41716
  • csgj
    #29434
    megvan a shivering isle, csak nemtom, hogy lehet eljutni oda :D van kijátszott karim is, azzal se...
  • Fantusz
    #29433
    Lehet bug, de az az érdekes, ha aktiválom a házikós küldit, általában a városban bolyong, azért mentem utánna, gondoltam még nincsen vége a küldinek, nem véletlenül maradt az aktivok között.
    Ha másik küldetésen vagyok, ott van a boltban, úgy tudok tőle vásárolni...
    Mindegy, visszatöltöttem, inkább elmentem vámirra vadászni :-)
  • Sir Quno Jedi
    #29432
    7z, nem rar és ultra tömörítés. :D
  • haxoror
    #29431
    bmp rarral tömörítve kattingatós oldalon TE KIS SZADISTA!!!

    (btw nájszos képek :)
  • Sir Quno Jedi
    #29430
    A konzolos tápigba bettettem pár Oblivionos szkrínsotot, amit én csináltam máma, nézzétek meg. Megéri!

    Leáldozós
  • rage
    #29429
    Az 1.2-es patch legérdekesebb újítása nálam az, hogy kilépéskor egy darabig még fekete képernyő mellett szól tovább a zene, majd bejön egy hibaüzenet, hogy az oblivion.exe le fog állni.

    Mondjuk, nem tragikus, mert amikor ki akarok lépni, akkor épp ez a célom, de eddig a patchig ilyen sosem volt.
  • haxoror
    #29428
    Lehet hogy bug.

    Mindenki szokott mászkálni (ő is), hazamennek aludni vagy csak úgy sétálnak egyet, nálam nem vált soha láthatatlanná.
  • Fantusz
    #29427
    Az rendben van, hogy ott tudok vele beszélni, de mit csinál a városban?
    Mondom, hogy láthatatlan, de beszél hozzám, és én nem tudok válaszolni, kérdezni.

  • haxoror
    #29426
    Az Imperialos bódé lakberendezője az egyik Verus tesó, a boltjukban tudsz vele beszélni (Three Brothers).
  • Fantusz
    #29425
    Megvettem Imperial Cityben a kalyibát, a lakberendezőm meg állandóan a városban bolyong ...
    Gondoltam megnézem mit csinál, erre egy ajtó mögött eltünt.
    Beszél hozzám néhány szót, de sehogy sem látom, nem tudok vele beszélni.
    (gondoltam ő lehet Gray Fox, mit kellene itt tennem?
  • Lunki88
    #29424
    Mióta felraktam az 1.2-es patchet nálam nem működik egyik arc textúra mod sem (pl. a Natural Faces), mert már próbáltam egy párat de egyik sem működött.
    Kérdésem az lenne hogy másnál sem jó, vagy már vannak az 1.2-re is ilyen modok?
  • The Protector
    #29423
    Próbálj meg lemeztöredezettség mentesítést végezni.Ez nagyon sok esetben segít.Többet mint azt egyesek gondolnák.
  • ikszor
    #29422
    Sziasztok!

    Kis problémám van a játékkal, bár inkább tecnikai jellegű, talán valaki más is tapasztalta, hátha tudtok segíteni. Szóval utoljára hónapokkal ezelőtt játszottam vele és akkor teljesen simán ment. Ma folytatni akartam, és nincs is gond, csak mikor a különböző zenéket betölti a gép (mondjuk megtámadnak és "vészjóslóra" vált) a program 5-10 másodpercekre megakad. Ilyen eddig nem volt. Már mindent megpróbáltam, újratelepítettem a játékot, a hangkari drivert, felraktam az 1.2-es patchet, de semmi sem segített. Esetleg valami ötlet? Vírusom tudomásom szerint nincs.
  • do2
    #29421
    bakker ez a magyarositás mire a simár elkészül az is 1 év:) aztán még legalább 2 év mire a kieg is meglesz:)
    az alap is 1 dvd volt:) most a kieg ugyanakkora nagyon sokmindent rakhattak akkor bele:)
  • Kiru
    #29420
    Nekem azzal kezdi, hogy töröljem az Obliviont (alap)/igaz régóta fenn van/

    Ez normális?
  • PiszkosFred
    #29419
    Ez a kieg egy hatalmas nagy mod, amely uj teruletet es kveszetket, uj cuccokat es monsztakat pakol a jatekba. Ezen kivul tartalmaz javitast a jatekhoz, plusz egy kis tuningot a motorhoz. Mindez az alapjatekba epul bele, semmi sem fog valtozni, csak majd eszreveszed, hogy belecsoppensz a kiegeszito altal "bepakolt" tortenetbe. Es mivel a jatek tovabbra is a szinthezigazito rendszerrel mukodik, ezen nem valtoztat a kieg, igy akar frissen szabadult karakterrel is nekinezdhetsz, vagy akar egy kiprobalt harcedzett bajnokkal.
  • rage
    #29418
    Ennyire
    Ugyanúgy egy mod, mint a többi

