41716
  • haxoror
    #26314
    A Frostcrag az a hivatalos plugin, a tolvajcéhnek nincs ott küldetése
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amire te gondolsz az szerintem a Arrow of Extrication küldetés a tolvajoknál ahol Fathis Aren tornyába kell beszivárogni Bravil mellett. Frostcrag északon van a Jeral Mountainsban, a Dark Brotherhoodnak lesz szinte mellette egy célpontja de ott se kell bemenni a toronyba
  • SaGa Jr
    #26313
    Ez ha jól emlékszem a tolvaj céh küldetései között is szerepel. Bejutni csak akkor fogsz, ha megkapod ezt a küldetést. Akkor sem kívülről mész be, hanem egy közeli városból majd a föld alatt kerülsz be oda és bentről jössz majd ki.
  • koschwarz
    #26312
    a natural environmentet nagyon ajánlom mindenkinek, hihetetlen szép lesz a táj, és mikor kijöttem a romokból olyan villámlás-égdörgés-vihar fogadott, hogy öröm volt nézni

    ja, egyébként mit jelent az, hogy amikor kijöttem a romokból, kiírta, hogy "you have too many followers". azt értem hogy mit jelent magyarul, csak azt nem tudom, hogy a játékban ennek mi a jelentése, következménye, stb. konkrétan egy szellemkutya elől menekültem, de végülis nem ért utol. gyorsutazással elmentem inkább imperial city-be, minthogy valaki télleg kövessen
  • koschwarz
    #26311
    na elmondom, hogy hétévégn végülis újra feltettem mindent mégegyszer, OOO1.3-val, amibe a bofrás 3x-os lassítót tettem be, új karit indítottam. a börtönben a goblin sámántól már megszereztem a villámszóró botot, a börtön utáni első útbaeső romban (vilverin) egy király kétfejű kétkezes csatabárdot 8-as sebzéssel egy banditafőnöktől (nem esett bele a talajtextúrába), azonkívül egy ring of strenght gyűrűt, ami 6 pontot ad a strength attribútumohoz. szóval mégiscsak lehet egyes szinten is ilyen cuccokat szerezni. és azt kell mondjam, hogy nem volt túl nehéz kinyírni az uatmba eső banditákat és csontvázakat.

    de csak az első két szinten voltam ilyen kemény legény, lejjebb már ilyen mittoménmilyen szellem farkasok és egyebek vártak, amik kb. 2 mp alatt levertek, úgyhogy inkább menekülőre fogtam.
  • serito
    #26310
    A Frostcrag Spire mágikus toronyba hogy lehet bejutni? Mikor odaértem azt mondja találjak egy másik bejáratot. ????
  • koschwarz
    #26309
    ha elindulna, abban sem lenne sok élvezet.
  • koschwarz
    #26308
    szerintem is bármelyik fajból lehet harcos karaktert indítani, bár vannak amik jobbak ebben. elég a warrior birthsign-t választani, kedvenc attribútumnak strenght-et és endurance-t, vagy agility-t választani. illetve a combat skilleket bejelölni, hogy gyorsabban fejlődjenek.
  • Braveheart
    #26307
    Sajna nem, el sem indult. De van egy Oldblivion nevű program, az talán segíthet. Olvasd el a FAQ-t. (Banner alatt: | Mielőtt kérdeznél kattints ide! | )
  • Különc
    #26306
    91.47 ez van fent, asszem ez a legfrissebb.
  • GrimReaper78
    #26305
    A legújabb nVidia drivert rakd fel. Néha nálam is előjött ez a hiba, és ugyanilyen karim van, de a VGA driver firssítése után megszűnt.
  • haxoror
    #26304
    bármelyik
  • PTW
    #26303
    8) pont ezért nem írtam oda mindet...
  • csgj
    #26302
    á, a Redguardra gondoltam én is.
  • Ron Ragm
    #26301
    Mellétenném a Redguardot is.
    Valamint a Darkelf és az Imperial sem utolsó harcosnak. De akármelyik fajból remek harcost lehet csinálni.
  • Különc
    #26300
    Sziasztok!
    Van 1 olyan problémám, hogy mikor belső,zárt térben vagyok akkor valamiért fekete lesz a képernyő és nem látok semmit ám a kijelzőket,az inventoryt,térképet, a karakteremet látom csak a világot magát nem. Csak belső tereknél jön elő és játék ujrainditásakor tudok ujra játszani akkor is egy kis ideig amig nem csinálja megint. MI lehet a probléma? Frissitettem a játékot is, 7900GT vidikari van alatta ultra highon HDRel ezzel semmi probléma nincs azt hiszem.
  • PTW
    #26299
    Orc, v. Nord
  • csgj
    #26298
    vki meg tudja mondani, hogy melyik faj a legjobb fighternek?
  • gergobaby
    #26297
    Mert olvastam a FAQ-ban hogy ki kell cserélni vmi exet meg mégvalamit és akkor megy.
  • gergobaby
    #26296
    még szaggatva se vitte?
  • Braveheart
    #26295
    Sajna nem valószínű... hasonló kártyával próbáltam, nem vitte.
  • gergobaby
    #26294
    Sziasztok!

