem: küldetések, feljegyzések a könyvben nekem szinte olvashatatlanok. A fehér oldalon sárga (arany vagymilyen) betűk...nálam van gebasz, vagy alapból ilyen és állítható?
  • Calver
    #40084
    TAB a barátod. (illetve F1-F4)
  • Although
    #40083
    Elvileg alapból nem tudom de ha nyomni egy ESC utána a controls menuben meg tudod nézni az összes beállítást, nincs túl sok és át is tudod szabni.
  • htr93
    #40082
    hogyan nézhetem meg hogy milyen képességekkel rendelkezem, mikor lépek szintet?
  • Szisti01
    #40081
    na, kipróbáltam, és ugyanúgy befagy. De mintha kicsit gyorsabb lenne a játék. Mindegy, ez van, még próbálkozok kicsit.
  • Szisti01
    #40080
    óóóóó, köszönöm, áldás legyen a nevedre, ezt eddig sehol sem olvastam, csak az tűnt fel, hogy mindenki oblivion.in-t emleget, de nekem meg nem az. De nagyon nem zavart. Ha ettől meggyógyul, akkor very nagyon happy leszek!
    Na, ezt már ma nem tesztelem le, hónap szólok, hogy mi van.
  • Calver
    #40079
    csak egy gyors kérdés: a default szó jelentésével tisztában vagy?
    az oblivion_default.ini-t módosítgathatod ahogy akarod, azt nem használja a játék, hanem a dokumentumok\Oblivion könyvtárban lévő oblivion.ini-t...
  • Szisti01
    #40078
    na, én meg tovább próbálkoztam az oblivion_default.ini-vel, és már arra is rájöttem, hogy ha kitörlöm a tartalmát (vagy az egész fájlt), akkor sem ragál semmit, szóval írkálhatok bele, amit akarok, nem veszi figyelembe. Különben az lehet probléma, hogy telepítésnél azt írja, hogy: az oblivion.esm nem egyezik meg a cab fájlban lévővel. Telepítés leállítása, ismétlés, kihagyás. Kihagyom, majd telepítés után mégis ott van a könyvtárában. Érdekes.
  • cSuwwi
    #40077


    Az Oblivion nem Inception kompatibilis :D