    Kezdj el játszani, s fel fog ugrani hamarosan az új questről szóló ablak.
  • Sheltem
    #29417
    Namost nekem is hülye kérdésem lenne :)

    Felraktam a shivering islest de se egy új ikon se egy új exe se semmi. Ennyire beépül az eredeti játékba, hogy az eredeti oblivion.exe vel indul?
  • do2
    #29416
    nekem még 1 csomó küldim van az alapból, de azért már leszedtem a kieget:) mondjuk gondolom folytathatom a sima küldiket is annélkül hogy a kiegküldikhez nyulnék... vki irhatna majd élménybeszámolót hogy mivel lett jobb a jázék és hogy van-e új földrészek meg iylenek fasza cuccok, varázslatok:)
  • Lunki88
    #29415
    Lehet folytatni.
  • do2
    #29414
    na igen, csak azért kérdem a korábban valaki azt modnta hogyha 1.0-ról felpeccselem 1.1-re akkor az addigi kimentett állások elvesznek.. namármost is is van peccselés azért kérdem
    Én még az alappal nyomulok
  • PTW
    #29413
    nyílvánvaló
  • do2
    #29412
    és az én kérdésemre ki tudja a választ ?:D ügy lehet a régi karival foyltatni ? nem mennek el az eddigi kimentett állások ?
  • PTW
    #29411
    nem kell külön peccselni, SI = 1.2
  • koschwarz
    #29410
    miért ne lenne?
  • Sheltem
    #29409
    A kiegészítőt rá lehet tenni a Knights of the Nine kiegészítőre kompatibilis vele?
  • koschwarz
    #29408
    biztos
  • koschwarz
    #29407
    szerintem az SI-ben benne van az 1.2-es peccs, tehát nem kell külön telepíteni a peccset. külön is kiadták, ha valaki nem akarná megvenni az SI-t. de majd fred biztos tudja. mindenestre nem kéri a telepítésnél, igaz?
  • do2
    #29406
    ha felteszem a keiget a msotani kimentett állássommal müxik igaz ?
  • Zsolo007
    #29405
    Látom, hogy írták, de számomra nem egészen tiszta: Fel kell peccselni a játékot 1.1ről, mielőtt felraknám a Shivering Isles-t vagy nem?
  • PTW
    #29404
    ha visszaolvasol kb 4-5 hozzászólásnyit akkor láthatod... mivel erről van szó, hogy az olyan modokkal amelyek shader package-ekhez nyúlnak mint pl Qarl's DoF, problémája van
  • MerlinW
    #29403
    Puding próbája az evés. Mindenki más modokat használ, nincs válasz a kérdésedre:)
  • WinT
    #29402
    Szevasztok!

    Azt szeretném megkérdezni, aki telepítette már a Shivering Isles-t, hogy mi a tapasztalata, az alapjátékra telepített modokkal mennyire tud összeakadni? Kell-e ilyesmitől tartani vagy sem? Nincs orrba-szájba agyonmoddolva az Oblivionom, de azért használok pár textúra,- látvány, meg ilyen-olyan javító dolgot.
  • PTW
    #29401
    hát ez teljesen elmebeteg! Uninstalláltam az egészet obliviont, mindent, újraraktam most meg nem érzékeli a Shivering ISle-t egyszerűen. Az ottani mentésem betöltésénél Imperial city-be rak. Ha pedig korábbit töltök akkor egyzserűen nem aktiválódika kveszt...

    Hogy rohadnának ezek meg
  • MerlinW
    #29400
    DoF-tól tök csúnya lesz szerintem... olyan irracionálisan mosott, mintha festmény előtt lennék:)
  • PTW
    #29399
    nincs, csak a depth of field mod,valószínűleg ez lehet a gond mert ugye ez a shaderbe belenyúl és az 1.2 patch illetve a Shivering Isles (ugyanaz) updatel(ne) valamit a shadereken. Kikapcsoltam a modot de nem segített, megpróbálom újraisntallálni SE-t hátha.

  • koschwarz
    #29398
    van valami textúrajavító mod fent?
  • PTW
    #29397
    azóta már sikerült, nemtom mi volt a baja de egy restart után már működött.

    Most annyi a bajom hoyg a talaj textúrák teljesen hibásak illetve nincsenek. Próbáltam már OBMM-rel Archive Invalidaton toollal updatelni, de ugyanaz... mi a trükk?
  • M.A.D.
    #29396
    20 perce installáltam. Annyi a trükk, ha multilanguage-s, akkor direktbe kell indítani az english könyvtárban lévő setup.exe-t.
  • PTW
    #29395
    jó lenne ez a shivering isles csak eg ygond van vele hoyg nem tudom installálni... konkrétan progress bár 1 kocka után megáll és nem történik semmi... nincs HDD aktivitás semmi... fasza