    Integrált 128-as Intel Extreme Graphics 2-es VGA-val probalta már valaki a jatekot? Elindulna?
  • koschwarz
    #26293
    kipróbáltam tegnap a dark messiah of might and magic demóját. jó játéknak ígérkezik, de nem fogja az obliviont "veszélyeztetni". egyrész inkább fps-nézetű akciójáték, mint rpg (nagyon gyengusz, de akciójátékhoz kíváló fejlődés-fa), nagyon hangulatos, és azért meg kell hagyni, a source-motor ottvan a szeren. a konfigomon, amin épphogy köhög az oblivion, gyakorlatilag fullos grafikán futott. bár igaz, hogy a demóból nem derül ki, hogy lesznek-e akkora területek, mint az oblivionban. szerintem nem, bár a half life episode two-ban állítólag lesznek kiterjedt területek is, "folyosók" helyett.
  • nagyharcos
    #26292
    Köszi,erre nem gondoltam, de igazad van!
  • haxoror
    #26291
    "az embereket lila ködben látom"

    Valószínűleg van rajtad egy cucc ami permanens Detect Life-ot ad
  • nagyharcos
    #26290
    Sziasztok!
    Segítség kéne.
    Brumában a brotherhood betrayed küldiben az öreg csaj (Erline)nem hajlandó beszélni velem (a két helyszínen tartózkodó őrrel, illetve talán már mindenkivel a városban beszéltem), így pedig a kocsmáros Olav-hoz is hiába megyek, nem adja a a szobakulcsot. Mi lehet a gond?
    Másik gondom, hogy az embereket lila ködben látom. Valami betegség lehet? Az invertory szerint már 2-őt elkaptam. Hogy gyógyíthatom? A nálam lévő cuccok nem segítenek (vagy ne azonnali javulást várjak?).
    Előre is köszi!
  • CS@
    #26289
    Nem értem, hogy mi a problémád Ron Ragm válaszával.
  • b-type
    #26288
    bocsesz:
    "...akár egy tulajdonságból hozod össze a 20 szintfejlődést"=10 szintfejlődést
  • b-type
    #26287
    Válaszd ki hogy mire akarsz 'specializálódni'. Az összes harci tualjdonságnál.
    ..és csak azt az egyet rakd be major skill-nek, a másik kettő megy minor skill-nek.
    így végig.
    pl. Endurance-nak a block, az armorer, és a heavy armor a 3 összetevője.
    ezek közül csak az egyiket rakd be major skill-nek.
    a másik kettővel hozod a szorzókat, azzal az eggyel meg kiléped a szintet.
    ha vmelyik elmarad akkor a trainer-l ráhúzol.
    Olyat amit kell használnod olyat ne rakj be, pl. restoration, vagy amit a futás növel...
    2pont szintnövekedés ad egy pont szorzót. tehát 10-t érdemes csak lépni egy minor hozzáértésből.
    Major hozzáértésből meg csak annyit tudsz, mert utána szintet lép...akár egy tulajdonságból hozod össze a 20 szintfejlődést, akár több.
    kb. ennyi. ja és a végén így is úgy is über leszel, a szorzók inkább csak ahoz segítenek hozzá hogy könnyebb legyen a játék.

  • PeeVee
    #26286
    Hogy erre miért nem gondoltam!?.....
  • Ron Ragm
    #26285
    Egyszerűbb ha magadnak megfelelően állítod a Difficulty csúszkát.
  • PeeVee
    #26284
    hi!
    Olvastam vmi cokkel az Oblivion HQ-n tápolásról... nos, sajna kicsit "magas" volt nekem mert nem vok jártas a dolgokban! Ha egy warrior szeretnék lenni mit érdemes tennem? Szal heavy armort szeretnék hasznalni és baltákat(ORC), nemtom mit érdemes csinalni, hogy jó erős legyek... a cikkböl vmi olyasmit szűrtem le, hogy fejlesszek másra szintlépéskor meg mittomén eh... segítsetek lééci!
    ez volt az
  • SaGa Jr
    #26283
    Van úgy hogy valóban beesik a földbe a fegyver és elérhetetlen, de legtöbbször csak elrepül valamerre és ott lesz a talajon a közelben.
  • SaGa Jr
    #26282
    Az egyik kedvenc helyük ott van a fővrosnál. Ahogy kijössz a főkapun, ami előtt a híd van, fordulj délre és menj a part mentén. Ott lesz a Dzonot cave. Na ott tanyáznak nem kevesen ilyen bigék. De veszett dúrvák, szóval csak óvatosan velük.
  • koschwarz
    #26281
    én is így voltam ezzel először, volt egy 11-es szintű karakterem, de aztán feltettem és indítottam egy újat, hiszen mégiscsak jobbnak gondoltam egy "feljavított" játékkal végigtolni előszörre is.
  • deadcode82
    #26280
    Szerintem nincsenek épületeik, én legalábbis nem találtam, rabszolgatartókkal még egyáltalán nem találkoztam, amazonokkal viszont igen, Chaydinhal-tól északra, észak-nyugatra eső hegyi barlangok közül valamelyikben.
  • magus
    #26279
    well...

    legelőször kiszeretném élvezni a játékot úgy ahogy megcsinálták, új fajok nélkül, az egyetlen ami zavar, hogy fejlődik velem minden, de lehet h felrakom ezt, nem hangzik rosszul
  • Kly9
    #26278
    De merre van a guildek épületei?
  • koschwarz
    #26277
    asszem igazából nem lehet belépni egyik ilyen új npc-csoporthoz sem, csak ha mennek valami csatába, akkor követheted őket, és mehecc velük harcolni, talán még valami csurran-cseppen is, de ezt már nem tudom, mert én még egyel sem találkoztam. csak a leírásból meg a videóból gondolom.
  • Kly9
    #26276
    Az ooo-ban hogy lehet belépni a rabszolgatartókhoz?
  • deadcode82
    #26275
    nézd meg itt:
    http://guides.gamepressure.com/theelderscrolls4oblivion/guide.asp?ID=847