41716
  • PiszkosFred
    #29354
    Nem, az oreget nem fogod megolni, sot.. Neki fogsz dolgozni, es az o sejhajat (es birodalmat) mented meg vegul ;]
  • Lunki88
    #29353
    Szerintem semmi, csak nem lesz befejezve a quest.
  • Fantusz
    #29352
    Elköldött egy sötételf, hogy szerezzem neki vissza az ellopott kardot...
    Elég jól megizzasztott az ogre, de megvan a kard, 0 a súlya, 9 a sebzése, ami 3-as szinten nem gyenge :-)
    Most vagy visszadaom az elfnek, vagy elviszem a kastélyba - ha jól értelmezem.
    A kérdés az lenne, ha nem adom senkinek, hanem használom, abból lehet-e valami gond?
  • Lunki88
    #29351
    Mondja ezt egy olyan aki már alig várja a kieg.-et. :D Egyébként készül egyáltalán az alapjáték magyarítása? Ha igen akkor melyik team csinálja?
  • LegionarR
    #29350
    Nekem úgy tűnt, hogy ő lesz a főgonosz, aki az elején nem egyértelműen gonosz... De én a kiegészítő témájában kuka vagyok, szal fogalmam sincs, csak jelenjen már meg! :D
  • HolyZoly
    #29349
    Az én értelmezésemben Sheo keres halandó bajnokot, mert a birodalmát fenyegető veszélyt annak természeténél fogva csak egy halandó állíthatja meg. És mit ad isten, ezek leszünk mi :D
  • sebtib
    #29348
    Mikor jön ki a Shivering Isles.elméletileg 26-27-re volt kiírva.....Lesz?
  • LegionarR
    #29347
    Nem megmenteni kell, hanem kinyírni a végén, nem? :D
  • HolyZoly
    #29346
    inkább érte, nem? :)
  • tigeroo
    #29345
    tuti? nekem low konfig is jó, csak menjen

    tavaly felraktam de a fű egy massza volt benne. gányul nézett ki benne (amugy jól ment meg minden, arénát végignyomtam 1. kaput bezártam stbstb)

    most feltenném ujra hátha most jobban menne (uj driver etc.)
  • AC2
    #29344
    LOL, kihagytam az első két órát h megvegyem a SI-t, erre egy darab nem volt a media marktban és megnéztem, még az online shopokban sincs. :(
  • Lunki88
    #29343
    De akkor ma már a boltokban kellene lennie nem? :D Mert azt írja március 26-án lett ez kiírva és ma már 27-e van. :P
  • Sir Quno Jedi
    #29342
    Én is ezt hittem, meg ezt is mondták, de néhány mentés, kivétel, betétel alatt szépen eltűnik ez, meg az otthonról és végleg. Ez főleg igaz ha az ember modol.
  • LegionarR
    #29341
    Resszkess Shegorath... Holnap több ezren indulnak ellened :D
  • LegionarR
    #29340
    Tudom könnyű mondani hogy várj még a játék beszerzésével, de ezzel a géppel biztosan nem élbeznéd a játékot...
  • grayfox
    #29339
    Wááá. nííd.
    The PC version is being distributed in retail and should be on store shelves tomorrow
    Posted Mar 26, 2007 5:33pm PT
  • tobias88
    #29338
    esélytelen!
  • grayfox
    #29337
    ne :( várj amig lesz egy olyan gép amin közepes beállításokkal, és újabb shaderekkel megy.
  • tigeroo
    #29336
    haver messze lakik, bevállaljam-e az utat az oblivionért ha

    kb. 750 mb ddr ramom

    ati radeon 9000 kártya
    és köbö 1500mhz-s procim van? (oldbliviont használnák..)
  • JuanG
    #29335
    hiába...b@szottul egoista vagyok :DD
  • haxoror
    #29334
    Ott vannak azok a cuccok csak nem látszanak a listában, ha az egészet átrakod magadhoz akkor előkerül minden.
  • Tensor2
    #29333
    Valaki megtudja mondani mit kéne tennem abban a q-ban ,ami azután jön a Gyilkosok céhénél, hogy lenyilaztam a tóban az embert?A nyilacska mindig
    a küldetésadóra mutat, és nem vagyok túl jó angolból:D
    Ja és hol tudom gyógyítani magam, mert a templom ezt nem engedi mióta assassin vok
    Előre kösz!
  • Sir Quno Jedi
    #29332
    Ha túl sok cucc van a ládádban, akkor egy idő után elkezdi elfelejtgetni a régebben betetteket (vagy random, et megnemmodom), szívtam is eleget.
  • Kly9
    #29331
    A saját házad megmaradnak a cuccok és a házból nem is rabolnak. Bár egyszer voltam olyan hülye, hogy megloptam magamat. ;) Azt hittem idegen házban vagyok, a láda meg tele volt jó cuccokkal, szal nem bírtam ellenállni a csábításnak. :)
  • grayfox
    #29330
    A házban lévő ládának (meg a ládáknak egyáltalán) van limitje?
    Akkor tényleg biztonságos ott tárolni cuccokat? :)
    valahol úgy hallottam, hogy kirabolhatják a ládát, bár lehet az nem saját házra vonatkozik.
  • Sheltem
    #29329
    JA bocsi ezt a morrowind fórumba akartam
  • Sheltem
    #29328
    Valaki tudja a magyarítás rar filehoz a jelszót? Már nem tudok tovább várni :)
  • Kly9
    #29327
    Majd megnézem, de első hallásra jónak tűnik
  • LegionarR
    #29326
    Az én kedvencem egy Fan made home, a Bravil Sea Dome... Egy kis vízalatti kúria... A tessource-ról szedtem, baromi hangulatos...
  • LegionarR
    #29325
    Én is szeretem azt a "kis kunyhót"... De nekem még "kitakarítás" után is túl szellemes, darkos a hangulata...
  • Kly9
    #29324
    Nekem is, de a skingradit is szeretem.
  • MerlinW
    #29323
    Anvil-i erkélyes manor a kedvencem:)
  • MerlinW
    #29322
    Ha nem riasztózod be... (nem)
  • haxoror
    #29321
    nem
  • Fantusz
    #29320
    Ha veszek egy házat, előfordulhat, hogy a távollétemben kirabolják?
  • AC2
    #29319
    LOL, magadnak köszönted meg, Fred bácsi helyett ;)
  • MerlinW
    #29318
    Készíts hozzá:)
  • JuanG
    #29317
    műxik, köszi...
  • grayfox
    #29316
    nem tudom, de jól hangzik :) megjön a fizu el is kanyarodok megvenni mind2-t.. nem lesz valami extra kiadás? oan csunyák a dvd tokok :)
  • AC2
    #29315
    Jól sejtem h holnap jelenik meg a Shivering Isles?